Jump to content
bobchoo

Кражба за добро утро

Recommended Posts

Добро утро на всички колеги. Паркирам хондичката пред нас и поглеждам как някой "колегиално" ми е задигнал задния знак Honda от комбито... Потресен съм от професионално премахнатата емблема:ph34r:/>:ph34r:/> Сега вероятно трябва да си закупя нова или нова-стара. Някой да може да ме насочи от къде? http://i42.tinypic.com/644i0x.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://prodavalnik.com/cherveni-emblemi-za-honda-unikalni-15lv-za-1-broy-i23344291 Вземай тези и да се свърша , че са пуснати във всички групи във фейсбук !
  • Нагоре 4
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш късмет, че поне не са ти надрали боята. Емблемата като ми я откраднаха си взех за 5 лв от магазин за авто аксесоари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry за офф-а ! Conti не се вълнувам от рейтинги ама ако можеш да ми обясниш на лични причината за отрицателния си вот ! Ако нямаш желание да помогнеш на някой поне не хейтвай. Емблемите за , които дадох линк не са мои и не ги продавам аз ... Дано колегата успее да си намери по бързо подходящата .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако оригиналната ти емблема е сребрист знак - върху черна основа, имам една такава. Подарявам ти я.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мдаааа, колегата явно не знае за общите ни болежки на над 50% от колегите... И аз нямам емблеми и така си карам вече няколко месеца(също свалени профи), замислях се много пъти да си сложа нови - пак ще ги откраднат; да си сложа нова обаче да ги занитя/залепя допълнително - ще ми счупат емблемата или ще ми изкъртят колата - не си заслужава; да си направя 3д фолио - това май за сега си остана вариант, но пък се "живее" и без емблеми де ;)/>/>

Редактирано от Петко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги благодаря все пак за съчувствието, олекна ми малко :) Да Петко не ми е позната кражбата на емблеми и други украшение от колите, малко детско ми се вижда. И все пак ако го хвана ще му направя емблема на челото с макетно ножче (затъпено) мамка му :dry:/> Пия си кафето и лягам да поспя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята кола е без емблеми... Взех я без предна, а задната изчезна след като някакви тийнове се въртяха покрай колата. Не се впрягай толкова, че обикновенно тези дреболии ги взимат деца...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам формата на багажника на аеродека, май емблемата ще е подобна (или същата) като на лифтбека т.е. няма да може да стане с някоя от масовите реплики. Емблемата има една издадена извивка отзад, която я прилепва плътно по вдлъбнатото място на багажника, където стои тя... ако някой ме разбра изобшо какво искам да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята също замина преди около година, много гадно е като слезеш пред блока и видиш задницата без емблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо колега :(И аз съм без задна емблема - падна, но не зная с какво да я залепя, някакъв съвет ти как се оправи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карайте без емблеми бе, това е цаката.Shave се води изчистването на колата от емблеми,антени и други такива дивотии:)Ако слушате радио може да не махате чак антената,макар че аз бях минал на вътрешна на предното стъкло и беше екстра.Прелюда ми е 'обръснат' и адски ме кефи, само надписа PRELUDE отзад в пластмасата между стоповете ме издава ква кола карам:)Хем няма шанс да ми се въртят скапаняци с идеята да гепят нещо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и моята предната я свиха точно преди Националната среща, също така професионално без драскотини и прочие, както и железните капачки на вентилите. И от няма и къде, да не ходя така на националната сложих фолио като на предния капак на мястото на емблемата. После си взех и предна, и задна да има но така и не съм сложил предната. Може би като мине лятото и поизчезнат келешите по улиците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+ 1 :)/>Моята я свиха преди месесец. Професионално! Без драскотини. За което им благодаря ;)/>Явно има някаква "акцийка" :angry:

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо колега Публикувано изображение

И аз съм без задна емблема - падна, но не зная с какво да я залепя, някакъв съвет ти как се оправи?

 

Карам си без емблема, все се заканвам, че ще си купя нова и ще я лепя, но все така остава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия червените китайчета след няколко месеца стават РОЗАВИ :D .Най добрият вариант е или лъскава , като оригиналната или втора употреба оригинална . Аз ги подарявам постоянно , но и при мен се изчерпаха :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия червените китайчета след няколко месеца стават РОЗАВИ Публикувано изображение .Най добрият вариант е или лъскава , като оригиналната или втора употреба оригинална . Аз ги подарявам постоянно , но и при мен се изчерпаха Публикувано изображение

 

Няма проблем, аз чакам колегата Paradox да ми прати една барабар с отличителните знаци на форума. :P/>:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емблема вече имам и ще я монтирам в края на сезона за да не зачезне пак :D/> Вече и с белезите на форума Ура! http://i44.tinypic.com/2wrd7xj.jpgА за крадците поздрав http://www.youtube.com/watch?v=3AgSuOb36wc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да,колегата Zlatozator е прав.При теб емблемата не е права като повечето масови емблеми.На 99% процента са лапетии крадците,но не мога да се сетя причината,поради която ги крадът.Може би за спортаПубликувано изображениеОнзи ден на люлките до нас намерих една шепа капачки за винтили,като две от тях бяха точно моитеПубликувано изображениеЗавих си ги обратно,а другите седят резерва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата седмица останах без задна чистачка: (

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми бяха свили задната чистачка, а на бащата на приятелката ми жадна и предни. Хората са полудели, в четвъртък такова нещо ми се случи, че още немога да повярвам. Пак за кражба, и то от познат, нз кво става с тия хора чесно. Вече нищо не ги спира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти историй........стреляйте на месце :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се събудих без винтили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пак плъзнаха идиотите по улиците, като, че ли беше затихнало това. Миналата седмица си намерих колата през прозорец и CD но пък си имах огромен камък на шофьорската седалка... Трябваше да си го запазя за спомен и да му разбия главата на тъпанара който го е сторил, ако някой ден го разбера кой е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...