Jump to content
Guest Harvester_of_Sorrow

ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

Recommended Posts

Guest Harvester_of_Sorrow

Искам да призова всички съклубари да не караме като състезатели по пътищата. Ако някой от вас КОЛЕГИ и ПРИЯТЕЛИ снощи е гледал новините е видял една зверска катастрофа на последното кръстовище преди аерогара София. В ударената кола са били сестра ми, племнника ми и още една жена с малката си дъщеря. От удара, Форда на сестрами е излетял на 20м. Майката на момиченцето почива на място! Момиченцето в момента е в кома в Пирогов. Племенникът ми е с 4 с4упени крайника, а сестра ми със счупени ребра и наранен бял дроб! Не мога да ви опиша как се чувствам в момента след като днес видях две малки деца в реанимацията на детското отделение. ЗА ДА НЕ СЕ ЧУВСТВАТЕ ТАКА И ВИЕ ПАК ВИ МОЛЯ: КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО И СЪС СЪОБРАЗЕНА СКОРОСТ, за да не се случват такива неща и на вас!

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Искренно ти съчувствам ! :) Ама нали знаеш как разсъждават повечето хора ! Тъпото е ,че докато човек не се сблъска лице в лице с "подобни гадости" някак си не си прави равносметка колко е близо до "фаталното" във всеки един момент по нашите пътища , пълни с неадекватни шофъори ! Така че ...хора бъдете внимателни ...за да се радвате на деня и утре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Искрено ти съчувсвам,знам за какво говориш :) Лошото е ,че всеки го осъзнава чак когато го усети върху себе си :D Дано момиченцето оживее и се порадва на гадния понякога живот! :) Нека всеки се замисли върху това!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LordVetinari

Много гадно :D;);) . Дано да се оправят :) . Пълно е с отка4ени по улиците. И аз в4ера у4аствах в ПТП и то по вина на тоя дет кара6е на6та кола. Отгоре на жси4ко 5 пъти му казах да намали и той продължи да кара бързо. Пак добре 4е се отървахме само с материални 6тети сега му дойде уж акъла ама 6то да е тъй.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

прееми и моето съчуствие и се включвам към призива ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackw

Много кофти работа. Дано да се оправят бързо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Искрено съжалявам за инцидента със сестра ти и племеника ти

П.С. Наистина чак когато опре ножа до кокала тогава се замисляме,
иначе си викаме то на нас такива неща няма да се случат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondichka d14a2

Наистина много съжалявам за инцидента и подкрепям призива ти!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Бахти ужаса,милите дечица...нямам думи човек. :) Имам две тежки катастрофи и логичното е да ми е дошъл ума,но се опасявам че все още понякога извън града мачкам повече от необходимото.Ако думите ми могат да бъдат някаква подкрепа за теб,имаш ги.Войната може да спре,само трябва да се променят наказанията и да се засили прилагането им.Господ да пази децата и невинните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Дано, господ да бди над тях и да се оправят възможно най-бързо! Съчувстие и съболезнование и от мен ! ..не ми идват други думи .... Нека караме найстина разумно .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

Искрено съжалявам, Приятелю. Присъединявам се към призива ти. В края на краищата всички тия ужасии ги правим ние. Нека бъдем по-разумни по пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Колега и аз изкрено ти съчуствам!!!Лошото е там,че ти както и да караш, такива бунаци като този където е ударил сестра ти не знаеш от къде ште ти излети.Дано се въстановят всички и по бързо да го забравиш!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Много ми стана неприятно като прочетох за катастрофата. Особено, когато са замесени деца. Подкрепям призива ти колега и съчуствия. За съжаление на българина му пука само ако той самият е замесен. За това моето решение на въпросът е: Много камери, строги санкции и НЕ ПОДКУПНИ полицай. Може да сте против, но това е решението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kvento

Съчувствия и от мен знам какво е.И аз се включвам към призива ти.Дано се оправят бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Много съжалявам за случилото се! :D Не пожелавам никому такава трагедия!Подкрепям призива!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Моите искрени съболезнования. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Стискам палци, да се оправят скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

Подркрепям изцяло всичко казано, включае и това за неподкупните полицаи.. Тъжно е колко несправедлив е живота и таргедиите , които се случват с невинни хора. :D Никой не е безмъртен!Рзбирам колко безмислени са думите , но вярвам, че светът е такъв какъвто си го направим!И не на последно място , стискам палци и се моля, наистина да се възтановят близките ти , като не пожелавам никому такава болка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...