Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

ПРеди малко една гонка с Ауди С3 около 400 коня софииско момчето пожела летящ старт в случая беше от 60 Разликата беше доста голяма и в полза на хондата :)/>)). :cool:/>

да покажа за кое ауди става дума. Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире клипа не става ли да се качи тука да са видят коловозите :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРеди малко една гонка с Ауди С3 около 400 коня софииско момчето пожела летящ старт в случая беше от 60 Разликата беше доста голяма и в полза на хондата Публикувано изображение/>)). Публикувано изображение/>

 

да покажа за кое ауди става дума.

 

300 коня на гуми е колата. Както се вижда от клипа, от място няма да можеш да му прочетеш номера. Редактирано от nosferatu666
  • Нагоре 2
  • Надолу 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ПРеди малко една гонка с Ауди С3 около 400 коня софииско момчето пожела летящ старт в случая беше от 60 Разликата беше доста голяма и в полза на хондата Публикувано изображение/>)). Публикувано изображение/>

 

да покажа за кое ауди става дума.

 

300 коня на гуми е колата. Както се вижда от клипа, от място няма да можеш да му прочетеш номера.

 

вие с бававарките винаги сте много големи разбиратели ;) тва С3 е прекалено слабо за Хондата.ще падне и от място гаранция
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 старта с мазда 6 2.2d 130hp,2 от място и 2 летящи.Имам клипове само на тези от място

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bSy5yKy4mNk

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=aTHMuCQr8FA

 

 

Като цяло накрая съм с кола и половина,2.Сивика е d16y5 с генерация.Хареса ми тая голяма мазда как тръгва Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..това Талона на на TSI от тунинг форума ли е дето за 15 000лв може да направи всеки Талон да влезе в 10-ките

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бацееее :D Това беше брутално изяждане! ;) Сори за ОФФа, ама тва "ТАЛОН" кво е? Мицубиши Еклипс?! Къв двигател е? :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е единия от талоните НА ТСИ 4г63 195 коня оригиниално 4х4 този уж е 400 +коня . :blink:/>

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11279790684306023&f1=details&slink=415qe0 ...мерси явно е тая.То може наистина да е 400 коня явно твоята върви страхотно и майсторски е направена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тая, тази зимата беше 500 коня(С друго турбо) и нея я бих от летящ старт 5 пъти 1 път тои ме взе . Тая е на предно

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение/>/> 385 на мотора(затова съм писал около400. Публикувано изображение/>/> Публикувано изображение/>/> КАК реши че няма да го прочета ?!?! АЗ МУ предложих от място . От летящ ...разлиакта беше до 200 км около 100 метра в моя полза. Публикувано изображение/>/> Явно знаеш как ми върви колата по добре от мене самия Публикувано изображение. Много ме кефят такива коментари .... Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Това от клипа е Рибата, прав ли съм ? Искаш да ми кажеш, че колата ти върви повече от неговата от място ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време едно приятелче с Е36 купе, 2,5 ,225 коня,280 нютона(мерено на дино в Пловдив,почти ол мотор)ме тормози да се пускаме и днес ме излови.От място,на 400м, 2 коли между нас,за него,от летящ,от 1-ва,да няма въртене на гуми,на 400м хондата му върви на задната броня.Доволен съм,от почти сток Б16

Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 вечери се гоних със 7 човека :D

3-ма или 4-ма направо ги спуках.....щото не караха :lol: тва на картинг пистата

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HR-V 125к.с. vs Subaru Legasy 2.0 116к.с. с по 3-ма пътници в колите летящ 60-140км 7-8 коли за Харви (мн.забавна кола :)/>)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШИ та изям;) сладуРР :):rolleyes: :

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето може да прозвучи малко смешно но нищо :)Колата е Д13-ска 95г. (пълен сток) и като цяло от както е имам все търся коли по 80, 90 к.с. да се сгоним. Победите засега са ми,1 път срещу - Астра 1.6 75к. , стабилно го дърпам след втора4 пъти срещу - Голф 3 1.8 90к. , пак след втора дърпам и доста му вземам2 пъти срещу - Клио 1.4 80к. , то най-много ме затрудни, до края на втора вървим на едно и после на трета го дърпам това са коли все на колеги от работата, които съм успял да намеря с по-малки мотори, пускал съм се и с коли 100к. и нагоре, ама естествено яко ме пердашат :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШИ та изямПубликувано изображение сладуРР Публикувано изображениеПубликувано изображение :

 

Очаквайте HRV vs CRV .И двете джипки са на слик.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик д16з6 срещу Хонда Црх д16з5http://www.youtube.com/watch?v=gXu9jz7_84g Хонда Сивик д16з6 срещу Ситроен Бх 158коня -1 тир в полза за Сивика

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бяхме в Пловдив и ви предизвикахме - никой не застана, а сега се ядосвам като гледам как колега с РЕКС припада от едновалова D серия.Искам старт с твоят Сивик колега, за да отсрамя двуваловите мотори.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Някой слагал ли се е с клио 2 2.0 176 коня и какви са ви впечатленията? Голяма бегачка ли е? Абе тука един комшия има такова и дори слага генерация и друга електроника. Мойто комби 100 процентаще ще падне от него, но днес ме издразни като се изсмя ехидно казвайки къде сте тръгнали с тези смешни хонди... Вика на 400 метра щял да ми направи минимум 50 метра преднина. Какво мислите по въпроса? Ядоса ме тоя и ако има мераклий отсофия да дойдат да го накажат с някоя добра хондица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Кажи му на твоя приятел че тука има една "смешна" Honda CRX 1.6 124коня, която иска да го изпробва.

Заставам!

Даже ще доведа и по-силни Хонди с мен, ако случайно съм слабичък за него.Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя не ми е приятел, ако ми беше нямаше да му се упалвам така... А мойто комби б18 с много лище падне според теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те прекине-чак с 50м не,но ще паднеш :(/> Питай го дали иска да кара с/у асматичен прелюд,бавен и тежък :P/>

Редактирано от murdera
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щего питам... Каза, че б18 стокова в 5та генерация я правил смешна, ма на мен не ми се вярва... Аз синямам акъл - ще ме ядоса да сваля и задна и предна седалка само и само да намаля разликата... :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх че е надалече да видим как я прави тая б18-ка в 5-та смешна.. Няма ли път към Варна тоя мен да видим какво ще стане ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toя твоя съсед не е много в час и лети в облаците. Уговори ми някоя вечер среща с него за да го приземя.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса с реното клио рс 2,0 169 коня се кантари с двувалов рекс /в добро здраве/ поне до 140, нагоре може и да вземе малко!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета не подценявайте рендето :) 2 литра 169 коня,200 нютона в 1030 кг купе (обурудвано).с генерация и друга електроника може да е към 190 коня.повечето атмосферни Хонди ще видят голям зор с него.надявам се Рекса да го пречука :cool:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за стоковица при мен. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука в Плд.има едно такова уилямс ли как се водат,към 200 беигира е.незнам хонда да го е минала....към колегата с комбито-почти никъв шанс.нека бъдем реалисти

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...