Jump to content
Guest Mark Antoniy

Назлобяване до колкото може

Recommended Posts

Guest vtec

МОЯТА КУКЛА Е 6-ТА ГЕНЕРАЦИЯ 1997-1998 И С 4, 4ОВЕКА И БАГАЖНИК ПЪЛЕН ДО ГОРЕ ВДИГНАХ 180 И ОЩЕ МОЖЕШЕ БЕЗ НИАКАКАВ ПРОБЛЕМ, АМА ЕДНАТА МИ ЗАДНА ГУМА НЕ БЕ6Е МНОГО ЗА ТЕЗИ СКОРОСТИ(САМО ДВЕ ЖАБИ И МАЛКО ПЛАТ СЕ ВИЖДАШЕ)А И РЕАЛНО ПОГЛЕДНАТО ТЕЗИ ЦИФРИ НА КИЛОМЕТРАЖА НЕ СА ЗА НАШАТА МАГИСТРАЛА-НЕ ЗА ДРУГО, АМА СИ ГИ ИМА ЕДНИ "КАРАЧИ" ,КОИТО НЕ ЗНАЯТ КАКВА Е ТАЗИ ЕКСТРА ОГЛЕДАЛО И МИГАЧ!!!! :) .ОСВЕН ЗА КУПОНА НЕ МИ СЕ РИСКУВА ЧАК ТОЛКОВА МНОГО ВЕЧЕ. :) ИСТИНА СИ Е ЧЕ СЛЕД 4000-4500 ПОЧВА ДА ВАРВИ ДОСТА ПОВЕЧКО.НА ЕДИН ПРИАТЕЛ(D16A)СЛЕД 5500 СТАВА ЛУДА ЗАБАВА(ВСЕ ВДНО ВКЛЮЧВА ТУРБО)--АБЕ ГОЛЯМО ГУСТО Е ТОЗИ ДВИГАТЕЛ D16A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Разбивачо - ти май не можеш да разбереш каде е проблема а? Хайде сега всички тук да кажат дали няма разлика м/у 140 и 210, не само с тяхните коли (ако нямат Прелюд) ами на каквото и да са се возили??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Хелоу ,пищови ;) !Ами съгласен съм с цифрите на Диймън-и аз карам същата -Е, със 195 50 15 съм-ама това май повече влияе на завоите-определено съм доволен от джантите и гумите си сега- кво да ви лъжа ,че вдига 210 като НЕ Е ИСТИНА.Иначе много алчна пасмина сме ;) -като си зех хондето и бях страхотно щастлив-не можех да си представя, че шемет кат мен ша кара такваз кола-седана ми е червен и доста красив-просто му ходи цвета на формата-други не ме кефят толкоз.А сега си мисля само за Прелюд 4 генерация 2,2 витек 185 кончета ;):):):) Нека да ми е гадно ;)

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Вижте какво стана тази сутрин в Княжево и пак си мислете с какво скорост карате и дали си заслужава. Аз лично не вдигам повече от 120 извън София. Не смятам и че е необходимо повече :)

Редактирано от Martinez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ето ги и доказалтелствата:

Публикувано изображение

 

 

Ето и филмче с ниска резолюция:ЛИНК

Ето и филмче с висока резолюция:ЛИНК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Батенце, тая снимка ми е любима да знаеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Как ви се струват 3 часа и 30 мин от София до Варна!?

на мен лично ми се струва като хвалба между рибари :shock: 128 км/ч средна скорост е ужасно висока скорост за този марщрут , освен ако , разбира се , за теб спецялно не са затворили пътя за други автомобили. Аз лично бе з да претендирам че сам голя шофьор под 4.5 часа не съм свалял ... Редактирано от Stass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

на мен лично ми се струва като хвалба между рибари :P

Ситуацията беше следната- сутринта в 7 (неделя) тръгнах. При други обстоятелства не бих си позволил тая скорост, но бях с приятел полицай :shock: иначе незнам дали ми вярваш ама на пътя под 130 не паднахме, даже често с 150 се движехме, а по магистралата можеш да си представиш- 170-180...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KIKO_HONDA

"сутринта в 7 (неделя) тръгнах. но бях с приятел полицай " МНОГО ИНТЕРЕСНО :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Абе ,приятелю, и аз обичам да се хваля с колата си , но това ,което твърдиш е просто невъзможно и ти самия много добре си го знаеш..просто вероятно ти се е сторило че 130 км/ч средна скорост звучи приемливо като за пред нас . Аз самият съм от Добрич и съм пътувал по този маршрут вече не знам колко пъти ! знам го почти наизуст . Също така знам че има места където и с 60 не можеш да караш....ама както и да е ...не ми се спори за глупости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Добре бе пич, къде са тия места дето и с 60 не можеш да караш!? Незнам за тебе ама аз лично минимум 30 пъти съм пътувал по маршрута и го познавам доста добре, а ако предпожиш прилична сума пари съм готов да се обзаложиме!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

съгласен съм ! кажи на колко пари би се навил за да сключиш облога ? двамата оставаме по-толкова гинта в трети човек ( че току виж си се пребил по пътя в опит да постигнеш невъзможното) и тръгваш когато и с когото кажеш в бусчето ! изгубилия плаша и бензина.

Редактирано от Stass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

OK значи навит съм! Само трябва да питам моя човек и ще го направиме, да кажеме нещо от сорта на 500 до 1000 лв и за бензина отделно вече(за отиване и връщане към 120 лв.). До другата седмица ще ти дам отговор. Времето ще се засича, от табелката на София до табелката на Варна и ще е между 3 ч. 30 мин. до 3 ч. 45 мин. навит ли си на условията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

НЕ МИ СЕ ИСКА МНОГО ДА РАЗМИВАМ ТЕМАТА ,АМА СЪМ СЕ ВОЗИЛ В CIVIC 1993 90HP СЪС 195КМ БЕШЕ ПОНЕ НА 200 000ХИЛ(без ремонти и разни тарикатлъци)-----БЯХМЕ ТРИМА ДУШИ :P -(Това обаче нищо не значи)МИСЪЛТА МИ Е ,ЧЕ ИМА МНОГО ДОБРИ ЕКЗЕМПЛЯРИ, НО ТОВА ПАК НИЩО НЕ ЗНА4И--ПОНЯКОГА ,КОЛКОТО И СМЕШНО ДА ЗВУ4И ДРЕБОЛИИ КАТО ЛЕК НАКЛОН,4ИСТА КОЛА,ГУМИ(налягане),ДЖАНТИ,БЕНЗИН(октаново число),ВЯТЪР ОКАЗВАТ СИЛНО ВЛИЯНИЕ.ДРУГ Е ВЪПРОСА АКО НЯКОЙ ПОСЛЪГВА.ТА ИДЕЯТА МИ Е ,ЧЕ ЕДНА КОЛИЦА В НАГЛЕД ЕДНИ И СЪЩИ УСЛОВИЯ ДАВА РАЗЛИЧЕН РЕЗУЛТАТ(същото е и с дръпките от 0 до 400метра)ИЗВОДА Е ДА НЕ ИЗИСКВАМЕ ЧАК ТАКЪВ МАКСИМУМ ОТ НАШИТЕ КОЛИЧКИ--ТЕ СА МНОГО ДОБРИ,НО НЕ И ИЗВЪНЗЕМНИ ТЕХНОЛОГИИ И НАЙ ВЕЧЕ ,НЕ СА ВЕЧНИ! :shock:ТОВА ПОСЛЕДНОТО ВИ ГО ПИША ЗАЩОТО МИ ОМРЪЗНА ДА ГЛЕДАМ СУПЕР ПРЕХВАЛЕНИ КОЛИ ОТ ИЗВЕСТНИ НЕМСКИ МАРКИ(нямам нищо против тях) ,КОИТО СЕ МИЯТ РЕДОВНО,ПОДДЪРЖАТ С НАЙ-ДОБРИТЕ КОНСУМАТИВИ,АБЕ ВСИЧКО НАЙ-НАЙ И НАКРАЯ ПАК СА БОМ БОК И СА ПО СЕРВИЗИТЕ ЗА УЖ ДРЕБОЛИИ АМА НЕ ТОЧНО ,А ХОНДИЧКИТЕ ЗДРАВО В РЕАЛНОСТТА ,КОЙ С КАКВОТО МОЖЕ ПЛЮС СВРЪХ НАТОВАРВАНИЯ И ТЕ ПАК СА НА СУПЕР НИВО,НО НЕ ИСКАЙТЕ ОТ ТЯХ НЕВЪЗМОЖНОТО!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

OK значи навит съм! Само трябва да питам моя човек и ще го направиме, да кажеме нещо от сорта на 500 до 1000 лв и за бензина отделно вече(за отиване и връщане към 120 лв.). До другата седмица ще ти дам отговор. Времето ще се засича, от табелката на София до табелката на Варна и ще е между 3 ч. 30 мин. до 3 ч. 45 мин. навит ли си на условията?

Приятелче от мен имаш 1000лв.безвъзмездно /не очаквам нищо от твоя страна като пари насреща/,ако пак минеш разтоянието от София до Варна в рамките на 3ч.30мин. със Peugeot-Expert и двигател 2.0 HDI-Осигурявам ти полицай от ДНСП

-Парите ти ги давам предварително тук.Ако не успееш със сигурност няма да ги задържиш.

-Чака те мой човек на табелата Варна,и гледа в момента на пристигане точното астрономическо време.При сверени часовници и тръгване от тук в точно отчетено време.

-зареждаш си горивото

Горивото не ти е 120 лв.и тук се дъниш.С двигател 2.0 HDI не можеш да изхарчиш повече от 90-100 лв.за нафта както и да го товариш мотора.за да караш бързо значи колата е празна и е без товар освен двама пътници.

Ако парите са малко мога да увелича сумата, до стойноста на колата/ Peugeot/ ако не спечелиш колата остава във Варна.

Помисли и ми отговори задължително.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Не забравяите да напишете точната дата и час на потеглянае - Искам да присъствам на финала! Тъкмо ще има още 1 свидетел .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

от табелката на София до табелката на Варна и ще е между 3 ч. 30 мин. до 3 ч. 45 мин. навит ли си на условията?

Приемам облога ти ! Времето ще се засича по един и същ часовник -3 часа и 30 минути , от твой доверен човек в софия а пристигането ще се потвърди от мой човек ,който ще се обади,когато стигнете табелата. Извинения от рода на "пукнах гума, имаше задръстване , спря ни полиция .." не се приемат ! ако искаш , съгласен съм да направите два опита в двете посоки ( така обаче риска да се пребиеш се удвоява) аз и ти оставяме по 500 лв. в трети човек ,който ще ги даде на спечелилия облога. Свидетели от клуба сигурен съм ще се намерят ! Другата седмица чакам отговора ти...но не се бави прекалено дълго ,освен ако не чакаш на падне сняг та да се отметнеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Яяя - тук се заформила СЕРИОЗНА интрига май :lol: ...Ами аз съм един от тези, които могат да чакат на табелата "Варна" :lol: P.S. (може би малко off-topic...) Моето постижение по маршрута е 3:45 минути (по "старият" път - който заобикаля малко) - това е с ЧИСТО нова кола, 1.4 16V / 75 коня, сам в колата... Беше делничен ден, между 13:00 и 16:45. Държа да подчертая, че моментно НЕ СЪМ вдигал повече от 145-150 км/ч (и то на магистралата само!), а съм поддържал около 130 км/ч (по възможност за най-дълго време :offtopic: ).P.S.S. МОЛЯ, не се впускайте да оспорвате горенаписаното - каралите МНОГОКРАТНО по маршрута знаят от опит, че именно падането под 3:45 мин. е трудничко (но не и невъзможноо :lol: ). Но за тукашния спор - проблема е с КАКВА кола е постигнато 3:30, а въпросната машина според мен е с ДОСТА висок център на тежестта и хммм "неподходящо" пътно поведение ;) ... Чакам развитето на спора !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Ооо, не съм догледал каква е била колата: Пежо Експерт, а не Партнер... Това е товарен вариант на базата на 806 и е мах 110 кона HDi...Хмм - шансовете за под 3:40 намаляват още си мисля :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Значи аз нищо не губя така ли? интересно :offtopic: а колата не мога да заложа защото не е моя... следващата седмица ти давам отговор задължително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Това последното беше към Hronos, щото и той предлага някакви оферти :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Приятелче от мен имаш 1000лв.безвъзмездно /не очаквам нищо от твоя страна като пари насреща

Hronos, щом поставяш така въпроса няма как да ти откажа.. Щом не губя нищо, но времето както казах искам да е между 3:30 мин и 3:45 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Аиде край на облозите, залаганията и тъпите заяждания!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ!!!:offtopic::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

времето както казах искам да е между 3:30 мин и 3:45 мин.

Айде почна се с оговорките :unsure::dry::|:/ Нали се говореше за 3:30, а почнахме да се пазарим. Абе тук е пълно с маняци. Трябва да основем клуб на рибарите май :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Да говореше се, но всичко става по пътя, а и от самото начало казах от 3:30 до 3:45

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Как ви се струват 3 часа и 30 мин от София до Варна!? Щото миналата събота точно за толкова го взех разтоянието, ама ми се е..а мамата на бъбреците щото много друса по скапаните пътища. А и това постижение го направих с Пежо Експерт HDI 2.0 с турбо, незнам точно колко коня е, май към 120. Та това пежо 180 ги държи по магистралата, а макс вдигна 190- колкото му е киломертажа. За бусче мисля, че доста добре се справя

Ти си забравил какво си писал бе пиле.Колкото си написал това ти е времето за упражнението.А какво ще ти се случва по пътя си е твой проблем. Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Не съм забравил, но щом става въпрос за пари е съвсем различно отколкото ако го правиш просто така за кеф- щото тогава я стане я не... А в случая има напрежение, едно друго..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Дневен или нощен рейс?Има значение!Нощем има по-голяма вероятност да те спрат куки , но пък движението е по-разтоварено!Денем се вижда по-далеч ,но има вероятност да попаднеш в колони и клинове извън магистралата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Щом не си забравил к,во да го дъвчим.Истрелвай се до Варна за 3ч.30 мин. и взимай 1000-то лева.

Айде че ще падне снега.

А и тая баничарка-Експерт е много бърза и ще взема да размисля,ще изтървеш 1000 кинта.

Аз затова си продадох 406-HDI и CRX-a ,много бързо ходех до Бургас, с Пежото особенно......... :)самолет , по 2 пъти за 1 ден и хванах скоростна болест.Сега се лекувам на дясната седалка.

Някой ме разбраха,които не са по добре да не разбират. :)

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobi_honda

а бе хора на колко то4но оборота се вклю4ва витека стандартно.относно скоростите наистина витека е муден на низките обороти но после е направо лудница.моита вдига на първа 80 на втора 130.с пове4е от 200 не сам я карал но ги вдига много бързо без ваобште да се за4уди.мисля 4е ште забие стрелката на 240 и ште пита за още.ще ми се оба4е да разкарам тази мудност таи 4е обмислям варианти за по ранно вклю4ване на витека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Мисля, че вече изпуснах печалбата.. :cool: Времето се развали. Лошо за мене щото сега ще ме разпънете.. ама няма какво да се направи освен да се чака пролетта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

относно скоростите наистина витека е муден на низките обороти но после е направо лудница

Ти с къкво го сравняваш че ти е муден тоя двигател в ниските.Много ми е итересно,спрямо какво ти е муден?

Mind_Control Публикувано на Nov 21 2004, 10:19 PM   Мисля, че вече изпуснах печалбата..  Времето се развали. Лошо за мене щото сега ще ме разпънете.. ама няма какво да се направи освен да се чака пролетта! 

Абе пич кажи че си послъгал малко,за да излезеш поне от ситуацията като мъж и с достойнство.Стига го усуква.Тука сме се наслушали на небивалици,и не се возим с трамвая.Кажи си го поне да не те закачаме че не е много време до пролетта и ще се сетим пак за тебе и бързото Пежо.Ако не си се отворил за какво ти говоря,напролет и кола ще ти дам за упръжнението че сигурно Пежото няма да го има и пак ще го усукваш.Брой до 10 преди да напишеш нещо.Тук повечето се познаваме.В др.форуми си пиши квото искаш.Но ний докато видим не вярваме ако не си разбрал още. Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Няма да кажа, че съм послъгал, защото не е така. А иначе аз съм напълно съгласен, че всичко казано трябва да се докаже. Даже ми идва една идея, която не знам до колко е осъществима, да се запише с камера пътуването. Но за сега зазимяваме въпроса. Междо другото ще се радвам да се запознаеме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bvo

макимума на който не ме е страх да снимам е:

Публикувано изображение

на трета съм вдигал:

Публикувано изображение

на четвърта съм вдигал:

Публикувано изображение

 

става въпрос за Сивик 98 годинка, 4/5 врати, 1.4, 16 клапана 75 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Хонда Сивик седан с мотор D15B2. Снимката е правена зимата със зимни гуми, автомобила имаше потенциал да вдигне още, но разума проговори! :unsure: Иначе 200/км.ч., но падна на 199 като снимах :unsure:

Лятото ще ъпдейтна снимката и този път ще е максимума :unsure:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers
Отговорено (Редактирано)

аз бих казал много добре за 1,5 мотор :unsure: ама защо не си я изпънал докраи? то дет са 200 да кажим примерно там са и 210 220 пук и нали е било сиг на права ПС и аз исках да сложа снимка но нямам каде да я ка4а и затова я напраих на автар4е:unsure:м/у другото на скоростомера стрелката беше се ублегнала доло още на 7500rpm

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o
Отговорено (Редактирано)

стара но интересна тема :unsure: на мойта колица колкото и показва километража - толкова ги прави - та и ги преска4а малко - проблема стана като видях колко метра ми остават за спиране щот тъпата писта свършваше.Е влязох малко в орането на хората ма си пробвах колата все пак :unsure: Та става въпрос за 1.5vtec-e/90hp ?????????? май е добре а?относно скоростите не помня но мисла 4е 1-ва - 70км, 2-ра 105-110км и в лютеницата обортомера, 3-та и 4-та не съм гледал, за 5-та да не говориме - много малко се възползвах от нея :unsure:

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

аз бих казал много добре за 1,5 мотор :blink: ама защо не си я изпънал докраи?........

<{POST_SNAPBACK}>

Човече, със зимни гуми бях. Няма зимни гуми за стаднартните 13 цола джанти да са конструирани да издържат на повече от 200 км./ч. Ако се разхвърчат на парцали и по този леко мокър път тогава, щяха да ме чегъртат от мантинелите! Даже моите не съм сигурен дали не им даваха и 180 км./ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

на равно само толкова (без да пипам нищо)

Публикувано изображение

 

с малко тунинг и попътен вятър, трябва да напълни километража

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...