Jump to content
bebcho

Колко пари давате за гориво

  

297 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Моята е мн икономична,даже нищо не харче,защото си я държа в гаража.Но то пък отиват за ремонта на който е подложена.Но иначе около 150-200 лв. на месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купух си дизелова кола за да ми е по икономично , а то се оказа че на 2.50 нафта не е чак толкова икономично при разход 6 / 100 !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 месечно,но вече се замислям за прашасалото колело..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се замислял лятото да изкарвам колелото или да ходя пеша ,щото 200 лева за бенз доста ми идват ,обаче пък от друга страна що съм платил тогава 150лева данък и 170 гражданска и 70 винетка като няма да я карам и ще ходя пеша!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично зимата 150 на месец лятото по 200 че и някои път не стигат.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви разправям да си турите газови.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IMPERATORA

Всеки месец на заплата зареждам за около 120 - 130 лева , но ползвувам служебен транспорт и много рядко съм с личния си автомобил. Ако нямах служебна кола, може би бих се включил в съвсем друга категория, да речем - 330 - 400 лева !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 лв макс за гаражната хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между 150 и 200 лв. само за градско при разход към 13/100, за инфо като купих колата миналата година април за един месец над 500лв ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечно 250 лева. Но с тези цени скоро ще станат триста:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз давам по около 190лв и то почти без да илизам по кафетата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не искам да ви нервирам ,но и аз да си кажа - карам около 800км на месец (София градско) и ми излиза 50-60лв. И така от около 60 000км (метанови).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам главно градско и горе-долу около 100 лева не повече.За година и половина съм и минал 10 000км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами някаде кьм 270 300 лева предимно градтскоПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами около 250-300лв според зависи :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам 50 лв.бензин,минавам 350-380 км.за 10-12 дни, и пак съм на бензиностанцията. Скъп бензин, но от колата няма какво да желая повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая парици отиват за тояа бензин.На мен удоволствието да карам,на месец ми струва към 300лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 - 150

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си взех колица и резултата е 50 (грубо 21 литра) лева бензин - 260 км смесен разход. Това е доста, но като се има предвид начина ми на каране през последните 3 дни - добре е. До този момент с другата кола (Peugeot 206 чист дизел) нещата бяха други - около 200 лева на месец при разход 5/100 градско (Пловдив).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента най-малко 200км на седмица-24лв (20л газ), това е от 6-7 месеца. Година и половина преди това, правех по 600-800км на седмица, което е 60-80лв на седмица и 240-320лв на месеца на газ за мотор Д14 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 60-65л. на месец градско и изминавам 660-710км.За Д14 автоматик е приличен разхсд 9л.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

през уикенда изминах точно 1000 км и сметнах извънградски разход 7 при нормално каране - 130-140 по магистралите и около 100 км/ч по парвокласните и второкласните пътища на нашата мила родина...градско ми дава 9 до 12 литра на 100км. общо взето между 30 и 50 лева давам за гориво на седмица.става въпрос за 6-та генерация сивик с б16.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време гледам да не си правя много сметки и да калкулирам за кое колко пари съм дал, че ми дотежава животеца още повече, но на седмица едно 40лв. си ги наливам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато купихме с баща ми прелюда,ми каза,,тая кола не се зарежда за 10лв,а минимум на бензиностанция 40-50лв,аз не го послушах ама си е прав човека,градско-15/100,всяка седмица 50лв си отиват,като спра на шела момчетата вече ме познават,но поне давам пари само за бензин за сега нищо не се е повредило......поздрави на всички хасковлий;:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пари за гориво не давам, друго си е да караш със служебно гориво личният си автомобил :):D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пари за гориво не давам, друго си е да караш със служебно гориво личният си автомобил :):D

 

Недей така, че лампата за завист светва Публикувано изображениеПубликувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Около 150 лв при 8 градско дизел :( И има много самостоятелен характер - ако сложа 10 или 15 лв дизел стрелката не ги харесва - не мръдва, иска не по-малко от 20лв че да си помръдне задника.. бахти :D

Редактирано от prudand

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 50-60 лева газ/бензин на месец ако не ходя никъде. Ако мръдна извън града ми струва към 10-11 лв/100 км. на газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 1200км на месец и 150лв за газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми 20 лв бензин за целия месец и останалото за газ зареждам през 3 дена изминато разстояние 100 км по 10 лв =30/3=10 пъти в месеца зареждам 10х10= 100лв 10х100= 1000 км на месец ...... по принцип и вариант 2 :с 10 лв = 67.2 км 30/2=15 пъти зареждам15х10=150 лв15х67.2 = 1008 км на месец :D:D:D напоследък като и вадя душата постоянно .... с 50 лв ми се оскъпява :) градското каране във Варна ... Надявам се че правилно смятам :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до 100-150лв. на месец давам за бензин. Спвам 95 предимно, но на заплата задължително 100 октана за продухване :) най-евтиния 95 във Враца е 2.30лв. в момента Н95, а 100-те октана 2.43лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...