Jump to content
Guest Mark Antoniy

Назлобяване до колкото може

Recommended Posts

Guest iceman1234

... тя ако не се лажа е с по4ти същите скорости като на  d15b2 ....

<{POST_SNAPBACK}>

А пък Д15Б2 си е с доста късички скорости стандартно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zoro

3-та съм и вдигал 170 при 5500  -хахаха зна4и при  7000 ще си на 200-та

на 4-тата  250 ли дигаш ?- да не си  с 4-ри скорости ?!?!?!?!

малко странно изглежда незнам защо  тя ако не се лажа е с по4ти същите скорости като на  d15b2 ....

<{POST_SNAPBACK}>

Пич тя на трета след 5500 почти няма тяга да доускорява , а мисля че повече от 190 на пета няма да вдигне.Затова ви запитах дали тези скорости са нормални или има нещо креминално в цялата история.имам чувството ,че на 3-та ще достигне мах скорост а на 4-та и 5-та само двигателя се облекчава от обороти а няма тяга за повече. Надявамсе ,че този път бях по-ясен :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

3-та съм и вдигал 170 при 5500   -хахаха зна4и при   7000 ще си на 200-та

на 4-тата  250 ли дигаш ?- да не си  с 4-ри скорости ?!?!?!?!

малко странно изглежда незнам защо   тя ако не се лажа е с по4ти същите скорости като на  d15b2 ....

<{POST_SNAPBACK}>

Пич тя на трета след 5500 почти няма тяга да доускорява , а мисля че повече от 190 на пета няма да вдигне.Затова ви запитах дали тези скорости са нормални или има нещо креминално в цялата история.имам чувството ,че на 3-та ще достигне мах скорост а на 4-та и 5-та само двигателя се облекчава от обороти а няма тяга за повече. Надявамсе ,че този път бях по-ясен :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

така си по ясен определено :w00t:

ми нещо има няма логика на 5500 оборота да си на 170 ;) то на 4-та сигурно си на 4000-500 а на 5-та на 3000-500

недаи си боже ти изко4и някои баир ня може го изка4иш;ПППППППППППППППп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zoro
Отговорено (Редактирано)

Определено в баирите е зле и пада як тормоз.Имам база за сравнение само с 1.4 6 г 90кс

Редактирано от zoro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

с мойте макс 180-по каталог 175 и едва 110 на 3та направо по добре да се крия в преките :) всички ли сте с тунинг? или някой само го премълчават за да изненадват хората по улиците? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

с мойте макс 180-по каталог 175 и едва 110 на 3та направо по добре да се крия в преките :worthy: всички ли сте с тунинг? или някой само го премълчават за да изненадват хората по улиците? :blush:

<{POST_SNAPBACK}>

я кажи с какъв мотор ти е акорда:lol:)

щот и аз имам един такъф подобен маи ама моя е 1.8 100 коня и върви доста добре ама като ти гледам пика :huh: мисля 4е твоя е 1.8 80 коня ?

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci

Мойта "душа", с трима човека и бензина, който не беше много, на връщане от София на магистралата за Варна и то на наклона надолу 170км/ч мах, с 14" гуми. Сам съм я пробвал на пътя за Златни Пясъци-160км/ч мах, с 15" гуми, с по4ти празен резервоар. Знам, че фабрично ги пускат 165км/ч, ама ми се вижда малко.По принцип не ми трябва повече, ама ме яде. Не мисля, че съм достатъчно смел, да карам по нашите пътища с 200км/ч и да можех. Със 140 се нахаках в две дупки на пътя Силистра-Варна, дадох 30лв за изправяне на предни джанти и си мисля, ако бях със по-голяма скорост :worthy: .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Мойта "душа", с трима човека и бензина, който не беше много, на връщане от София на магистралата за Варна и то на наклона надолу 170км/ч мах, с 14" гуми. Сам съм я пробвал на пътя за Златни Пясъци-160км/ч мах, с 15" гуми, с по4ти празен резервоар.  Знам, че фабрично ги пускат 165км/ч, ама ми се вижда малко.По принцип не ми трябва повече, ама ме яде. Не мисля, че съм достатъчно смел, да карам по нашите пътища с 200км/ч и да можех. Със 140 се нахаках в две  дупки на пътя Силистра-Варна, дадох 30лв за изправяне на предни джанти и си мисля, ако бях със по-голяма скорост :worthy: .....

<{POST_SNAPBACK}>

мноу странна работа ...мойта е същия двигател...и преди да забода нови колектори и да махана катила.....навръщане от пловдив след калояново дигнах 196км/ч....а ся де....толкова ли ми е разнибитен километража...а е само на 90000км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 8100rpm

:)) няма да е пове4е да те сжетна пи6е :)230 на километража :)ама ти мойе каже6 4е 250 е напраила :)))....:))))))искам да кайе6  като пробва6 на колко рпм ги прави

:)))))))

ако няма проблем де :)))...да види6 обороите

а ....това за климатика дет го каза ?...:))  препомни си добре дали е бил вклу4ен ;)

<{POST_SNAPBACK}>

незнам аз лично се движа на 7000обр с 230км и то продължително имах 2000км да я тествам нали си я докарах от швеицария и все пак ми остават 1000обр такаче мисля че може и още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alex22

здравейте имам такъв въпрос ако може някой да помогне имам хонда кончерто през колкото и сервиза и диагностики да минах всички казват че колата е в идеално състояние но като тръгна да я карам движи отвратително 4 и 5 скорости ги няма. изпреварвам по 30 мин ако някои може да помогне ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Отговорено (Редактирано)

здравейтеимам такъв въпрос ако може някой да помогнеимам хонда кончерто през колкото и сервиза и диагностики да минах всички казват че колата е в идеално състояние но като тръгна да я карам движи отвратително 4 и 5 скорости ги няма. изпреварвам по 30 мин ако някои може да помогне ще съм благодарен

Напиши си нова тема по въпроса, със сигурно има хора, които ще са готови да ти помогнат. Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Това може Прелюдията само.

Снимам с телефона и направих няколко докато стане поне малко на фокус.

Можеш да си разглеждаш и телефона с тая скорост.

Абе Мудна работа :)

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Публикувано изображение

 

Това може Прелюдията само.

Снимам с телефона и направих няколко докато стане поне малко на фокус.

Можеш да си разглеждаш и телефона с тая скорост.

Абе Мудна работа :)

<{POST_SNAPBACK}>

ееее Тони внимавай да не му учупеш стрелките бре .д.еба и прелюда му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobifen

Публикувано изображение

 

Това може Прелюдията само.

Снимам с телефона и направих няколко докато стане поне малко на фокус.

Можеш да си разглеждаш и телефона с тая скорост.

Абе Мудна работа :)

<{POST_SNAPBACK}>

ееее Тони внимавай да не му учупеш стрелките бре .д.еба и прелюда му :P

<{POST_SNAPBACK}>

абе не е само прелюията с тия вьзможности!От личен опит го знам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

абе и аз го пробвах с малкото хиксче ама след 210 не мога да си разглеждам телефона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dreamer85

И аз с моя рекс съм пробвал до 210-215км.До 190 ускорява много бързо,след това малко по бавно,но става и много нестабилна след 200 и не ми се рискуваше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

С малкото хиксче преди няколко дни на една права на пътя Казанлък-Стара Загора късно вечерта 215км,можеше и още,но трябваше да намалям,наближих Тулово.Нямам доказателства,щото такива експерименти си правя само когато съм сам,а нямам теуефон съ камеуа...за сметка на тва гумите ми са за изхвърляне... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Нямам доказателства,щото такива експерименти си правя само когато съм сам

...ам кат не си зимаш папарака/навигатор....ся кой щи повярва ...ам !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

D13B2 на 3-та 150 на 7500 - щеше споко да направи и 160/8000, не беше на равно, ама така по-кратко работи в червеното ;) а звукът е ........ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zenko

D15B2 -5ген.-на 1100км.след като и смених сегментите,биелните лагери ,и пасвах клапаните.На магистрала Тракия с 6урито,жената и 6 месе4ното ми бебе,с 195/50/15 на газ,между 5500/6000об. 190км.може6е о6те ама жената............и намалих.Като сложа хубави гуми,6те пробвам пак ама само с папарак отзат.не 4е немогада да я вдигна в сервиза на подемника да и напълня километража и обор. и да я на6тракам :D ,ама не е коректно,4е после бая хора 6те се мъ4ат и ядосват :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bvo

Скоро ще кача и снимки на другата ми хондичка ( хечбек 5 генерация, 3 врати, двигател 1.5 VTEC-E, D15Z1)Това което съм пробвал до сега е:Втора скорост - 110 км/ч - 7000 оборотаТрета скорост - 160 км/ч - 7000 оборотаЧетвърта скорост - 200 км/ч - 7000 оборотаПета скорост - 220 км/ч - 6000 оборотаТези километри са вдигани на газ, където като стигна на 6200 оборота инжекциона не изключва, мога да си карам докато гръмне мотора!А на пета на газ, по-вече от 220 не иска да вдигне!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

hmmmmmmmmmmmmm

na 3-predavka bez mnogo zor 150km/h na 4500 oborota

normalno li e?

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм с D15Z3, но не мога да ги направя. Ти с какъв бензин караш

:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Колега,карам само с А-95н,и понякога с 95 в-пауър от шел,но тва едва ли има кой знае каква разлика. Този уикенд си ходих до ЯМБОЛ и обратно,и имах възможност да я пробвам пак само че натоварена с багаж.мога само да ти кажа, че колата си ги постигна тия км и тия обороти отново,само че малко по-бавно. А преди няколко часа като се прибирах към Козлодуй някакъв с едно Рено клио се помъчи да ме бега..........ама не знам що не стана :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic_Maniak

Евала това е хонда една кола като D15B2 -5ген (моя любима смятам скоро и аз да вляза в клуб-а) да върви така. Значи аз съм карал голф 3 vr6 225 кончета дига мах 255 е аз го пробвах до 230 и наистина много вървеше но ето че има място за сравнение според мен се пак е с 1500 кубика повече и с 115 коня повече а на килограми е почети съштия просто евала на хонда е вярно ускоренито му до 190 напрво ме изпълни, но разликата в кубатура и коне е огрмона. Ако от хонда имаха сивик 5 ген със същия двигател просто не ми се мисли :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

като стигна 190 започва ена неприятна лека вибрация (много са ми кофти гумите и джантите) и нищо не мога да прочета от вестника :blink: ,а мотора иска още много :unsure: .... а иначе :5-та 170 - 5000 оборота точно ...до 7К има бая и мисля че колата е добре балансирана и можеда си направи километража да изглежда странно , но мен ме е страх ...сега вземам новите джанти и гуми и ще направя опит да побъркам компютъра :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

това 4е на 1-ва .. може дигне 8000 2-ра може дигне 8000 не зна4и 4е и на 5-та може ги дигне защото така като гледам скоро някои ще каже4е е дигнал 8500 !!!! на 5-та ине казвам 4е на 5-та не може ги вдигне но тоеа 6те...е за момент ! все пак е 1.6....

moi kola mi pravi to4no tolkova(8500 na peta) 4e i nqkoi oborot poveche :D na 7000 e s 205-6km/h a e pochti zavodska.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

При мен май има някакво разминаване между скоростомера и оборотомера. Кутията ми е 4-степенен типтроник. На 4000 об. = 160 км/ч, 5000об. = 200км/ч, 6000об. = 225км/ч. По мои сметки на 4-та при 6000об., скоростта би трябвало да е 240км/ч. Някой ден ще се пробвам да настъпя до 240км/ч за да видя колко ще покаже оборотомера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

гледам я тая тема веч месеци се върти тука и се чудя дали да не си пробвам колата и аз ,ама няма ... не знам колко от вас си мислят че колите им са правени за тия скорости ,ама аз все си мисля че тая кола е като карт при до 50км/ч (ако не въртя гуми) , при над 70 вече започва само да залъгва че спирачката ще закове колата на място , при над 120 колата е неуправляема при по резките маневри и започва да се литка при изпреварване освена на магистрала където се изнасяш от 50м ... а при скорости над 160 не я знаеш дали няма сама да отхвърчи на някъде недай боже да ти се наложи да спираш рязко - няма да стане и да не ми казва някой че го може неговата кола , освена ко не е чисто нова ,със 30 кила електроника за спиране , защото не го вярвам ... при 200+ просто пейзажа ти се размазва и почваш да виждаш само нещата които се случват на хоризонта ,защото когато мигнеш вече ги разминаваш , коли те изглеждат като спрели и е много удобно да си мислиш че е така ,но не са и ако един шофьор не те види в огледалото и шавне и си дотам барабар със невинните хора дето нищо не подозират ... бе то си има коли и за тия скорости ,ама не и за тия пътища ,те самолетите се движат бързо ,но летят на много широко и пак се блъскат :) .... според мен даже и експериментите с това колко вдига колата са си опасни и в повечето случаи безсмислени ,каква е тая суета ,да знаеш колко ти Вдига колата ,като няма да я използваш ? аз съм на тоя принцип ,нещото се учи когато се ползва :)извинявам се за безсмисления пост и се надявам никой да не се засегне , то стореното си е сторено , няма да се върне , но се надявам поне няколко от вас да разсъдят по тоя въпрос и да не предизвикваме излишно съдбата :D както каза някой тука "за тия цели си има писти" ,нищо че в българия май няма овал на който да изпробваш максимална скорост ...айде стига съм писал глупости ... лека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

гледам я тая тема веч месеци се върти тука и се чудя дали да не си пробвам колата и аз ,ама няма ... не знам колко от вас си мислят че колите им са правени за тия скорости ,ама аз все си мисля че тая кола е като карт при до 50км/ч (ако не въртя гуми) , при над 70 вече започва само да залъгва че спирачката ще закове колата на място , при над 120 колата е неуправляема при по резките маневри и започва да се литка при изпреварване освена на магистрала където се изнасяш от 50м ... а при скорости над 160 не я знаеш дали няма сама да отхвърчи на някъде недай боже да ти се наложи да спираш рязко - няма да стане и да не ми казва някой че го може неговата кола , освена ко не е чисто нова ,със 30 кила електроника за спиране , защото не го вярвам ... при 200+ просто пейзажа ти се размазва и почваш да виждаш само нещата които се случват на хоризонта ,защото когато мигнеш вече ги разминаваш , коли те изглеждат като спрели и е много удобно да си мислиш че е така ,но не са и ако един шофьор не те види в огледалото и шавне и си дотам барабар със невинните хора дето нищо не подозират ... бе то си има коли и за тия скорости ,ама не и за тия пътища ,те самолетите се движат бързо ,но летят на много широко и пак се блъскат :) .... според мен даже и експериментите с това колко вдига колата са си опасни и в повечето случаи безсмислени ,каква е тая суета ,да знаеш колко ти Вдига колата ,като няма да я използваш ? аз съм на тоя принцип ,нещото се учи когато се ползва :)извинявам се за безсмисления пост и се надявам никой да не се засегне , то стореното си е сторено , няма да се върне , но се надявам поне няколко от вас да разсъдят по тоя въпрос и да не предизвикваме излишно съдбата ;) както каза някой тука "за тия цели си има писти" ,нищо че в българия май няма овал на който да изпробваш максимална скорост ...айде стига съм писал глупости ... лека

по-голямата ти част от този пост е оълна глупост :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

по-голямата ти част от този пост е оълна глупост :)

не са пълни глупости, съгласявам се напълно с това:

експериментите с това колко вдига колата са си опасни и в повечето случаи безсмислени ,каква е тая суета ,да знаеш колко ти Вдига колата ,като няма да я използваш ?

и много рядко настъпвам колата си до толкова, и определено гледам пътя да е чистно според мен и има нещо на колата, при 120 да се чувства нестабилна ... не знам ако е с оригиналните амортесьори на над 10 години, с 13" гуми всесезонни, може и да е нестабилна, но по принцип не би трябвало.на калояново на пистата се вдига и над 120, а колата си е супер стабилна и спира, влиза в резките завои и не поднася ... освен ако не почна да правя хлапашки глупости разбира сето в случая ще подкрепя лукчо с апел да сме разумни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Според мен не е опасно по магистралата да настъпваш до максималната заявена скорост на производителя, стига всичко да ти е наред по автомобила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bullet

гледам я тая тема веч месеци се върти тука и се чудя дали да не си пробвам колата и аз ,ама няма ... не знам колко от вас си мислят че колите им са правени за тия скорости ,ама аз все си мисля че тая кола е като карт при до 50км/ч (ако не въртя гуми) , при над 70 вече започва само да залъгва че спирачката ще закове колата на място , при над 120 колата е неуправляема при по резките маневри и започва да се литка при изпреварване освена на магистрала където се изнасяш от 50м ... а при скорости над 160 не я знаеш дали няма сама да отхвърчи на някъде недай боже да ти се наложи да спираш рязко - няма да стане и да не ми казва някой че го може неговата кола , освена ко не е чисто нова ,със 30 кила електроника за спиране , защото не го вярвам ... при 200+ просто пейзажа ти се размазва и почваш да виждаш само нещата които се случват на хоризонта ,защото когато мигнеш вече ги разминаваш , коли те изглеждат като спрели и е много удобно да си мислиш че е така ,но не са и ако един шофьор не те види в огледалото и шавне и си дотам барабар със невинните хора дето нищо не подозират ... бе то си има коли и за тия скорости ,ама не и за тия пътища ,те самолетите се движат бързо ,но летят на много широко и пак се блъскат :) .... според мен даже и експериментите с това колко вдига колата са си опасни и в повечето случаи безсмислени ,каква е тая суета ,да знаеш колко ти Вдига колата ,като няма да я използваш ? аз съм на тоя принцип ,нещото се учи когато се ползва :)извинявам се за безсмисления пост и се надявам никой да не се засегне , то стореното си е сторено , няма да се върне , но се надявам поне няколко от вас да разсъдят по тоя въпрос и да не предизвикваме излишно съдбата :) както каза някой тука "за тия цели си има писти" ,нищо че в българия май няма овал на който да изпробваш максимална скорост ...айде стига съм писал глупости ... лека

АБСОЛЮТНО СЪГЛАСЕН!!!За справка http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7081

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI A6 2.5 TDI 180HP

 

Публикувано изображение

 

Абе то, си можеше и още да ги вдигне, сега е вече с чип на моторетката и чип на скоростната кутия, ако има кой да снима, защото аз на 260 км/ч няма да пусна волана и да гледам в екрана на телефона каде снимам!!!

Редактирано от bvo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта на малко след 200 изключи :) а е 105 коня -тва на равно от Пл за Сф а на тунела излеза с 180- 2ма чавека гумите бяха 175 на 65на 14 зимни със сегашните не съм я пробвал но са по малки и няма да покаже вярно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е баран мотора или електрониката тая скорост е пълен абсурд ! Няма как да бъде реална ! Просто си електронно ограничен ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е баран мотора или електрониката тая скорост е пълен абсурд ! Няма как да бъде реална ! Просто си електронно ограничен ! :)

Е да ама не. Беше точно преди ограничител. :) Какво точно е правено по колата незнам. Има нещо пипано, но какво точно никой незнае. Даже Омбре като вдигна капака за пръв път остана доста иненадън. Че е чипосана съм почти сигурен. Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не вярват някои хора ще го кажа пак. Д15Б2 5-та генерация вдигна малко над 225 на равно. Естествено имаше доста фактори които и помогнаха. Нямаше тръба след катализатора. ;) Нямате представа каква е разликата във вървенето без по-голямата част от изпускателната система. Естествено гумите оказват голямо значение за показанието на километража. Бях с 195/50/15. Нека вещите лица се изкажат по този въпрос. Възможно ли е това или не. Най важното е че аз си знам за себеси какво може колата ми. Друго не ми трябва.

Брат,ти я докара че върви колкото ВТИ :rolleyes: Аз имам такава,със същия мотор но такава скорост и по наклон не съм вдигал ;) Даже и с ЦРХ-а по равно сигурно ще се озоря ,а е с мотор Д16А9 ;) Че сме фенове фенове сме,ама нека бъдем и реалисти малко поне ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не вярват някои хора ще го кажа пак. Д15Б2 5-та генерация вдигна малко над 225 на равно. Естествено имаше доста фактори които и помогнаха. Нямаше тръба след катализатора. ;) Нямате представа каква е разликата във вървенето без по-голямата част от изпускателната система. Естествено гумите оказват голямо значение за показанието на километража. Бях с 195/50/15. Нека вещите лица се изкажат по този въпрос. Възможно ли е това или не. Най важното е че аз си знам за себеси какво може колата ми. Друго не ми трябва.

Брат,ти я докара че върви колкото ВТИ :rolleyes: Аз имам такава,със същия мотор но такава скорост и по наклон не съм вдигал ;) Даже и с ЦРХ-а по равно сигурно ще се озоря ,а е с мотор Д16А9 ;) Че сме фенове фенове сме,ама нека бъдем и реалисти малко поне ;);)
Аз също съм вдигал над 200 със д15б2 и то на газ.Колата ми беше със тръба на 55мм,без задно гърне само със средно и кранчето на газта го отворих докрай.Излязох от Плевен и се качих на Русе-София,не спрях на патрулката на надлеза и оттам до разклона за Д.Митрополия ме беше загубила,по километраж подмина 210,патрулката умря някъде на 180.Интересното е че на бензин не може толкова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това говоря. Че никой няма да ми повярва няма. Много зависи какви са обстоятелствата. Пак казвам. Трябваше ми да си знам за себеси колко вдига. Знам какво съм направил, и кой точно съм оставил зад мен. Всичко друго са общи приказки и обобщения. Не съм човек който си измисля или послъгва. :rolleyes:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в црх-а само веднъж съм вдигал 210 и то за много кратко след което намалих до към 190 и се разминах с един ТИР при което ми се откопча капака и добре че не се отвори :hondarulez: , от тогава не съм и пробвал повече защото с тая скорост и с тая кола си е страшно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...