Jump to content
Cyreon

Вече карам Акорд

Recommended Posts

Честита да ти е, 1 000 000 безаварийни км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни. :) Снимки има ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,добър избор! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Милиарди безаварийни километри :P :P п.п.. дай да я видим тая хубавица ;):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прихванал си сектата и ти здраво колега.Много безаварийни ти пожелавам :P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси за пожеланията, момчета. И при вас да е така с машините ви.Снимки ще направя, иначе е същата като на аватара ми. 8-ма генерация.Междудругото, мога ли да поствам повече от 2 пъти за 24 часа ? Май защото съм нов имам ограничения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да направиш 50 поста. До тогава е по 2 на ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Акорд ми е един от най-хубавите модели на хонда!

Честито колега и да те служи колата докато си жив и твойте деца и тяхните деца да пишат по този форум "ееее дядо ни ни остави този акорд"

Публикувано изображение

Поздрави

п.п.а за мненията бързо ще ги направишПубликувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита машина! Много да се обичате и пазите взаимно :)А за горенето - нормално да не ти вярват. Не сравнявай моментен и среден разход. Ако имаш желание, можеш да пробваш сайтчето от сигнатурата ми да си пазиш разхода на колата и сервизната история :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

п.п.а за мненията бързо ще ги направиш

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Да си ползваш колата със здраве, и да те радва дълги години по същия начин както те радва сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш:)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита машина! Много да се обичате и пазите взаимно Публикувано изображение

 

А за горенето - нормално да не ти вярват. Не сравнявай моментен и среден разход. Ако имаш желание, можеш да пробваш сайтчето от сигнатурата ми да си пазиш разхода на колата и сервизната история Публикувано изображение

 

Мерси за пожеланията. И да, правя разлика между моментен и среден разход. Точно за среден разход говоря, при това не само доверие на какво ми отчита компютъра, а реално колко литри съм и сложил на бензиностанцията спрямо изминатите километри. Заредих в Чехия и в Тимишоара на бензиностанцията отчете точно 5.0л/100 км (внесох си я от Германия). Може би им е по-хубав бензина от нашия, не знам. Дано и с нашия успея да ги правя тия икономии. Вие от коя бензиностанция зареждате или няма разлика ? Чувал съм от Ромпетрол са доволни колегите.

 

 

Имаш невероятно тъпото ограничение от 2 мнение на 24 часа за нов потребител ...

Можеш ли да обясниш какво те накара да вземеш Акорда спрямо Маздата ?

 

Акорда беше по-скъпият вариант, повече ми хареса като екстри (моята е с навигация, 6 сд чейджър, парктроник с камера и хиляда други глезотии), повече и като дизайн ми допадна колата, освен това за Мазда чух някои не толкова добри отзиви за двигателя им, който междудругото е 1.8 л (бензин) и е 120 коня. Дори тук постнах тема, защото преди карах Мазда (323) и наистина

ми харесва като бранд, но не съжалявам засега с избора. Единственото, което исках, а не получих беше черна на цвят. Обаче нямаше черна с тия екстри и на тая цена. Освен това злите езици говорят, че черното се цапало доста, драскотините доста личат. Разубедиха ме за черно или по-скоро успокоиха, че си има и недостатъци този цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-дин Келеш

разбирам математика да пресметна че за 50 мнения са му нужни на колегата 25дни=600часа=36000минути=2160000 секунди=ти сметни за стотнитеПубликувано изображение...

Обаче ти му кажи честитките на човека виж каква хубава кола е взел,а не сега да му цапаме темата,дано ти да си купиш NSX Публикувано изображение

И да ме повозиш...Публикувано изображение

Поздрави

 

...

п.п.а за мненията бързо ще ги направиш

 

Публикувано изображение

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е колега ,със здраве да си я караш,специално тази генерация на акорда много ми харесва.Много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка няма да ти пожелавам милион километра защото тези коли наистина ги минават ,и ти завиждам малко защото аз такава искам ама за сега не мога да си я позволя ще почакам някоя друга година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за искрените пожелания.Междудругото, кой е вашият любим цвят или по-скоро кой цвят най-много отива на вашия модел ? Аз много бях навит за черна, но нямаше черна с екстрите, които исках и сега карам сив металик. Все повече взех да си харесвам цвета. :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и аз искам да сменям стария Сивик с някое по ново Акордче, ама дай да я видим вече тая красавица, само четем за нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и аз искам да сменям стария Сивик с някое по ново Акордче, ама дай да я видим вече тая красавица, само четем за нея!

Добре, ето две снимки. Само тези имам.http://prikachi.com/...?nextid=6680488http://prikachi.com/...?nextid=6680494
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, цветът ти и много хубав. Ще започнеш да го харесваш все повече, когато видиш, че не се променя и ако две седмици не си мил колата. Моята 7-ца е тъмно кафяв перлен металик, който е един от най-хубавите цветове на Хонда, но е хубав само веднага след миене. В тая мръсотия, в която живеем направо ме е яд да си мия колата и да я спра на улицата. С черния цвят ще е същото. Първите години след като купих колата, я миех всяка седмица, но сега вече през две-три. По едно време жена ми караше една светло сива Джазка и тази кола се миеше сигурно в месеца по веднъж. Така, че светлите цветве са по-практични, а тъмните по-красиви. А...забравих за лятото - всеки път, когато се качвам лятото в моята кола е много, много интересно, още повече, че имам и черен кожен салон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...