Jump to content
BLEIN MONO

Катастрофа със сивик 6-та генерация -София

Recommended Posts

Гледахте ли БТВ новините, лоша катастрофа със сивик 6-та хеч, дано не е пострадал шофьора....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Риба -брат?:unsure:

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах от там....кофти гледка....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е точно тя... много кофти, дано е добре колегата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това е Именно на колегата PowerG :( стария проект Редактирано от Tino
Писането на латиница е забранено !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ,на голямата риба беше миналата година но я продаде но на кои...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен на нея ми заприлича, но не смеех даже да си помисля.....Дано е добре момчето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По новините казаха, че е добре.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не се цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах от там в 18:30, изобщо не можах да позная, че е хонда. Не беше останало много от колата пък и куките забързваха движението, че да не гледат хората. Страшна работа, не ми се мисли с каква скорост се е движел. Дано се оправи бързо.http://btvnews.bg/bulgaria/incidenti/kola-se-obrna-po-tavan-v-sofiya.html

Редактирано от victor_xtz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да е здрав. Всичко останало е купчина ламарини вече. Винаги може да се зглоби такава злобарка, стига мерак да има.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко наистина ,като се замисля и с какъв мерак беше правена тази кола .Вече е купчина безполезна ламарина ,но дано колегата се възстанови безпроблемно :huh: и дано турбоманяците от форума да са по внимателни след този инцидент.Колеги живота е най-ценен и нека го запазим за да се радваме дълги години на любимите ни ламарини.

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознах се с момчето на Сливен 2011,тъкмо я беше купил....как да е дано се оправи по скоро.Това е емблематична кола за форума за незапознатите!Първият ми турбо проект,преминал в ръцете на PowerG после при Стефан(на Tradiuli брат му).......В крайна сметка маловажни подробности.Дано пича се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси ужасссс.. единствено и само се моля момчето да е добре......кола се купува .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано му няма нищо на момчето.п.п. Много се дразня, когато в медиите се изопачават нещата. Как автомобилът е летял 150 метра, след като от разделителната мантинела до втората канавка има следи от гумите му?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа момчета.Дано момчето се размине и да се възтанови напълно.Трябва да се внимава.Всеки в правил глупости, лошото е че при такива инциденти хората се замислят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за расовата бегачка, но най-важното е че няма пострадали. Случват се и такива неща в живота. Трябва да се внимава.Здраве и успех на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се оправи момчето ама е късметлия че не е отнесъл друга кола или човек, щото как мислите ще реагира ГО-то като погледне какво се случва под капака?Това е нещо за което всички ние трябва да се замислим, щото има достатъчно коли дето нямат нищо общо с това какво са били като стандартни.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да му пожелавам да се оправи, след като нищо му няма, но дано да кара по-вниманелно, защото никой не е застрахован, когато излезе на пътя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както Драго спомена - това си е емблематична кола и няма как да не ни заболи като я видим така. Дано всичко е наред със момчето!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на момчето му няма нищо. Жалко и за автомобила - ето на какво беше способен -

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано е ок шофиора и околните, а на мен ми направи впечатление, че номерата на колата са различни от снимките с катастрофата и видео клипа, Помня че се продаваше извесно време. Та може и друг да е шофиорът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка. Дано пича се оправи. А медийте и клоуните да не дрънкат простотийте за "несъобразена скорост", а да обърнат най-накрая внимание, че в България няма пътища и писти за каране, а хората искаме да има къде да се кара и искаме да се придвижваме нормално!!! Аман вече, петък няма прибиране на никъде. Не са много колите, а са малко пътищата. За това стават толкова катастрофи постоянно. Сега е добре- няма жертви/само горката кола/, но много пъти има и смърт, причинена от престъпната небрежност на жалката ни и мизерна държавица, знаеща само да ни мачка и да ни иска данъци и такси, потъващи незнайно къде.п.п. Така като гледам, някой "шофер" го е затворил. Като знам какво беше времето в петък, надали е карал с повече от 140-150, просто ливадата го е преебала и не е спрял. :(

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че няма писта не оправдава никого да кара с 140-150 по околовръстното. И аз карам и ще си нося последствията ако стане нещо... Верно, пътищата ни са кофти но там отсечката е идеална. Ние сме свикнали за всяка грешка да се оправдаваме с държавата.. ми държавата ни е такава каквито сме и ние. Ние се оправдаваме с правителството, те се оправдават с предното правителство и накрая? Нищо....

Редактирано от Tino
Не цитирай предходно мнение !
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си прехвърля топката на другия.Оправия не виждам как може да се случи.И камиони с пари да се изсипят пак няма да имаме пътища, пак всичко ще бъде откраднато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че няма писта не оправдава никого да кара с 140-150 по околовръстното. И аз карам и ще си нося последствията ако стане нещо... Верно, пътищата ни са кофти но там отсечката е идеална. Ние сме свикнали за всяка грешка да се оправдаваме с държавата.. ми държавата ни е такава каквито сме и ние. Ние се оправдаваме с правителството, те се оправдават с предното правителство и накрая? Нищо....

Аии нищо!Така ще е докато не се носи персонална отговорности съществува соц. понятието колективна отговорност.Дано момчето дето е карало да се възстанови напълно.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Тони, лошото е че тук и сега цари колективната безотговорност! Всеки и винаги трябва да застава зад делата и постъпките си, без значение добри или лоши са те! А не да се оправдаваме с другите! Всеки прави грешки, на младежа се надявам да му няма нищо, той си е получил урока, а ние вместо да подскачаме кой къде да кара, нямало писти и т.н. по-добре да помълчим и да си направим извод за нас самите, да се поставяме ли и ние в подобна рискова ситуация или не? Писти има, друг е въпроса колко са ни достъпни на нас! Желая на всички безаварийни пътувания през летния сезон!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...нека всички които си правят колите по бързи се замислят над тази случка,защото бързата кола изисква по добри шофьорски умения и най вече разум къде и как да се използва мощността и!!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на момчето да му няма нищо.Майната му на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно ! Дано момчето да е добре, майната е на колата.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд Гидия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове карайте разумно живота е безценен .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо му няма на "момчето" бе хора успокойте се добре е... жертвата е само колата . С такива коли нямам как да не се случват и такива неща ,но в краина сметка щом се качваме на такива коли трябва да имаме едно на ум че трябва да се внимава ... лично аз мисля че пътя не е виновен за случката . Точно минавах от там когато беше станало и видях шофиора и колата съответно ,лично аз мисля ,че за това което видях е карал доста бързо и несъобразено , стакава скорост ако някой човечец не погледне хубаво и го засече е достатъчно да се получи това нещо и след това няма виновника да е човека който не го е видял а този с несъобразената скорост !!! " Не е важно каква кола караш , а дали можеш и знаеш как и къде да я караш "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Тук колата е точно преди турбо ъпгрейд,на една от най яките Хонда срещи (Бакаджика)на която съм ходил!

По зла участ това е 3-тото ми ВТИ което е било мое и е за брак :(!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е колицата... Жалко за нея ... важното е , че момчето е ок! И в насоката с ВТИ-тата на Драго ... :) Ами брат продавай само 1.4-ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е ,че човека е ок,ако двигателя е читав да го мята в друго купе и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като минавах от там замалко и аз като колегата. Карах доста културно/дънех си металиката и неусетно бях с около 130км/ч / и едина глупачка, няма да казвам какво зелено поло след 2000г караше, със стикер"млад шофер", ненаучена да гледа ме засече. Скочих на спирачката и пътя ме изхвърли на дясно. Не е от колата. Пробвах после още 2 пъти на други места, но само там това ми се случи. С 80-100 няма проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Тук колата е точно преди турбо ъпгрейд,на една от най яките Хонда срещи (Бакаджика)на която съм ходил!

По зла участ това е 3-тото ми ВТИ което е било мое и е за брак :(!

 

...а тези снимки са от далечната 2004-а година, когато още бе при първия си собственик в България, много преди да бъде твоя Драго, още преди да дойде във Варна (беше в София колата), когато бе най-обикновена EJ9 с D14A3 и газова уредба:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Имах снимки на колата преди да се сложат тези извънземни брони и на по-късен етап когато и се сложиха кристални стопове (с които май ти я купи някога), но не мога да открия всички снимки. Голям мераклия бе моя авер по тази кола, но истинския мерак и наливане дойде при теб Драго, тогава тази кола стана нещо... специално. :D

 

Както и да е, каквото било - било. Важното е, че няма загинали, ламарини се купуват. Хората са важни.

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и се продаваше за 10 000 лв в Мобиле.Аз я взех с кристални стопове и друга предна броня,която в последствие отиде на Рексито на Бенджи.Мисля на снимката по-горе се вижда в далечината белата стрела :)Много спомени много нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано е наред момчето.Още един който ще си научи урока по трудния начин.Дано поне част от тия които четат го научат по лесния,т.е. само с четене и мислене,без да си пробват късмета...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...