Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Андрешко, помоли жена ти да те пусне да дойдеш ,че ти забравихме физиономията.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща стана, специално благодаря на Тино за стикера!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено имаше разнообразие на срещата , въобще не си дадох сметка кога стана време за спане :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тази вечер ще идва ли някой ?не съм идвал до сега,но ми е интересно и нямам работа.ако някои има стикери 6те съм му много благодарен ако донесе:)

Редактирано от hi6nikat89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новак каза - моля да споделите кога ще е следващата седмична ? от тук на сетне за МАЙ месец ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки вторник от 20:00 което ще рече че следващата ще е на 08 май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всеки вторник от 20:00 което ще рече че следващата ще е на 08 май.

thanks.. а къде се събирате по принцип ..или всеки път е различно ? Редактирано от benny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е на бул. България , бензиностанция "Еко Петролиум". От бул. "Витоша" , завиваш надясно и слизаш на бул. "България". Бензиностанцията ти се пада в ляво , секи вторник от 20.00 е събирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, да му се не види... от 5 години съм в тоя форум, как е възможно всяка седмица да има въпроси къде и кога е седмичната :blink: бе то май пише на всичките 345908340597 страници назад... :lol::lol::lol::lol::lol::offtopic: тааа....по темата.. днес ще има ли седмична и ако да, към колко и кои ще дойдете :tease::spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мори, аз ако трябва да отговоря в твоя дух - от 7 години съм в този форум и до сега май не е имало случай да няма седмична. :D :D :D Часа също не се е променял май. :DТа в тази връзка - ще има и ще дойдем след 20:00 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, да му се не види... от 5 години съм в тоя форум, как е възможно всяка седмица да има въпроси къде и кога е седмичната :blink: бе то май пише на всичките 345908340597 страници назад... :lol::lol::lol::lol::lol::offtopic: тааа....по темата.. днес ще има ли седмична и ако да, към колко и кои ще дойдете :tease::spam:

Точно като решиш да си тръгваш , идваме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е на бул. България , бензиностанция "Еко Петролиум". От бул. "Витоша" , завиваш надясно и слизаш на бул. "България". Бензиностанцията ти се пада в ляво , секи вторник от 20.00 е събирането.

Благодаря ти !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, да му се не види... от 5 години съм в тоя форум, как е възможно всяка седмица да има въпроси къде и кога е седмичната :blink: бе то май пише на всичките 345908340597 страници назад... :lol::lol::lol::lol::lol::offtopic: тааа....по темата.. днес ще има ли седмична и ако да, към колко и кои ще дойдете :tease::spam:

е да но по лесно ми беше да питам от колкото да превъртам страници :) тhanks на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пише го в заглавието на темата !!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм от няколко години и аз във форума, пък съм дошъл само на една седмична да си взема от Марто куките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам интересна дискусия сте заформили относно мястото и часа на седмичната среща...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пише го в заглавието на темата Публикувано изображение:dry:

 

Публикувано изображение lol ..сега го видях .. но както и да е не коства нищо да се спомене още веднъж а и ето ,че е от 20:00ч а не от 19:00 ;) както и да е нека спрем по тази тема .. разбрах кога и къде :P
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регионални на Арена Запад има ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Няма регионални.2. Аман от такива,честно...3. Коееев, ами днес пак ли ще дойдеш? :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Говоря за тези който примерно булгарплод и екото им е малко далече затова.... та по темата има ли такива сбирки и на арената или няма и ако няма има ли навити да се видим и там някой път?

Редактирано от Blue+Green

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кой каза днес 20:00 Екото на бул. България... Публикувано изображение Въпреки, че съм без кола, това няма да ме спре да не отида Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъ, искаше ми се, ама Diablo 3 излезе. Да видим колко колеги ще отидат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Diablo 3 определено е спирачка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги на 29 Май отскочих до Еко-то на България след 19 и имаше само един много як бял Прелюд паркиран самотно. Имаше няколко групички поркащи бирички, но нищо очевидно. Тъй като съм новак, как да позная има ли от нашите следващия вторник? :rolleyes:

Редактирано от burnbrain

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало - ела след 20ч, даже къмто 21 най-добре. После се огледай за около 10-15 Хонди, паркирани небрежно на Екото. След това, ако е хубаво времето, разгледай тълпите от младежи, налазили въпросните паркирани Хонди. Ако не е хубаво времето, влез вътре, мини покрай масата с младежите, които си говорят само за Хонди. После си признай, че и ти си Хондаджия.Това би трябвало да свърши работа.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще опитам, въпреки че звучи сложно. :)Благодаря за инфото, следващия път ще мина по-късно.

Редактирано от burnbrain

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, доколкото разбрах от горенаписаното по добре да се дойде след 9. Понеже съм нов и незнам още но мисля този вторник да намина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да видиш всички, ела в 8. Има хора, които идват, седят час и си заминават. ;)п.с. Обикновено нося стикери на клуба, ако някой иска, да ми пусне ЛС за да знам да взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така здравейте аз не съм нов в форума но съм нов в София така,че се надявам,че няма да е проблем леко небрежно и аз да се домъкна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде всички под строй да се запътваме към Екото :) Стига обясняваници - кой нов, кой стар :) Аз бях нов преди месец - минах и много лесно вече не съм нов :) Ако толкова не можеш да се ориентирате - ще има днес една Акюра паркирана там и можете да се запознаете с мен :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове готини сте радвам се ,че се домъкнах :) и надявам се другата седмица пак айде един поздрав и лека,мека и доходна :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=JuVt2MWdfOM&feature=player_embedded

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този вторник неможах но другия ще пробвам да дойда. Много ми е мерак да дойда. :) Дано бирата в екото да е студена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Днес ще има ли някой на Екото, че мислех да направя сефтето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще пропусна,че ми взеха колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе пичове каде сте бе нали е вторник пък тук на ЕКО има само БМВ-та кво стааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на седмичната ще се раздават ли стикерите с номерата за Националната? Или следващия Вторник 31.07.2012?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази среща се налага да я пропусна :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Петре, такива да ги нямаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...