Jump to content
vex

Харесва Ли Ви Новата Визия На Форума?

  

332 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Харесва ми новата визия и новата подредба.Обаче ми липсва копчето "горе".Мисля,че беше удобно.Сега трябва да връткам таркалото на мишката.И мое ми са сфане пръстчето.... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно копченце на клавиатурата "Home" което върши същата работа :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-модерно изглежда и трябва да се развива форума, няма как ;) Просто сме свикнали със стария и сега ни е малко кофти. Като цяло подкрепям новата форма, въпреки че гласувах със "става..."Дразни ме само това, че прилича на други форуми сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Супер е! Чрез промяна към прогрес."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макар че се стреснах като влязох за пръв път. може би ми трябва време да свикна

Въпреки "стреснатия" ми първоначален вид, искам да отбележа огромната заслуга на хората, вложили много време, старание, нерви и какво ли още не, за да стане тази промяна реалност:)Относно визията - различна е, към по-добро, но само леко объркане получавам като чета заглавията на темите - сякал преливат. Но каквото и да се изкоментира за сега, изводът е че ще се свикне :P Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях влизал няколко дни и сега виждам нещо ново, макар и леко объркващо на пръв поглед :DКато цяло ми допада и се радвам, че вървим напред и към по-добро :) Ето мойте забележки ( или предложения, приемето го както искате :P ) Нека темите определени като важни да бъдат с различен фон, за да може човек да се ориентира по-лесно ;)Цифрите в квадратчетата в които пише страниците на темите да бъдат малко по-големи, защото аз лично се взирам :)И едно нещо което на мен би ми харесало, надявам се и на други: Когато една тема е над 3 страници , примерно 12 без да я отворим виждаме бутони <<1,2,3,12>> стр. За мен по-полезно е да виждаме първите 2 страници и последните 2 Пример <<1,2,11,12>> Казвам и защо мисля така :) Когато човек следи някоя тема е твърде вероятно темата когато е доста посещавана винаги да трябва да иде на предпоследната страница а не на последната и от там винаги да се връщаме с една назад, това мен би ме улеснило доста, надявам се предложението ми да бъде обмислено от модераторския екип ;)Дано всеки път като ме няма 3-4 дни да виждам все хубави промени :)

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва старата.Буквите са големи, шрифтът е ужасен, все още не знам къде са ми личните съобщения, не може да се види кой е модераторът на даден раздел...абе, като цяло старият си беше 100 пъти по-добър!(поне за мен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва старата.Буквите са големи, шрифтът е ужасен, все още не знам къде са ми личните съобщения, не може да се види кой е модераторът на даден раздел...абе, като цяло старият си беше 100 пъти по-добър!(поне за мен)

 

Това, че малко те мързи (или пък не знаеш (което можеш да ни кажеш, няма да те съдим)) не прави "новия форум" толкова сложен колкото искаш да е.

Ебаси и личните как да ги намерим? Е как? С мерак. Я цъкни горе в дясно дето ти е ника и щи падне едно ... падащо меню. Уау. Там пише Съобщения. Ией. Кой е модератора на даден раздел? Ае стига, ебаси проблема Публикувано изображение.

Редактирано от Nikolay Kozloduy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Ви сега едно не ангажиращо мнение.Като ни задължават модераторите да пишем само на български ,ито правилно защо ни натресъха този английски форум.А е те тава ми кажете???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто като предложение:не може ли да се добавят 2-3 скина за да може всеки да си слага такъв какъвто му се нрави и като вариант,да можеш да си слагаш изгледа на стария форумпп.И на мен нещо не ми допада,не е лош но по простия вариант ми допада повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скинът за форума (както и всеки друг такъв) е платен и купуване на всеки следващ скин означава още и още мангизи. Който иска повече теми, може да си ги купи и да ги предостави на форума за обществено ползване. Форумът откакто го има, не е имал повече от един активен скин за ползване от потребителите, но явно чак сега стана чак толкова голям проблем. Всичко, свързано с този форум, оттук нататък вече ще е лицензирано и легално, поради много причини. Заради което пиратствани компоненти, включително скинове, няма да се допускат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението по горе на колегата е компромисно и за двата типа хора. И на мен лично не ми харесва новата визия на сайта !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено се работи по забележките. Като се изчистят проблемите сичко ще е 6!Мен лично дизайна ми харесва, само трябва да се свикне с различията и новите неща...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не чета цялата тема, да ви попитам дали ще се оправи проблема със снимките? В смисъл след като се зареди изображението да се оразмери /демек смали/?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста оригинално се е получило!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радва новия облик, супер е ! Само ме е яд, че заради него ми изчезнаха някои доста важни ЛС-та..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Да бе да.Ама като немога да се сетя.Вече всичко е ,ок,ХАРЕСВАМ го

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не чета цялата тема, да ви попитам дали ще се оправи проблема със снимките? В смисъл след като се зареди изображението да се оразмери /демек смали/?

Отговорът е в друга тема:

Аз имам 1 забележка само (която си мисля, че е лесно поправима). Става дума за размера на пост-натите снимки. Старият форум имаше функцията автоматично да resize-ва снимките на определен размер, а сега тази функция я няма, и снимките, които са по-големи на размер не се виждат добре.

Опцията си е включена, но скриптът обикновено рисайзва след като всичко по страницата се е заредило и ако някоя снимка се бави, седят големи. Ако имаш определена тема предвид, моля прати ми да видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...