Jump to content
Neroni

Нео Сокет - новото технологично чудо

Recommended Posts

Здравейте колеги. Вижте на какво попаднах случайно. Нямам думи.http://neosocket-bg.com/

Редактирано от Neroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Скоро очаквам лепенки които да намалят разхода с 50% и да качват конете с 99%:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да... как да имаш, то това е неописуемо тъпо! :lol: Аз като си вържа GSM-a към запалката и той променя изцяло горивните таблици на колата. Задал съм му стойности, които преценя за добре. Има и да си избирам предварително готови таблици де, ама аз нали съм тунер... като влезна във v-tec дори харчи по-малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee нееее не неее :lol: Просълзих се :lol: :lol: :lol: Чудя се само дали влияе и на изтъркването на гумите. Моля някой с опит да сподели, че сериозно се замислям да инвестирам в новата извънземна технология.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и неоценимото предимство, че можеш да си намериш гнездото на запалката в тъмното :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам от старата версия - OldSchool Socket. И също съм мноо доволен! :lol: Намален разход и не знам дали не си въобразявам, но VTEC-a ми започва по-рано и продължава до по-късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си въобразяваш! Това е специална екстра, която беше пусната на пазара с промоционална, юбилейна серия на OSS. Даже виж някъде трябва да видиш, има сериен номер. Там е обозначено коя точно е твоята бройка от ограничената Vtec серия! Но версията, която може да се инсталира на мобилен телефон има допълнителни, extended, екстри. Мога да нагласям кога да ми се включват чистачките, за да може да се намали челното въпротивление на колата и от там самия разход. Дори мога да променям геометрията на купето! Яката работа ви казвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям варянта да си купя 4 такива и да ги навържа паралелно, от там ще спечеля до 120% икономия на гориво, и ще си карам само с нео сокет-а яката работа. Колега дай линк да си изтегля прогарамата за телефона, явно е по яка от сток версията. Интересувам се също дали някой е използвал и как се отразява Нео-то на околната среда, земното притегляне и лунната гравитация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Скоро очаквам лепенки които да намалят разхода с 50% и да качват конете с 99%:lol:

Че то вече има такива. На тях пише GTI, M Power и Integra TypeR :lol: Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравяш другите лепенки които обаче само качват коне, като МОМО, РЕМУС и т.н. за тях не е упоменато дали намалят разхода. :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям варянта да си купя 4 такива и да ги навържа паралелно, от там ще спечеля до 120% икономия на гориво...

Бе то при тая икономия ще почне да ти пълни резервоара :lol:

Супер идея между другото - ако купя 10 броя примерно,че да пълни резервоара по-бързо

и може да стана доставчик на някоя бензиностанция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих... Дано teror1sta не прочете за тоя Нео Чорап, че ще му стане кофти на човека. Толкова я засилва тая д15-ка и за к'во? Трябва просто да пъхнеш Сокета в запалката. :lol: На мен обаче ми направи по-голямо впечатление раздела " Упътване"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде оставихте SPOON Sports? :lol:

.... но VTEC-a ми започва по-рано и продължава до по-късно

И моя продължава по-докъсно, докъм 12 и половина - един часа сутринта! :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Как работи? Нео Сокет използва "Електролитни кондезатори" които облекчават електрическата верига на автомобила и така подпомагат работата на двигателя. Кондензаторите имат способност да задържат и освобождават електричество, което подпомага работата на двигателя, като спомага за по-бързото преодоляване промяната на режима на работа, в следствие на неравности по пътя, използването на електрониката на автомобила и други външни влияния. С други думи, Нео Сокет обира излишъците на ток по веригата, задържа ги и ги отпуска при по-голямо натоварване на двигателя, облекчавайки работата му. От нищо прави нещо. Предполагам много от вас са забелязали, как при пускане на фаровете, отоплението на задното стъкло, вентилатора на парното, мощна музика и други консуматори, оборотите на празен ход леко заиграват. Това е заради по-голямото натоварване на двигателя, в следствие на ел. консуматорите. Именно от това ви облекчава Нео Сокет, като обира и задърша излишния ток и го отпуска, когато има нужда.А тука има някаква логика! Но все пак си е бутафория :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тва нещо работи ли наистина и струва ли си парите??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава аз отивам еисега до МЕТРО и си купувам от ония разклонители за запалката после слагам 5 Нео еди кво си :lol: :lol: :lol: и отивам да морето със 2 литра :lol: :lol: :lol::) и ще имам 125 ++++ коня на рекса :lol: :lol: а някои знае ли колко струва тази джаджа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишеше някъде из сайта. Получаваш я срещу символичната сума от 49,90 български лева :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, ефект може и да има, но единствено когато пуснете ел. консумация в колата! Това устройство изглажда амплитудата на консумация, и няма голям пиков спад което се компенсира от алтернатора, следователно двигателя от което идва и по-малко разход на гориво! Да намали разхода според мене с максимум 100 гр.! Другия можеби желан ефект с него е найстина по силно светене на фаровете, и по плавна работа на мотора при токов товар. Абе като се замисля безмислена джижавка ама поне свети синичко и за тунинг е супер :lol:)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои със хонда дали не си е взел такова :lol: ако има нека сподели че взех да се замислям :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям варянта да си купя 4 такива и да ги навържа паралелно, от там ще спечеля до 120% икономия на гориво, и ще си карам само с нео сокет-а яката работа. Колега дай линк да си изтегля прогарамата за телефона, явно е по яка от сток версията. Интересувам се също дали някой е използвал и как се отразява Нео-то на околната среда, земното притегляне и лунната гравитация?

Митак не се бъзикай, че и ти пусна такава тема, ама твойто беше в пъти по - добро :lol: , това тука е някакво менте :lol: , но ако се комбинират ще даде смесено пълнене на бензинец :lol: - далаверка ко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете няма как, виж че пише че ако има някви други такива уреди за икономия Лео Чорапа може и да не сработи. А и онова дет пуснах аз е на съвсем друг принцип (магнитен) тука се говори за ел. енергия, токове и т.н. :lol: Напоследък зачестиха такива нови и се полезни продукти, зех да се чудя кой да си купя, те са кой от кой по революционни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Изполвате ли друго подобно устройство което пести гориво?

Възможно е Нео Сокет да не работи добре ако го ползвате едновременно с друг подобен продукт.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е значи слагаме 5 еднакви Неота и си свиркаме :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве може да има хора които си го купувате, вече има интернет дори и в селата, та е възможно някой тунер който е пропуснал инфото за нормален силов тунинг да е минал направо на това :lol: трябва да се пусне анкета.Аз като се прибера на село ще питам някой слагали ли си е такова, може и дръпки да е имало между такива коли :lol:

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли неправят хората за пари:worthy:Просто нямам думи :lol: И дали някой ще повярва на това , че и да си го купи пък.....Ужас!Сега се сетих :D виждал съм разсклонители за запалката в автомобила от едно гнездо на 3 Какво ще стане ако някой сложи 3 тунинг Нео Сокета :D:lol: :lol: ...........ОТ 1.4 75к.с. на около 125к.с. чист VTEC :lol:

Редактирано от buleka vti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална простотия, а тоя милия, който го продава, дори не знае как работи това, за което търси пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ибей продават ето това:Voltage stabilizer 1Voltage stabilizer 2По същество е същото като НЕО-алабалата.Карал съм с такова на ЦРХ-а 6 месеца някъде - ефект няма абсолютно никакъв.Оборотите ми се държат по същия начин с него и без него при включване на консуматор.Икономия "нанай", мощност "нанай" :worthy:Опа, абе имаше ефект за едно нещо - за една седмица ми събаряше акумулатора ако не карам колата,защото все пак като не работи двигателя единствения начин да се зарежда е от акумулатора и познайте...Като го откача и след седмица стоене колата си пали без никакви грижи.Купете си нови свещи за колата вместо да си давате парите и може да имате повече мощност/икономия на гориво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И с admin:admin се влиза в профила на собственика на сайта :worthy: FAIL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее-е-х, какво му трябва на човек автомобила - един Нео Сокет в запалката, 3.5 литра Политрон в двигателя. Идилия направо... :worthy: Както се пееше в една песен: "Тогава, тогава, предвиждам такъв живот, че само си викам "Дано, дано, дано!" :lol:

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като го гледам това чудо на техниката колко е голямо най-много да събере един кондензатор 4-5000 микрофарада, който във всеки магазин за ел. компоненти струва жълти стотинки. Ако това сваляше разхода всеки с кондензатор 1 фарад за музиката щеше да кара кола 500 коня с разход към литър на 100 :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с ... се влиза в профила на собственика на сайта :worthy: FAIL

Чудя се колко точно такива вибраторчета да поръчам от неговия профил да им се радва :lol:wtf.... http://neosocket-bg.com/testimonials.php Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Хммм, при влизане в сайта : http://www.neosocket.com/ излиза надпис : neosocket.com expired on 09/29/2010 and is pending renewal or deletion. , защо ли....???? :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото някой е барал профила на админа, след изтичането на информация, че се влиза с име ADMIN и пас ADMIN :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си че взех едно такова, новата версия има USB порт и му ъпгрейднах фърмуера, запалих колата и един нежен женски глас ми каза, че в същност съм качил бета версия, която за момента позволява карането на автомобила и без масло, пълната версия се очаква освен масло, да спестява и до 80% гориво. Найс, а?

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Според Google днес $20.67 е кръгло 29 лв. К'во му плащаш? Чак се замислям да поръчам едно. Не за друго, но поне да го отворя и да видя каква толкова съдържа. Според продаващия го в tuning.bg, вътре имало "електроника", "чипове" и разни такива, които управлявали работата на двигателя, но според ревю на потребител в dealextreme.com:

 

Pros: You have a nice, green light in the car

Cons: Total rip-off

 

It's nothing more than a light

Well... doesn't do anything

 

Other Thoughts: I knew this product couldn't do anything for fuel economy, but curious as I am, I wanted to know what it was, and what they made of it. When it arrived, I opened it and found nothing more than a Led. I'm not kidding: it's nothing more than a fuse, capacitor, resistor and a led light!

To be honest, I found it pretty funny, because the package claims fuel economy, savings, et cetera. Of course this is not possible at all, because the electrical circuit can not access the motor management. And if it could, your car needs examination!

To be short: it's a complete bull **** product.

 

Bottomline: The Neo Socket Alpha Eco is nothing more than a green led-light. It is technically not possible to influence fuel economy via the sigarette-lighter. So... I was not surprised this product is just for ambiance lighting.

Та така. Но най-интересно ми стана следното изказване:

 

В момента се тества на Хонда Акорд 2.0 16V.

Някой да си признае? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

it's nothing more than a fuse, capacitor, resistor and a led light!

Лош човек си, развали бизнеса насочен към наивните човешки съзнания :) (Забравили са пластмасовото тяло, завършващо с гнездо за запалката!)

 

Всичко на части -

тяло: ~2,50BGN

светодиод: ~0,50BGN

кондензатор: ~0,70BGN

резистор: ~0,03BGN

 

Който иска да сглобява, и let there be economy :P

:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън мислих да си взема едно да намаля разхода, тогава ще мога да дигна и конете с лепенка "Hooligan" (100-150коня) Като за финал сложа ли пазарски "РЕМУС" за звук като от "драгстер" няма да имам равен по улиците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...