Jump to content
TrAdIuLi

Трудно ли се прави скъп "тунинг" за сваляне на коне .... ?

Recommended Posts

WOW, кво стана тука бре, я го раздавайте по-спокийно и не се надъхвайте толкова! Отивате на старта и решавате спора на по бира! Ако нестанат така нещата както си мисля по горе май ще има горящи коли и престрелки! Мир хора, МИР!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО ТВА ОТ HONDA FAN CLUB и ФОРУМ на феновете на HONDA стана селския мегдан, на който да се изпокараме вместо всек да помага на другия всеки плюе, е тва не е фен клуб.... Ако карате така незнам дали ше има хора, които да се съберем заедно за НС2011... Я успокойте малко положението. Вместо да се хилим заедно на останалите авто клубове ние се изтрепваме на думи във форума и ВСЯКА тема отива в кафевия раздел ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде хайде не парадирайте. Малко реплики, и веднага го изкарахте на о*кване.... Нищо не е станало. Коментираме и обсъждаме. Къде опряхте чак до НС 2011, фенове на Хонда и пр....

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ама не е ли по-правилно да се помогне на човека да си вкара мотора в пътя от колкото да се изобличат майсторите (които и да са те нямам общо и не ги познавам), Колкото и да плюете някой майстори (а може проблема да не е в тях) мотора няма да се оправи.... ама от тоз проблем взехте да скачате на темата на кой "хуйдая" бил мноу брЪз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: Поредната тема за семки и бира ... иначе дано всичко е ок с мотора на колегата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама от тоз проблем взехте да скачате на темата на кой "хуйдая" бил мноу брЪз

...то за двигателя стана ясно ще се разберат кво да го обсъждаме,ама модераторите да преправят заглавието на ''Хюндая на Рибата срещу всички Хонди(атмосферни)'' и да се определи награда за победителя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха хюндая на рибата да не би да дава ниски 12-ки или може би високи 11-ки че скача на всички атмосферки :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направиме още по интересна темата. :lol: Да не би да има атмосферни Хонди кадето да дават ниски 12-ки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви ниски 12-ки бе? мойта над 9 не е стигала! нали за разход на гориво си говорим :lol: ако съм се объркал простено ми е, то винаги споровете са едни и същи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направиме още по интересна темата. :lol: Да не би да има атмосферни Хонди кадето да дават ниски 12-ки :lol:

е за 12-ки не знам все още ама за ниски 13-ки има има ....П.С. Нали се сещате че ако купето на рибата даваше 12-ки или по-добри времена нямаше дори да си е помислил или мечтал да си прави хондата.... Така като гледам рибата си е стрийт рейсър а уличните коли са далеч от времената на шампионатите :lol: Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tradiuli......написа в Тунинг БГ"В грешка сте голяма ........ преди 1 седмица с хюндайчето ми до 160 направих ебати кантара с тая б16-ка .... ,а нагоре е кошмарно за неяА то хюндайчето е ебати дълбокия 15.5++ секунден мъртвец смятай ти ква ниска 15-ка си"Да внеса малко яснота бързия Хюндай е кантар с Б16-ка,която падна от на Бойко Д15-ката... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tradiuli......написа в Тунинг БГ"В грешка сте голяма ........ преди 1 седмица с хюндайчето ми до 160 направих ебати кантара с тая б16-ка .... ,а нагоре е кошмарно за неяА то хюндайчето е ебати дълбокия 15.5++ секунден мъртвец смятай ти ква ниска 15-ка си"Да внеса малко яснота бързия Хюндай е кантар с Б16-ка,която падна от на Бойко Д15-ката... :lol:

Айде бе тарикати извадете една Хонда ..... веднага пала колата и я пребивам :lol:!Айде Бойко нали е тука при мене да я вади един летящ да му направя и ако не го бия 60-220 над 100 метра се признавам за паднал !? Редактирано от TrAdIuLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се опитвам да кажа без дори да съм виждал хюндая.... Ако беше толкова добре нямаше да прави сивика (междо другото за сивика му се кефех на цяла национална как разпорваше всички б16-ки наред, докато не видях кво стана като се нареди до една д15-ка след националната на пистата)....П.С. Рибата почна веднага да извърта нещата от летящ ама от 60 до 220.... Естествено че турбо колата ше е по-бърза на летящ от атмосферка 1.5 ..... NM са си NM.... Aма незнам защо в цял свят хората се състезават на 402 метра..... сигурно щото не са се сетили да се пускат от летящ... :lol: :lol: :lol: Страхът е голям, а за срамът няма да говорим...... :lol: :lol: :lol:

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tradiuli......написа в Тунинг БГ"В грешка сте голяма ........ преди 1 седмица с хюндайчето ми до 160 направих ебати кантара с тая б16-ка .... ,а нагоре е кошмарно за неяА то хюндайчето е ебати дълбокия 15.5++ секунден мъртвец смятай ти ква ниска 15-ка си"Да внеса малко яснота бързия Хюндай е кантар с Б16-ка,която падна от на Бойко Д15-ката... :lol:

Айде бе тарикати извадете една Хонда ..... веднага пала колата и я пребивам :lol:!Айде Бойко нали е тука при мене да я вади един летящ да му направя и ако не го бия 60-220 над 1000 метра се признавам за паднал !?
Най добре с Бойко пробвайте от място на 400м. да видиме какво ще стане...ти сам си написал,че хюндайчето е ебати дълбокия 15.5++ секунден мъртвец какво се пънеш сега немога да разбера. Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вече има нови дисциплини които Рибата е измислил 60- 220 на 5-та или 90 -0 по инерция:lol: абе кви са тия дисциплини? Дисциплината е една 402 метра старт от място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да .... тука в София на Бояна , която е 4км не важиш с кола бърза на 400м ..... това често са коли с много малко коне и много леки :lol: Правата обаче е сериозна и ако колата ти е под 250-300 коня не важиш ! Силната кола се отличава на летящ ...... ,а хюндая е слаб 115 конски сили те по-горе извадиха клиповете колко е спрял Стига дъфкате ами вадете няква хонда .... с2000 , интегра , тайп-Р , д15 , б16 .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да .... тука в София на Бояна , която е 4км не важиш с кола бърза на 400м ..... това често са коли с много малко коне и много леки :lol: Правата обаче е сериозна и ако колата ти е под 250-300 коня не важиш ! Силната кола се отличава на летящ ...... ,а хюндая е слаб 115 конски сили те по-горе извадиха клиповете колко е спрял Стига дъфкате ами вадете няква хонда .... с2000 , интегра , тайп-Р , д15 , б16 .....

....пак почна да сънуваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами вадете няква хонда .... с2000 , интегра , тайп-Р , д15 , б16 .....

...или НСХ ,цбр 600,но от летящ от 100 до 300км/ч....не се мотайте щото ще падне сняг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние тука във Враца нямаме такива прави и за това ги праиме 0-402 метра:lol: заповядай ни на гости:lol: тъкмо има много неща да си кажем и по едно пиене ще пием:lol: и по един старт ще направим:lol: света нее бояна:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тарикат искам да ми говориш така смело на месечната специално ще те потърся да си говорим за коли .... нищо ,че не те знам грам кой си :lol:

Като си такъв паралия вади пари за дино и я качвам колата :lol:

Съберете пари за старт и махам главата на всяка Хонда на месечната :lol:

Деба дефиницията ти за паралия ма Цацо ! 5лв за тебе винаги ще дам ... ама ако не искараш тия цифри дето си ги обмечтал, ми връщаш парите ! ВСИЧКИТЕ 5 лв !

Ако случайно успея тоя месец да съм в София за месечната, ще дойда да запозная със себеси, и щот съм голям тарикат, ще ти напомня, че съм тоя, на когото обеща да счупиш модераторския нос :lol:

Ако искаш ще се пусна с теб на заден, щото тоя с кенеф дето си го сътворил напред ще ти дойда много бръс ... ако изкараш цял старт ще ти дам и 3лв и 47ст за поущрение !

 

Сега, понеже гледам че си се надъхал много, ще ти подскажа един любопитен научен факт: ако твоя кенеф го бутнеш от 400М скала, ще се разбие долу след малко повече от 9.4 секунди. Керамичен кенеф от Видима(идеален), ще направи същото за малко по-малко от 8.96 ... и без значение, кой от двата е по-бърз, и двата ще си останат кенефи ... за какво говорихме в темата ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба лек спри се.Темата от една насока отиде в съвсем друга..... почна даже да обиждаш хората... не така.Хвани някои кака разклати я, освободи малко тестостерон и се успокои :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои не съм обидил ...... засягам ги единствено ,че нямат кола с която да отговорят и само лаят във форума .... ,а тези с коли са смишили в ебати зимните дълбоки мИшници и църкат ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Чък Норис веднъж убил два куршума с един заек... Някой бира??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой модератор да се намеси.Темата се разводни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РИБА, така понеже мноу ти лае устата, искаш ли да се състезаваме, аз с мойто 90 коня 1.5 и ти с твойто турбо ултра супер дупер звер..... тръгваме и на максимални да видим на кой колата ще изкара повече километри ???? или ти е жал че ще ти се стопи даже багажника от мноу пауър ????? Казваме старт от 5та мачкаме до дупка и да видим на кой колко км ше му изкара колата ? ? ? Условието е без да връщаме газта ? ? ?

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....всички деца искат да спят с пижама със супермен ,само Супермен спи с пижама със снимка на Чък Норис...бира да искаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба заповядай във Враца никой не го е страх! предполагам че в GPS-a имаш картата на малкото ни градче, палиш колата и идваш:lol: има няколко коли за сверка включително и мъртвата ми Б20ка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РИБА, така понеже мноу ти лае устата, искаш ли да се състезаваме, аз с мойто 90 коня 1.5 и ти с твойто турбо ултра супер дупер звер..... тръгваме и на максимални да видим на кой колата ще изкара повече километри ???? или ти е жал че ще ти се стопи даже багажника от мноу пауър ????? Казваме старт от 5та мачкаме до дупка и да видим на кой колко км ше му изкара колата ? ? ? Условието е без да връщаме газта ? ? ?

Айде заставай утре на ПАРИ ..... идвам вечерта до Пловдив ама ако смишиш и ме разкараш напразно кво да те права ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой модератор да се намеси.Темата се разводни.

...да трябва Чък Норис да напусне щото няма кола и да остане Рибата срещу тези които имат коли,ако не две поне една ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РИБА, така понеже мноу ти лае устата, искаш ли да се състезаваме, аз с мойто 90 коня 1.5 и ти с твойто турбо ултра супер дупер звер..... тръгваме и на максимални да видим на кой колата ще изкара повече километри ???? или ти е жал че ще ти се стопи даже багажника от мноу пауър ????? Казваме старт от 5та мачкаме до дупка и да видим на кой колко км ше му изкара колата ? ? ? Условието е без да връщаме газта ? ? ?

Айде заставай утре на ПАРИ ..... идвам вечерта до Пловдив ама ако смишиш и ме разкараш напразно кво да те права ?
Заставам ама не утре ;) Че вчера изтропах лагери ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РИБА, така понеже мноу ти лае устата, искаш ли да се състезаваме, аз с мойто 90 коня 1.5 и ти с твойто турбо ултра супер дупер звер..... тръгваме и на максимални да видим на кой колата ще изкара повече километри ???? или ти е жал че ще ти се стопи даже багажника от мноу пауър ????? Казваме старт от 5та мачкаме до дупка и да видим на кой колко км ше му изкара колата ? ? ? Условието е без да връщаме газта ? ? ?

Айде заставай утре на ПАРИ ..... идвам вечерта до Пловдив ама ако смишиш и ме разкараш напразно кво да те права ?
Заставам ама не утре ;) Че вчера изтропах лагери ;):D :D
Повече ти не ми пиши ясен си ми като бял ден .... като нямаш кола кво лаеш !?Айде някои батка няма ли да отговори за една сверка ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РИБА, така понеже мноу ти лае устата, искаш ли да се състезаваме, аз с мойто 90 коня 1.5 и ти с твойто турбо ултра супер дупер звер..... тръгваме и на максимални да видим на кой колата ще изкара повече километри ???? или ти е жал че ще ти се стопи даже багажника от мноу пауър ????? Казваме старт от 5та мачкаме до дупка и да видим на кой колко км ше му изкара колата ? ? ? Условието е без да връщаме газта ? ? ?

Недей,ще земе на тая мъртва Д-15-ка да ти сложи 50 метра,както на Терориста на Националната;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те каде сме;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей,ще земе на тая мъртва Д-15-ка да ти сложи 50 метра,както на Терориста на Националната;)

Явно срама от тогава бързо му е минал крайно време е някоя д13-ка да му сложи 50 метра та да го държи поне още 2 години П.С. Наздраве на бираджийте ;):D :D И аз отварям една....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РИБА, така понеже мноу ти лае устата, искаш ли да се състезаваме, аз с мойто 90 коня 1.5 и ти с твойто турбо ултра супер дупер звер..... тръгваме и на максимални да видим на кой колата ще изкара повече километри ???? или ти е жал че ще ти се стопи даже багажника от мноу пауър ????? Казваме старт от 5та мачкаме до дупка и да видим на кой колко км ше му изкара колата ? ? ? Условието е без да връщаме газта ? ? ?

не искам изобщо да взимам участие в тая тема само ще кажа информативно че летящ б16 в ек на 3та срещу хуйдая на 5та убедителна победа за корееца Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя па е 32 санта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) разменям фъстъци за бира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D разменям фъстъци за бира?

По ЕКОНТ става ли ? Ама ще се стопли дoкато дойде ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е най интересната тема за момента във форума? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...