Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

смятаии аз ли сам наи марзеливия тук бе :P :P все още сам ученик тази година заваршвам и нз каде ще се орентирам ;) За сега саму лежа и ям :unsure::lol::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водоноска... в Минерална вода "Банкя" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щракам по цял ден на клавиатурата.Работя във верига магазини за хранителни стоки като оператор :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Classic

Ами аз все още съм ученик последна година.Имам книжка от 1 година и вече съм влюбен в Хонда :) .Надявам се сега след изпитите и тем подобни да се сдобия с една машинка : :blink: За съжаление сега карам на баща ми сеата :) , но какво да се прави има време за всичко , ще дойде и моят ред :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля, колеги:Вече съм част от голямото семейство на Хонда. :o Вече работя в представителството във Варна - Карада ООД :):):) Продавам резервни части.Някой ако има нещо питане - дава номер на шаси, дирим, намираме и казваме цена.За контакти - 052-320 355 или 088 7719043 - служебен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest saveman

ам аз такова... работя като кабелен техник в кабелната телевизия в Горна. .... също се занимавам с пожароизвестителни и алармени системи, и поставям аларми на коли... и още няколко неща....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest najami

Аз се занимавам с разработка на карти за България за GPS Garmin и естествено с продажба на GPS пак на Garmin.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с производство и монтаж на ПВЦ и АЛ дограма.Карам D15b2 от януари насам и сьм пощурял по нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравеите!Работя за себе си и върху себе си! :unsure::lol: Имам фирма за климатици-нови и не толкова нови :lol:http://frigo-star.com/

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

касови апарати, компютри, малко допирни точки с агенция за недвижими имоти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм от ония дивелоперчета в Johnson controls не Johnson&Johnson, има разлика м/у сапуните и колите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, аз работя в компютърна фирма. Ремонт, продажба на нови компютри, изграждане на кабелни и безжични мрежи и софтуерна поддръжка на фирми. Ей това ни е сайта http://www.eurooffice.bg/cat може да измислим отсъпки за клуба :unsure: Продаваме само Intel и много готини сглобяеми лаптопи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bebs``
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,

аз бачкам в магазин за Планинарски и Алпинистки принадлежности :)

а ето и адрес на страницата: www.ekipirovka.com :unsure:

ще има отстъпки за хората от тук :)

Редактирано от bebs``

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах в една фирма стопанисваща казина "Сезам" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav stanchev

занимавам се с внос на всякакви видове батерии и захранвания за DSC и камери,за лаптопи,аксесоари за тях,изобщо всякакви подобни джунджурии.А,и автоароматизатори отскоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от счетоводителките,които карат хондички:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм монтажник на мрамор,гранит,варовик и вси4ки останали видове камъни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички от сотаджиите в Добрич :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм счетоводител :thumbs1: Но чесно казано не ми се занимава, работя го колкото пари да се изкарват! Иначе бих се занимавал с компютърна подръжка! По едно време бях и Dj хехехех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове, горда съм да съобщя, че и аз от скоро карам Хонда! :thumbs1: Работя в една доста голяма строителна фирма във Варна - в офертния отдел.Това е сайта на фирмата ни: http://www.transstroy-varna.bg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен в тази тема - аз съм преводач от и на английски - това го правя с голямо желание.Иначе с не дотам голямо желание работя в една консултантска фирма - пишем проекти и се опитваме да харчим европейски пари по схемата OPM (other people's money) :thumbs1::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По настоящем - Токущо завършил средното олигофрен. Работещ в фирма за компютри software & hardware (чупи всичко, по всевъзможен начин) :thumbs1: Ако мога да помогна с нещо - насреща съм.На есен се надявам да съм студент в ТУ-София КСТ ама кой знае къде ще се окажа.Няма да казвам какво карам, щото ме е срам (не винаги става това което иска човек)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest inferno

работя във фонд земеделие във Враца за момента го раздавам малко шеф....но както знаете тези местенца са ветровити и затова не се знае до кога :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен ,сега ще издам и аз с какво се занимавам -кабелен (главен)техник :drunk: съм в Фирма НЕТ1 :rolleyes::punk: занимавам се с кабелна тв и интернет .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз се занимавам с продажбата и достаката на автчасти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички аз работя в сервиза на М-тел във Варна. Драго ми е, че се увеличават хондаджиите със всеки изминал ден и всичките сме големи фенове на марката :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

Отскоро вече смених местоработата и съм във фирма за климатици :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest l9th
Отговорено (Редактирано)

компютърна зала /собственик/

Редактирано от l9th

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя като продавач в една от големите вериги за авточасти и като повечето съфорумци съм неудовлетворен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееееее чакайте и аз да кажа бе :lol: аз съм си автобояджия в "доктор Колор Ауто гр.Варна,но м/у другото двигателите ми останаха слабост(сега вече и суаповете),всякакви видове заварки по коли,с изработка на нестандартни неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм крупие и от 5год. работя на пасажерски кораби......с удоволствие си върша работата защотото имам възможността да обиколя цял свят и да взимам парите на богатите баби американки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

машинен инженер-конструктор, бачкам в компания за тежко машинностроение-CAD Software (Autodesk-Acad; Invertor). Учам АDAMS (MSC software)... ...когато имам време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vallski

Мениджър маркетинг и реклама в м-н Ритони - това е търговска верига за техника а от няколко години се занимава и с внос на мебели и магазини за спортни стоки и аксесоари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм крупие и от 5год. работя на пасажерски кораби......с удоволствие си върша работата защотото имам възможността да обиколя цял свят и да взимам парите на богатите баби американки :)

Еххх, и аз искам като теб, кажи как да стана такъв! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм военен, офицер съм. Гражданска специалност - инженер по ДВГ. По принцип работя в Казанлък, в момента съм на тригодишен договор с МО в база на НАТО в чужбина, остават ми още 2 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,казвам се Кольо от гр.Пловдив съм и съм търговски представител в една италянска фирма занимаваща се с професионална козметика за коса.Работата ми е да пътувам из цялата страна и да развивам клиентите си до оптималния им варянт на развитие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пак се замимавам със СОТ, пожароизвестяване и контрол на достъпа видеонаблюдение - изграждане и монтаж на камери за наблюдение, както и внос на такива. В този бранш зам от 6 години.

Редактирано от NO FEAR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FANATIC

Хотелиер съм по професия,но се занимавам и с недвижими имоти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам сервиз за газови уредби(поставяне,диагностика,магазин за всякакви части за газови уредби)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...