Jump to content
vex

Харесва Ли Ви Новата Визия На Форума?

  

332 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Анкета да си изливате мненията както и да видим статистиката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен не ми харесва пък старата визия повече ми харесваше тази ми напомня на волцваген клуб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УЖасна енемога прочета кво пиша

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да харесва ми,no някои ЛС-та не се четат има някви запетайки,и не мога намеря търсачката, иначе като визия е много добре,харесва ми много браво за положения труд на колегите модератори :lol: поздрави на всички

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда някак си по-в 20-ти век, но някак си товари очите с тая шарения и претруфеност, освен това важните теми, темите които са непрочетени и т.н. са трудни за разлиаване :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда някак си по-в 20-ти век, но някак си товари очите с тая шарения и претруфеност, освен това важните теми, темите които са непрочетени и т.н. са трудни за разлиаване :lol:

Абсолютно, за съжаление такъв си е дефолтния темплейтГуби се читаемост за сметка на модерния изглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шрифта го вдигнаха малко сега поне се чете без да болят очите може би констраснта на бакграунда една идея надолу и ще е ок за четене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така изглежда някак си по-в 20-ти век, но някак си товари очите с тая шарения и претруфеност, освен това важните теми, темите които са непрочетени и т.н. са трудни за разлиаване :lol:

Подкрепям колегата напълно,трудно се забелязват темите,много товари очите цвета.Но иначе браво за иножациония дух на модераторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво страхотно е. Поздравявам ви за промяната наистина е готино и чат си имаме, това е кефа :(Браво мочета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс тва има страшно много неща на английски,аз се оправям,но има колеги,които не знаят езика,А И ВСЕ ПАК СМЕ ХОНДА-ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ:)Ако ще влизат чужденци,те да се нагласят към нас,не съм шувенист,но.....:)И имам 2 важни за мен съобщения,които не мога да прочета,само питанки:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва по различно е мисля,че просто не сме свикнали.Но все пак си е въпрос на вкус :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е натоварен според мене .... Старата визия беше много по-опростена и форума изглеждаше "по-лек" и се четеше много лесно и разтоварващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визията е ужасна, нищо не се намира като хората, фонтовете ужас, но поне търсачката изглежда ще работи за разлика от миналата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега изглежда добре. Още не съм разгледам много много, е ме нямаше два дена, но това което ми прави впечетление е че е много едър шрифта и се виждат точно три теми в основното меню; като цяло сичко е много едро и голямо - може да се намали една идея. Гледам има мнения че преди това не се е виждало, но аз сега влизам и всичко ми е гигантско. Другото което видях е че има чат :( за което съм много доволен. Продължавам с обиколката и може пак да се включа :)

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тарикатлък е,ма докато свикна сега с новото зор ще видя :).Днеска си търсех един мой пост, ма така и не можах да го намеря тука.Ама иначе е екстра :(.6+ от мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега изглежда добре. Още не съм разгледам много много, е ме нямаше два дена, но това което ми прави впечетление е че е много едър шрифта и се виждат точно три теми в основното меню; като цяло сичко е много едро и голямо - може да се намали една идея. Гледам има мнения че преди това не се е виждало, но аз сега влизам и всичко ми е гигантско. Другото което видях е че има чат :) за което съм много доволен. Продължавам с обиколката и може пак да се включа :)

аз виждсм по 5-6 теми в основното меню ?даже 7-8 сега ги броих :( Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е'деален е ... :(

Не мене пък не ма кефи мноо тряя се взирам ими е шарено .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никак не ми допада :(

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, давайте градивна критика какво не Ви харесва. За няколко часа настъпиха доста промени от началния вариант. Снимки, шрифтовете, контраст и т.н. Казвайте какво не Ви харесва, да се обсъжда и решава. Видимо колегите, които действат по форума четат, мислят и предприемат действия. Казвайте какво и защо не Ви харесва. Нормално е когато не сте свикнали на тази визия в началото да Ви е странно.

Редактирано от Данчо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз казах вече но сега си го поизбистрих малко. Мисля че междуредията в главното меню между разделите и между отделните теми в разделите трабва да са по малки. Така се губи много място. Останалото за сега мисля е доста добре :( Е освен проблема около личните де. Много ще е жалко ако се загубят. Хората си пазят доста информация по този начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата визия си беше по добра и темите се открояваха повече.По трудно се ориентираш във форума сега.И със този английски навсякъде горе долу се ориентирам ама сигурно има и много хора които доста ще се затруднят.Аз лично така и неможах да променя някои работи по профила си.

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия е екстра,харесва ми, ама защо половината е на английски? И друг колега е писал за това, дали ще има развитие по въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доло в ляво има избор на езика, провери дали ще ти помогне. Аз лично предпочитам да ми е на английски.

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много хора има харесва стария вариянт не защото е по-хубав а защото са свикнали с него... просто е нужно време за адаптация към всичко ново!

Редактирано от ManiaK
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ много трябва да се взира човек

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един път ебахти тъпия дето стана сега този форум.... това е от мене преди беше по добре и ако можеше да гласувам щях винаги и само винаги да гласувам не предишната визия беше по добре... сега ми прелича на копи и пасс от волцваген форума:(:angry::):angry::):angry::):angry::)не ме опреквайте темата си е дали ни харесва или не... това е от мене

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесен е поздравления :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като смених езика на български по бива все пак сме в БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... :angry: .Нищо не мога да намеря и ми идва в повече шаренията. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее колеги не бъдете такива консерви :angry: Просто сте свикнали със стария и е въпрос на време да свикнете с новата платформа :angry:Аз приветствам новите неща, стига да са градивни и положително влияещи на хода на човешката история :angry:Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Идеален е:angry:Малко повече е шаренията но ще се свикне.... Ай честит ви нов face :angry: и хост: host124-23.superhosting.bg Редактирано от Valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, предния беше семпъл и ясен, този е кич и непрактичен(просто мнение:angry: ще си го ползвам и евала за труда)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си ми се сливат заглавията на темите или разделите и описанието от долу.... Ако може да се разграничат ще е доста по-прегледно и ясно... Може би друг скин или незнам и аз... Някак си наистина натоварва зрението, но новата версия като цяло е доста по-добра като "система" иска си само малко пооформяне на визуалната част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАи- горе в ляво фенклуб хонда бг и до него ФОрум ... на което и да чукнеш излиза едно и също ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще си позволя забележка към цвета и големината на червено-кафявите полета. Прекалено са ярки и излишно широки. Ето за пример, как е в този сайт: preludepower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От горе на всичкото, към всичките минуси които колегите са описали да добавя - всички лични са ми на маймуница. :angry:Аз гласувах за ужасен е! Искам старата визия, пък хоста не ме бърка. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...