Jump to content
R-Racing

Жените са по-добри шофьори от мъжете?!

Recommended Posts

Щом не се взима под внимание редовното паркиране "на слух", което няма как да се счете за ПТП и да се вземе като статистична данна... жените са по-добрите шофьори :) Надявам се поне хондаджииките :) Вижте захвата на кормилото, това е от повишената концентрация.... :)

Редактирано от pamo
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"................... редовното паркиране "на слух"...."

Хахахх, това беше готино....!!!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Единственото, което се взима под внимание е това колко нарушения имаш .... демек пешеходците са най-добрите шофери.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещате се за оня лаф негар скиор и жена шофьор .. :) аз съм се нагледал на достатъчно опити :) просто все едно се качват в совалка..паркира назад пък гледа право напред:) толкова е трудно да запомниш къде е скоростния лост и на коя скорост караш че винаги се гледа нататък :) иначе огледалата и седялката се наместват винаги и радиото се пипа.....аме не може да вземе завой и да смени предавка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те като карат по 2000км на година как да правят повече нарушения от мъжете? :D Да не говорим, че има много по-малко шофьори - жени, отколкото мъже ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиииииииииииии,ква тема??????????????Ако някой е виждал кола на жена и да не е цялата омачкана,нека се похвали тук!????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак малоумна тема! Не е нужно всички да сме под един знаменател. На въпроса на Рико - всеки ден си гледам и карам колата, засега неомачкана, вече доста години. А най ме е страх от "богове" зад волана. Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е според зависи жената, до нас комшийката колкото и да е чудно кара автобус, както и да е според мен дa не ми се сърдят жените мъжете по добре се оправят с кормуването :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато карам зад друга кола,винаги познавам когато я кара жена,как става тоя номер-не знам! :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухахаха... няма даже какво да се спори по този въпрос.. жена шофьор няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък да няма жена шофЕр.. има има, даже има и от форума не една и две ;)

По темата.. напълно съгласен съм с мнението на honda_tech :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухахаха... няма даже какво да се спори по този въпрос.. жена шофьор няма!

Мисля че не трябва така да обобщаваме нещата(че ще ни се разсърдят колежките, а те ни красят живота :rolleyes: ). Има и мъже, които грам не могат да карат, има и жени, които карат(и се държат в повечето случай като мъже). Просто хората на "науката" са доказали че мозъците на мъжете и жените работят по различен начин и им се отдават различни неща - повече или по-малко. Безаварийно на всички ! :P
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегата. Съпругата ми така съм я обучил и и се отдава, че в момента ако карам по нея, не може да се познае дали е бясна на някой или аз бързам :D Има само едно ПТП по нейна вина и то е защото се прецакали задните спирачки. То и аз съм си виновен. Казах и че колата не спира, ама тя не мислеше така. Все пак кара по-спокойно от мен и не спира рязко. И при нея отказаха. Напомпала 2 пъти и почнала на връща скорости + пъчната почти до край и само чукна бронята и калника. Нищо сериозно. А пред нея някакъв келеш спрял рязко. Причина- неизвестна. Паркира си като хората/ е трудно и е една идея все още, но винаги гледа да е спряла като хората/. Такива накриво или начомпек няма при нея. А бе щом може да пуши и да кара, значи става :D п.п. Има и от двата пола добри шодери, проблема на повечето жени е, че няма кой да им каже как стават нещата или просто ходят с колата до магазина и не им пука. Карат си леко и внимателно и като има каско колата за паркиране не мислят. :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и добри шофйорки жени, но са рядкост, жената просто няма психика за такова нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теми като тая ги гипсират още повече. По-добре да се опитаме да ги поуспокоим малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените не са съгласни, че са по-лоши шофьори поради различните критерии, които прилагат за "добър шофьор". За мен добри шофьори са пилотите от различните рали шампионати, формула 1, 2 и пр., т.е хора които наистина могат да карат и да правят всичко с колата! А спазването на правилника за движение по пътищата влиза по-скоро в категорията "морални ценности", отколкото добри шофьорски умения. И освен всички други вродени и придобити умения, които се изискват за да бъдеш шофьр е необходимо, но недостатъчно условие да познаваш устройството и принципа на действие на автомобила! Няма как да управляваш добре една кола, машина или каквото и да е било устройство без да познаваш принципа му на действие или най-малкото да знаеш какво става в колата, когато извършваш определено действие с нея! Естествено има и сравнително добри шофьори жени, но това е изключение потвърждаващо правилото. АКо има нещо, от което ме е страх на пътя, това е шофираща зад мен жена, която се гримира и пуши цигара, докато говори по телефона :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пък най-добрите шофиори са бебетата до 1 год - те не правят никакви птп-та на пътя :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съотношението жени шофьори - тежки катастрофи, мъже шофьори- тежки катастрофи е в полза на мъжете. Тук просто омачканите ламарини при паркиране не се броят, жените не избиват комплексите си на пътя, което е твърде характерно за силният пол! В този смисъл жените наистина са по-добри шофьори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...