Jump to content
Кирето

Крадци или герой?

Recommended Posts

Колеги няма да повярвате какво видях днес Бях в едно ОМВ на околовръсното на София по работа (сменях им модем за интернет) и докато си работех на компа на тея от ОМВ гледам един герой с Хонда (много готина) сниман как зарежда гориво.Отговорника там ми вика тоя е Бандит зарежда и бяга.Наи смешното беше че човека дето беше сниман беше некаф чичко на 40-50г. "обаче рейсър баце" ми вика оправителя на ОМВ-то щото зареждал от 100 октан...Заредил и офейкал човекаЕ питам аз това престъпление ли е или геройство?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя е българския робин худ...краде от богатите да раздава на бедните(в случая себе си):D:worthy: .Поздрави!!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо геройство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се е разсеял и да е забравил да плати - знаеш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе да !! 100октана :) и ще забравиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина като си купиш хляб и сирене случва ли ти се да забравиш да платиш?И говорим за покупки дето са 10лв,а тоя пич сипва 130лв и изчезва с мръсна газ:)Дали е забравил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо героично не виждам в това изпълнение, по-скоро тъпанарщина. Не стига, че ще си плати бензина, ами ще го осъдят и за кражба, щото все пак го има на запис и него и колата му.

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами оправителя каза че в 100 % от случайте се оказва че колите са с чужда регистрация смененаИ да се отрепат не могат да го хванат.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е че тоя нещастник преди да навреди на бензиностанцията е гепил предния номер от нечия кола и му е ебал майката на горкия собственик.Щото ви е бедна фантазията кви разправии са после,1 седмица без кола,поне два дена загубени в КАТ и нови табели,талони,тъпотии на стойност 100-тина лв.Та този ако го видя,или някой подобен, лично ще му счупя ръцете и носа.Имам приятел,който мина през мъките на вадене на нови табели точно заради ей тази практика от темата.Но такива всъщност е лесно да ги хванеш на бензиностанцията щото ако момчето на колонката си направи труда да сравни предната и задната рег. табелка ще види че са различни.А явно са почнали да проявяват нюх кой ще направи номер и кой не......та се чудя що не го гепят още на място и не го бият до появяване на патрулката?

Редактирано от prelude
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега прав си за това, но колко му е да се вземат от стар запуснат автомобил. (въпреки че като се сдава за скрап пак ще има разправий)Дано на никой от нас не му се случи :)Яд ме е за едно че навсякъде ни обират и то законно, бензиностанции, данъци, заплати, сметки...:ph34r: :ph34r: :ph34r: Просто за сравнение. Всичките мобилни опрератори принадлежат на чужденци.Всяка стотинка която плащате за телефони и интернет...и телевизия отлита в чужбина или в джоба на некой четирикрилен гардероб. :( Малко се отплеснах Сори :D :D :D ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ:) ХОНДА ФЕНОВЕ

Редактирано от Кирето
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е голям тъпан! Ей заради ей такива като него нашето сплотено Хонда общество бива набелязвано като "джигити" и тн. И ето такива кат' тоя сульо дават лошо име на Българите. Кой в Германия например ще тръгне да краде бензин? И не ми казвайте - ами те там имат пари. Не. Сигурен съм че и в Гърция няма да тръгнат да крадат така мишкарската, въпреки че до колкото знам от приятели, които живеят там, в момента са го окъсали. И най-тъпото е, че бензиностанцията няма да остане капо, ами ще удържат парите от хората, които работят там и взимат мизерни заплати, а дишат отрови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да им удържат от заплатата за такива неща. Да не би да са охрана?П.П. Иначе е пълна глупост да крадеш каквото и да е по какъвто и да е начин...

Редактирано от markup
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива трябва да ги бият с камшик завързани за колонката. Мен оня ден ме спряха в Люлин и ме държаха 30 мин, защото имало някакво дилърче със същата Хонда в региона. Сега на бензиностанцията ще има да гледат колегите подозрително и пренебрежително... Много "герои" се навъдиха и всичките крадци, биячи и не знам си какви. Спасителите на нацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Геройство? Къде е геройството да откраднеш бензин. Това си е чиста кражба и тарикатщина, като няма пари за бензин да слага газово или да маха колата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да им удържат от заплатата за такива неща. Да не би да са охрана?П.П. Иначе е пълна глупост да крадеш каквото и да е по какъвто и да е начин...

Точно откраднатото по този начин се разделя по равно между хората който работят , бензиностанцията никога не губи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ще си вземат парите от персонала.Преди 10 год бачках 3 месеца на ОМВ и точно се падна годишната ревизия- излязоха липси от няколко хиляди лева.И въпреки че когато е изчезвала стока, аз даже още не съм работил там,ми удържаха една заплата 150 лв беше си спомням.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то за съжаление това е нормална практика в България. За съжаление имаме твърде много далавераджии в страната и заради тях си патят и изрядните граждани...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси и тъпанара. Хем ще го бият, хем ще има досие, пък и в затвора ще стане на някой булка...За 100тина лева. Баси героя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че е геЙрой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей ако го хванат ще бере ядове от тея 100лв поне половината са били планирани някой по виско да ги открадне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост няма нищо героично в постъпката на тоя селски тарикат. Лошото е че и полицаите да го спрат и тях ще омая. Ще се измъкне безнаказано и въобще няма и да отиде на съд, а проблемите ще останат за човек на който евентуалният са му свили регистрационните номера. Много лошо и за марката :honda:, но от Българщината бягане няма.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не забравяите че кражбата е наи-добрата сделка тоест стартираш от 100% печалба!!!Не намесваите политиката,то е до човека - Може да изкараш селянина от селото,но не и селото от селянина!!!Весело посрещане на новата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива трябва да ги бият с камшик завързани за колонката. Мен оня ден ме спряха в Люлин и ме държаха 30 мин, защото имало някакво дилърче със същата Хонда в региона. Сега на бензиностанцията ще има да гледат колегите подозрително и пренебрежително... Много "герои" се навъдиха и всичките крадци, биячи и не знам си какви. Спасителите на нацията.

Колега ще гледат подозрително само..... сребристи англичанки с шебидах:( (които никак не са малко) :lol::lol::lol: Само дето и моята е такава :angry: :angry: :blink::unsure::blink::( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако караше друга марка кола, сигурно всички щяхме да го оплюем :)Но и аз попринцип съм против кражбите, а то това не е от зор че човека е закъсал да няма какво да яде, ми ей тъй щото му скимнало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше друга колата .... Ако беше станало в Германия, Франция, Зимбабве ....Ако не ги беше откраднал той ....Ако беше бат Бойко там .... Стига сме гледали другите, дайте да се погледнем себе си - Какво съм направил аз за да не се случи това ? :rolleyes: Стига сме чакали някой друг да ни оправи или да търсим лесното решение като псуваме държавата и бизнеса.Аз живея и работя в България и се гордея с това, че правя нещо тук, а не съм избягал някъде, където ще е по-лесно!Честита и весела 2012 г. ви пожелавам! Бъдете здрави, оптимисти и с много късмет!Трудностите ни правят по-мъдри, затова новите начинания през 2011 г. трябва да са успешни във всяка една област.Работете, за да постигнете целите си, не се оставяйте на инерцията и резултатите ще дойдат.Новата година означава и нови възможности – не ги изпускайте!Не може всичко да е розово, приемайте препятствията с чувство за хумор!Освен да работите, не забравяйте и да се забавлявате в добра компания!Инвестирайте най-много в здраве и добро настроение!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе знаете ли и аз колко пъти съм си го мислел това да ида да сипя и да си бия камшика без да платя,ама това с номерата ме мързи да го правя :lol: Па те идиотите нека дигнат цената на бензина още по 2 лева отгоре да видиме тогава кого ще фулите и ще псувате А и другото:като е намислил да сипва без да плаща,поне е сипал от скъпия-няма да си играе човека с евтиното :devil::lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива трябва да ги бият с камшик завързани за колонката. Мен оня ден ме спряха в Люлин и ме държаха 30 мин, защото имало някакво дилърче със същата Хонда в региона. Сега на бензиностанцията ще има да гледат колегите подозрително и пренебрежително... Много "герои" се навъдиха и всичките крадци, биячи и не знам си какви. Спасителите на нацията.

Колега ще гледат подозрително само..... сребристи англичанки с шебидах:( (които никак не са малко) :lol::lol::lol: Само дето и моята е такава :angry: :angry: :blink::unsure::blink::( :(
Хаха и аз карам такава :) Добре, че не зареждам там, че току виж ме припознали в 50 годишен чичка :)Иначе по темата - толкова много абсурди стават, че това не ме трогва хич. Аз обаче не бих го направил Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост - простотията по хората ходи. Нищо героично няма- голям тарикат. Хора "крадът" хляб от магазина да си нахранят децата - дори и не си мечтаят да имат кола. Като няма пари да я продава. п.п сега да му я з....т с пълния резервоар - всичко се връща :rolleyes: Весело посрещане на 2012 година ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човекна на тия години ако прави такива кражби,смятайте какъв измамник е в живота " бедна душица" занимаваща се с мишкарски дейности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...