Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Axa има аз редовно си патувам от там все пак уча в Русе :plane::yes::) знам ги че кибичат ама то тва сам един път пък и си връщам газта така винаги преди предела ама някои път така с 30 тена км над ограничението минава много плахо ама когали ще ме обуят и мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в закона не пишеше ли, че не трябва да възпрепятстваш този който те изпреварва ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно пише но при полужение че не застрашавам движението защо да не го вазпрепятсвам. И точно за ето тва не искам да пиша в темата защото веднага се почва ама то закона ама то ограничението ама то това онова искам само един пост от тази тем в които дръпките които са писани са били по закон демек извн градсо да одърпаш някого с макс 90 км по ограничени и ако може тои да намали и да ти даде път че да не те вазпрепятства защото закона си е закон все пак.Както и дае но си е така като гледам няма нито един пост който да не по закона за движение по пътищата съжалявам че моя беше първия пост в който пиша работи които не са по закона. Айде със здраве не искам да се карам с никого просто збърках че писах в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Цял ден съм на пътя и съм се нагледал на такива изпълнения,ако успея да се прибера навреме в лентата, става интересно за този който изпреварвам :plane: както и да е, успех с гонките по пътя(ако това нашето е път).Просто попитах :yes:нищо лично към никого

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е и аз съм ги виждал тези изпулнения много и мога да кажа че от както съм по пътищата на българия ато не е от много време като шофьор около 2 години от етакива изпълнения като моите (макар че аз никога не съм застрашавал никого защото съм си съвестен шофйоп)и не съм се връзвал на отсрещния шофьор сам предотвратил доста инциденти а какви случки съм имал ама то тва са наще кадърни шофЕри ама тя темата не за това вие си знаето кака е всички сме по наще неворятни путища. Както и дае темата не е за това спирам със спама. :plane: (не съм фен на гонките по пътя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не беше ли ти дето щеше да преебеш един колега с една Дачия, дето взе да те испреварва и почна да подаваш газ???? Май редовно раздаваш правосъдие, тук си имаме един квартал казват му "Зелена ливада" може скоро да заживееш там и ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да аз съм.Колега с дачия такова нещо не съществува. Сега тогава че е карал дачия е друг въпрос колегата си има хонда. И в какъв смисал да го преебал каква е тази залена ливада не искам да знам. Ама ако дачия тругава да се натяга и да няма ОПАСНОСТ ЗА ДВИЖЕНИЕТО! на 1000% ти казвам че винаги ще настъпвам.Та както и дае изрично казвам че повече няма да пиша нито един пост в тази тема няма смисал. Явно аз съм единствения човек в нашия форум който някога е настъпвал при изпреварване и тем подобни простотии. Незнам защо така се получава и прди съм писал в темата пак 50 поста след моя бяха ето такива простотии нямам ни най-малка представа за какво става така темата е за това а кото напишеш те урогават от всякаде. И кадето си написал да сам преебал колегата никога не бих преебал колега абе както и дае само простотии.

Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е и аз съм ги виждал тези изпулнения много .....

Аз само да попитам, а БУКВАР виждал ли си? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да пиша по темата, че момчета нещш са се отплеснали с :D Вчера си карам лекичко по пътя за била и спирам - червено( три платна в посока е пътя).Аз най - отдясно до мен бакшиш и изведнъж хоп - бима 318(спря малко по - напред).Подадох аз леко "муцунка", а нашия бръъъм бръъъм -реве.Викам си аз тоя ще го накажа и докато вдигна обороти светна зелено........ цццц куц старт взе ми кола .... лоша работа ........ гаааззз................. и до трета след му свиря да ме види хубаво за ко иде реч,а той от вътре стреснат някакъв гледа тъпо напред :D .Ко ли си каза човека : аз да се направя на тежък да ме видят колко съм мощен и бърз и изведнъж някаква хонда си минава покрай мен че и ми свири я каква ли е ..... оф не виждам (вади бинокъла)..... омг .... :D:) :) :D 1.4п.п Мисля да я разгледам аз да няма някож мини витек за кеф :D:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз съм.Колега с дачия такова нещо не съществува. Сега тогава че е карал дачия е друг въпрос колегата си има хонда. И в какъв смисал да го преебал каква е тази залена ливада не искам да знам. Ама ако дачия тругава да се натяга и да няма ОПАСНОСТ ЗА ДВИЖЕНИЕТО! на 1000% ти казвам че винаги ще настъпвам.Та както и дае изрично казвам че повече няма да пиша нито един пост в тази тема няма смисал. Явно аз съм единствения човек в нашия форум който някога е настъпвал при изпреварване и тем подобни простотии. Незнам защо така се получава и прди съм писал в темата пак 50 поста след моя бяха ето такива простотии нямам ни най-малка представа за какво става така темата е за това а кото напишеш те урогават от всякаде. И кадето си написал да сам преебал колегата никога не бих преебал колега абе както и дае само простотии.

Настъпвай,мойто момче,настъпвай и не давай да те изпреварят....И някъде ше ядеш бой...Айде,карай и нека КАТ е с тебе....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз съм.Колега с дачия такова нещо не съществува. Сега тогава че е карал дачия е друг въпрос колегата си има хонда. И в какъв смисал да го преебал каква е тази залена ливада не искам да знам. Ама ако дачия тругава да се натяга и да няма ОПАСНОСТ ЗА ДВИЖЕНИЕТО! на 1000% ти казвам че винаги ще настъпвам.Та както и дае изрично казвам че повече няма да пиша нито един пост в тази тема няма смисал. Явно аз съм единствения човек в нашия форум който някога е настъпвал при изпреварване и тем подобни простотии. Незнам защо така се получава и прди съм писал в темата пак 50 поста след моя бяха ето такива простотии нямам ни най-малка представа за какво става така темата е за това а кото напишеш те урогават от всякаде. И кадето си написал да сам преебал колегата никога не бих преебал колега абе както и дае само простотии.

Настъпвай,мойто момче,настъпвай и не давай да те изпреварят....И някъде ше ядеш бой...Айде,карай и нека КАТ е с тебе....
АМИН :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А бе аз ли съм най-тъпия дето всеки път като ме изпреварват намалявам леко че да улесня изпреварващия !!!PS: А това да караш с някаква скорост и да настъпиш като някой се опита да те изпревари е най-комплексарското изпълнение.

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, големите добряци се искарахте всички. Човека казва че го прави когато НЯМА опасност, не виждам кво почнахте всички да го нападате и да се правите на най културните шофьори, Направете си тема по въпроса и си пишете там, вместо да цапате тука.п.п. RadoslavKZ твоя пост пък беше върха на тъпотията с тия боеве !!! ти в кой век живееш

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече...когато няма опасност !!! Винаги има опасност. Ако е начинаещ тоя дето те изпреварва? Ако не знае какво да направи когато и ти подадеш газ? Ако от някоя отбивка в насрещното излезе кола? Или някой трактор от черния път отстрани...Щото кара дачия, няма право да изпревари хонда, правилно ли разбрах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво ще рече...когато няма опасност :ghost: Винаги има опасност. Ако е начинаещ тоя дето те изпреварва? Ако не знае какво да направи когато и ти подадеш газ? Ако от някоя отбивка в насрещното излезе кола? Или някой трактор от черния път отстрани...Щото кара дачия, няма право да изпревари хонда, правилно ли разбрах?

Бях казал че повече няма да пиша ама то се скъсахте от спам. Да правилно си разбрал !!! . И ако някои се опита поне да прочет не казвам да ми прочете целия пост само част в която пише че случките са се случвали НА ПЪТ С ДВЕ ИЛИ ПОВЕЧЕ ЛЕНТИ ЗА ДВИЖЕНИЕ В ЕДНАТА ПОСОКА!!!!!! Чете малко преди да си пишете безсмислените спамерски постове!! Тя тема стана OFF TOPIC :):) за трупане на постове. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак се почна с конското......стига вече! Като сте толкова примерни не четете темата :ghost: Темата е "сгоних се" и в нея пишат простаците на пътя. Нека примерните си направят тема "пуснах един пич без предимство"...."дадох път на една бабка" и да си пишат там :) Не се заяждам с никой просто мнения от типа "конско" според мен не са за тая тема !!! Поздрави и с мир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще ви приканя да спазвате добрия тон дори в темата в която се изявявате като майстори на късия разказ и големи шофьори.Уважавайте всички които четат форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е "сгоних се" и в нея пишат простаците на пътя.

...тука с тоя пост май ще трябва да се извиниш на много хора !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:shy: Колеги извинявам се ако съм засегнал някой :wub: Това за простаците беше ирония и в тази група включвах и себе си. Може би трябваше да е в кавички - "простаците". Просто не се изразих много правилно :wub: Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече...когато няма опасност :cool: Винаги има опасност. Ако е начинаещ тоя дето те изпреварва? Ако не знае какво да направи когато и ти подадеш газ? Ако от някоя отбивка в насрещното излезе кола? Или някой трактор от черния път отстрани...Щото кара дачия, няма право да изпревари хонда, правилно ли разбрах?

Тя и ако баба беше мъжка ...Сега по темата - прибирам се аз преди малко към нас и си минавам от там където се провеждат гонки от време на време, и кво да видя гонка имааа, викам чакай да видя кои са, а те и двамата мои приятели - единия с е46 320д фейслифт с ново моторче, четвърта подред турбина и хубаво чипче, другия с Гоуф 4 ТДИ (трите червени букви) 4 моушън, днес му бил сменил кулера, пътишата, съединител, обслужил моторчето и решили да ги пуснат. Резултата? Бумера бие с 3-4 коли. И им викам, бе дайте да видим с колко ще падна аз. Отсечката е 600м, като първите 60-70 метра са равни, после е нагорнище. На финала бях на задната броня на Голф-а, БМВ-то беше напред.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2,5 V6 Митсубиши Галант - на старт никакъв шанс. След 120-140 обаче идва неговия ред :) Нямаше достатъчно път, иначе 100% ме застига и подминава. Японките са си готини :cool: Последно 325TDS - нищо интересно :D Със еквивалента на другото гориво пак така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи голям зор онази вечер Поло 1.9 ТДИ 101 коня.. ама сега малката подробност със по голям тУрбалан с испускателна система с чип... абе доста понаправено трагваме от старт взимам му до края на 3-та съм 1 кола пред него 4-та стават 2-3-4 :lol: от летящ старт от 30 до 4-та ми върви в задната броня вкл. ли 4-та и пак 1-2-3 коли му дърпам.. много ми се опъва

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше писта със свободен достъп край София, нямаше да се състезаваме по улиците. А да ходя до Кюстендил, Пловдив или В.Търново например, за да се пусна 3 пъти с някой...просто няма да стане.Относно простаците във форума, явно аз съм най-големият простак в София, защото ако пишех за всяка една от гонките си, в тази тема нямаше да има място за други мнения... :lol::):D ПП: Може да се кара разумно, пък било то и над ограничението! Половината от табелите в България са неадекватни.ПП2: Сега ще последва моШна критика :P моля спестете си я.Пазете хората на пътя, пазете животните на пътя, карайте разумно и се обичайте! :P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ПП: Може да се кара разумно, пък било то и над ограничението! Половината от табелите в България са неадекватни.

Я па нема да те критикувам, а напълно ще те подкрепа.Местата за такива изпълнения са малко и като ми е кеф и има с кой правиме са на "простаци" и тфа е.Не искам да обидя никой, ама според мен един дядка с московеца, цаисите, без странични огледала и спирачки, както и някоя жена дето говори по телефона и пуши цигара са много по-опасни от такива като мен дето вместо с 50 карат със 100 по булевард с 3-4 ленти. Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за оправдания колеги, а за гонки. На всеки му е ясно, че 80% от контингента тук трябва да остане без книжки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да обидя никой, ама според мен един дядка с московеца, цаисите, без странични огледала и спирачки, както и някоя жена дето говори по телефона и пуши цигара са много по-опасни от такива като мен дето вместо с 50 карат със 100 по булевард с 3-4 ленти.

Дяда с цайсите е много пъти по-малко опасен за всички, които се опитват да се включат във или да пресекат главния път и си нямат идея че ти се набираш с 130-140кмч, щото се опитваш да минеш друг селяк с Гоуф... Погледнато от страна на статистиката дяда и пътниците му са много по-малко застрашени да пострадат при ПТП от 20годишен "специалист" зад волана и компанията му.Сори - не съм по-светец от папата, ама просто не се сдържах..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе и аз не се сдържах: НЯМА по опасни на пътя от пенсионерите !!! Случка: карам си аз мотора по главен път и от една пресечка в дясно на мен излиза ПЕНСИОНЕР с жигулка. Без да се огледа излиза на главния път и аз се свивам максимално в ляво и намалям с 10 КМ/Ч. Обаче ония ПИЧ решава да се отбие в ляво и да си спре колицата, защото явно му се ходи до магазина. През това време аз се намира до неговия страничен прозорец и му свиря !!! Обаче НЕ, дятката ме свива към тротоара и вече няма на къде и почвам с ръка да му блъскам по прозореца ! Ония добре че се освести на време иначе щеше да стане грозно..... Случка2: Карам си пак аз моторя. Път с 2 ленти в посока. Някаква кола кара в лявата лента, дава ляв мигач. Нищо странно. И както го наближавам от дясната лента ония плазмодий завива на Дясно !! :blink: Добре че успях да спра. Поглеждам в колата ... един дядка даже не разбрал какво е направил и си кара човечеца ..... Случки такива мога да ти изброявам стотици, добре че не ги помня всичките. И сега като видя някоя кола да прави някаква супер ХИПЕР олигофренска маневра, 97% от случаите кара пенсионер. 2% жена. 1% мъж. и то мажете най-често, защото е някой педал с лъскав автомобил и си мисли че някой му е длъжен на копелето мръсно .....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не се сдържах :D Пътувам си аз Плевен - Варна и някъде между Бяла и Попово започвам да изпреварвам един пенсионер....да обаче изведнъж дядото вижда, че са рязали пътя и от страх да не си изкриви джантите и заковава спирачките и влиза в моята лента. Аз от сремеж да избегна удара излязох извън пътя ама неуспях толкова бързо и дядото ме чукна по бронята и ме завъртя ( представете си колко силно е навлязал в моята лента) и ме удари после във вратата. До него имаше бабка, която си решаваше кръстословица и дори не разбра, че са ме ударили :blink:

И така заради невниманието и бавните реакции на пенсионера аз дадох 500лв да си оправям ламарините :D

 

П.С. Не че млад шофиор неможе да го направи това, но мисля, че поне щеше да ме забележи и да не ме удря във вратата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках да попитам същото?Нито един правилно написан пост не видях.Съжалявам за офф-а!!!

Да така е и аз съм ги виждал тези изпулнения много .....

Аз само да попитам, а БУКВАР виждал ли си? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Terorrista и Arsov вие да не карате из някой старчески дом?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз исках да попитам същото?Нито един правилно написан пост не видях.Съжалявам за офф-а!!!

Да така е и аз съм ги виждал тези изпулнения много .....

Аз само да попитам, а БУКВАР виждал ли си? :)
Пффффффффффффффф Пак се почна. С колегата Orlin вече го обсъждахме това което сУм написал но на лични че да не се СПАМИM темата и така и тук ще го напиша в бУрзината вместо Y-ъ сУм натиснал U-у не се спряхте с този спам ей. Има си OFF TOPIC бе хора стига сте спамили с цитати от преди 6 години. И за да олесня бъдещите спамери в тема която не е за СПАМ ето едно разделче предназначено за това http://forums.hondabg.com/index.php?showforum=23 . Успех. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да раздвижа тромбовачката със семейството. На Войново (еднопосочен с 2 платна) за мен се залепя Голф3. Вътре младеж, баща и майка. Аз съм със 60км. на 5-та предавка. Голфа чупи мигача и газ направо ме здухва (в този момент кръка ми затрепера ама си викам предавам се). И изведнъж о чудо бащата крещи нещо на младежа (явно му е син) и голфа намали и се прибра зад мен. Така е да си известна личност в града с висока рейсинг култура,експерт в подготовката на автомобили,постигнал значителни успехи в моторните спортове,(особенно в драга)свято име в Българските моторни среди,еталон за водещ новатор,конструктор,медийна звезда,зрител,пилот и т.н......(титлите са много и немога да ги изброя сега). В 99% от случайте след като ги погледна и хората тръгнали да ме испреварват сами се пребират зад мен :) . НАЙ-ДОБРИЯ СЪМ а карам само със 60км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) :) :) :) Абе Док, на какво пак си заседнал ?? Ракийка ?? Да идвам и аз ?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ходих да раздвижа тромбовачката със семейството. На Войново (еднопосочен с 2 платна) за мен се залепя Голф3. Вътре младеж, баща и майка. Аз съм със 60км. на 5-та предавка. Голфа чупи мигача и газ направо ме здухва (в този момент кръка ми затрепера ама си викам предавам се). И изведнъж о чудо бащата крещи нещо на младежа (явно му е син) и голфа намали и се прибра зад мен. Така е да си известна личност в града с висока рейсинг култура,експерт в подготовката на автомобили,постигнал значителни успехи в моторните спортове,(особенно в драга)свято име в Българските моторни среди,еталон за водещ новатор,конструктор,медийна звезда,зрител,пилот и т.н......(титлите са много и немога да ги изброя сега). В 99% от случайте след като ги погледна и хората тръгнали да ме испреварват сами се пребират зад мен :) . НАЙ-ДОБРИЯ СЪМ а карам само със 60км.

Ко стаа тука ....маани ракията мен ми мяза на нещо по яко...бе напрао в стил цитатите на Иванов....евала ,кефиш яко.... Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еее колеги, да се похваля и аз:Преди 2 дена се пуснахме с един приятел. Той с vw vento 1.9 TDI (90к.с.), аз - Civic D13B2 (75 к.с.) - двигателя е пълен сток, само махнах тавата преди гонката, че да дърпа малко повечко въздух. Така... при положение че съм махнал задните седалки (за да ги претапицирам) и корите от вратите също, съм свалил най много 50-60 кг, но мисля че част от тях ги компенсирам с моите 82 кг(мале почвам диетата :worthy: ). Излиза че сме пълен сток VS пълен сток.Резултат на 400м:Бих го с 2 коли преднина :hondarulez: ..направо не повярвах, и в крайна сметка забогатях с 20лв :plane: А той после там нещо почна да ми се обяснява че вентото нещяло да върви, било загряло, ама аз като погледнах датчика му за темп. си беше на нормалното ниво :worthy: .п.с. Да отбележа, че не съм я вкарвал в повече от 7500 оборота :worthy:

Редактирано от Hot Sauce

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...с бившата д13 съм се пускал с Венто 1.8 75кс. оня сменя на газ после на бензин в моята сяда човек 110 кила и пак си го биех тир два :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...1.8 e :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя на Вентото е 1.8 ААМ 75конски сили ,Едмундо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...