Jump to content
altium

Внимание - спам инвайтър!

Recommended Posts

!!! Внимание: нагъл и тъп инвайтър, който ми се включи в скайп под името hondapress com, за да ме оферира да съм участвал в неговият сайт/форум.Обясних му, че ВЕЧЕ има форум на Хонда в България (този форум) и че е на ниво, също и проблема със спама че е неприятен, но беше прекалено нагъл да го разбере. След няколко изречения му теглих игнор, понеже такива отдалече се познават по миризмата. Неприятни са.

[2:10:24 PM] hondapress.com: Здравейте, ние сме www.hondapress.com - www.hondapress.com/forum ново поколение сайт и форум за новини, история, снимки, видео и общност. Търсим ви заради публикуваната от вас обява за Хонда части. Бихме желали да се присъедините, а защо не и да намерите това, което търсите.[2:10:24 PM] altium: размени пълномощно с hondapress.com.[2:10 PM] hondapress.com: Търсим ви заради публикуваната от вас обява за Хонда части[2:10:24 PM] altium: И какво точно предлагате?[2:11:59 PM] hondapress.com: Да публикувате при нас и/или намерите онова, което търсите.[2:22:03 PM] altium: Хубаво, но си има форум на Хонда за тази работа.[2:22:19 PM | (2:22:25 PM — редактирано)] altium: А форумът е нещо, в което хората влизат, за да обсъждат еднакви интереси.[2:22:43 PM] altium: И нещо се обезмисля цялата постановка[2:24:27 PM] hondapress.com: Може би имате право, но трябва да се съгласите и с факта, че и алтернативата е хубаво нещо. Възможността да избираш и да получиш това което искаш на макс. :)/>/>/>[2:25:38 PM] altium: Я да видим сайта ви...[2:27:03 PM] altium: Значи има 2 основни проблема: Първо не сте написали нищо за себе си и за целите си, второ вече ИМА форум на Хонда в България. Трето: точно това, което "искам на макс" при вас го няма.Последно: Писнало ми е от спам инвайтъри, игнорирам ви.

Редактирано от altium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли дадеш малко повече инфо за въпросния :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези хонда форуми взеха да никнат като гъби.Хвърлих му един поглед на този форум и разбрах, че е от скоро, а регистрираните потребители в него, са потребители на този форум ( имена няма да споменавам ).Само не ми е ясно, защо трябва да има толкова много различни на вид форуми, но с еднакви потребители и информация?И пак не ми е ясно, защо се делим, като овце?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен всичко това е пълна простотия. Не знам какво ще постигнат освен още разделение и повод за подигравки от фен-форуми на други марки автомобили които са единни. Едни си направиха син форум като се мислеха за по-добри, но не виждам да са достигнали нивото на този, а сега и още един - ама айде успех и на тях и ....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да има конкуренция, това е само повод за радост.А и все пак най-малкото другите форуми могат да предлагат други условия за ползване - по-приятни или не и всеки може да си преценява къде му е приятно да вирее. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук са ми взели мейла и ме зарибяват вече. :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо да има други форуми на Хонда :) Всеки сам си преценява кой сайт да посещава.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха това май по скоро ще стане ЦРХ форум ... от тоя си купих крилото което в момента е на старото ми рено :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеЕто го и моят разговор с този "нов форум": [08:45:23] g.stefanov: добро утро[09:01:08] hondapress.com: добро утро[09:01:24] g.stefanov: от къде ме намерихте ?[09:01:42] g.stefanov: и това изглежда е нов форум ?[09:04:07] hondapress.com: Да, случайно попаднахме на на ваша обява от друг сайт. За това решихме, че може да се присъедините и намерите това което търсите или споделите нещо полезно. Нов форум е това и то независим.[09:10:42] g.stefanov: Благодаря за поканата[09:10:54] g.stefanov: а какво означава независим ?[09:17:49] hondapress.com: Без групи/формации и каквото искате го наречете, които да налагат каквото и да е.[09:20:12] g.stefanov: добре[09:20:31] g.stefanov: Благодаря за поканата- ако преценя- ще се включа[09:22:16] hondapress.com: Предполагам знаете, но пак да споделя... Един от масовите проблеми на такъв тип общество - форумно/социално и т.н. Е, че се набляга на ангажиращото мнение, рамкиране на дадено поведение и налагане на ограничено присъствие. Искаме да се разграничим от този вид комуникация, за това е и този разговор. За нищо, избора винаги е личен. Лек и супешен ден.[09:26:41] g.stefanov: аз имам друго мнение по въпроса[09:27:26 | (09:27:31 — редактирано)] g.stefanov: не съм забелязал рамкиране на дадено поведение, налагане на ограничено присъствие[09:27:53] g.stefanov: преди известно време ме поканиха в друг Хонда- форум[09:28:12] g.stefanov: и въпроса ми беше какво ново ще науча в него ?[09:28:43] g.stefanov: защо трябва да посещавам 2 почти еднакви форума, и да пиша на двете места едни и същи неща ?[09:29:04] g.stefanov: сега се случва същото и с Вашия нов форум...[09:30:15] g.stefanov: ползата да се регистрирам в тези 3 форума е само и единствено ако аз съм търговец на части, и всякакви материали, свързани с някаква търговия и части за автомобили[09:32:03] g.stefanov: представете си, че аз ходя до един супер, който е до нас- и си купувам само един хляб. Защо трябва да ходя до 2 и 3 супер, за да си купя пак само хляб ?[09:37:08] hondapress.com: Всеки има право на мнение, моето Ви го споделих, както и Вие вашето... Сравнението със хляба ми е много странно и сякаш не на място, но. Отивате в различни магазини да си купите хляб поради няколко причини или по скоро фактора: 1. Начина на обслужване(говорим за обгриженост на клиента). 2. Начина на поднасяне на самата стока(във случая хляба). 3. Възможността покрай хляба да си купите и някоя друга добре поднесена стока. И не на последно 4. място а кажем за да видите каква е конкуренцията, кой какво предлага и дали случайно не Ви лъжат във цената.[09:37:44] hondapress.com: Сега ме извинете, но се налага да поработя - лек и успешен ден. Както споменах по-рано: изборът е личен.[09:42:28] g.stefanov: Да- но примера с хляба е съвсем на място- просто си купувам хляб, и си тръгвам. За какво обслужване говорим, като навсякъде ще ми напишат касова бележка на касата- и ще си платя хляба.[09:46:45] g.stefanov: Вие сте от Варна: ще ми донесете ли кафенце сутрин и закуска- ей така да ме почерпите ? Нито Вие, нито кой да е друг ще го направи- и за какво по- различно обслужване става дума тогава ?[09:46:54] g.stefanov: Успех в начинанието.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхахха.. като секта са.. да зарибяват хората Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без да се усетим направихме безплатна реклама...ако я нямаше тази тема, нямаше и да разбера, че има такъв форум. :D;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук са ми взели мейла и ме зарибяват вече. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

мен ме метнаха по скайп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, на мен не са ми писали още.... защо ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото си гаден Админ и ще го резнеш отма :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах покана в скайп. Ама мълчи... Чакам да видя какво ще е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като нямам скайп ха да ме поканят:D/>:lol:/>:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...