Jump to content
Red Line

Едно писмо от едно 15-годишно момиче.

Recommended Posts

Едно откровено писмо от едно 15-годишно момиче.Ето и пълния текст на писмото на Марина Сидерова:"Уважаемо Министерство на финансите, пише ви едно 15-годишно момиче от град Пловдив.Преди броени минути разбрах от новините, че на пенсионерите от Гърция ще бъде даден коледен подарък от 400 евро.Може да си мислите, че не ми влиза в работата да се занимавам с това, но да Ви попитам, как е възможно пенсионерите от нашата малка държава, работили 30-40 и повече години, да получават минимална пенсия от 150-300 лв ?! Тези хора, заслужили уважението най-малко като наши родители, трудили се много години за благото на държавата, плащали данъците си редовно, да получават тази нищожна сума от 150 лв.Може би не е най-правилната дума, която мога да използвам, но нашите баби и дядовци живеят в мизерия. Едва свързват двата края, както са казали хората.Зад моята баба и моя дядо седи моето семейство. Колкото е възможно ги подкрепяме, но има възрастни хора, чиито деца живеят много далеч и няма как да им бъде помогнато.В днешни дни, вместо те да доживеят старините си в охолство и уют, като награда за достойно изживения живот, те едвам събират стотинки да си купят ПОЛОВИН хляб.Няма да забравя как преди време стоях на спирката, чакайки рейс десетка. Една възрастна женица стоеше там и изведнъж започна да ми разказва за нелекия живот, който живее. Децата заминали надалеч, забравили как се е грижила за тях, как ги е хранила, как ги е приспивала, а внуците й, взимат й пенсията и я харчат за алкохол. Стана ми изключително тъжно, особено като завърши разказа си, цитирам "Младо момиче, дали би могла да ми дадеш 50 ст., да си взема половин хляб, защото в магазина вече не ми дават на вересия". Ръцете ми се разтрепериха. Дадох й колкото пари имах.Докато пътувах, се замислих колко възрастни хора живеят така, на прага на бедността в нашата страна България?Обидно е, да, знам, че на този хал е баба ми, дядо ми, а за в бъдеще ще бъдат родителите ми и живот и здраве, някой ден, аз.Всичко е един омагьосан кръг. Държавата се опитва да задържи младите хора тук, но с какво... С безработицата и глада, с ниските заплати и пенсии?Да се строят ел. централи и да се канят американски звезди за по 300 000 лв. може, но да се помогне на нашите деца и родителите - не.Отчаяна съм.Обичам България, обичам родината си, но не обичам страната си”.Не знам според вас, но според мен искат едва ли не да ни избият по този начин.

Редактирано от 5g_CiviC
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както беше казал един легендарен мафиот отвъд океана:"Проблемите се решават с добра дума и пистолет в ръката,но само с добра дума не става ". Думите отдавна вече не са оръжие в нашата държава ,кучето си лае кервана си върви ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата ще се оправят чак когато ножа опре до кокал... До тогава ще си теглим и това е. Да ни е честит и новия замисъл за застраховките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един псевдо певец ,който не харесвам изпя песен която започваше с "Уважаеми зрители-спите ли?"Толкова ли сме плиткоумни,че ни прецакват непрекъснато.Прецакаха ни предишните,прецакват нии сегашните,ще ни прецакат и следващите ако им позволим.Колкото и да не се интересуваме отполитиката,то тя живо се интересува от нас,неизбежно е.My link

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да се оправи,УМРЯЛА държавица,на всеки му прави впечатление но всеки си трае

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое от всичко казано от Алън Фостър Дълес първия шеф на ЦРУ не ни се случва?

 

Публикувано изображение“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като спомена гърците:Дали сме по-добре от гърците?Малко е старо писанието но все още актуално, защото промените са минимални.По тв-то скоро си спомням един човечец коментираше подобна тема, и каза че друго не иска, щом гърците са много зле, той само иска да получава една тяхна кризисна песния. :)Гърция планира максимална пенсия от 2200 евроСъщевременно, голяма част от тока си го купуват от нас а цената му за киловат е по-ниска от нашата. :)През няколко месеца получават някое друго милиардче като транш и като го изпапкат излизат на улицата и реват за ново.Мого са "зле". :ph34r:А аз пожелавам на на всички нас - когато сме най-зле, като гърците да сме. :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като спомена гърците:Дали сме по-добре от гърците?Мого са "зле". :ph34r:А аз пожелавам на на всички нас - когато сме най-зле, като гърците да сме. :lol:

Че са много по -"ЗЛЕ" от нас ,са само фантазийките на нашите "многознаещи" и продажни политици!Гърците ,понеже не искат да станат "ДОБРЕ" като нас , затова и стачкуват и си отстояват интересите!Ама нали са "тъпи", "по-умните" ,ще им покажат правилния път!Средната класа в едно общество, е много важен фактор, за развитието на цялото общество! Но когато тя умишлено се унищожава, / справка- БГ / се получава това "ДОБРЕ" каквото е при нас!Предполагам ,че същото може да се перефразира и за термина - "Средно развита стана" /справка Гърция/!Та целта е да се унищожи ,за да не стане един ден - "Силно развита страна" ,а и да се покаже на останалите - "Слабо развитите страни" като БГ , че неможе и да мечтаят да станат "Средно развити" камо ли нещо друго!Та те тека ,който както иска да си го разбира ,но българските пенсионери само могат да мечтаят за стандарта на гръцките пенсионери!
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Бат Бойко много хубаво си го каза "Материала ни е скапан", а те го изкараха все едно мрази българите, но е прав.

 

Е това не мога да го приема.

 

9. Засилване на чувството за вина

 

Внушаване на човека да вярва, че само той е виновен за собствените си нещастия, които се случват поради липсата на негови умствени способности, умения или усилия. В резултат на това, вместо да се бунтува срещу икономическата система, човек започва да се впуска в самоунижение, обвинява се, причинявайки си депресия, което води, наред с други неща, до застой. Без действие, за всяка революция не може и да иде реч!

 

Горния цитат е от: 10 начина за манипулация чрез медийте

 

Хора,мислете когато Ви поднасят информация от медиите,не вземайте всичко за чиста монета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да започна с това ,че наистина нямам никакви политически предпочитания, но представете си...Ясно на всеки е ,че държавата ни е в критично състояние от доста години насам. Представете си сега ,че се яви наистина подходящия човек ,наистина ли мислите ,че бихте усетили уникален резултат още в първия мандат? Мислите ли ,че веднага минималната заплата би станала 2000 лв? Пак казвам не го твърдя за сегашното управление ами за всяко едно... Кога ще разберем кое е правилно? Според мен няма как дори някой светец да е на власт да се усети разликата веднага. Много години трябват колеги! Не е така както всички българи си мислят. Плюс това мен най-много ме дразни факта,че всеки иска наготово да му дойде всичко,а най-жалкото е,че не осъзнава ,че повече зависи от нас. Бъдете по-добри , бъдете честни , бъдете отговорни , ако и тогава всичко е толкова зле знайте,че вие нямате вина! Иначе няма как да съдите.

Редактирано от stanchevvv
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го приемаш колега, защото го изтърси бат бойко ли? :D Ако се поогледаш ще видиш, че това си е абсолютно вярно. Огромна маса неграмотни мангали, пенсионери живееюи в спомените си, още неграмотни от други етноси, вкл българи, голям процент хора в чужбина, напуснали потъващия кораб... Още много, които са тук, само временно докато заминат и т.н. и т.н.Така че материала не става и то си е очевидно. :cool:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като всичко ново коли и всякаква друга техника колкото е по ново толкова е по слабичко та така и нашият материал колкото по млади са толкова по зле са толкова повече пият, пушат ,друсат и не знам си кво още. Това поне са ми наблюденията личните.Така и образованието им е в гъзъ на повечето разбира се има си и изключения няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги само се говори!Много се говори!Какво ли може да се направи?Кога ли?Как ли?С кого ли?Трабва ли?ЗАЩО?Според мен , докато няма отговори ,ще си бъдем пак говеда - накъдето с остена натам !!!P.S.Моята баба взима 123лв. пенсия(то от седене по кафенетата колко повече да вземе жената,цял живот се е занимавала с измами).Искам онзи очилат сопол да изкара с тези пзри само месец!!!Много по-здрави на 240 майки от мен!!!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое от всичко казано от Алън Фостър Дълес първия шеф на ЦРУ не ни се случва?

 

Публикувано изображение“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".

 

Опитах се да го намеря това нещо на английски ама единственото което намерих е че въпросното писание се е появило за пръв път на руски по време на студената война и няма никакви доказателства, че Дълес е говорил подобно нещо и то в разгара на войната. Май си е жива пропаганда от студената война пък който иска да и вярва. Социализма отдавна го няма и за разлика от повечето от вас аз си го помня добре и дори да е имало такъв план то той е претърпял пълен крах по онова време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да го коментирам? Ще вкарам емоция и лични, а не искам. Ще споря, защитавам и обиждам. Тази Родина е преживяла две т. нар. национални поражения. И отново е просперирала. Как? От десетилетия народа си трае, просто оцелява и ...не знам, трае ли или упада, разрежда, емигрира. А май само на децата, някои от тях, ги боли. А конспирациите отдавна са факт, уви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Кое от всичко казано от Алън Фостър Дълес първия шеф на ЦРУ не ни се случва?

 

Публикувано изображение“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".

 

Опитах се да го намеря това нещо на английски ама единственото което намерих е че въпросното писание се е появило за пръв път на руски по време на студената война и няма никакви доказателства, че Дълес е говорил подобно нещо и то в разгара на войната. Май си е жива пропаганда от студената война пък който иска да и вярва. Социализма отдавна го няма и за разлика от повечето от вас аз си го помня добре и дори да е имало такъв план то той е претърпял пълен крах по онова време.

 

Колега и аз съм живял 20 години в социализма и го помня онова време.Помня,че имаше ТВУта в които вкарваха младите които се увличаха по "западната" култура .

Преследваха хора които слушаха Свободна Европа и Гласа на Америка.Какво значение има ,че не си го намерил на английски,нима мислиш,че ще го публикуват да

го прочетеш лично ли?Пак казвам мислете и съпоставяйте какво се случва и редете пъзела.

 

Пример. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Помните ли Петър Стоянов?Помните ли как пееше песни на Биитълс с китарата и до къде стигна?

Да стана президент,сега изнася лекции в Щатите,човека си получи наградата.Когато е пял и слушал песните на Бийтълс е било Социализъм.

Нищо не е приключило колега,то продължава.Тези хора гледат 100 години напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво общо имат ТВУ-тата и увлечението по западната култура с целия тон на това което е написано като изречено от оня американец?

 

"КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат."

 

Кое от това стана при социализма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е изключително тъпа пропаганда и то от началото на комунизма. В интернета с копи-пасте по форумите много работи се превръщат в истини. Такова изказване няма нито заснето, нито документирано. Подобни заговори, дори и да ги има не достигат до простолюдието. Отгоре на всичкото, още от заглавието намирисва, защото поне в уикито пише, че той е петия, а не първия шеф на ЦРУ. И на мен ми стана интересно как толкова високопоставен човек, може да се изкаже толкова откровено и с такива подробности и да бъде документиран отгоре на всичкото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общото е,че има такъв план и той се осъществява,а тогавашната държава е създала ТВУтата и политическите затвори с цел ограничаването на този план като затваря втях тези които се поддават на него.Този високопоставен човек се е изпуснал както и нашия Духовен глава Вселенкия Папа Бойко Борисов с сересетата за Мишо Бирата например.И те са хора и нищо хорско не им е чуждо.Хората с влас се самозабравят и понякога се изпускат където не трябва.Примери много.Петър Младенов: Да доидат танковете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука влизаме в някакъв тъп спор, но ти откъде знаеш, че има такъв план? Чул ли си го, видял ли си го или си го копирал от някой блог?Сересетата и танковете ги има записани и можеш да ги чуеш или видиш, а това някой дърт комуняга го е натъкмил и то доста елементарно.И двата ти примера са някакви супер елементарни, в сравнение с такъв исторически заговор.ТВУ-та и политическите затвори не са били създадени с цел ограничаване на този имислен план, а с идеята инакомислещите да бъдат отделени от стадото овце. ;) Ако ги нямаше тези учреждения, демокрацията щеше да дойде доста по-рано и може би, не се знае, но е твърде вероятно, икономическото ни положение сега да беше доста по-добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да влизам в никакъв спор с никого а излагам моите виждания.Щом това което наричаш демокрация(лозунга които използват американците напоследък много често за да си прокарват интересите по света) ти харесвадобре.Аз искам България такава,каквато е била 1937-1939г-силно развиваща се икономически и културно.Това което ни се случва сега ме отвращава.Мое мнение с което не ангажирам никого.Няма да пиша повече,каквото мислехго казах.Със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах ТВУ-тата дали са били за инакво мислещи или за наказание на начинаещи престъпници? Май второто сега като можем да слушаме западна музика и научихме всички най-долните и пошли неща и екстри от запада сме цъфнали та ще вържем. Децата спокойно си пускаме да се разхождат по улиците и в училищните дворове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обича да казва един мой приятел: "ВСИЧКО Е ЗАГУБЕНО!"

Оставете надеждите и забравете за просперитет. Тази държава е потънала отдавна, а хората в нея се давят и си траят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...точно на тая вълна съм тия дни.Това написах вчера в рекс форума...:"Е,сега понеже съм без работа,мога да си позволя да попиша малко повече и аз. :shock:Никога не съм се интересувал от политика.Обаче за жалост един вид тя определя живота ни,в частност стандарта.Няма как да се оправят нещата.Докато "избраните" от народа (електората) "държавници" са погълнати от безкрайната мръсотия и алчност на собствените си души...няма да има промяна.Най-лошото не е че сами си ги "избираме" - няма особен елемент на избор ако измежду 10 предложени боклука ти просто избираш вероятния най-малък от тях.Най-лошото според мен е че като ги качат някъде там горе тия марионетки,и ги видим че не стават за нищо си мълчим.Вместо да има избиване на зъби най-меко казано и търсене на отговорност за извършените от тях "дела",те просто сменят цвета,партията,резбата и на следващите "избори" са пак на манежа.Разбирате ли на колко светлинни години сме от понятията лояност,чест,дълг...?Тия хора,които ръководят съдбите на всички останали в същата държава,за които се предполага че са най-добрите,умните,ерудираните,силните личности и т.н. и т.н. са всъщност шайка добре облечени бандити.При това адски НАГЛИ.И с право...че те на практика са недосегаеми?Светът в който живеят те е друг,макар и на територията на същата държава.Едва ли някой от тях вдява как наистина оцеляват "обикновените" хора (сякаш те пък са извънземни).Брутално нагли боклуци,това виждам аз.И докато вече 23г. се оставяме да ни баламосват с лозунги,обещания и платформи,докато вярваме че са различни (сини,червени и т.н.),докато примирено псуваме пред чашката с ракия няколко месеца след последните избори...НИЩО няма да се промени.А марионетките горе ще продължават да се облажават продавайки освен своите задници ами и нашите задници къде на Русия,къде на новите ни "братя" американците,къде на кой знай кой...Продават живота на хората,а за това няма прошка и оправдание.Както се казваше в една несмешна смешка:"Искаме да купим България,но ако може без българите.Отг.-О.К.,няма грижи,само изчакайте още 30-ина години и ще го уредим..."Мисля си обаче че,всичкия този хаос си е много добре режисиран от едни неглупави престъпници.Докато хората живеят в страх - за работата си,за кредитите си,страх от мутри,от полиция,социално и етническо напрежение,от кво ли не...докато сме заливани от простотия,чалга,дрога,липса на медицина,образование,морални ценности,история и безброй други липси,тяхната програма ще е изпълнена.Щото в цялата тая суматоха много успешно се граби братя.Неудържимо.Как не се наситиха вече не знам...оказа се че сме били доста богата държава.След толкова влачене имало още...Причините да се стича така съдбата на цял един народ са много,но всъщност за хората нямат особено значение.Важното е че носят като последствие крайния резултат с всичките му негативи.Някакси дълбоко вътре в себе си не искам да приема факта че от един наистина велик народ от воини сме се превърнали в стадо мърша.Може и така да изкупваме кармично греховете си като нация,знам ли.Тъжно е обаче че така добре са ни пречупили.А педалите отгоре вместо да се събудят и да измилеят за народ и държава,помагат активно за анархията и безумието.Някой ден може и на тях да им присъдят медали за "активни борци".Активни в разрухата.Вероятно всичко може да се оправи само по един краен начин.Идеалната власт за една седмица.Затваряне на границите,блокиране на сметките и публични екзекуции на стадиона на хората които са довели нещата дотук.Защото те всички се знаят.Както се знаят всички мутри които обикалят улиците с по 7654 висящи дела...всичко се знае,а нищо не се прави.Но това нещо няма да е демократично,нали.Далеч по-демократично е децата ни и внуците ни вероятно да гладуват...аман от манипулации,аман...Темата е безкрайна и има много гледни точки,но място за инфантилен оптимизъм не виждам.Дори и най-глупавите хора май вече ще се съгласят че светлината в края на тунела е от идващия насреща товарен влак.Искам само да ви пожелая здраве и ако някой измисли начин да се спасява,заради себе си,семейството си,да не чувства скрупули.Всеки има правото да поиска да живее малко по-добре.П.П.,Ванка относно мързела не съм много съгласен с теб.Българина по принцип не е мързелив и не е глупав.Съвсем друг е въпроса че никога всъщност не е бил стимулиран правилно да дава най-доброто от себе си.Знам го "старото" време на "държавната" работа,а най-шокиращото е че го виждам и сега по "частните" фирми.Схемата е много сбъркана пич.От всички хора които познавам има реално 3-4 наитина мързеливи,другите яко опъват каиша.Повечето го правят въпреки факта че няма адекватно заплащане.Напук на некоректните работодатели има и идеалисти все още...и слава Богу де.Инак щеше да е страшно.Поздрави на всички и ще трябва да измислим нещо по-позитивно за писане,че има остра нужда от това."

Редактирано от MAD DOG
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър Младенов: Да доидат танковете.

Това ми е любимия лаф-гаф.между другото се говори че Дянков е отговорил лично на девойчето :o , и тя "разбрала" :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Това,което е написал MAT DOG по-горе е толкова вярно и истинско че,когато го четеш започва да те боли. А знаете добре, истината боли. Напълно подкрепям това мнение и поздравявам,за което. Не това е причината да пиша тук, тя е друга. В предишната страница на няколко пъти се споменава името на колкото ненавиждана (мразена от нас) ,толкова и обичана наша южна съседка Република Гърция. Тук бих искал да кажа,че сравнението между двете държави е неуместно. Месец декември на 1999 година напуснах пределите на България и поех по пътя на емигранта.Отидох в Гърция.Останах до 2010 година. Разбира се , че съм се прибирал последните години по-често. Та тук иде ред на това , което искам да кажа. Който ви казва ,че България е с по голям ВБП и ........ т.н.......и живеем по-добре от Гърците или е пълен идиот или се подиграва с вас а може и просто да не знае какво говори. Не може и дума да става за сравнение между нас и тях на тази "хубава" тема -заплати , пенсии. Имам лични и преки контакти и там и у нас с учители. Темата е болезнена,но да се сравнява е глупаво и обидно. Бъдете здрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид БВП -Брутен вътрешен продукт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...