Jump to content
Guest Mark Antoniy

Назлобяване до колкото може

Recommended Posts

Guest MUGEN-POWER

Mark Antoniy 6том казва6 няма споря 6те ти повярвам даже ;) за сивика ;)благодрая за данните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ще си позволя да кажа още нещо за лада!2105 с 4,1 или 3,9 диференцял прави 120 км.в час на втора!!!!Спирам с ладите , не ми се спори със СВЕТНАТИ хора по въпроси на които съм очевидец и много токива наричайки я "ферари " губеха басовете също толкова убедени колкото MUGEN-POWER!А за Хонда, мога да ти кажа,че мойта Д15Б2 със старата ми скоростна кутия изглеждаше положението по- следния начин:Разлика с 14" 185/60/регинерат/ и 13" 175/70 на 3-та предавка съответно 155км. и 160 км. изключвател!За другите предавки при 185/60/14 летни:1-ва - 60/61-2 км.2-ра - 101/102 км.3-та - 153/155 км.4-та - ./непомня точно да ми е изключвала/ с 175/70/30 5-та - НЕЗНАМ на 130 мили /209/ км. не изключваше!С новата ми скоростна кутия:1-ва - 53/54км.2-ра - 90/93 км.3-та - 139/140 км.4-та - 190/192км.5-та - НЕЗНАМ на 195-197 не изключва!ПП: За неверни данни нося отговорност по член..... ;)

колко коня ти е колицата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

колко коня ти е колицата???

Не че за мен се отнасяще, но колата на Mark Antoniy е Civic ED6 (4-а генерация Хечбек) с D15B2 мотор (казано накратко - 1.5 90 коня Моноинжекция) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Нищо мерси Алекс то ти дори по бързо се отзова ;) тааааа 90 коня не че ми се спори но карах същата 4ген с 2вала към 136к.с абе лика прилика с CRX сов двигател и наравно едвам ги удряше 200 та за тва ми стана чудно как колата на Mark ги мета над 200 а е 90 коня пък и моно незнам чудно ми е ?? :o:oops::D:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

аз 6те ви кажа как е станала работата наи вероятно е бил теглен от някое ферари оба4е как не се е усетил 4е ферарито го дарпа незнам да ви кажа :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER
:angry:)KATADJIQTA/RAZBIVACH-може да ги дигне 200 някадеимам приятел с такава каза 200за над 200 :oops: незнам как ги е дигнал тоиможе наистина да са го дърпали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

V-tec незнам 6то едва 200-та ама 1.6 127коня -210 с 4-ри 4овека 6тот 136 коня едва 200-та...не зву4и добре:angry:) опел феновете 220 дигат :oops: с 115 коня коли...:o)))):Dа тоя с 136 коня едва 200незнам от какво зависи ;)но ми казаха и прелуд 2.0 134 коня- и тои едва 200-та;))93-4 година е прелуда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

V-tec незнам 6то едва 200-та ама 1.6 127коня -210 с 4-ри 4овека 6тот 136 коня едва 200-та...не зву4и добре:oops:) опел феновете 220 дигат :o с 115 коня коли...:D))));)а тоя с 136 коня едва 200незнам от какво зависи ;)но ми казаха и прелуд 2.0 134 коня- и тои едва 200-та;))93-4 година е прелуда

Абе нещо явно има я някои послъже метне 10 20 км отгоре да ти кажа незнам каква е причината ма както казваш не е било само при мен може да има ел. оганичение де да знаеш но според мен е това :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

V-tec може :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

аве има и друга далавера да ви кайжа на някои коли не им рботят правелно километражите,защото аз като павих една гонка с едно ауди после като спряхме и запо4нахме да обсъждаме и авера вика аве аз докам 190 200 варвяме по4ти заедно а аз му се изсмях и му казвам 4е ние пове4е от 150 160 не сме вдигали а тои ми вика как ве моя километрай показа 190 200 за това 4е и дрг пут ми са се слу4вали такива отклонения да ми разправят за километражите ама с по малко скорост затова 4е и тва го имаите наспредвид :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аве има и друга далавера да ви кайжа на някои коли не им рботят правелно километражите,защото аз като павих една гонка с едно ауди после като спряхме и запо4нахме да обсъждаме и авера вика аве аз докам 190 200 варвяме по4ти заедно а аз му се изсмях и му казвам 4е ние пове4е от 150 160 не сме вдигали а тои ми вика как ве моя километрай показа 190 200 за това 4е и дрг пут ми са се слу4вали такива отклонения да ми разправят за километражите ама с по малко скорост затова 4е и тва го имаите наспредвид :)

Те километражите (поне на европейските автомобили) имат СЕРИЙНО заложена грешка на високи скорости, като може да достигне до 10% при над 200 км/чТази грешка лесно можете да я сметнете - вижте на 3000 оборота колко е скоростта, на 6000 трябва и скоростта да е двойна. Моята хонда има минимална грешка, поне по това. Иначе като правя изчисления на предавки, гуми и обороти - излиза скоростомера точен. Но са ми казвали, че има 10% разлика - може и от по-малките гумите (тогава) да е било.Аз съм правил точно 200км/ч със моята, EW4 101 коня. Стас е правил 210 със нея но със по-малки гуми и по надолнище. Сега със новият филтър още не съм я тествал - само до 190 съм стигал .... но на 4та ;) Повече не може, след 6500 оборота изглежда ми пада мощността. Сигурно на 5та щях и още но нямаше условия.То за това при тази мощност като знам как се зоря да вдигна 200, ми е чудно Марк Антони как ги прави тези скорости, с 10 коня по-малко. Или поне 10 би трябвало да са ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

аве има и друга далавера да ви кайжа  на някои коли не им рботят правелно километражите,защото аз като павих една гонка  с едно ауди  после като спряхме и запо4нахме да обсъждаме и авера вика аве аз докам 190 200 варвяме по4ти заедно а аз му се изсмях и му казвам 4е ние пове4е от 150 160 не сме вдигали  а тои ми вика как ве моя километрай показа 190 200 за това 4е и дрг пут ми са  се слу4вали такива отклонения да ми разправят за километражите ама с по малко скорост  затова 4е и тва го имаите наспредвид :angry:

Те километражите (поне на европейските автомобили) имат СЕРИЙНО заложена грешка на високи скорости, като може да достигне до 10% при над 200 км/чТази грешка лесно можете да я сметнете - вижте на 3000 оборота колко е скоростта, на 6000 трябва и скоростта да е двойна. Моята хонда има минимална грешка, поне по това. Иначе като правя изчисления на предавки, гуми и обороти - излиза скоростомера точен. Но са ми казвали, че има 10% разлика - може и от по-малките гумите (тогава) да е било.Аз съм правил точно 200км/ч със моята, EW4 101 коня. Стас е правил 210 със нея но със по-малки гуми и по надолнище. Сега със новият филтър още не съм я тествал - само до 190 съм стигал .... но на 4та :oops: Повече не може, след 6500 оборота изглежда ми пада мощността. Сигурно на 5та щях и още но нямаше условия.То за това при тази мощност като знам как се зоря да вдигна 200, ми е чудно Марк Антони как ги прави тези скорости, с 10 коня по-малко. Или поне 10 би трябвало да са :o
Скоростта не нараства линейно с оборотите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf
Отговорено (Редактирано)

  Скоростта не нараства линейно с оборотите.

Хахахахаха...Квадратично... Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Още някой ще цитира ли три пълни мнения едно в друго? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Нещо не ме кефи тая тема на къде върви! Аз си мислех , че тук маже да не се лъжем!!!! Всичко което съм казал , лесно може да се докаже пред който и да било! Има коли и коли! Тази е така ! Други съм карал Д15Б2 не са така!Аз затова започнах с това какво може Д15Б2 а не кво прави по-принцип!И съм си засичал киламетража поне по 10-тина начина и коли и грешката му е около 5% в зависимост от гумите при 200км.в час! Е аз мисля да не пиша повече в тази тема! А колкото за 200-тате, Стасс беше с мен кагато на магистралата на самолетната писта, т.е. на равно реших да изпълня километража преди месец още преди да и направия това изпъване до дъно за растояние от 100 килиметра, но вдигнах 195км. в час без никакъв проблем или замисляне но след170 по бавно естествено и пуснах газта на края на пистата заради задните гуми, които бяхя регинерат с леко виждащи се телчета вече! Той също съпоставяше нещата така и не вярваше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Няма начин да не ти вярвам - и Стас ми го е разказвал това. Пък и аз сам се убедих, че много върви твоята Д15А2-ка, едва успях да те 'дръпна'За това се чудя какво и е правено. Защото съм карал и други, не вървят като твоята. И Чавдар това казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

Щом се самнявате в километража се гледа оборотомера...тои не е за красотае на някои може и да им е.:angry:))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе кво се карате бе :D ще ви прибера в малкия си джоб :angry::oops:;):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

миналата седмица на магистралата един MERCEDES S350 TD се пънеше на 4-5 пъти да ме минава,ама и аз съм си келеш- като видя че ме настига, 4 зъб и газ до 190 (на 5-та не може да откине над 175 на равно) и мечо зад мене увяхваше в изпреварваща стойка в лявата лента :) Е, на края ме мина,понеже ми дожаля за количката ми и намалих на 150,но вечерта проверих данните на S350 TD и се оказа,че този модел е 150кс и с макс. скорост 185км/ч, а аз съм с 14" гуми,при оригинално 13", та ако ме лъже километража,ще е към по-малко ;) Но поне се изкефих с малкото ми двигателче 1400сс и 90кс, срещу 3500 кубиков ТУРБОдизел :):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Моята хонда има минимална грешка, поне по това. Иначе като правя изчисления на предавки, гуми и обороти - излиза скоростомера точен. Но са ми казвали, че има 10% разлика - може и от по-малките гумите (тогава) да е било.

За вас незнам колко са ви верни километражите, ама моя лъже с 5 лева!!!:) Беше началото на март и аз прибирайки се от Плевен, спускам "Орбита" (едно голямо нанадолнище с готин ляв завой, зад завоя табела с ограничение 60 км/ч, а там преди година убиха момче и момиче ) и аз си знам, че пазят полицаи и намалявам на 60. Около мен други коли нямаше, а изведнъж единия катаджия излиза пред мен. Стоп палка - и аз в дясно отстрани. Поиска документи за проверка и ме повика при автомобила. Показва ми радара, сверявам аз дата и час - така е !!! Скапания ми скоростомер показва с 14 км по-малко. Има ли възможност това да е от - стандартно на мойта прелюдка и дават 185х60х13 ( поне така пише на лепенката на лявата врата )а аз съм със 196х50х15 ??? :) Предварително ви благодаря!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

аве аз незнам от какво е то4но но ако имаш самнения иди на някои техник по колометражите ,а за по големия цолаж знам 4е колата вдига запо4ва да вдига пове4е максимална скорост от колкото с по малки гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Скапания ми скоростомер показва с 14 км по-малко. Има ли възможност това да е от - стандартно на мойта прелюдка и дават 185х60х13 ( поне така пише на лепенката на лявата врата )а аз съм със 196х50х15 ??? :) Предварително ви благодаря:)

Да.При мен Джазко мина от 145/70/12 на 155/80/13.По сметки - 14%Разликата в каране е осезаема ! Но ме урежда - тази кола няма 5-та скорост :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Моята хонда има минимална грешка, поне по това. Иначе като правя изчисления на предавки, гуми и обороти - излиза скоростомера точен. Но са ми казвали, че има 10% разлика - може и от по-малките гумите (тогава) да е било.

За вас незнам колко са ви верни километражите, ама моя лъже с 5 лева!!!:) Беше началото на март и аз прибирайки се от Плевен, спускам "Орбита" (едно голямо нанадолнище с готин ляв завой, зад завоя табела с ограничение 60 км/ч, а там преди година убиха момче и момиче ) и аз си знам, че пазят полицаи и намалявам на 60. Около мен други коли нямаше, а изведнъж единия катаджия излиза пред мен. Стоп палка - и аз в дясно отстрани. Поиска документи за проверка и ме повика при автомобила. Показва ми радара, сверявам аз дата и час - така е !!! Скапания ми скоростомер показва с 14 км по-малко. Има ли възможност това да е от - стандартно на мойта прелюдка и дават 185х60х13 ( поне така пише на лепенката на лявата врата )а аз съм със 196х50х15 ??? :) Предварително ви благодаря!!!
От това ще да е.Имаше едни калкулатори...Утре ще ги потърса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik
Отговорено (Редактирано)

Моята хонда има минимална грешка, поне по това. Иначе като правя изчисления на предавки, гуми и обороти - излиза скоростомера точен. Но са ми казвали, че има 10% разлика - може и от по-малките гумите (тогава) да е било.

За вас незнам колко са ви верни километражите, ама моя лъже с 5 лева!!!:) Беше началото на март и аз прибирайки се от Плевен, спускам "Орбита" (едно голямо нанадолнище с готин ляв завой, зад завоя табела с ограничение 60 км/ч, а там преди година убиха момче и момиче ) и аз си знам, че пазят полицаи и намалявам на 60. Около мен други коли нямаше, а изведнъж единия катаджия излиза пред мен. Стоп палка - и аз в дясно отстрани. Поиска документи за проверка и ме повика при автомобила. Показва ми радара, сверявам аз дата и час - така е !!! Скапания ми скоростомер показва с 14 км по-малко. Има ли възможност това да е от - стандартно на мойта прелюдка и дават 185х60х13 ( поне така пише на лепенката на лявата врата )а аз съм със 196х50х15 ??? :) Предварително ви благодаря!!!
4.3% те лъже километража и скоростомерана 60 км/ч това не е 14 а е 2.5 некадеама и техния радар като излъже още някой лев отгоре :D и става 5 ;) Редактирано от Patrik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Имаше едни калкулатори...Утре ще ги потърса...

http://www.4lo.com/4LoCalc.htmПочвате с най-долната, след това 3тата отдолу нагоре. И накрая умножавате резултата по 1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum
Отговорено (Редактирано)

195толкова са ми гумите - толкова ми е и максималната скорост, на равно. 10 мин. я натисках - колебае се между 190 на леко изкачване и 200 при леко спускане, но на равно 200 не може :(Заковава 5800 оборота на 5та и държи там.Иначе на спускането по магистралата за Пловдив след тунела, напълни километража че и една чертичка отгоре, 215 по километраж. 6200 оборотаИ на 4та я пробвах, повече от 6500 оборота не ще да вдигне, изглежда не и стига въздуха. Към 185 км/ч са това.Излиза, че от спортен филтър голяма полза няма - преди ги вдигаше 200 и със старият филтър. Вярно беше с по-тесни (зимни) гуми, може и от там да е разликата. Пък и тези джанти изглежда пак съм ги изкривил, усещаше се вибрации. Може и предницата ми да е за реглаж.Като сменя маслото и оправя гуми/предница, пак ще пробвам - сигурно ще ги хване 200 на равно!п.п. Който не вярва, че Хонда 1.5 може да гори над 10 градско - да му покажа бележката, 166 км 19 литра, 11.5л/100. Тези 166 км ги минах точно за 55 мин, 180 км/ч средна скорост, в която влизат няколко изкачвания и 2 тунела - така че километража едва ли лъже. А и bgmaps.com казва 165.544 km от околовръстното до края на магистралата (Чирпан)Между другото, през прохода Раковски-Павел Баня, повече от 140 не можах да вдигна. Но 4та и 5та не ги използвах, запалих спирачките, гумите - черни. Но със Michelin задни гуми и Bilstein амортесьори, задницата е залепена на пътя! Трябваше доста провокации от моя страна, за да се поддаде задницата. Дори и спирачка посред завоя не помага

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Честито за амортисьорите.Това показва само , че или спортния филтър те спъва малко или аеродинамиката отдава значение спрямо мойта. Трябва малко отгоре да е . Но може и от гумите да е. По-широките гуми си дават по-голямо съпротивление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ето новият ми "рекорд":

 

Публикувано изображение

 

190 и малко отгоре ! В следващия момент вече бях направил 200, но НЕуспях да снимам защото трябваше да задмина едно GRAND CHEROKEE и ме хвана шубето ХЕМ да изпреварвам и да снимам :unsure::cool: При това беше, леко дъждовен път (вижда се от снимката как съм пуснал чистачките) !!!

 

Това на напълно прав участък към края на автомагистрала "ХЕМУС" (пътя Враца - София :dry: ), на "зеления асфалт" (фактически пада се малко ПРЕДИ "Горни Богров"). Отпред съм със ЗИМНИ ГУМИ 155/70/13 :D:P

 

Май трябва да си променя маниерите на каране :cool: , че взех да се плаща от простотиите които правя.... :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Нещо не ме кефи тая тема на къде върви! Аз си мислех , че тук маже да не се лъжем!!!! Всичко което съм казал , лесно може да се докаже пред който и да било! Има коли и коли! Тази е така ! Други съм карал Д15Б2 не са така!Аз затова започнах с това какво може Д15Б2 а не кво прави по-принцип!И съм си засичал киламетража поне по 10-тина начина и коли и грешката му е около 5% в зависимост от гумите при 200км.в час! Е аз мисля да не пиша повече в тази тема! А колкото за 200-тате, Стасс беше с мен кагато на магистралата на самолетната писта, т.е. на равно реших да изпълня километража преди месец още преди да и направия това изпъване до дъно за растояние от 100 килиметра, но вдигнах 195км. в час без никакъв проблем или замисляне но след170 по бавно естествено и пуснах газта на края на пистата заради задните гуми, които бяхя регинерат с леко виждащи се телчета вече! Той също съпоставяше нещата така и не вярваше!

Моита каруца преди 2 години испълни километража до пластмаса, по мои гръби сметки това е към 235 - 240, и не ми пука да ли си мислите ч :rolleyes: е лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

При такава скорост гумите си дават голямо отклонение. Бях написал кви разлики в скоростите ми дават на всяка предавка 175/70/13 към 185/60/14.Ако си сложа 155/70/13 ще вдигна над 220 км. При положение ,че с 175/70/13 вдигах 210км в час. За твоя мотор са ми казвали , че вдига 180 км на трета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE
Отговорено (Редактирано)

При такава скорост гумите си дават голямо отклонение. Бях написал кви разлики в скоростите ми дават на всяка предавка 175/70/13 към 185/60/14.Ако си сложа 155/70/13 ще вдигна над 220 км. При положение ,че с 175/70/13 вдигах 210км в час. За твоя мотор са ми казвали , че вдига 180 км на трета.

само да беше така приятелю ще ше да е супер, но уви 3та е на 130 в червено.4та 180 е червено и на 5та не съм я пробвал Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Извинявай, подведох те . За АДХ се отнасяше. С 1,3 карбуратор. Там няма такова нещо като ограничител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

A и 180 км. на трета на неговата ако е с дългите скорости трябва да е към 8000 оборота. Може да е вярно. А аз на тая кутия съм на 7200 оборота при 140 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

С 1,3 карбуратор. Там няма такова нещо като ограничител.

Е при мен има нещо такова... незнам защо мойта кукла не иска да назоби повече от 6500 оборота при оборотомер с максимум 8000 - просто сламката не мърда !!!:cool: Дори и на празен ход, когато не съм на скорост. :cool: Иначе - който не ми вярва за максималната ми скорост - да заповяда и да ме пробва :rolleyes: а ето ви един пример за икономия :dry::unsure:

Публикувано изображение

Тук карам на 5-та в градси условия :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

За твоя мотор са ми казвали , че вдига 180 км на трета.

Чак 180 на 3-а ...не ми се вярва :cool: Веднъж 3-а я вкарах към 140 - 150 - беше към 6500rpm - т.е. горе долу на redline-а.Иначе е така - EW2 мотор (1.5 12V карбуратор - 86 коня) НЯМА ограничител на оборотите - натискаш докато не ти стане жал (или докато мотора не изтропа :cool: ) :dry: Аз лично моята съм я цедил няколко пъти до 6500 - 6700 - демек съвсем малко съм минавал redline-а но това да са 2 - 3 пъти МАКС ! СЛЕД redline-а си е чист вандализъм да се кара според мен - колата вече само бучи но няма ускорение, да не говорим че РИСКА от това да му видиш по-бързо сметката е много по-голям :rolleyes: Те хората НЕ случайно са ги сложили тези "прекъсвачи" :D:unsure: Така че - карайте по-спокойно, няма смисъл от подобни изцепки да се кара до дупка !!! Вярно, от вътре си те кара да натискаш, кеф си е, но....А за Илин - то на Оборотомера може и до 10 000 да си е разграфено. Ти гледай от къде ти почва redline-а и след това (малко след redline-а) е самия ограничител / прекъсвач на оборотите (в случая на теб redline-а ти почва от 6300 някъде, а самия прекъсвач е както Ти сам каза 6500) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Да де, ама някой май каза, че карбураторите НЯМАТ ОГРАНИЧИТЕЛИ :dry::rolleyes::cool: или пак нещо не съм разбрал. Ако е второто - сорри ама с тая черна кола, слънцето меко казано ми изпържи мозъка и ми ;) ;) а мамата :D:P:unsure: Иначе - вярно - редлайн-а ми е от 6500 ама не съм го минавал :D:) Не съм чак такъв душманин и неща да се получи това, което показа ОМБРЕ

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

;);):cool::P;):(:(;) ;) ;)

А и както ми леко просълзява масълценце от картерчето ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

При такава скорост гумите си дават голямо отклонение. Бях написал кви разлики в скоростите ми дават на всяка предавка 175/70/13 към 185/60/14.Ако си сложа 155/70/13 ще вдигна над 220 км. При положение ,че с 175/70/13 вдигах 210км в час. За твоя мотор са ми казвали , че вдига 180 км на трета.

175/70/13 към 185/60/14 са си еднаква височина, разлика в микрони. Колкото и 195/50/15. Правилото +1Сега може и моята нещо да е 'дефектна' не знам - повече не може!На 3та повече от 150 км/ч не може, на 148 включва ограничителя, хем е на 7200 оборота. Обаче ги вдига и на баир - изкачването за магистрала Хемус.Аз съм с късия диф, 4.4 Но и със 4.25 нещата не са много по-различни, пак 160 са много за 3та, камо ли 180.Ама Алекс, почваш да ме комплексираш вече! 15 коня отгоре уж съм, пък да вдигаш по-висока скорост от мен, и то на по-ниски обороти - ужас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ама Алекс, почваш да ме комплексираш вече! 15 коня отгоре уж съм, пък да вдигаш по-висока скорост от мен, и то на по-ниски обороти - ужас!

:rolleyes: Ще се сетите вие коя е истинската бегачка- BALLADE-таааааа :D:dry:;);):D И по-специално моята, защото има special edition ;) светещи пръскалки, подобряващи аеродинамиката :cool::cool::P:unsure:

Както и НОН СТОП гниене на задните прагове които правят колата все по-лека :P

По тоя повод се сетих: Имаше един лаф в redpepperracing.com (всеки ФЕН на Сивик 3-а ген/ CRX 1-а ген трябва непременно да знае този сайт ;) ) той беше нещо от типа: "Имам НЕпрекъснато намаляване на теглото (weight reduction демек :) ) на колата, наричащо се КОРОЗИЯ" ;):(;) Така и Аз :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

;) Ще се сетите вие коя е истинската бегачка- BALLADE-таааааа :dry::rolleyes:;):D:D И по-специално моята, защото има special edition :cool: светещи пръскалки, подобряващи аеродинамиката ;);):cool::) Както и НОН СТОП гниене на задните прагове които правят колата все по-лека :P

:unsure::P;);););) ХА ХА ХА Х А ХА ХА-знам ,че пиша :( ама имаш чуство за хумор- ROCK'N'ROLL :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Биете ме само на максимална скорост , ама на 100 и 400 метра ви късам та пушек се вдига :dry::rolleyes::D:P:(:):unsure:;) Не можете да се мерите просто с мене . Само да се видим живот и здраве на срещата и ви събирам в малкия си джоб :D:cool: Илине ти си първия дето ще ми чете номера отзад :cool::( Нека нека , шоу да ставаАма един личен съвет,няма нжда от такива скорости,нека запазим експонатите си здрави и читави поне до 2010 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...