Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Айде и аз да се включа в рибарската тема :) Намазах на филия една Ибиза 3, сигурно 1,4 60кс щото са най-разпространени, но като цяло не видях и ми стана съвестно едно такова... Първо човека направи всичко възможно, но просто трябваше да включва на втора а аз не... ;) Тва д13 може да е слабичко ама е от най-форсираните моторетки с тая макс мощност на 6300 оборота ;) И ми стана още по съвестно щото карам един бая арен Сеат вече 3 години който е с въртящ момент като д15 самоче още от 2900 оборота го развива и реално бие колите на старт без даже да ръмжи... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига бе ! направо паднах то стола от смях....ПХАХА !! Тва ще да е било жалка картинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jay

Колеги преди около час се пуснах с някакво поло от тея четвъртитите г40 двигател нищо не ми говори,на моята д16ка не и работи в-тека,бях сам в колата а онези бяха 3ма в полото до 160км/ч бях с половин кола пред него след това с еналожи да намаля понеже имаще коли на пътя,не съм запознат с тези двигатели и идея си нямам с какви показатели са ,каза ми само че е г40:)слабо ли съм се представил ? а в това ми състояние на коалта правя кола пред голф гти2 2.0 136 коня,ама за тях ясно спънати са :o:o;):drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това поло е 1,3 двигател с 113 конски сили. Нарича се G40 понеже е с някакъв вид компресор G-Lader. По каталог му дават 8,1с. до 100. Така че при положение, че не ти работи втека мисля добре си се справил :o .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали е за тук въпроса....но един от един др форум вече ме изкарва извън релси с някъв Голф 2-ка на някой си Алекс (светло зелен) , постоянно ми се перчи с него че бил по добър от Хондите...и се чуда някой порбвал ли се е с/у него ?

Много ли се нерви? хихихих. недей така , беше за нахъсване и нищо лично. Нали и аз карам "оризова чиния", така че споко ;-)))))

 

 

Иначе не, нямаше Хонда до сега на която й стиска, но с Кормев приятелски се разбрахме ако неговата Хонда е готова и моят Голф също да се сгониме приятелски без лоши емоци и подобни. Просто за кеф, а така трябва и да бъде. Хора които се гонят и карат с гняв и омраза не са добри спортисти и пилоти Имай го това винаги в предвид, а да падаш никога не е срамно!!

 

Ето ти снимки на Голф-а, офтертата още важи за всеки който има желание за дръпка :-))))

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и зелена двойка , и май 2-ката беше с турбо , а 3-ката не.Ама до колкото знам ги разпродаваше или поне 2-ката със сигурност и се занимава сега с истинската машина - евото :o

разпродадах атмосферната 3-ка, или по добре формулирано, смесихме 2-ка с 3-ка. Сега Голф-а който имам е нещо като Голф 2 1/2, хахаха.3-ката (тъмно зелен) я няма вече, само 2-ката (светло зелен) който е само за драг и нищо друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мнооо фешън предна броня има тоа гоуф...С мене кога ще се пуснеш :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

Не бе,в смисъл че твърдеше че е съвсем нормален Голф 2...това ме побъркваше...щот ся. да кажеш на върл хонда маниак че хонда не иска да се изправи с/у нормален Голф 2 малко .... ^^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Иначе не, нямаше Хонда до сега на която й стиска, но с Кормев приятелски се разбрахме ако неговата Хонда е готова и моят Голф също да се сгониме приятелски без лоши емоци и подобни. Просто за кеф, а така трябва и да бъде. Хора които се гонят и карат с гняв и омраза не са добри спортисти и пилоти Имай го това винаги в предвид, а да падаш никога не е срамно!!

Браво,еваларка така трябва да бъде :o Турбината е :o Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ей така за спорта, между приятели, Prelude 4г. F20A4 отнесе с доста Астра 1.8 16v (115к.с.).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли за колко ускорява от 0-100км Honda Civic LX D15B2 1994, а също и как се представя на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли за колко ускорява от 0-100км Honda Civic LX D15B2 1994, а също и как се представя на 400м.

...по каталог 9.6 до 100км/ч ,а иначе за колко ще ги направиш ти е друга работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Днес на Витошка при Бул. България се пуснах със Z8 ... мнооо бавни бееее, никви коне нямат. А аз само като дадох газзз и бръъъъмм и го направих смешен. Няма ебавка също така, че бяхме 3ма в колата, а онаа кошница както знаете е двуместна! Хонда пауър!П.П.: Не съм сигурен, ама онзи май не разбра, че се дърпаме! :bash: Ама нищо, така вече се разписах в тази тема с победа над Немски Мускул! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам каква кола караш но ако "Z8" имаш предвид BMW Z8 сначи е с БМВ М Диватела от БМВ М5 (400+ PS) а не съм сигурен дали ще го биеш, но не знам с какво си де за това нека да питам каква ти е колата???Да не беше така, да си го подминал докогато той търсеше паркинг по Витошка?? :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не беше така, да си го подминал докогато той търсеше паркинг по Витошка?? ;)

Именно де! :) Хехе, явно не съм отдал достатъчно внимание на сърказма в думите си, който исках да изразя в това изречение: "П.П.: Не съм сигурен, ама онзи май не разбра, че се дърпаме!"Тоест, да, той човека просто си караше а аз вкарах една 2ра и той просто не даде газ. :hondarulez: Много ясно, че моята въшка не е за мерене пред тези коли. ;)Сърказъм, господин Бох, сърказъм. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първия голф който ме кефи .. и може би защотото няма нищо общо с голф !! Браво ,лудница е голяма GTI-8V !! Като го видях ми се опъна една усмивка :hondarulez:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic
Отговорено (Редактирано)

С риск за спам , поредния спор....по добре туак то колкото нова тема та....Civic EG6 - 1.5 (125k.s) vs. Rover 416 1.6 (112к.с) Един приятел ми се навива на Хондито и не мога да го убедя че ще го размажа (или поне си мисля така)

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре дее...Никой ли няма да изкаже мнение...??

А аз пьк да те питам, ква е тая EG6-ца дето я караш с 1.5 матор, че и 125 коня ... някьв Франкещаин ли е това?! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа..да я таковам :( в клавиатурата...май съм сбъркал клавишите снпщи в тъмнината та ето го двг - EG5/1.6 L SOHC VTEC 125 ps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ем пробвайте , имаш 10кс отгоре ,остава и да си добър със скоростите и тръгването и сигурно ще успееш ама такива впъроси .. никой неможе да ти отговори на 100% и аз се чудя за много дръпки ама решението е 1 .. пускаш се и каквото стане.Ако някой ти каже ,че няма да го дрпънеш ще се откажеш ли ? Или само на сигурно залагаш.. така е тъпо ,като паднеш та какво .. винаги има по-бързи и винаги ще има.. важното е тръпката +)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

един колега от форума МИТАКА се пуска с неговта 1.5 101кс. хечбек срещу Роувър 122 кс. и да ти кажа не му отстъпвше,но терена беше кофти и не можа да си покаже зъбите хондата,щяха да пробват пак ако са се пускали нека да сподели.Мен ме чака един такъв Роувър 122 коня двувалка да ме пробва ама като си оправя Втека тогава :rolleyes:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятеля на сестра ми имаше 318 BMV трябва да призная че на първа и на втора до 100км. аз със мойта сам по бърз, ама после като вляза на 3-та и ме минава, до 140км ги вдигам бързо ама после ... :thumbs1: по големия двигател си казжа думата на високите предавки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от 0 до 100км/ч без Втека ги правя за 9.8 някъде,а гледам на бавареца му дават 11.3 мисля си,че шансовете ми са големи :thumbs1: ....все пак едва ли ще ме настигне до 400-те метра той щом по нагорнището не можа да ми избяга :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Браво колега само така хонда 4 генерация rulezzzzzzzz :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ураааааа :dry: хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пиша малко посърнала и учудена. Откакто съм с новата си Хонда, все чакам да си "намеря майстора" на пътя. Интересно нещо ми се случи вчера. Задминах една астра хеч (не от новия модел) по магистралата към Благоевград и после в града го гледам момчето се бичи - газ да ме настигне. Добре, аз си спазвах ограниченията, защото както е тръгнало, скоро ще остана без книжка. Щом излязохме от града, газ - и двамата в гонката. Странно ми се стори, че докато дърпам на трета, до прекъсвач - той е зад мене, после, когато включа 4та, картината се променя - аз дръпвам с около кола, кола и 1/2. Но и той се държи. Така си карахме до "летищтето" на Усойка. Бях го пуснала отпред малко преди този участък, защото исках да видя надписите му отзад и ми се искаше там да го догоня и да го дръпна зрелищно. Той беше с три коли пред мене, аз се позабавих малко, защото и други ползваха терена за изпреварване. Трябва да ви кажа, че изцедих Хондичката на 'мах' - от 3та - до прекъсвач, 4та - пак така и после 5та. Догоних го, но чак в края на 'летището'. Да ви кажа - не очаквах астра така да върви. После отбихме и си поприкаювахме. Той каза, че сток е 150кс, но е с чип, спортни колектори и цялостна спортно - въздушна система. С тези подобрения колко коня биха се вдигнали? Не ми хареса астра да ми се перчи и то достойно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колежката отгоре - тези опелчета са вървежни, няма нищо срамно да ти се опъне. А пък особено ако наистина е с чип и други.А за днес... намесих се в някаква гонка без да искам, та дръпнах някакви бараки, които се дърпаха и после се заехме 1 в 1 с едно голфче gti. Отнесох го като куцо пиле-домат. Не вярвах, че ще мога да се меря с тази машина, а на всичкото отгоре си омешах скоростите и ударих прекъсвач, да не забравяме човека до мен... можеби голфа беше и той с хора вътре, затова да съм го опънал... ама нищо де, адреналина беше на макс и ми хареса усещането, няма значение резултата. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колежката отгоре - тези опелчета са вървежни, няма нищо срамно да ти се опъне. А пък особено ако наистина е с чип и други.А за днес... намесих се в някаква гонка без да искам, та дръпнах някакви бараки, които се дърпаха и после се заехме 1 в 1 с едно голфче gti. Отнесох го като куцо пиле-домат. Не вярвах, че ще мога да се меря с тази машина, а на всичкото отгоре си омешах скоростите и ударих прекъсвач, да не забравяме човека до мен... можеби голфа беше и той с хора вътре, затова да съм го опънал... ама нищо де, адреналина беше на макс и ми хареса усещането, няма значение резултата. !!!

Повечето ГТИ са 2Е мотор, тва е 2.0 8В - 115кс. Ускорява хубаво през всички обороти но не се развърта на високите и като сложиш че е със 150кг по-тежък от тебе... Тва за Голф 3 де...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз преди 2-3 вечери се счепках със такъв голф и останах изненадан от мойта "куцанка". Първо тръгнахме заедно 1-ва и малко от 2-ра наравно и видяхме патрулка. На другия светофар така се случи че пича с голфа спря зад мен. Тръгнах яко цедка, 1,2, той плътно зад мен (имаше откъде да ме изпревари, но или не искаше или неможа) и като вкарах 3-та се отлепих от него и след малко намалих. На голфа пишеше ГТИ и или пича не го е натискал или не може да кара или не е ГТИ ;) . Обаче най-важното беше прилива на адреналин, за който говори "шефа" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска излизам от града и задминавам 1 калибра (2.0 И) ама ония си кара бавно с 80. И влизам в едно село и ония ме настига и почва да се напича. Понеже имаше голяма колона и аз си карах бавно, а ония в насрещното ме изпреварва и след него един опел аскона(двигателя не го пишеше). Като излязох от селото ги настигнах. Тръгваме да подаваме и след около 130 почвам да го насигам като спрял. Ама насреща кола и намалих. Тоя с калибрата пак мина на боя разтояние и замина напред. През това време карам зад асконата и единият от вътре ми прави знак с ръка да се гоним :angry: Още на първата права не успя да ме види къде отидох(асконата повече не е видях). Преди следващото село настигам калибрата, в селото прилично караме. И в края на селото пак подаваме. От селото излязохме с около 90, върнах на 3-та. Ония леко ме дръпна, ама като стигнах около 130-140 го настигнах доста бързо и ако нямаше кола на среща щях да го отнеса като куцо пиле домат. Намалих зад него и след това не съм натискал повече че заваля дъжд, а гумите ми са за мъгла. На ония му стана явно доста тъпо , защото пак изпревари в насрещното и отново на една боя разстояние.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес се бегах с една С8-ца Ауди и спирам на следващия светофар и кво да видя Пияницата Дани Боримиров :lol::cool::dry:,чак ми се кара нещо щот ми гледаше задния номер :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък днес се бегах с една С8-ца Ауди и спирам на следващия светофар и кво да видя Пияницата Дани Боримиров ,чак ми се кара нещо щот ми гледаше задния номер Ех тоя Данката,откакто го познавам все Аудита кара.... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък днес се бегах с една С8-ца Ауди и спирам на следващия светофар и кво да видя Пияницата Дани Боримиров :D :D :D,чак ми се кара нещо щот ми гледаше задния номер ;)

Хахахах ;) ;) ;) Това ми хареса ;) Сетих се за ей това клипче хахаха :)http://www.youtube.com/watch?v=9BlpOVPac_k"Will the little crx ,take down the powerfull V8 ?" :lol: :lol: Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

със купето на сестра ми калибрата съм пускал дето имаме 15 коня разлика и съм 3 коли пред нея....бмв318 е30,е36..опел ..веЖда...двоика ..браво1.6-16в..голям смях беше..голф2 1.8GTI..не винтилирания разбира се...форд ескорт 1.6-16в...смисъл всичките тези коли и като коне и като мотори са по голями пък.... ;)

Редактирано от boba7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хора, я обадете къв е шанса Д15Б2-ка 1994 и то седан да бие Clio 1.8 136к.с.

Мисля че ако Д15-ката е сток,няма никакъв шанс,сори за песимизма,ма това бая върви :) Редактирано от Vmax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Никъв шанс !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias

Та да споделя и моите преживявания.В неделя ходихме с жена ми и кръстниците на разходка, беше хубаво време, и на един светофар спирам зад сивик 7-ма генерация купе (беше с оптически тунинг и надписите бяха изчистени и не знам с кой двигател е била, а и не ги знам какви са). Като тръгнахме по запалих гумите зад него и изревах, пича веднага се надъха и настъпа. Нямаше много място за развиване на скорости понеже следващия светофар беше доста близо. Успяхме да се наредим първи един до друг. В моята бяхме 4 човека а в неговата бяха двама, очаквах да ме разбие и да ми направи една, две коли за нула време, но аз съм на олимпийския принцип: важно е участието. Та, при тръгването завъртях малко в повече гумите и му се залепих за задния калник и така до към 90-100 не го пуснах и сантиметър повече, нататък нямаше място. Останах много изненадан, че с моята икономика удържах купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, я обадете къв е шанса Д15Б2-ка 1994 и то седан да бие Clio 1.8 136к.с.

Струва ми се,че тука прекалено се надъхвате вече.Б2-ката върви,ама я обожествяваме прекалено много.После се пуснете с някоя кола 150 коня,и като ви разцепи се оплаквате, че нещо колата не върви!еее,Б2 ката върви щото е лека бе колеги,и мотора е добър,запазва качествата си по-дълго време.Конете са си коне.Тва клио е с 50 коня отгоре ти,и сигурно със 100 кила по-леко.Нямаш НИКАКЪВ шанс със сток д16Б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сток няма шанс, ама ако е с MPFI swap, спортна генерация и филтърче дали няма да има шансове? колегата Demon до колкото си спомням я беше докарал до към 120коня на вала неговата б2-ка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...