Jump to content
Димитър Коев

Да се понапазвате от снегорините, колеги

Recommended Posts

Колеги, внимавайте по кръстовищата. Днес насред Орлов мост, докато чаках СПРЯЛ на червен светофар ме удари снегорин на Титан. Имайте си едно на ум и се пазете, даже като сте спрели на светофар.Не знам кой им разреши на тези да внасят снегорини с десен волан. Два снегорина един след друг завиха покрай мен. Първия мина, ама втория не се изнесе достатъчно и ми размаза предницата. На всичкото отгоре за КАТ се чака час и половина - два.Нещо не му върви на моя Прелюд май. Тая тема няма много смисъл - само си изливам мъката. На всичкото отгоре 70 годишния шофьор на снегорина (кой им дава на такива да карат) си загуби документите, докато чакаме КАТ. Както ги държеше в ръка и ми ги показваше, изведнъж каза "Брех, мОмче, загубИх ги бе..." :DАма... ей тъй кат' стане - все тъй става. Няма да ви занимавам повече със себе си. Внимавайте и се пазете, че другите не пазят никого!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф нз направо, това ако ми се случи на мене направо ше откача...Все пак Прелюда си е за маняци и няма как да го преживяваме леко :rolleyes:

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко за прелюда :rolleyes: Важното е, че ти си жив и здрав. Сигурен съм, че нещата ще се наредят. :lol: Поправима ли е колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... може да се оправи, ама имам чувството, че не ми върви с тоя прелюд. Може да си го оставя за донор и да търся друг.. ще мисля като мине яда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее, утре не може никой да ме накара да изляза с колата.Много ли е ударен прелюда, става ли за ремонт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нещо не му върви на моя Прелюд май. Тая тема няма много смисъл - само си изливам мъката...

Изливай мъката, смисъл има и помага. Имам два инфаркта и жълта книжка, поради подобни причини с моите прелюди :rolleyes: Много добре те разбирам и зная как се чувстваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

:rolleyes: Моите съболезнования! Много ли щети има? Застраховка имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много неприятна случка. Като оправиш колата, ходи запали една свещт в някоя църква. Това ти го казвам (пиша) съвсем сериозно. п.с. Най-важно е, че ти си добре.Успех. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц..... Какво ли да кажа.

Оня ден пак се опитаха да ме оберат по стария изпитан метод - срязаха ми гумата, но този път не ме обраха.

Днес цял ден се пазя някой да не ми отнесе Прелюда по светофарите, и вече започвам да подкрепям идеята: карай евтина, неугледна кола, и да не ти дреме че някой ще я открадне, че снегорин ще я отнесе, или че ще се огледат в джоба ти докато си спрял да хапнеш един дюнер....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам адаш! Не се отказвай от колицата, дано не са много щетите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно мн съжалявам за Прелюда, както каза Ролина това недай си боже ми се случи на мен напрао слизам и ще му навръ главата в Снегорина... на нащастниците.... задрямали. Важното че на теб ти няма нищо, тенекията се закърпва дано всичко мине бързо и да нямаш никога повече последствия. Успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да кажа, освен че е по - важно че няма пострадали, и дано да успееш да си оправиш Прелюда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, внимавайте по кръстовищата. Днес насред Орлов мост, докато чаках СПРЯЛ на червен светофар ме удари снегорин на Титан. Имайте си едно на ум и се пазете, даже като сте спрели на светофар....

Ако това ще те поуспокои малко - не си единствен. Имах две деруги по бронята, станали по различно време и в мое отсъствие. Понеже дотогава на колата нищо не й се беше случвало, много се ядосвах, но въпреки това си карах така повече от 2 години. Преди няколко седмици все пак реших да оправя проблемите и я закарах на майстор. Тамън я оправиха и един тир миналата седмица ме одра отново във В. Търново, на едното от двете нови кръгови. Спрях си, да изчакам, онзи обаче (движихме се успоредно в една посока) не се изнесе както трябва и... :lol: Най-лошото е, че пуснах аварийки и слезнах да видя какво става, предполагайки, че селянинът ще направи същото. Обаче онзи мина като бързия влак и на следващото кръгово вече нямаше и следа от него. Не знам дали изобщо разбра, че нещо е станало. А понеже досега не ме бяха удряли и в паниката въобще не видях номера - само си спомням, че беше "ВТ". Та така. Прибрах се до София и оставих колата отново за ремонт (нищо изкривено, одран калник и броня, която се оказа на висота и погълна основното от удара), за един ден стана готова. И аз имам усещането, че не ми върви с тази кола. Успех с ремонта и не се впрягай хич. Важното е, че си жив и здрав, а ламарините ще се оправят някак. :lol: Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за случилото се с колегите Коев, user и т.н., но стига сте гледали толкова черно на нещата. Аз какво да кажа - 2 пъти ме е размазвал камион с предишната кола и 1 път бус с Хондата - в повечето случаи докато съм бил спрял пред кръстовище, а единия път малоумния камион потегляше от някакво пазарче и се вряза в движението (в мен), гледайки в огледалото НАЗАД!Сега какво да кажа - че нямам късмет и с двете коли? Имам сигурно 10 удара не по моя вина и още 2 по моя вина и това е за 11г зад волана.Просто SHIT HAPPENS и единственото, което можеш да направиш е да си оправиш колата (ако си заслужава) и да продължиш да караш.P.S. Съвета да се пазим от снегорини и темподобни малоумници е прекрасен, но е неприложим. Как точно се опазваш от връхлитащ те снегорин или камион? Ще се наведеш (с колата) или ще мръднеш рязко в страни? Това не е анимационен филм...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега спокойно ще го оправиш люда :lol: Тея пичове със снегорините са си такива. Миналата година във Варна в 1 часа през ноща случайно хвърлям погледа през прозореца да видя тея как ринат и какво да видя.....един снегорин така се беше разбързал, че буквално издрифти завоя и се засили към прелюда :О Всеки момент чаках удара със свито сърце. За моя радост ми се размина сигурно на максимум 5см от кофата :lol: Просто ние хондаджиите много си обичаме колите и много се впрягаме :) това е...

Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май на много хора не им върви... за 1 месец на 3 различни места имам одраскано :lol: кви са тия пилоти направо нямам думи вече егати Варната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам чувството, че не ми върви с тоя прелюд. Може да си го оставя за донор и да търся друг.. ще мисля като мине яда.

И аз имам същото усещане с Акорда! Вече даже си издействах "VIP" карта при бояджиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за това зимата не карам Прелюда,пък и такава маниашка кола не е за ежедневка,

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в София остана ли нещо от което да не се пазиш :honda: От снегорини и автобуси до маршрутки и таксита. FIAT-а и FORD-а затова са ги измислили бе пичове, за да се влиза с тях в центъра :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина лоша работа виждал съм прелюда ти на живо беше много як дано сега го оправих и направиш още по красив :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,Митаче направо ти съчувствам брат,като знам колко си обичаш колата:D Горе главата,ще я възстановиш:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме кефи да имам удрян Прелюд... Вероятно ще остане за донор и ще търся друг. То на този като цяло нещо не му върви. От самото начало ми е на карък с него. Това няма да ме откаже от манията де :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хубавите хора им се случват хубави неща за това че не го заслужаваш,:Dно това може би е едно ново начало? :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубав човек ли ме нарече? Я да не обиждаш бе спамер! :D Човек цял живот гради авторитет и изведнъж идва някакъв си спамер наречен за благозвучие Данчо (или обратно - Данчо, наречен за благозвучие спамер) и те обявява за хубав човек... айде моля... Да си имаме уважението. :D Излях си мъката. Заключвайте я тая тема, че ще я обърнем на чат. Хич не беше нужно и да я пиша, ама имах нужда да разтоваря малко напрежението от загубата на любимата. Майната му... ще купим друга. Живота продължава. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София не можеш да се предпазиш, ако не е рекъл оня отгоре с брадата. Засега имам пари за каско, и това е най-безболезнения вариант от гледна точка на разходи, иначе и аз съм на тоя хал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...