Jump to content
DJ Eps

Любим футболен отбор :)

Вашият любим футболен отбор е:  

87 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Нека видим каква част от нас са не само фенове на марка коли, ами и на футболни отбори :D :D В противоречие на традиционно червения за Хонда цвят, започвам с 1:0 за Левски :) П.С. Вярвам в културата на всички колеги съфорумци и призовавам да се избягват изрази от сорта "прасета", "говеда", "папагали" и тн!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има измама Аз гласувах а моят глас не се зачете или ако се е зачел то той е бил неправилно зачетен :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука има измама Аз гласувах а моят глас не се зачете или ако се е зачел то той е бил неправилно зачетен :):D

КОлега, аз нямам такива правомощия, че да трия гласовете от анкетата, затова се обърни към модераторите :PП.С. Пропуснах да се извиня на всички чиито отбор не присъства в изброените! Просто хванах отборите от 10-ката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За винаги :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е зле положението ВИНАГИ ВЕРЕН !

 

Публикувано изображение

 

п.с. нека не почваме простотии и обиди и т.н. всеки си има право на собствен/личен избор и всеки си има причина поради която подкрепя отбора си! Нека не превръщаме темата в поредната боза!

Редактирано от chirenski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има истина една и тя е само ЦСКА . :) ЦСКАМоят глас също не бе отчетен в гласуването.Цяла фамилия вратари сме и всички сме минали през ЦСКА, при мен е разбраемо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За винаги :)

Публикувано изображение

+1 и да не сте ме уорнали , че цитирам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже го няма в отговорите си гласувам за него :)

Публикувано изображение

 

И мисля че тва последното с Д15-ката малко ................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека да докажем, че не сме, като собствениците на други патетични марки автомобили...Всеки има право на предпочитание, аз лично съм от Левски!Нека, като ходим на стадион и се качваме в автомобилите си за нас да е празник, а не война...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ще се присъединя към колегите канари :P

 

Изглежда темата е само за БГ футбол,доколкото разбирам,иначе щях да се включа с още една емблемка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да седна да гледам футбол трябва да ме вържете за стола. Да гледам БЪЛГАРСКИ футбол е НЕ възможно ! Последните мачове, за който се сещам са 94-та САЩ от там на татък ... мъкааа и пародия ...

 

Иначе аз съм фен на този "футболен клуб":

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

:P По спомен клубът е основан във Враца :):):P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахааа, подозирам, че си гласувал за последният избор. И аз за него гласувах.. :P Вдругиден ще ида да ги видя основателите на гореспоменатата секта :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове то и аз не съм гледал български футбол от над 10 години , но си оставам верен фен на Ботев Пловдив и симпатизирам на Марица ( веднъж дори бях гонещ топките и подадох на един футболист от Левски , мамка им паднахме с 1:0 тогава :) :) ). То бива фанатици , ама вие се оляхте :P разбирам да не ви кефат Голфовете , ама това си е прекалено :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на ЦСКА, но за жалост БГ футбола е една много голяма пародия, която не гледам вече от доста време :P, виж английското първенство си е съвсем друга бира и там си го следя с най-голямо удоволствие :P

Редактирано от v1k7or

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да включим и един глас за най-великия отбор ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може без мене - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ще се присъединя към колегите канари :dry:

 

Изглежда темата е само за БГ футбол,доколкото разбирам,иначе щях да се включа с още една емблемка :dry:

ПЛОВДИВ ПЕЕЕЕЕЕЕ САМО ЛОКО ЕЙЙЙЙ ЕЙЙЙ! ОБИЧАМ ЛОКООООООООО ПЛОВДИИИВВВ, ОБИЧАМ ЛОКОООО ........... :)

Надявам се няма да се ядосаш :D За базикаа http://bntplovdiv.com/images/stories/Sport/loko-plovdiv.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЛОВДИВ ПЕЕЕЕЕЕЕ САМО ЛОКО ЕЙЙЙЙ ЕЙЙЙ! ОБИЧАМ ЛОКООООООООО ПЛОВДИИИВВВ, ОБИЧАМ ЛОКОООО ........... :) Надявам се няма да се ядосаш :) За базикаа http://bntplovdiv.com/images/stories/Sport/loko-plovdiv.jpg

Хаха,че за какво да се ядосвам,колега,всеки има право да подкрепя който отбор му харесва :) Наздраве :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

а как мразя(в следния ред):

Буфери

Говеда

Чорбари !!!

Редактирано от Данчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...