Jump to content
HEMA ABAHTA

Неприятно - жесток удар

Recommended Posts

цъкСутринта на път за работа забелязах нещо много неприятно ... снимката е от офиса .... много кофти :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виждам Crx на две части или така ми се струва ? Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да точно това виждаш ... не искам да ходя по близо да снимам ...че некво кофти, а в офиса никой не носи хубав апарат да излезе по ясна снимка....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз точно това гледам (аз съм в 9та сгр.)... CRX-а е на 2 части, зелен на цвят. Дано няма лошо пострадали...П.С. - гледайки снимката на колегата може да са и две колите... един CRX и една 5г Сивик... Ако по-близкото е предницата на CRX-а защото тогава вратата седи на останалата част на колата!? А и предницата ми прилича много на 5ген... Накрая ще взема да сляза и да видя какво и как е...

Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се намирам до катастрофата .. в Опел но няма как да я видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wardog, според мен е само CRX, а предницата е заприличала на Civic 5г. след удара.......вратата се държи на колоната преди предницата, която се е откъснала.........Дано шофьора не си е заминал....П.С> Само аз ли немога да си обясня в какво се е ударил и как няма никакви щети по стълбовете на пръв поглед, а предницата се е откъснала така зловещо......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са две коли, щото на ЦРХ-а му се вижда предния капак.Дано няма тежко пострадали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из сайта на КАТ (http://www.kat.mvr.bg/) :На 15.03.2012г. около 23.40 часа лек автомобил Хонда управляван от Д.К.К. на 22г. се е движил по бул.”Ал.Малинов” от ул.”Самара” към Околовръстен път и на около 500м. след кръстовището с ул.”Самара”, поради движение с несъобразена скорост, напуска вдясно пътното платно и самокатастрофира в метален стълб на уличното осветление.От ПТП е пострадал Д.К.К. на 22г., оставен на лечение във ВМА с диагноза ,,фрактура на лява и дясна подбедрица, контузия на гръден кош с контузия на белия дроб вляво и дясно, контузия на главата и мозъка, настанен в реанимация с ОПАСНОСТ ЗА ЖИВОТА”.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено е - колата е една - CRX 2г. Отидох, когато вече товареха 2те части на пътна помощ. Най-вероятно не е кола от форума, тъй като нямаше стикери и лепенки... само една лепенка на Проспийд, както и едно Саксо отстрани, което личеше, че не е стоково. Предницата е откъсната до предните колонки и скоростите стърчаха от мотора до лоста в купето!!! Купето е изривено от всякъде... външната част на лявата врата беше на шофьорската седалка - с две думи е било доста силен удар, но никъде нямаше следи от спирачки, други коли (части, стъкла и т.н.), нито дори следи по стълбовете! Ето и две снимки:

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписа prospeed отзад на багажника ли беше ? Ако е така то момчето е от Младост 1 - дано нищо му няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, отзад на багажника беше...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" фрактура на лява и дясна подбедрица, контузия на гръден кош с контузия на белия дроб вляво и дясно, контузия на главата и мозъка, настанен в реанимация с ОПАСНОСТ ЗА ЖИВОТА”. Eeeeeeeeeeee!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o Не искам да казвам нищо, но црх-ите СА МНОГО МЕКИ коли и този удар въобще може да не е с някаква кой знае колко висока скорост. Изисква се голяма самодисциплина да караш такава кола всеки ден, така че умната и се пазете. Дано момчето се оправи наистина, макар че на 22 с такива фрактури ще е много тежка ситуацията...На мен лично ми е много гадно, въпреки че не знам дали се познаваме. Не знам дали това е момчето, което я караше на тайм атак миналта година колата или някой друг ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредният съзтезател...

  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти си поредният ... какво?!Дано момчето се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сутринта около 8:10 минах от там. Грозна гледка. Минах бавно, защото имаше спрели коли и двама души стояха на тротоара и видях, че колата е раздвоена. Имаше спирачни следи около 4 - 5 метра точно преди стълба. Но си личеха само по надраният асвалт от камъчета. Не си личеха ясни дири от гуми. Лошото в случая е, че няколко пъти съм виждал колата. Като последният път я видях онзи ден. Пътувах в посока към Младост по коловръстното и на стеснението преди Икеа момчето изпреварваше колите на слалом. Аз карах в дясната лента а малко пред мен имаше друга кола. Изпревари ме и ми пресече пътя за да изпревари другата кола, която беше в лявата лента. Продължи да изпреварва колите на слалум и накрая за малко да се блъсне в някакъв джип. Тогава малко се поуспокои и на светофара бях спрял зад колата му. На задното ляво стъкло на колата имаше някаква бележка с номер. Като цяло бая безрасъдно сечеше лентите, а там тези 2 ленти са теснички за тези изпълнения. А сега какво се случи? Тъжна работа. Сигурно се е гонил с някой, който е избягал. Дано момчето се оправи. Онзи ден го видях добре - младо момче.

Редактирано от spool

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи си е

поредният съзтезател...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се очудя да е имало някакво внезапно дърпане с още някоя кола и втория да е духнал след случката......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз видях катастрофата рано тази сутрин, а бях в толкова добро настроение..... Колата беше като разсечена от брадва. Дано шофьора има късмет и се оправи! До днес не вярвах, че на това място може да стане катастрофа, но уви всичко е възможно. Карайте внимателно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано момчето се оправи, без значение дали е поредния състезател или не.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно неприятно...Каквато и да е причината, не е сега моментът да се коментира крив ли е, прав ли е...Дано събере сили да се възстанови!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано момчето се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега всичко е от значение, защото след като кара агресивно е можело да помете и Вас някъде и нямаше да Ви е безразлично, ако Вие пострадате.Бързо оздравяване!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гадна работа, ако имаше мантинела отдясно, нямаше да е толкова неприятна картината освен ако не идвал някой отсреща. Преди 10 години имах подобен инцидент, но в тролейбусен стълб и с Мерцедес 190, занесе задницата. За щастие се отървах само с фрактура на едната подбедрица и то защото натисках педала на спирачката докрай. Левия праг дойде почти до скоростния лост а кракът ми беше посредата. Страничните удари променят колата до неузнаваемост макар и с невисока скорост. Пазете се колеги и хората около вас!!!

Редактирано от HondaExplorer
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале много гаден удар дано по бързо се оправи момъка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕможе да наречеш някои състезател които кара БЕЗРасъдно и е МНОГО опасен за околните и за себе си.По скоро е БЕзрасъден !!! ДАно се оправи и за напред да се обуздае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Момчето е от форума живее в Младост 1 също е регистриран и в ЦРХ форума .Дано се оправи и да си веме поука от станалото .Колкото до колата(VT) съм я виждал и според мойте критерий не беше годна за каране по път ,а и според неговите думи я карал само на писта и нямало да се движи с нея по улиците но уви . Колеги пак призовавам ХОНДИТЕ са да ви носят радост на душата .Моля ви бъдете внимателни и ако все пак дадете някъде газ карайте с ПРЕМЕРЕН риск .ПОЗДРАВИ ПП Сега се поразрових ЕМО се казва момчето тъй като съм купувал от него някой неща и се сетих че му имам и ника CRX форума fr33man
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Познавам момчето fr33man(Емо),колата я е продал преди няколко дни до колкото разбрах на негов приятел.Дано момчето се е оправи.

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не винете момчето,без да знаете какво се е случило в действителност!Молете се само да не попадате в подобна ситуацияПубликувано изображениеДано има късмет да оживее и се отърве без трайни последици.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше моя , но я продадох на въпросното момче преди една седмица.За всички РАЗБИРАЧИ - колата беше в изрядно състояние - спирачки , гуми , окачване ....Така за удара - момчета е виновно , че е карал с висока скорост (над 120км/ч) и колата е поднесла .... Всички се молим да се оправи и да е добре !!! Моля админите да заключат темата , не ми е приятно да чета глупави коментари от хора който само хранат и коментират кой как е карал.... че е карал безрасъдно е така ... На никого не го пожелавам !!!!!!!!!! Поне запалете по една свещ за него и се молете !!!!!!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички стискаме палци да оцелее момчето.По физиономия го знам,в едно даскало сме завършили дано найстина се оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше моя , но я продадох на въпросното момче преди една седмица.За всички РАЗБИРАЧИ - колата беше в изрядно състояние - спирачки , гуми , окачване ....Така за удара - момчета е виновно , че е карал с висока скорост (над 120км/ч) и колата е поднесла .... Всички се молим да се оправи и да е добре !!! Моля админите да заключат темата , не ми е приятно да чета глупави коментари от хора който само хранат и коментират кой как е карал.... че е карал безрасъдно е така ... На никого не го пожелавам !!!!!!!!!! Поне запалете по една свещ за него и се молете !!!!!!!!

Подкрепям ! Нека всеки да си каже ... като си е купил хондата дали 1-вата седмица не я е натискал да и се нарадва! Била тя и d13 !!! Хайде стига критики, защото единственото важно е да се оправи момчето !
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...