Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На сливен и По г-тех в бургас пак същите времена :)/>/> между 13.9- 14.2 ;)/>/> 13.9 без интериор 14.1-2 със всичко 5 генерация СЕдан ВТИ :)/>/>.1145 кг . :lol:/>/> 157-8 whp.Нямах възможност на кондуфре да направя добро време на лепилото ;)Затова се чудих какви са тези бавни коли по 180-90 коня средни 15-ки.

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми върви ти колата бре :) какво се чудиш

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта на най - бавната писта в България (божурище) даваше 13.90 с интерьор и 165км/ч терминална .

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Снощи към 23:00 на излизане от София посока пловдив на караулката на магистралата 3-ма младежи в черен сивик 5-та хеч поискаха да се дръпнем. Не можах да разбера какво стана уж да се дърпаме но после нещо май не даваха гас.

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Последните ми сгонвания.. Изпреварване на нормално движещо се Ауди 3,0TDI по завоите Бургас-Дюни. Не можа някак да го преживее, и реши да впрегне душицата на колата. Никакъв шанс през целия участък. По едно време дори предприемаше явни афектни рискове, и дори се загрижих..Пуснах му мигач преди камерата на Ат?я, та да може да разправя малко "реални" истории на обкръжението си...Един пичага със Субару турбо, минало покрай 218-те си заводски коне (протеинче) - там ядох шамар.Субару някакво след 2005-та, под 200 коня атмосферно. Него го повозих до един стенд да си правим заедно настройки на сходимостите и му се изгуби желанието за сгонване..BMW 530D. Също му дадох нотка толеранс, иначе нямаше шанс. Предполагам е било заводско, защото сме чипосвали и 530 и 535D (5та серия). Последното (би-турбото, че има и с една) слага тупаници яко дори не чипосано, и си заслужава респекта. Поне колата де, собствениците няма да ги коментирам.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер паднах от Chris Barns и от Pepo ;) Респект към двамата ;) Резултата за мен,тотално приключил съединител :( повече от 2500 оборота не мога да вдигна.Но на битка се ходи подготвен :P

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от снощи съм ошамарен от ManiaK и неговата Х22-ка :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз снощи паднах от Chris Barns. С Х22то на Митака много лош старт направих и ми взе половин кола на 400 метра, като цяло сме кантар на 400 метра нагоре вече ме дърпа ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер паднах от Chris Barns и от Pepo ;)/> Респект към двамата ;)/> Резултата за мен,тотално приключил съединител :(/> повече от 2500 оборота не мога да вдигна.Но на битка се ходи подготвен :P/>

Клипчета,нещо...???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
тук срещу на Живко Б16-таhttp://www.youtube.com/watch?v=vi8p_5tMgQ8 а тук срещу Д15Б-то на ВальоДругите клипове ще кача довечера най-вероятно ;)/>
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
с Драго на 400мhttp://www.youtube.com/watch?v=KxGl1R-JAb8 с Кало
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се наредя с голям кеф(барабар Петко с мъжете:lol:/>)! Тази вечер една Е39-ка...с мойта скромна икономика 90 коня...И понеже по-късно на 3 светофрара по-натам го погледнах отзад да видя какъв е мотора,но надписи нямаше проверих в WIkipedia:Най-слабия мотор за модела е 2.0 литра 150 коня който го дават 10,2сек. MT и 11,5сек АТ от 0 до 100 което оправдава заигравката в цифри:D/>...доволен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:b278bb7e9d . :cool:/> :cool:/> някои да не си помисли ,че лъжа ;):lol: Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да започнем да снимаме и на финала ;) ,че там е по интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАправо да ходим с цял снимачен екип ,няма да си играем я ;). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Професионална работа ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко клипа на моята барака от Националната среща:http://www.youtube.com/watch?v=LilX59QpE6whttp://www.youtube.com/watch?v=iMCrxJfPJJk

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 срещу бмв е36 1.8ис купе ,само с предни седалки от 0-150 3 коли за хондата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска сефте стартове след направата на мотора с 2 БМВ-та 528iГрозна картинка за тях.... :lol:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакаме и клипче с ускорението :lol::D;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз колко им сложих ама едното още на втора се отказа пък беше много надъхан :DИскам да кажа, че колата е настроена горе долу. Като посъбера пари ще ходя вече на настройки на дино, но за сега имам по неотложни ангажименти свързани с даване на пари...пп... снощи гонка с BMW E60 3.0D със софтуер(или поне само с това казаха че е) и със записани времена на Сливен 15.0 пострада доволно(3-4 коли :D)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 срещу бмв е36 купе 2.0 150 коня от летящ 0т 1 до края на 3 се отказа момчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

... снощи гонка с BMW E60 3.0D със софтуер(или поне само с това казаха че е) и със записани времена на Сливен 15.0 пострада доволно(3-4 коли :D

Ти направо си му пуснал обявата на човека... :) Стандартно и безопасно за силно каране без смяна на каквото и да било стават с 35-40 коня отгоре, удрят и не лоша максимална.п.п. Бургаските фенове се скътават! (едни определени :P ) По бензиностанциите разни Audi-фенове ме налазват с предложения, като бъркат една определена кола с моята, но аз не падам по гръб, и най-учтиво им пускам предложения за каране в друга дисциплина, след което обикновено си пожелаваме "лека вечер" :) Приготвяйте им големите черпаци на хорицата, че са зажаднели вече :) Редактирано от pamo
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преди малко Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 + + срещу джип мерцедес нямам си и на идея от модела и от коне и кубатура ама беше бая нов .тръгнах ме от един светофар по лек баир нагоре ( волов) и гонката продължи до към 160 1 кола разлика за хондата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:06d45a19ff на 250 метра ;)/>/>/> цивик Вти турбо вс субару врх. Това специлано заради Драгича ,че нали обича най много края ;)/>/> :lol:/>/> :P/>/> :P/>/> :P/>/>
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П10-тката с/у ег с леко модифициран б16 и леко олекотен 4+ коли в полза на п10

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире напълни ми душата ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дам малко повече инфо за клипа субаруто е ниска 13-ка на 400 метра с редена кутия . :lol: Доста приятна кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 +срещу бмв е36 купе 2.0 150 коня -до 180 5 коли за за хондата сивика срещу а3 1.8т собственика казва че е с чип ама не е сигорен до 150 една кола за хондатасивика срещу пежо 106 на варел с вал ,чип ,сликове ,генерация 118 коня изкарал на дино 3 гонки първата ме дръпна с 2 коли някаде втората пак така стана а на третата от летящ от 40 до 200 седя една кола зад него

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От снощи Хонда сивик 5 ген хечбек д16а8 + срещу сивик 6 ген седан вти от летящ от 40 до към 180-90 приблизително 2 коли за 6генсрещу сивик 6 ген хечбек вти от летящ от 40 до към 180-90 приблизително 3 коли за 6генсрещу 6 ген англичанка поне така си мисля че се води с д16з6 от място до 150 2 коли приблизително за мен и от летящ от 40 до 150 пак 2 коли приблизително за мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещу 6 ген англичанка поне така си мисля че се води с д16з6 от място до 150 2 коли приблизително за мен и от летящ от 40 до 150 пак 2 коли приблизително за мен

...тази англичанка засилвана ли е щото малко разлика и правиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не знам да ли има нещо правено по англичанката трява да каже собственика на колата .а и за точно кои с колко би или пада съм написал приблизително защото , като гледаш през огледалата не можеш да прицениш точно колко е разликата между двете коли затова трябва да се правят клипчета Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300цел ,от тея тип костенурка пада от сивика.импровизирана гонка.гониха са с някво бмю.на светофарите спря до мен.аз с един пасажер,тои беше сам момчето.не му се вярваше кво се случва.по едно време му дадох път щото щеше да стане катастрофа...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...