Jump to content
MAD DOG

Деня в който застрелях мечтите си

Recommended Posts

Коки,откровен и краен,както винаги..........Това беше доста емоционално....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това почти ме разплакаспоред мен: много яко написаното :) а най гадното което е че това е истинаНИКОГА няма да се откажа от последната мечта :) (кола направена с ръце и сърце)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво написано,но в битието има много по-приятни неща за вършене.Аз го разбрах(разкарах курвата)поне преди 10 години,и съм сигурен че всичко в живота ми тече доста по-гладко ;) Може би когато катастрофирам в критическата пак ще се филмирам,но знае ли човек......

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееехххх,Васе... :) .Силен,спокоен и позитивен както винаги.На мен напоследък не ми достигат сили брат и ей го резултата... :dry: .Знам,вероятно И това ще мине...живота си върви...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти си писател.Не прахосвай таланта си и се пробвай да напишеш нещо...мечтите ти ще се сбъднат тогаваПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти си писател.Не прахосвай таланта си и се пробвай да напишеш нещо...мечтите ти ще се сбъднат тогаваПубликувано изображение

 

Човече наистина ти се получава писането.Ако това го четох някъде другаде щях да си помисля ,че е от някоя книга.А според мен мечтите никога няма да изчезнат,колкото и да се трепем за тях,и пренебрегваме други важни неща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за написаното (споделеното) колега. За огромно съжаление мисля, че доста сме в това положение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова е положението в БГ. Да имаш мечти и да знаеш че едва ли ще станат реалност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Keep walking bro, развивай се и си разшири кръгозора мечти винаги има начина е труден !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро!Определено талантливо написано.Сигурен съм че всеки от нас е припознал частица от себе си в разказа. ps: Не убивайте мечтите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, не ги убивайте, а ги заменяйте, няма незаменими мечти. Поздравления за написаното.

Редактирано от -Kris-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази стара темичка направо ме хвърли в дълбоки размисли...много добре написано!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях влизал в тоя форум сигур половин година и днес - шок! Този разказ е уникален!!Моята мръсница ли? Даже не смея да я спомена..... Локост 7 на базата на кльощава Мазда Мията. Мадамите "Истински-Лотус-Супер-Севън" или пък модерните гърли от Катерхам.... те са от друга планета.Някой ден....... Някога, надявам се в този живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек не трябва никога да се отказва от мечтите си,те ни крепят на повърхността. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееех мечти, това материалното ни ебава мамата, както на психиката, така и на физиката...не знам за Вас, но никога не съм усещал удовлетворение толкова пълно и трайно, такова каквото съм изпитвал от това да прекопая градинката, да направя вади, да загърля доматите, да изплевя овощките и да ги полея, от което си се препотил, изморил и все пак като погледнеш от страни, подпрян на белчето или мотиката, имаш сили и енергия за още.

Удоволствието от това да правя нещо по и за колата умира мигновено, в момента в който го постигна, еуфорията (ако се задейства) минава бързо, даже понякога е толкова мигновена че не я и усещаш....стоиш и гледаш и си казваш - ми че направих го, ето го, супер е, но защо не скачам и не се радвам - и така до следващата прищявка. Да в крайна сметка имаш нещо уникално (за теб лично), изглеждащо по начина по който си си го представял. После следва маниакалното изследване на всеки детайл, след като си паркирал на рисково място, вадиш мокри кърпички, бършеш да видиш одрано ли или просто прах с паяжина, я да видя огледалата, после карам съпругата ми да гледа стоповете дали светят....после въртиш като идиот само и само да паркираш някъде, от където ще имаш пряка видимост към "шедьовъра", докато един ден не получиш обаждане от еди кое си РПУ, че автомобилът ви е бил забран от трамвай, преместен от Паркинги и Гаражи на техен паркинг. Псуване, филми - какво ли са направили, тъкмо я пребоядисах, обслужих я, гаржданска, каско, всичко й платих - и на мястото на престъплението разпознаваш разпръснатите части от заден стоп. Целия треперещ звъниш на шибаните Паркинги и Гаражи, хващаш първото такси и газ, вече мислиш и правиш схеми откъде да вземеш фар, ами боята - дали ще я докарат да не стане на петна, съпругата ме успокоява - почвам да си говоря сам, как може да постъпвам така, ще имаме дете, аз троша пари по колата, притеснявам се за боята и стопа, докато жена ми прави сметки с колко пари оставаме от заплата до заплата, след като платим сметките....еййй това няма край бе братче, ебати опорочения кръг...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре описани душеизлияния - и първото и последното. Лошото и същевременно доброто е че са лично изстрадани. Това е животът ни -борба за мечти, илюзии, битка с вятърни мелници и прегаряне. След това песимизъм и отчуждение и чак после духовен ренесанс и отново напред, с умерени,но уверени крачки. Важен е пътят, а не целта. Като я стигнеш ти трябва друга и спомен за извървяното, особено ако е била непонятна за околните и им е коствала нещо, което ще ти простят, но и ще те вразумяват при следващия напън. Да сме живи и здрави (всеки с мечтите си) и тези които ни подкрепят, че без тях подвизите ни са жив егоизъм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах...утрепахте ме,отде го изкопахте това...вярвате или не,това го нямам запазено никъде на компа като текст...ето още един емоционален изблик:

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56571&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба,верно си луд! :yes:  :worthy:  :worthy:  :worthy: И понеже те познавам благодарение на този форум и любовта ни към тия железа,знам и вярвам,че постигаш мечтите си,макар пътят да е осеян с много тръни, и препятствия.Ти си един от малкото верни (познаваш другите),които обичам и ценя най-много. :)  И вероятно е защото сме от една порода.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм 3хонди...
англичанка d16y3
японка d15z6

американка купе d16z9
АКО го бях прочел писаното за рекса и "убиването на мечтите" немаше да си продам купето.
Сега карам нисан микра за такси-вярно много е яка за толкова дупки тук в града,масло не пипа ни грам,никакви ремонти нито главоболия с нея,но...
Защо ли искам сивик за такси?
Струва ли си да дам 7000лева за 1996г.англичанка b18c4 за такси?....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Струва ли си да дам 7000лева за 1996г.англичанка b18c4 за такси?....

 

Не.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени работата и си купи б18ц4 :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата си е екстра... ама 7 бинки за 96-та година... освен ако не е на реални 100к в напълно заводско състояние (което доста ме съмнява) или да е all-motor (което също доста ме съмнява) не си заслужава изобщо. От време на време на нашият пазар изпадат между 4 и 5к и то доста добри екземпляри :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...