Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

На МБ-тата все някой друг им пречи - ако не са прЪви.

Нали с такива мотори са и Астън и МакЛарън, еее - "Ко станА бе Танасе"?

А на Хонда - БРАВОС че не се отказаха и правят чудеса на техниката, ама ние си го знаем. :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тоя Чеко нещо е куцузлия.

Дали Рикардо не е на път да го замести, но да видим как ще мине теста му в АТ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз лично никога не съм го харесвал и моето мнение за последните му неволи е, че когато се даде машина която е над възможностите на пилота това е резултата. Когато е на пистата сам той се надпреварва с времето а тук времето е всичко и тогава трябва да се изстиска всичко от болида а когато е на самото състезание се надпреварва с опоненти и малко му трябва да ги изпревари което създава фалшива илюзия, че пилота е добър а всъщност е колата. Ред Бул Хонда са направили кола която му е над възможностите и аз ако бях щях да го освободя до сега но като се има на предвид, че може да "изтропа" доста инфо на конкуренцията мисля, че ще го задържат поне до края на сезона после ще го пратят в Алфатури уж под предлог да помогне на отбора договора му свършва и айдеее при кактусите, такъв е живота и логиката на бизнеса. Неговото проклятие сега е, че е в отбор с най добрият пилот в момента а разликата между тях е от земята до луната, забрави за какво е там, не трябваше да създава проблеми а да подържа първият и да гони второто място, Чеко в момента е като паразит колата го вози а не той нея до като при Макс е точно обратното.

С една дума, неволите са му закономерност а не случайност и тук интригата ще е кой ще го замести, говори се все повече, че във Ферари има конфликт с Шарл и не смятат да му подновят договора както и на Сайнц но ще видим как ще се реализира Рикардо, за мен няма съмнение, че Чеко е пътник. Това е мое мнение.  Между другото: биковете са предложили на Албън да се върне при тях но той категорично им е отказал, кого ли ще заменя :yes:.

Редактирано от Митко Йотов
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим - търсят се резултати, а "зъбчатката която пречи на машината да работи прецизно" я сменят.

Когото и да сложат, трябва да си знае мястото на "втора цигулка в оркестъра".

Но е жалко - имаше своите шансове. А Макс е толко напред (и отгоре), че помощ не му трябва.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да видиш! Хамстера е 1 муцунка напред.

Утре ще има битка с Макс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, до първият завой - бизкомпромисен Макс.

 

1.9 - отбор-машина - болиди достойни за двигателите си!

Чеко все пак стигна подиума.

Браво и на Ланди, и като цяло на МакЛарън!

От Рикардо очаквах повече, но явно Торото е трудно за каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, дали е трудно за каране, но явно е без vtec  .

  • Хаха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки от 3-мата на подиума е победител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наказание от 5-секунди по време на спринт състезанието и 2 наказателни точки добавени към лиценза на Люис Хамилтън.

Какво е станало, че не можах да го гледам?

363437868_774577627797830_5690053925875410743_n.thumb.jpg.4fb73ebd86bbc8eb16db77eed4eabda2.jpg

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии, побутна го, но не мисля че чак бе за наказание.

Чеко губеше скорост, после и други го изпревариха и накрая се прибра в бокса, поради нестабилна задница, но не се знае дали нещо се е разместило от инцидента, или наистина задните гуми не го държаха, както той каза по радиото.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Митко Йотов написа:

Наказание от 5-секунди......

 

Работата е там, че беше точно обратното. Аз недоумявам а може би и целият свят също. При положение, че Перез на няколко пъти в една обиколка му му се бута сам, засича го и не оставя място, как наказаха Хамилтън вместо него. Той видов ден бързо дойде всъщност.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Малко странно бе това. Той Чеко се защитаваше, но видимо имаше проблем. И сроред мен е безсмислено това наказание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, Перез сам си се навря за удара. И почти всички казват че си е състезателен инцидент.

Поне разбрахме къде е ахилесовата пета. Да се целят леко странично в сайд-подовете и после Кравите са аут ( мечти някакви).

  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на всички там им е слабо място.

А Чеко сам се прецака, понеже изтърва температурния прозорец на гумите. Той Хами за това го и застигна.

Нищо де, дано днес е по-късменлия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и Сайнц сам се нахлузи в хълбока на първия завой. Защо съсипа състезанието на младока тоз ибериец?

Но пък Шарл остиска, та е на подиума - има напредък.

А относно биковете - недостижими са, особено първият. Тук въпросът е чак пък толкоз ли е недосегаем, щом при 2 еднакви коли има 22 секунди разлика помежду им?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Перез е шушумига няма как да няма разлика, бащата на Макс дъртия Верстапен беше такъв като партньор на Шумахер и понеже не иска детето му да е като него (аутсайдер) явно сега от разстояние на времето виждайки грешките които е допускал предпазва малкият от тях за това и всеки път е на пистата и не пропуска състезание, той иначе няма на какво да го научи. В момента който не го видим там значи е преценил, че няма от какво повече да го предпазва, родител нормално. Ферарито трето, ми крайно време беше. Уилямс с напредък това е добре а на Момчил мога да му пиша двойка след като го нарече малък тим, тоя от небето ли падна и изобщо щО ли му дават трибуна, иначе как само благо говори за Луис чак мед му капе от устата, тоя не разбра ли, че ерата му свърши и на какво ли се надява. Когато се опита да се подиграва на биковете Тенчев го спря от ефир за две или три предавания но май не разбира от намеци.

Редактирано от Митко Йотов
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те биковете са недостижими, но определено е време от останалите някой да дръпне през август, че ми омръзна тоз холандски химн. :)

Аре ве, Либърти, нали искахте да е интересно -напрЪйте нещо, че ша зАспа! :) Не че не ме кефи да пичЕлим, ама не е сладко като нема достойни опоненти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Етоо, можело, поработили са - "у дома и бордюрите помагат".

Да видим следобед кой кого, щото и отзад напират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Сайнц - мъжки и достойно за пилот на деня. Леко Шарл накрая малко хлапашки, ама...

И червените болиди бяха най-бързи, за което отдавна бе време.

Ноо Макс е узрял и търпелив, Чеко упорит, а отборът и моторът железни, та заслужено са на върха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Железен мотор ама на Юки му умре преди старта на състезанието :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно състезание. Редбул ги няма в Топ 10 :D 

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, вчера сме се класирали "сензационно" - в челото на втората десятка. :)

Макс ще е кълбо от нерви - като кенънбол, но в тоя лабиринт със стени ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, крайно време бе Ферари да пръскат с  шампанско от най-високото, а и Сайнц бе безпогрешен.

И Ландо устиска, а и Хами стъпи на подиума, щото 1 пред него се изРъсил нелепо.

Има развитие в отборите, но и пистата е кофти, а и наще нещо са бърникали, ама не са го изпипали.

Нищо де, идва Сузука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да браво на Ферари. Това е проклета писта и по принцип ако може да ги махнат нея и тази в Холандия е най добре, никакви изпреварвания, никаква интрига, никакъв екшън абе постна работа но нали си плащат за участие... .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То напрежение и колизии имаше, но са като говеда с ел. пастир. Барнеш ли стената - прибиванье.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Forza Ferrari най накрая да видя Пинокио с увиснал нос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, Редбул с конструкторска титла :) Перез доста зле кара в сравнение с началото на сезона. Заместника на Рикардо е кръгла нула, няма тренировка в която да не се е забил в някоя ограда. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам що така - може го, но сигурно има други фак-тори. :(

Но и той има принос за предсрочната конструкторска титла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, Макси стана щампион на тоя спринт, но Оскара го взе младия МакЛарновец - евала му че устиска!

Вярно че инцидентите му помогнаха, ноо - първи си е ПЪРВИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес ще е интересно (МакЛарън много са дръпнали), та въпреки загубата на интерес от мнозинството, ще си догледам шампионата. :)

А от вчера имам критика към ФИА-та - а бе хора - ясно е че чакахте финала, та да титуловане Макси, но състезанието си има победител и той е пръв в интервютата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емии, "гризнаха дръвчето".

Но поне имаше съспенс.

Е за някои се оказа съспенис. :)

Но и Макс се поозори: https://clubs1.bg/news/red-bul-otkri-prichinata-za-problemite-sas-spirachkite-na-verstapen/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно дали ще има разследване и какво ще е наказанието за двата отбора защото това си е 100% умишлена измама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, ако и другите не бяха повдигнали достатъчно колите и стържеха като тях примерно, и тяхното щеше да е 100% ва измама. Гледали ли са кои са светили най много и тях са проверили. Ама, мен ми е интересно ако хванат измамата на газираните, какво ще се случи. Всъщност знам. Сам ще си отговоря. НИЩО!!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно даже защо ги мерят тез дъски.

Колко пък голямо предимство да дават?

А за тази писта и неравностите и, Нюй нарочно е вдигнал болидите на "газираните".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, Ферари утре ще стартират от първа и втора позиция. Интересното е, че Рикардо e 4ти. Другия сезон да няма размествания в първия отбор :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...