Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

Аз пък работя като барман в едно Кафе но си имам и странични доходи. Барманството ми е нещо като любима професия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите аз сьм ли4ен шофьор и охрана на един баровец карам хубави коли ма хондата на сарцето ми лежи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 5 години съм митнически агент на Интерсервиз Узунови АД.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от 3 години бачкам в един gsm сервиз така че някой ако го интересува нещо да казва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте аз се занимавам с фотошоп и предпечатни програми в една немска фирмичка, паралелно с това уча маркетинг в ПУ тааа това е...ако някои иска флаерчета, брошурки може да обажда ше мислим.. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм футболист в Левски,ако има по-интересуващи се - Стефан Станчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз се занимавам с логистиката в една спедиторска фирма на Аерогара София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DJ Eps

Шофьор във верига пицарии. Правим доставки с едни други японски колички. Студент в ТУ - София Електротехника. DJ Eps. Последното е с насоченост към хаус музиката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Balnio Hotel POMORIE началник склад за сега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Balnio Hotel POMORIE началник склад за сега laugh.gif

Е отрязаха ни от басейна хитрягите.Зимата как се киснахме за 10 лева :wacko: .Аз съм механик по корабите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в една куриерска фирма засега. но искам да се занимавам със счетоводство:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зам. Управител в 2ве "ония бе рекламата с рибата" така сме по известни :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Balnio Hotel POMORIE началник склад за сега :huh:

Off Topic: Г-жа Жекова още ли РУЛЛЗ там. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента ремонт на аудио и видео техника. Също и Кар Аудио монтажи. А иначе в неработно време гледам да си намеря части за Хондата - скоро пиян водач без шофьорска книжка ми отне предимството, като мина на червено и...то е ясно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали някой изобщо е прочитал от първа да тридесет и .... страница. Отскоро съм в клуба, та викам и аз да се впиша, че е полезно. Вече трета година съм във ФПКК (финансово-правна консултантска кантора) "Респект консулт" - гр. Пловдив занимава се с най-големите предимно строителни фирми в града и не само(основно СИЕНИТ, но и много други големи риби), прави всичко: регистрация на фирми, сделки, договори, всичко свързано с недвижими имоти, ипотеки, заменки, посредничество, адвокатски услуги и прочие. Аз съм в частта с недвижимите имоти - ходене по всякакви институции и др. Ако някой има нужда от помощ или от имот от първа ръка(без да дава комисиионни за агенциите) да пише, с удоволствие бих помогнала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 години съм сервитьор в ресторант "Greenville".Организираме страхотни сватби,така че ако някой реши да се излъже(т.е. ожени/омъжи)гарантирам му,че ще си изкара страхотно ;)Също така разбира се организираме банкети и различни видове мероприятия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОИЕ УВАЖЕНИЯ АМА ТОВА ДА НЕЕ НЯКАКВО СОЦИАЛОГИСТИЧНО ПРОУЧВАНЕ ЗА УЧАСТНИЦИТЕ В ФОРУМА ТОВА Е ИНФО КЕТО НЕ ДАВМ И НА ПЪРВА СРЕЩА А ВИЕ ИСКАТЕ ОЩЕ ПОНЕТА НЕЩО НЕ ВРЪЗВАМ ЗА КАК ВО ТИЕ ТАЯ ЦЯЛАТА ИНФО АМА ТО ЧОВЕК НЕ ЗНАЕ КАКВО ЩЕ МУ СВЪРШИ РАБОТА УТРЕ НЕ ЗНАМ АЗ ПОНЕ ТАКА ГИ ВИЖДАМ НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest despot

Здравейте и от мен,аз ремонтирам машини за мебели,та ако има дърводелци с проблеми аз съм насреща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Biboto

Здравейте на всички! За мен лично не е проблем да споделя с какво се занимавам :lol: Моя милост е откърмен с компютърната техника - в момента отговарям за дистрибуцията на Lexmark в БГ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

От няколко месеца съм продавач консултант в Евро 07 в Русе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя ауспухови системи( как звучи, а?) в АСПО... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.имам агенция за внос от Китай2.търговия от китай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IvoIvanov

Аз съм модел във "Визаж" в момента може да ме видите в 2 тв предавания - Дупка в стената и Сделка или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в Техонамркет-Варна на сектор кар-аудио.Преди това приемах стоката на голяма верига супермаркети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм юрист..основно се занимавам с недвижими имоти, но...нашата професия е "свободна":worthy:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се представим и ние - сем. Попови :thumbs1: Владимир - вокал на група Лавина LAVINA та ако ви трябва яка група за купон ... и аз - занимавам се с много неща освен с отглеждане на деца :) : преподавам компютърни мрежи (CCNA certified, скоро и CCNP), правя сайтове (за клуба с отстъпка), пиша проекти към ЕС фондовете и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технолог-програмист съм на машини с ЦПУ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШЕФ :D А още и като колегата CAD/CAM технолог и още пенкелер - търчане нпред назад :D Rabotia w www.technomach.dir.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kokche

Автоаларми-ремонт и монтаж, автоключалки,ключове с чип,монтаж и продажба на ксенонови фарове, ремонт на ел. стъкла и централни заключвания , ,застраховки- граждански,каско към Бул Инс.Тел.0897897164,0889549329-Николай Бончев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бизнес анализи и придобивания на компании в Телелинк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега видях двама колеги авиотехници/инженери, да се включа и аз, мониторинг и анализ на полетни данни към международното летище Варна пише се FLIGHT DATA MONITORING, към SAFETY department, всичко свързано с безопасността, нередности, отклонения от допуски (не само по учебник, а вземане под предвид всички съпътстващи фактори и т.н.) Една програма (доста скъпа) следи всички данни на всички датчици и прави 3д визуализация в реално време на целия полет...със всички уреди и прочие (би ми се искало и за коли да се направи, въпреки че не виждам голям смисъл в това...освен да гледате жена си как е карала предния месец и къде точно - кои улици- колата, докато сте били в командировка) като цяло доста интересна и занимателна дейност.

Редактирано от CkopnuoH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка промяна при мен.. Известно време работих, като телефонна-интернет-поддръжка/съпорт във фирма за доставка на интернет услуги.. От скоро работя, като оператор на геофизична станция. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз да се запиша....Работя в Mitsubishi, по ирония на съдбата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...