Jump to content
ShEfA

www.nolimit.bg

Recommended Posts

Така.....За да съм обективен,Ангел ми върна парите.Сега ще чакам да видим към средата на др седмица,ще яде ли Асан баница(всмукател)!!!

  • Нагоре 3
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля всяка подобна атака срещу модераторският екип да бъде подкрепена със факти! В противен случай е просто поредното безсмислено заяждане, за което правилата казват как да се процедира. Ще помоля колегата писал преди мен да се обоснове в срок от 24 часа иначе и моето и неговото мнение отиват в раздел Recycle Bin. Както и всеки такъв безпочвен, публичен и целящ дискредитране на екипа. Ако някой смята че е бил несправедливо наказан, то нека пиша ЛИЧНО за това!

 

 

П.П. 19:05 часа на 18 декември!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко,Радо-този раздел е само за хвалби,нема да казваш лошо за търговците,оти те си плащат за да търгуват тук,а модераторите........

Няма нищо лошо да си каже мнението, добро или лошо - той си е в правото щом е клиент.Както аз едно време ти бях клиент за сивика , нали така?А относно плащането... така се процедира в цял свят - който иска реклама - плаща.
  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чака и аз да пиша може и на мен да ми шибнат некой БАН и тва ще е последния пост в тоз форум нема се косите разбирам че има някой дето го хвалят ама аз няма да съм от тия за мен е нормално като продаваш нещо или обещаеш нещо то да се спазва и си честен с клиента та на въпроса баче ангел говори с един френд дето му изтропа рекса и му вика нема страшно бе имам колянов вал и ще ти го дам на 200 кинта и имам тука едни лагери на остреднен размер - моя човек така и не получи вал и си остана с основни и биелни лагери за спомен от ачовикам си аре за кво да се набутва човека ще му зема лагерите да си правя моя двигател чесно не си спомням цената но същите лагери щото проверих са с 30-40 лв на доле в ЕВРОТО викам майната му не съм за 30 лв дано са читави лагерите тръгвам да ги слагам мера ( имам си уреди вътромери зех си и лентичките за мерене на хлабината ) как и да мера излиза че биелните са кочини хлабината където се събират двете черупки е + 4-5 стотни като биелата е мерена без лагерите и си е 6 викам си тез лагери нема ги турна обаждам се на мони- MS auto и му обяснявам положението купих си други от него и той леко се изпусна че Ачо ги е зел от негоизпратих ги на Мони да ми правят проверка на измервателните ми уреди и вече им изгубих следата та така

  • Нагоре 4
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тоз приятел дето го метна за вала не и му продаде лагери дето нема кво да ги прави и за ташак лагерите не

  • Нагоре 2
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ясно ;)Щом такова ти е мнението жив и здрав да си мучачос :lol:

Редактирано от No Limit Performance
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може за лагери специално да спорите че били незнам си какви при положение, че знаете че са дошли от едно и също място... Лагер за да изтропа в над 90% от случайте вината е в този който е сглобявал мотора.от Ачо съм пазарувал МНОГО пъти (не помня колко неща вече) и продължавам да си пазарувам. При международни заявки е нормално по някога да има забавяне или объркване на стока... Не е приятно но се изтърпява, а и ако ви е толкова спешно нещо защо не си го поръчате вие на +++ цена да дойде за 3-5 дни :)Доволен съм и ще продължавам да си поръчвам, при Ангел нещата стоят така, че колкото повече поръчваш, толкова по-добри стават цените за теб :)Поздрави на всички, и не се изнервяйте по празниците, а се забавлявайте :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле,сега като си поръчам метаноловата джаджа и ако ми се скъса обора от многото коне ще те обвиня теб,да си знаеш от сегаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сако върни се малко по ногоре и прочети малко по внимително двигателя си му беше девствен и го пореше на драг много и изтропа човека си търсеше вал и те там го зъвартяха та и мен малко :rolleyes:

  • Нагоре 3
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест, твоя приятел си е платил 200лв. за тоя вал и Ачо не му го е пратил? Така ли да разбираме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не обеща че ще му прати и му вика земи тия лагери че щи трябват повечето от ПЗ област знаят случая даже и някои от ПЛ

  • Нагоре 3
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

atanasbe, ако може малко по-разбрано да пишеш би било супер, препинателните знаци също са препоръчителни. За да е ясен случая кажи на твоя приятел да влезе тук и да каже той какво е станало, че така през трети човек малко не е ясно ..... Ще изчакам няколко дни и ще изтрия мненията ти, защото аз не виждам имена, и не е ясно кой кого е заблудил и какво е станало, за това дай малко повече яснота по случая.Поздрави.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска да каже ако не си разбрал че на Ангел му обещават колянов-бал и му препоръчват един комплект кофти лагери (които и той не знае на какво може да ги сложи) от там той ги взема плача и чака до ден днешен Вала :blink:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е много точен.Аз съм доволшн от него .Нищо че някой път не вдига телефона и не отговаря на скайпа ама такъв тормоз и на мене да ми оказват хората и аз бих се укривал.Поздрави Ачо :) И да знаеш че и ти ще имаш участие в най-бързата Д16 в България:)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Декември 2011/Януари 2012

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: покупка карбонови синхронизатори и керамичен съединител

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: всичко беше ОК, само единият синхронизатор имаше малък фабричен дефект, но тъй като са в гаранция ще бъде заменен :)

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Отлично и коректно отношение! Определено съм доволен! :)

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Много точен и коректен продавач. Препоръчвам го на всеки :)

Редактирано от Veid

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. Дата: Ами доста са..

 

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Доставка от Англия на амортисьори с пружини, въздушен филтър, стабилизираща щанга, антикрило и т.н. :D

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Идеално :)

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Страхотен човек, супер отзивчив. Целта му е клиентите да са доволни и Ангеле определено ти се получава !

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Мой познат.

 

6. Препоръки към нас, ако има такива: Да се пренесе в София, че в Ямбол ми е доста далече :D Това в кръга на шегата разриба се, иначе всичко е супер както е в момента.

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Да го направят ! Това не е просто търговец, а истински фен, който винаги е готов да помогне.

 

- При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Разбира се.

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 13.03.2012г.

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Въздушен филтър АЕМ.

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Предишният с който взех колата беше някъкво китайско менте. Сега с този смени звука доста и тръгна малко повече.

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Ангел си е фен, ще ви помогне с каквото може. На мен ми даде акъл как да си сложа термолентата. :D

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: .Аз

 

6. Препоръки към нас, ако има такива: Да продължата в тоя дух.

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Еми да контактуват. :D Доволни шъ останът.

 

- При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Време е за иридиеви свещи. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, как да си вдига телефона като на минута му звънят по 10човека само на единия телефон, и отделно още 20 на другия, докато той разговаря на другата линия с човек. На мен ми е брат, и съм му звъняла много пъти.. и доста често се случва да не ми вдига... Просто, ако сте имали допир с него(говоря на живо да сте били при него, докато работи, а и през другото време) ще разберете за какво говоря ;-) Няма как ти да говориш с някой и отделно да ти звънят по същото време още 50човека и да им отговориш :)

Редактирано от MissCaprice
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо друго не мога да кажа освен да се оплача ....Чаках повече от месец за изп.колектор,накрая се оказа че пристигнала някаква стока и никой не знае каква е вапросната ..оказа се,че вместо да получа нов колектор,получих отговор че уж е пристигнал но уви бил втора ръка,трябваше да ми пратят снимки до 2 часа,ако има нещо да да звънна,чаках цял ден в нас, звънях никой не ме отрази накрая си порачах от другаде и ми пристигнаха за 3 часа... сами си правете изводите.С това безотговорно отношение към клиентите си няма да постигнете голям напредък...дева ли не трябва да ви се молим да си поръчаме нещо.Първото впечатление е най-важно, а вие ми направихте доста лошо.По добре си оправете нещата и се вкарайте в ред ,защото като изгубите един клиент губите още доста след него ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Извиняваме се за въпросното недоразумение и приемаме градивно критиката :)При следваща поръчка от нас ще получиш еднократно 20% отстъпка от цената на сайта за да компенсираме поне от части създалата се неудобна ситуация ;)Живи и здрави!

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много разочарован. Чакам едни части, за които сме ги заговорили от началото на тази година и досега нищо. Опитвам се от известно време да разбера дали въобще са поръчани и отговор няма. Съжалявам, че history-то на скайпа ми е от 28,02,2012, защото преди това има още.Сигурно съм един от най-търпеливите или най-глупавите, вече не знам. Мислех си, че щом е тъговец с уж добър рейтинг няма да има никакви ядове, но уви. Миналата година чаках за един интейк 3 (ТРИ) месесеца, после исках цена и доставка на накладки за 8-ма генерация Civic, един месец чаках да ми даде цена, така и не стана, доде време за смяна на накладките и си сложих други. От началото на тази година сме заговорили за доставкана генерация, downpipe, H-brace и стабилизираща щанга от Megan Racing, USA.На [17.5.2012 г. 23:43:41] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: всичко е засилено насам :)[17.5.2012 г. 23:43:47] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: утре ще ти кажа кога ще са тук :)[17.5.2012 г. 23:43:57] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: даже щях да ти звънкам да ти кажа преди 3-4- дни ама ме отвя.Няма да слагам многото изприказвании приказки преди и след това, голям роман е за четене. Все още нямам категоричен отговор, дали някога са поръчани тези части, дори не знам на какви пари ще ми дойдат до тук, понеже Ангел нищо не ми е казал.[14.6.2012 г. 23:50:08] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: тия дни ти очаквам нещата[14.6.2012 г. 23:50:12] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: да ги разтоварим[14.6.2012 г. 23:51:34] Nikolay: Ами ок, като дойдат се обади да оправим сметките, макар че още не си казал колко ще излезе цялата работа![14.6.2012 г. 23:53:12] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: Аз тиг и бях смятал[14.6.2012 г. 23:53:18] No Limit Performance - www.NoLimit-Bg.com: и мислих, че ти бях казал ама явно с ъм пропусналИ за да не каже някой, че само плюя, след всичките тези недоставени чарколя, миналата семица пак съм му поръчал едни KONI-та и ако пак стане така както с тази доставка, вие ще си направете изводите.Искам Ангел само да ми каже дали да търся друг начин за доставка от Megan racing или той ще ги достави?! Ако е проблем доставката на части за 8-ма ген. да каже, няма нищо срамно, човек не може на всякъде да огрее, но това мотаене повече от половин година не мога да го приема за нормално!Айде лека и със здраве.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволен като за първи път което е най-важно.Уговорихме стоката и цената , каза ми до колко време ще е при мен и дойде даже с ниска цена на доставка а беше тежичка.Като поставя нещата ще драсна и за качеството.Определено съм доволен от отношението и ще му ползвам услугите в бъдеще време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от Ангел , наистина понякога частите идват със закъснение и трябва да имаш търпение....момчето прави всичко възможно клиентите му да останат доволни,а и цените на които ги доставя са много доволни.Понякога е малко разсеян и забравя ,че ти е обещал да ти се обади Публикувано изображение ама карай. Бъдете по нахални звънете по всяко време на денонощието Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от колегата, само дето малко закъснява със сроковете :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз чаках 1 месец да се разберем някаква цена а интейк. и в крайна сметка съм си без него че колегата явно има много работа така като чета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с АНГЕЛ днес ми каза че е пуснал съединителя С експресна доствака и 3 до 5 дни трбва да Е ТУк тоест от днес др седмица сряда четвъртък наи много. ДА ВИДИМ !!!.Тази вечер чакам да ми се обади за лагерите (Защото нали и Те са объркани !). Четвъртък е неработен.!Затова Сряда.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Кире твоя съединител и моя притискател требе дойдат до тогава, Вчера Ачо ми каза да му върна обърканите нещата за да си ги предвижи обратно. дано този път дойдат тия чаркаля... а се надявах и да покарам този сезон.

Редактирано от yajo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам добро мнение за Ачката.. вярно е чакал съм го и съм го понавиквал от време на време, но за всичкото това чакане което съм го чакал е имало компенсации за мене и никога не сам останал на заден план (поне за сега) ще продължа да си купувам части от него и за в бъдеще :) Поздрави. :):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз какво да кажа, първия път като се запознах със него си купих седалки Corbeau от Англия отделно и човека ми уреди всичко за да дойдат до нас ! със тях и още 40 кг други части дискове AEM, накладки, спирачни маркучета и една камара други неща. Безкрайно със благодарен на човека. Че за капак му платих 1 седмица по-късно :) ! Жив и здрав да си !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДНЕС си получих частите наи накрая . !

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правомощията на търговеца да продава във Форума са ограничени !!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в 16 часа поръчах сегменти - днес вече са при мен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в 16 часа поръчах сегменти - днес вече са при мен.

Правим каквото можем :)А недоволни винаги ще има - било поради едни или други причини ;)Живи и здрави!
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...