Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

на колегата колата ускорява добре,според мен не е сток колата му,несъм запознат ,но добре понавървява.А относно гонката с 320ка може и да е така както казва защото се вижда че колата му не е умряла откъм кончета :thumbs1: Че ако има някое друго конче и онзи с бимата не емного опитен всичко е възможно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж се първо ти какъв КЕНЕФ караш и тогава обиждай другите марки. А за тези 8 секунди до 100 - вземи един гпс, направи 2-3 старта и ако покаже под 10 иди почерпи приятелите си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава и да го докажеш, иначе нали се сещаш, че еднинственото което правиш е да си плакнеш устата. Ако 1.5 мотора беше по-добър от 1.4-то щеше за се наложи и да остане и в 7 и 8 ген. , ама нещо не се е получило така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. утре с ГПС. ако резултата е същия кво? Бутай си количката и спри да завиждаш на другите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ти завиждам на простотията :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Момчета айде да успокоите малко страстите! Разбираме че на всичките колите мноооо вървят ама вземете застанете на пистата и вижте колко вървят и колко можете да карате! На клавиатурата всеки е мнооого гоУем рацер! Има си писти за това, отидете там и вижте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:P:thumbs1::lol::) От догодина хонда изтегля от пазара всичките си коли и слагат нова концепция двигатели,като за акорд най големият ще е 1000сс.единствено специалната разработка за модела НСХ ще е 1200сс.поради простата причина че статистиките в БГ.накараха инженерите на концерна-ХОНДА,да преосмислят големите си агрегати,след като няма полза от толкова мощност и ще заложат само на малолитражните двигатели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам за колегата колко му бяга колата ,ама подучух може и да са слухове де ама някой си сложил 200 коня двг /х22а/ в рекс 2ра ген и бил размазан от сеат купра дизел !!! Някой да има повече инфо относно гонката,аз ще се помъча да взема едно видео ама незнам дали е от клуба колегата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво ти пак си в основата на няква интрига ве мой,после се сърдиш като те налазят :thumbs1:Ще участваш ли на Сливен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ся пак интрига ,просто искам да разбера дали е от нащи или просто някой ентусиаст ,защото не ми го побира в мозъка как е станало това рекса е толкова лек с 200 коня и да е размазан от сеата ,наистина като ми го казаха това останах в шах ! За налазването не ми пука свикнал съм :) А за сливен силно се надявам стига да отсраня едно проблемче с налягането че в момента бичи само на 2,44 бара и вече имам проблем с 2ра върти ,а контролера нещо не ми реже буста ,както и ад е тез дни сестра ми си идва и си чакам новите свещи Денсо ик34 :thumbs1: /11ки по нжк/ 9ките прегряваха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си осведомен човек и добре знаеш че Рекса е на Sa8o.Пусни една снимка на прегрята 9-ка може и на лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво е станало на гонката ? Пуснете едно клипче , че на мене лично ми стана доста интересно :thumbs1: За така по неусведомените ... нали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клипче има иво със сеата:) доколкото разбрах :thumbs1::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми искарайте една атмосферка и е отнесете тая купра кво чакате ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си осведомен човек и добре знаеш че Рекса е на Sa8o.Пусни една снимка на прегрята 9-ка може и на лично

ами те са си ок но като я настъпя един път на 2,4 5 бара ок но веднага след това 2ри път пова да забива 9ки 10ки смеси и има едно задържане без сила ,иначе свеща си е ок външно аз даже ги продавах но едно момче ги сложи на неговата и направо неможа да я познае неговата после - той караше с 6тици :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:huh: това ако е стокова а3/4 -ка аз съм трамвай !!!

 

п.п. Може и да е стокова ама да си я пуснал от 5-тия етаж надолу да ускорява.

 

п.п.п. Продавам 4ген 1.5 пълна инжекция! Бартер само за 6ген Д14А3 ! VTI-ки не ми предлагайте не ме блазнят. От Хонда са казали че не стават :huh:

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh: това ако е стокова а3/4 -ка аз съм трамвай !!!

...е тва е ясно колегата явно се лигави с нас определено гледам прави на 1 -ва 60 на 2 -ра 100 и то с ускорение като на ВТИ 6-та :huh: .С такова ускорение БМВ 320 ще е доста назад след него на 400м доколкото знам те са средни 16-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не е с Б16 защото ограничителя го бичи на 7500rpm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво което му е леко на ЦРХ немога да разбера , моята кола в момента е 1020 кг. без мен и тва ако е лека кола незнам ако беше тежка и стига с тия интриги ве , ебати и тинейджърските простотий.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не е с Б16 защото ограничителя го бичи на 7500rpm

[/quote ]

С Д14а3 съм си! Прекъсвача даже е към 7300-7400.

Иначе хвърля съвсем леко масло от семеринга на коляновия вал, и може би гори малко, защото на 10к км доливам към литър :huh:

Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам да съм падал от този сеат досега?! Можеби затова всеки път пред целия лукойл ми отказва старт с бързата си купра? Гонка никога е нямало просто веднъж го помолих да караме в движение да видя с мойте тежки джанти дали ускорявам добре и нагоре - резултата беше за цялата магистрала се отдалечи 2 коли като той тръгва от надув а аз бях някъде кам 3000 оборота и нарочно го изчаках той да тръгне първи. Клип имам и аз, но когато Иво с купрата събере смелост да се гони с така напразените от него хонди, тогава може да има клип да видят всички прословутата бърза купра, легендата на Варна :huh:П.П Купрата е много добре подготвена кола особено за дизел и много уважамат труда на другите да постигнат такива резултати, но собственика и нещо май не обича да пада и така изопачава нещата, че сам не си вярва после

Редактирано от Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба тва твойто ако е 1020 кг трябва да е с пълен резервоар и багжник.Ако интериора и е както преди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам тази купра е доста бърза , и плющеше 14ки 14,2 в тез граници и то май не си даде мн зор пича.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск бургазлии да ме налазят ще споделя факта,че все още няма бургаска Хонда с по-добро време от на Купрата на Ивчо-14,14(23.05.2008г.).Сеата има маняшки старт и убийствено доускорение и на този етап доста хора са яли шамари включително и аз с колата на един приятел(МР2 Турбо-225 кончета).Всичко това го пиша не с идеята да се заяждам,а защото много лошо скочихте на Сашо,който не тръгна да се оправдава,че кара със супер мизерни гуми или,че съединителят му е заминал мнооооооого отдавна,защото това е факт,но той си го премълча.ПС:Наближава 2-ри кръг от НШДР и лично аз се надявам да дойдат всички,които имат претенции,че карат бързи Хонди,защото мерилката е безпристрастна и цифрите не лъжат........................!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ти пък си в голяма грешка .Никой не е тръгнал да скача на Сашо.Иво пита въпрос получи отговор.Ти къде видя налазване заяждане и тем подобни.А за на Иво сеата доста са малко хондите в клуба дето могат да го минат дори и s твоята не е сигурнo че ще биеш защото на квалификиации даваш едни времена а по време на състезанието неможе да паднеш под 14.0 :).Без да се обиждаш!

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:) :) ;) ;) ;) Ще ме уморите ;) Тази тема ми става любимата ;) Редактирано от Ivaylo Yovchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па ти поне може да го поправиш колегата над горния ми пост .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ме поправи?Я ми покажи на последното състезание кога е паднал под 13.996 в гонка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук ми стана вече смешно "А за на Иво сеата доста са малко хондите в клуба дето могат да го минат дори и s твоята не е сигурнo че ще биеш" хаххаха :lol::):lol:Както и да е ясни сте ми .... говорете си :lol:

Редактирано от Ivaylo Yovchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние имаме по бърза кола от купрата .Пък и от как се гони сеата на сливен налягането е малко нагоре така че ще е доста под това време което го е дал ма ти кат незнайш само плямпаш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние имаме по бърза кола от купрата .Пък и от как се гони сеата на сливен налягането е малко нагоре така че ще е доста под това време което го е дал ма ти кат незнайш само плямпаш :lol:

БРАВО! Поне сравнявай коли, който са в един клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние имаме по бърза кола от купрата .Пък и от как се гони сеата на сливен налягането е малко нагоре така че ще е доста под това време което го е дал ма ти кат незнайш само плямпаш :)

Жорко приказваш за на хората колите , ама я кажи ти с тази терминала 155км/ч без сликове какво време ще дадеш ? Аз знам достатачно че да приказвам и мисля да си зема зимните гуми(галошките дето ся си ги търкалям) на сливен само зарад тебе да ти покажа някой неща :P Даже мога да си махна единия вал че да е по равностойно .... :lol: Пък да зема да дойда е без кутия ли :lol: Хахахахаха , айде моля те не приказвай глупости .....ставаш смешен брато ама много смешен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май нещо мноо се ообърка просто на тва състезание колата ми беше зле .Терминалната ми със сликовете е 161 от предното 14.333 .Просто имах проблем .Пък нещо се кефиш че си сложил 200 коня мотор и си станал мноо бърз :lol:.Не ве ела си със сичко ма да неустанеш потресен :lol:.

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумен vs Бургас :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже може и срещу седан да го пуснем.Че да има интрига :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами брато и като бях с ц4-ката се кефех че съм бърз , жалко че Кирето не пожела на последния сливен къде бях , да се пуснем па да видим на къде съм :lol: Не почвай с оправданията че колата ти не била добре :lol: Чисто и просто отговори на въпроса .... или не ти изнася ? Ей така за спорта мога да сложа пак д15б2-ката та да видиш тя как се развърта , хахахахах :lol: За това дали ще остана потресен .... винаги има кой да те бие ... ама това няма да е никой от ваще ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искарай квото си искаш .Само да непочнеш с оправданията на пистата.Пък ти първо си опрай колата да се движи че нали много силна и немои да е вкарате в пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...