Jump to content
fenabg

Репутация -47 или + 87 ,един порочен кръг

Recommended Posts

Ще напомня че преди да се обнови форума се искаше репутация на потребителите.

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже ако искаш мога да ти напиша 1 макрос скрипт да ти дига репутацията автоматично :) Сигурно има някаква далавера да си с най-голяма репутация :o

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 от мен

  • Нагоре 4
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси съгласен съм с теб ама как човек с едно мнение за последните три месеца има +96 репутация .А аз до утре моо си я направя около 1400 сам .Идеята - злоупотребява се !

Какво те притеснява ве фен :D, ня някой му е допаднало твоето мнение и е дал +, аз без да искам си цъкнах +1(незнаех че може :ph34r: не е правилно).Вече ако някой прекалява или нарочно цъка "-" това наистина не е приятно.А да кажа има ли значение това за някой? при положение, че това е някаква виртуална преценка и по никакъв начин не може да бъде обективна, това е начин злобеещите да не спамят, а да цъкат палеца надоло :D .А сега дайте 1 "-" да си имам релани гласове :P .
  • Нагоре 4
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да гласуваш дори и за мненията на някой потребител май е в повече.Би било достатъчно според мен да се гласува за него ако редовно участва в раздел продажби,просто за да знаят хората как се е отнесъл с купувачите преди тях.

  • Нагоре 6
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да има оценка на мненията, но си я представях по съвсем различен начин. Да речем, има дадена тема, мнението ви харесва - слагате му оценка от 1 до 5 точки/звездички (или каквото е там). Обаче оценка, базирана на това доколко мнението е полезно в темата, не колко ви харесва даден човек, т.е. това не е персонална оценка за човека. И ако всички гласуват съвестно, след време би било възможно да отвориш някоя тема и да "изплуват" само качествените (свързаните с темата) мнения, примерно с 3 и повече точки. Мнения от сорта на "+1", "ми и аз съм съгласен", "мани ги тия л.йна" и т.н. просто да не излизат. Като си съгласен - гласуваш за мнението, което подкрепяш, не пълниш темата с "плява" (нищо лично).

 

:ph34r:(знам за в коя темаи раздел е следващото (то и тази тема като цяло е за там), но достъпът ми до Интернет в момента е ужасяващ и всяко отваряне на нова страница и търсене е изпитание)

Освен това би било добре малко да се побърза с избирането на допълнителните модератори, както и с преструктурирането на форума, защо сега "Общи" не прилича на нищо. Има безброй нови мнения и теми "Вижте ми новата кола" и "Какви недостатъци имат Honda .......?" Това, за мен, си плаче за един (или два) нов раздел, няма значение как точно ще го нарекат, но нещо от сорта на "Представяне", където новите потребители да си пускат теми за новите возила и да питат за предимства/недостатъци на дадени модели. Ако цялата тази информация се събере в един раздел, а там многобройните повтарящи се теми се обединят в една единствена важна (Примерно "Предимства и недостатъци на 5-та генерация Civik", :D "Предимства и недостатъци на Honda Accord, 7-ma генерация"), би станало доста по-полезно и прегледно. Хем ще е на едно място, хем "Общи" ще се поизчисти малко. Ако се направят различни раздели за Civic, Accord, Prelude и т.н., може предимствата и недостатъците да се закачат като отделна тема там, но от раздел "Представяне" определено има нужда, поне така мисля аз.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха, да, и аз го намерих този индивид, който си цъка сам плюсчетата, R*l***k*r :D Ами...само си представи колко свободно време трябва да имаш, за да го направиш :D От там вече можете да се сетите що за човек седи от другата страна :DАз я ползвам системата като ми хареса нечие мнение и ми е полезно - цъкам плюсче. Един път цъкнах минус, ама то си беше на човек, който много говори и нищо не казва - затова. :ph34r:Наистина, коледа е! :P Може да си направим коледна сбирка и да си окрасим хондите отвътре с гирлянди. Този, който се справи най-добре може да вземе нек'ва награда :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейтинга който беше преди със звездичките си го има и сега. Това е репутация. Демек на кой колко му е хаплив "палеца".

 

П.П. Ще помоля да се въздържате от ползването на обидни квалификации. Дори и към R......er потребители. Ако имате нещо да си изяснявате направете го на лично, в скайп, в ICQ, във фейсбук или по телефона!

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моо яка тема!Впечатлен съм:ph34r: п.с.Какво Ви бърка каква репутация има нам си кой потребител?Всъщност може за търговците да е важно:D

Редактирано от policeman
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, това с "репутацията" ми напомня гнусните комсомолски години, когато имаше бригади, щабове и разни мекерета със звездички по смрадливите рубашки. Въпреки това, не съм против форумните звездоносци, защото те с нищо не те ангажират, освен това много фенове ги оценяват съвсем непринудено и повечето пъти, за разлика от гореспоменатите, заслужено. Но със и без оценяване, свестните и коректни колеги винаги си проличават.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влезте в профила на някого, и си изградете собствено мнение от постовете му, щом тази опция не Ви устройва :ph34r:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, Кало, Док , какво се впрягате ? :D Тези мижавите комплексарчета да си цъкат минусчета, какво ви пука :D Понеже е безпомощен и егото му не го оставя да спи ако не е направил мръсно на някой ... и заради това така прави :D Ама както казах комплексарчето е без никакво покритие единственото, което му остава е да цъка минисчета :D и вие гадове такива искате да му отнемете единствената радост в живота ???? И уж сте пичове ?? :D

Кратко, точно и ясно :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговора според мен е елементарен, тук пак опираме до момента с манталитета на българина, ако му се даде възможност да злоупотребява, то той ще го направи. Според мен не си заслужава да се впрягаме.

Весели празници на всички.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не се направи този рейтинг само за търговците и раздели като "Технически въпроси", "Проекти" и "Honda спорт и тунинг". Кому е нужно да се оценяват спамерските качества на някого въз основа на гледната му точка по даден въпрос? Нека се оценява коректността на търговците и компетентността на колегите в горепосочените раздели.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък с -29 стига си баламосвал хората :D;) .Повечето сте почерпени от мене за новата година и коледа :D , ама Теро не може изплуваш брато, много хейт, много.п.п Правилно е за техническите - и аз съм за :D.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в тая тема май писах , ама ... може и от нет-а :lol: Тааа , я някой да обясни как ги правите тези магии , че гледате кой как е гласувал , че ми е интересно от къде съм насъбрал 10 отрицателни гласа :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в тая тема май писах , ама ... може и от нет-а :lol: Тааа , я някой да обясни как ги правите тези магии , че гледате кой как е гласувал , че ми е интересно от къде съм насъбрал 10 отрицателни гласа :rolleyes:

Като натиснеш върху оценката долу вдясно, до плюса и минуса, се показва кой как е гласувал за даденото мнение. И ако не се лъжа, в профила под аватара всичко се събира в една репутация - красота :)
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахххаа :lol: схванах и издирих кои не са ми харесали мнението :):P;) и единия , който го е харесал ;) ;) ;) това е и забавно ;) но в никакъв случай според мен - обективно :rolleyes: още повече - страшно манипулативно ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешното на тази система е единствено, че е позволено да си променяш собствения рейтинг и да гласуваш за себе си! Останалото е добро като замисъл, но да могат да гласуват само другите за теб, НЕ ти за себе си - както е в EBAY! Би било полезно това да се промени...

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече потребителите не могат да гласуват за себе си.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости :lol: Току що гласувах сам, в по-горния си пост

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще проверя защо все още позволява гласуване на собствените постове.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за всички по един плюс от мен. Да сте живи и здрави :lol:И за да не съм съвсем оффтопик...хубаво е да ги има тези неща, но както казахте да не се прекалява с тях. Някой път + и - ще опират до лично отношение според мен

Редактирано от Radeon4o
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, тая опция е хубаво да я има, но да е направена както трябва, иначе няма да е обективна.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е направена както трябва.Проблема е, че се ползва както НЕ трябва...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A че я има опцията е добре.Основният и минус е,че когато гласуваш няма поле обосновка и предценка от модератор дали оценката да остане.Така злоупотреби няма как да има или ако има ще са минимални :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:honda: Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата barsi с последния си пост:

 

;):D Ти представяш ли си модератор, освен да чете и филтрира глупостите в темите, да се занимава да търси и смисъл в гласуването на нечия репутация :D :D :D

 

П.С> Горния ми пост може да се изтрие...незнам кфо натиснах и ми публикува отговора два пъти...

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Горе долу да.Значи ти имаш проблем по колата и пускаш тема/примерно/.От там се появява някой и ти пише нещото,което те интересува,а 5 човека ти казват колко си тъп :D Едно мерси на позналия и 5 майни на другите.На ден надали има повече от 3-4 такива случая.Тамън ще се знае,че за некоректно гласуване ще има бан.За търговците също може да се ползва тази система. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...