Jump to content
TrAdIuLi

Трудно ли се прави скъп "тунинг" за сваляне на коне .... ?

Recommended Posts

Разменям 3 ПВЦ-та изпита бира за една крачка луканка.После съм в ниски 9-ки.Ако някой не вярва не ме ебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа по-интересна тема от скоро не бях попадал и това го казвам най-сериозно. Има куриози, забавна е и тук таме някой тунер се включва. Незнам за вас ама мен наистина много ме радва темата. И най-вече Рибата и неговия зверрррски Хюндай. :D;):D;):DП.С. Трябва да има по-често от тези;)

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е най интересната тема за момента във форума? ;)

Както повечето теми по това хладно време...всяка година!Rазконсперирах темата,вижте как се събра народ... и да не съм Офф:Чък Норис може да направи снежен човек от дъжд...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко радва чак не се усеща като го бъзикат хората.... Наздраве момци... За кво говорехме за на пича Б18-ката.... сигурен съм че след като прочете темата ще се отърве от колата и ще си купи хюндай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на модераторите за ТОП 5 на най-посещаваните теми за деня, да се променя логото отпред с едно пламъче и да пише "HOT"!

 

Тази тема днес набра голяма скорост...както и Хюндая става все по бърз със всеки следващ пост на Рибата.

 

Хайде аз отивам за бира с 'мъртвия' си Prelude. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя стана рибена чорба с много дивисил вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, нека има хора като Рибата, че да има кой да ползва тунерските части за Хюндай :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май това е най интересната тема като гледам колко хора са се събрали тука, но човека с най бързата 1.5 бегачка нещо го няма хохохохох Аз няма да казвам а ще показвам като му доиде времето няма 1.5 турбо няма б16, б18, б20, к20 има време такмо и на рибата може и да стане сивика да видим как се пръска от сила тая кола или от ДРУГО, това е за сега груго нема БАЦЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, нека има хора като Рибата, че да има кой да ползва тунерските части за Хюндай ;) ;) :D

Ама има ли тунерски части за хюндай? Аз мислех че се ползват бутала и биели от STIHL (ония резачки дето се развъртат като двигателите във formula 1) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба кажи за дино-дея в проспийд на който ходи миналата неделя :D Само къде хората в проспийд не са знаели за това събитие ;) Hyundai-a може да бие доста атмосферни хонди и така трябва да е, за какво му е тая турбина иначе ;):D;)Семкаджийството е на високо ниво тука, нещо като мини-сбирка на бояна е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В форума напоследак само теми без смисал .. изгубих си времето да я чета тази ... няма да пишете каде сте ходили как сте изкарали ами .. моята варви другата не .. голяма работа като неварвяла някоя кола.. аз съм падал от толкова смешни коли и кво ?! нито съм умрал нито колата мие различна ?! както и да е .. извинявам се за спама ,но темата нее това което почна в началото

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Алекс то тука винага така става ... всеки обесня колко е бърз и колко е велик... ;) верно че има няколко истински и сериозни коли ... ама странно защо само техните собственици не пишат :DАма мн сте бързи всичките .... дайте да видим де .. доказателството :DПоздрави и с здраве .. без лоши чувствап.п. все едно това е някой бясна тема в голф форума ;) даже е по-зле...и в крайна сметка кво излиза че не си правите колите за ваш кеф... щото сте истински фенове... ей така просто да ви е гот... защотото може... ами да се доказвате с тях

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли хленчите само ...... вадете някоя "тЮнингована" хонда .........Yajo .... читава ли ти Б20-ката да гръмнем един старт ? 60-240 да речем ..... ,че не ми се слагат сликове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с хюндая предложи някой да се пусне с него,но както става обикновенно в подобни теми се изприказват един куп неща от сорта на кой бил по бърз и кой теоретично щял да накаже другия.Като гледам май и тази тема ще остане само на приказки,и няма да се намери човек който да се пусне с хюндая.Поздрави на всички. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да уредя онлай - залози ? сериозно с значителен процент за победителя ;) всякакъв вид депозити

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...верно че има няколко истински и сериозни коли ... ама странно защо само техните собственици не пишат ;)...

Защото хората които са наляли огромно количество пари, труд и време в колите си, имат уважение към свойте колеги направили същото, без значение каква марка е автомобилът им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с хюндая предложи някой да се пусне с него,но както става обикновенно в подобни теми се изприказват един куп неща от сорта на кой бил по бърз и кой теоретично щял да накаже другия.Като гледам май и тази тема ще остане само на приказки,и няма да се намери човек който да се пусне с хюндая.Поздрави на всички. ;)

Да де ама темата не е за Хюндая, а за една б18-ка :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях се смял така отдавна(със сълзи) страшно се забавлявам,много весела тема. ;) Според мен трябва да има раздел"комедия-фантастика",вече забравих заглавието но определено трябва да се изчете от начало до край.Поздрави и караите леко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба аз правя само 0-402:) тея твоите дисциплини са ми много смешни нали си шофер нали колата ти е бърза ела и ще праимеи междо другото колата ми е читава но в момента е по слаба от сток Ц4 така че после като ме биеш може се похвалиш във хонда форума;) 1.5 турбо приби Б20 с чип:D заповядай:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалявате със спама, ако в следващите 2-3 поста не споменете темата и започнете да се придържате към нея, то тя заминава в коша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо я кошвай от сега! Темата стана хюндая на рибата срещу всички хонди, баси от енда тема на каде завъртя нещата:ranting: Риба поне си пусни отделна тема както направиха колегите от алфа клуба! Пусни си отделна тема примерно хюндаи от софия си търси хонди за сверка и така! знаем че си най великия и наи добрия да му се поклоним на великия рацер:thumbs2: И ТЕМАТА В КОША:censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая тема беше за коша още от самото начало.Не мога да разбера защо хора които са доста сериозни даже тръгнаха да се занимават с някой си интригант, риба ли е фиш ли е миш ли е ( май е повече към миш т.е. мишка )Тръгна да говори за друг човек от негово име, видя се че не става и тръгна да се хвали и да слага всичкия суджук на маста, извинявам се всичките коли на чъртътъ. До колкото съм забелязал то това не му е и първияпът де а 99% от постовете му са само провокативни. Та пак не мога да разбера: що се занимавате с глупости. То ясно Ви се пие бира и ви се чоплят семки ама така освен да се о*ира достатъчно о*рания форум вече друго не се постига. Мисля че вече почти е към края си тоя форум, т.е той няма да спре ама и само сеирджии и палячовци ще останат в него. Надали ще има вече някой който да ти помогне с нещо, надали ще има хонда фенове, надали ще има смисъл разумен човек да си губи времето да влиза!То даже вече и почти ги няма но след такива теми напълно ще изчезнат!Та тъй де.... останете си със бегачките и вървежните цаци щото само клоуни останаха тука така като гледам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:censored: Draik прав си брато поздрави:ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много песимизъм. Стига сте казвали колко е зле форума,а коментирайте по темата(Рибата с Хюндая vs Всички Хонди/вървежните само/).Заглавието е безсмислено и не е нужно да се придържате към него, но пък вижте каква хубава темичка се получи. Колко емоции се изляха и на всички ни е интересно(що бира се изпи.... :ranting: ).Не трийте темата, моля! Все още ми е интересна. Може само заглавието да се смени. :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:пп: Форума си е супер и една, две или три теми с по 20, 30 поста...няма да променят това! Нито ще променят месечната или годишната.. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях се смял така отдавна(със сълзи) страшно се забавлявам,много весела тема. :thumbs2: Според мен трябва да има раздел"комедия-фантастика",вече забравих заглавието но определено трябва да се изчете от начало до край.Поздрави и караите леко.

Здравайте ,колеги! Само аз явно не виждам какво е толкова смешно в темата:censored:! А.......сетих се защо:ranting: Защото и аз преди доста години наринах луди пари в един мотор,и благодарение на разбирачи смених всичко по периферията на мотора(а тогава цените бяха прекрасни-както и сега ако ги купуваш от Honda).И след 1 година зверски мъки и адски пари(не карам никой да ми вярва насила) се запознах с човек от форума,който ми каза ,че мотора няма никога да заработи както трябва,щом не го е направил веднага(визирам пушенето на мотора) След още 6 месеца разработки,настройки.........се оказа прав:thumbs2:Откри се и причината,ама нервите и парите на вятъра останаха лош спомен.Дано този мотор ме опровергае за радост на собственика и момчетата,които са го правили с много желание .Дано......ама надали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е гадно когато си купиш издухан мотор и то от тези скъпите Б-серии,знам какво е чувството.Само човек без никакви скруполи може да ти продаде такова чудо.Та това си е сериозна сума,и аз смятам че за такива пари един такъв двигател трябва да е в перфектно състояние и да бъде предварително проверен от търговеца.Но такива са си нашите търговци и моргаджий,Българи.п.п.Колегата с Хюхдайчето,ако наистина ти се разхожда до Пловдив аз съм много навит за една гонка ей така за купона и от интерес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибо , помоли модераторите да изтрият тая тема. Когато аз остановя на 100% пак казвам АЗ остановя , че съм "прецакан" лично аз ще си потърся отговорноста от човека от който съм взел въпросния b18c-spec R . В момента ме направи мен на маймуна пред хората , че съм те карал да пускаш тема от мое име. Това е което имам да кажа .Искам и в защита на потърпевшото момче Ивайло Йовчев , да спомета резултатите от тестовете които съм направил с мотора. Измерване на компресия 14.5 14.5 14.5 14.5измерване на степен на сгъстяване 12.8:1 , следене на антифриз и масло в течение на няколко стотин километра. Съмнение за развалена скоростня кутия , след смяна на масло с МТФ такова , установявам , че има проблем само с 4-та предавка която се нуждае от синхронизатор. Има проблем с пушене на мотора , който може да е породен от това , че все още не съм сменил бензиновата помпа и проблема може да е от мен. До момента мотора се държи напълно изправно и няма загуба на вода и антифриз, няма загряване няма пукане и каквито и да било симптоми за каквито и да било проблеми . Нека му дадем шанс на този мотор след като бъде завършен проекта да покаже това което се оговорихме с продавача при покупката. Резултатите ще бъдат постнати публично в темата за динографиките. Ако резултатът не се доближава дори до този който ми беше казано , че закупувам ще сметна , че съм бил излъган и истината е , че не бих търсил отговорност от никой . Решението да направя тази крачка е лично моя и не съжалявам и за последната стотинка която ще дам за този проект.пп. Рибо помоли модераторите да изтрият темата !

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента само я заключвам, ако сметнете 2-мата, че трябва да се трие пуснете едно лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...