Jump to content
QcK

15 май.Протест!

Recommended Posts

Цените ни са най-ниски в Европа, факт!Лошото е че заплатите ни са в пъти по-ниски.Те там е проблемут!Който не вярва да чете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че в Добрич е имало някакъв човек с Hummer на протеста! :) Браво на такива хора,богатите също трябва да протестират,тук в София също се виждаше чат-пат някоя нова кола на протеста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ма колега аз карам за 8лв на 100градско и аз ще дойда. Въреки че карам без пари.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми супер,дано се съберем два пъти повече от миналият път.Все пак не става дума само за колите,а за всичко като цяло.Казаха,че щяло да има отделна колонка в която горивото е без био-дизел,но то според мен ще е по-евтино с 10ст. най-много,което мисля,че е нищожно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха,че щямо да има намаление с 10 до 12 стотинки за краиния потребител.Че тва пари ли са бе :) разлика ли е? Ще се съберем повече стига хората да възприемат правилно посланието на намалението,а то е 'аиде сваляме малко та да млъкнете'. ПОДИГРАВКА :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А цените не можело да се свалят и трябвало да питаме Европата... Нещастници мръсни, една стотинка от нашите пари не заслужават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ни замазват очите с тия 10 стотинки.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че в Добрич е имало някакъв човек с Hummer на протеста! ;) Браво на такива хора,богатите също трябва да протестират,тук в София също се виждаше чат-пат някоя нова кола на протеста.

Hummer-a е на Газ, но въпреки това, собственика беше и на двата протеста, до колкото разбрах ще бъде и на третия! Имахме си ние доста луксозни возила, евала на собствениците, макар че едва ли ги бъркат 10-20 стотинки разлика все пак излязоха!
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от гражданското протестно шествие - "Да спрем унищожението на Видин" 23 март

 

Много се учудих, че се събрахме толкова много хора ЕВАЛА ! :) Ако и на 27 е така БОМБА ! :):)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви я таблицата с цените на горивата в Европа - http://www.energy.eu/ В България са едни от най-ефтините. Високи били акцизите, а тоя бюджет от какво да се пълни? От тарикатите, дето наемат без договор, от тарикатите дето точат ДДС, от тарикатите дето се чудят как да не платят данъци? Хората по света ще дигат данъците, за да си кърпят дефицитите, тук при все, че горивото е относително ефтино ( не че е, ама съотнесено с останалите държави е ) искаме да го свалят още. И кфо даже да го смъкнат с 10-20 стотинки да стане колкото е в Румъния ( € 1.204 с/у € 1.258 ) ще я усетиш ли тая разлика ? Всички много лесно се палят и скачат по протести и прочее без да се замислят много. Дано свалят цените до най-ниските възможни в Европа, за да видим дали ще сте доволни :rolleyes:

Абе ти малоумен ли си гледа ли клипа или си уше на правителството заври се в мишата си дупка и се разкарай:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така стачкоизменници не искаме стига ни и правителството та да си имат и потдръжници.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както писах в една друга тема протеста е от 12 часа http://www.bulforums.com/bgprotest_2011/viewtopic.php?f=6&t=159надявам се повече хора да се съберем от предния път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги,повече участие в това и току-виж някои ни обърнал внимание:blink:Вижте целият свят как го правят и постигат успехи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще може ли да ме вземе с него?Предния път не можах,за което се извиних и на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгвам към групата на околовръстното при Бъкстон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 1.10 само полиция на Бул. България?? изпуснах ли ви? Отивам към народното събрание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе си бяхме стабилитетни. Много ме зарадваха всички тези хора.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги много се събрахме,но не направихме много.Да се организираме пак този път в делничен ден Публикувано изображение

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам за идеята но цяла България трябва да надигне глава дори и тези без коли защото горивото повлече всички цени нагоре време е да кажем СТИГА:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много много колко много незнам за другите места но на Бояна бяхме не повече от 80 коли макар и да не е малко това :blink:и поздрави на колегите с двете 6-ци големи кукли карат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И на цариградско бяхме много народ но не направихме кой знае какво... поздрави на пичовете с които карахме заедно през повечето време с черния прелюд 3г с 'останал 3 литра бензин' Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето днес от Шумен http://www.youtube.com/watch?v=AUW3CTxjGZcНа 9:40 се вижда как ме бутат на пешеходната, да минавали колите :D:P (с червен суитчър съм)Благодаря днес на всички, че бяхме заедно, Коко Гъзето и колегата със зелената 5та генерацийка, като на хондажии разбира се :). Бяхме блокирали една кола по пътя, тоя после слезе и счупи прозореца с ръка на момчето, после се засилихме към 30 човека да го питаме КЪВ е той, ама ни спряха ченгетата. За напред мисля да протестирам във Варна, тука не стават работите, много ни смазва полицията.Имаше изказване на един полицай: "Абе аз съм длъжносто лице бееее еййййй, кото ви кажа това ще правите, от теб ще почна първо"..... знам че са прости и нерелизирали се момчета ( 90%) в полицията, ама по -кротко да го дават, че и тяхната смяна свършва и той отива на бензиностацията и детето му го гледа в ръцете вечер какво ще донесе за ядене. Поздрави Шуменци и Всички колеги в България, които днес излязоха на протест. Предлагам занапред да блокираме само 1 град и то за няколко дена, София или Варна, както дойде. Със здраве.

Редактирано от Dominiko
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо съм разочарован,видях точно 2 хонди на протеста...като с едната бяхме заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на цариградско бяхме много народ но не направихме кой знае какво... поздрави на пичовете с които карахме заедно през повечето време с черния прелюд 3г с 'останал 3 литра бензин' Публикувано изображение

 

Да наистина не направихме кой знае какво , но това е защото скашаните куки ни блокираха и ни разделиха на групи :P Ти със зеления Сивик ли беше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

И Тойота ПРИУС с градски разход 3.8л/100км протестираше :P

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София-Запад

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и перничани ни имаше на линия. Малко скромно-100тина коли. Имаше ядове с чингите, не дадоха да блокираме е79, та един лукойл го отнесе :D С полицията иначе почти проблеми нямахме, те бяха солидарни с нас. Е имаше по някой и друг нервак, ама при около 20 полицай всичко беше мирно. С персонала се познаваме и тая каза, че имат 300 кинта оборот днес, вместо 5-6к :P Беше забавно. Предлагам да гласуваме и да игнорираме една марка бензиностанция, че така нищо не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Нито един лев за тия мошенници:D

Сутринта гледах -цената на литър бензин в Русия е 1.20лв.Няма начин толкова да поскъпва с над 100% в Бг ако златки ,картофи и нз си какви, не се гушат:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално в това мероприятие, аз членувам от 5 години :P Просто горивата им са ужасни! Преди време много лъгаха и в зареденето количесто и когато си ги хванал в крачка ... няма как да заредиш от тях. Дори и да ми предложат 80% намаление на горивата от техните бензиностанции, пак няма да заредя! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще има нов протест ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,нещо не виждам да намалят цените трябва да се мисли за нов протест ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не само протест, трябва още по-сериозни мерки, мен не ме бърка аз мога да застана на средата на магистралата плевен-русе, хич не ме бърка айде да дойдат да пишат нещо на 50-100 човека(ще им отнеме един месец ;)) Така че аз се жертвам ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ,ако се организира такова не6то в София блокирами аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...