Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

Отговор: Свирка с дръжки Въпрос: Когато човекът е открил, че кравата дава мляко, какво по-точно е търсел в този момент?

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да останат котките домашни и любими....Доволни ли сте от заплатата си?PS: Защо смени въпроса ???

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина доволен! Бихте ли жертвали всичките си крайници за цялото знание на света?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това знание ми помогне да развия кибернетиката до толкова че да си издялам такива като на "Аз роботът"много бързо, защо не? С новите подобрени крайници и с всичкия нолидж гладен няма да остана!Какво куца в българския футбол!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българските футболисти!Чупил ли си си нещо?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, и много ме е страх.Обръщал ли си се по таван?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега не, но дано не ми се налага и за напред :(Карал ли си пиян ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - на 4 големи водки за 500 м до дома +паркиране - оттогава не карам пила....(нямаше потърпевши)Ако имате достатъчно налични, каква кола ще си купите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пак на старо. За мен покупката на нова кола от магазина не е оправдана. Може би 2008 Acura Tl Type SКое поколение на Нисан Скайлайн бихте предпочели, вкл и новия ГТР?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R-34Страх ли те е от тъмното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да.... не е онова, което казват хората. Дори, ако сте с по-дълги крака си е много удобно :( кое е на първо място - половинката или колата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата, щот сега нямам половинка - едно цяло съм си :P:(:) :) Би ли сменил автомобила си, за кола със задно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за НСХ!Би ли тръгнал пеша, в името на екологията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли сменил автомобила си, за кола със задно?

Задължително за опел манта ,ма не акорда а другата :):( .Докато висиш на компа ,полувинката крещи ли ти че не и обръщаш Фнимание ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя виси на другия и цъкаме Warraft 3 мултиплейър :( Лесно ли палиш ? (агресивен ли си ? )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не... аз съм много спокоен човек :( какво мислиш за Civic ej9 1.5 115 коня !? интересуват ме малко мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф лесно паля ама не на бой, по- скоро съм сръдлив :( ама ми минава още по - бързо - лапешка работа :)п.п ааааааааа спреварен съм:P Мисля че по - добре д14а3/4 :) Може ли д14а3 да се докара да върви до нивото на стоков б16а2 без турбиниране и ако да - как?

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може - дай я на пич-а с червеното купе, дето е от Пловдив... Бира с пържени картофи или с цаца?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И картофи, и цацаА каква е бирата(марка)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безалкохолна, (без марки и реклами) ако съм със /в колата. Полицаите гледат странно ;) Залепял ли си насекоми по страничните стъкла със приятелката в колата? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговор: невъпрос: даваш ли още газ,когато гаджето вика стигаааааа молятееееее престаниииии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори не подавам газ, само колкото да работи и да се движи колата с разрешената скорост ;) Има ли друг в колата освен мен всичко се променя - вече си отговорен за нечии живот. Предпочитам да правя нагар докато возя някой, особено ако е от снежния пол ;) Натискаш ли клаксона, когато видиш, че човека заредил гориво се тутка, и не пали колата веднага за да потегли, и освободи колонката?

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според зависи колко се тутка, ако е повече от 2-3 мин. докачливо натискам тромбите (останало подобрение от абитуриенски бал ;) ) и цялата бензиностанция ме гледа стреснато... карали ли сте абитуриент/ка на бала? ако да послушен/а ли беше? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговор: Не не съм карал още.въпрос: Когато карате заглеждате ли се по мацки с къси поли (пичове с напомпани бицепси ) ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога съм ставал разноок.Счупвал ли си от бой някой,на който устата му няма граници?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно аз съм отгоре в спора и мен ме напада...аз бой не започвам, а само го приключвам... айкидо... ;)Практикуваш ли бойни изкуства?

Редактирано от Кумчо Вълчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таекуондо 2 години.Карал ли си соц. автомобил(и) и какво(и)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таекуондо 2 години.Карал ли си соц. автомобил(и) и какво(и)?

Да. Лада седмица и Лада ниваИ кво, зелен колан ли си ;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз колан по бойни изкуства нямам ако те блъсне селянин важи ли гражданската застраховка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има включена селска застраховка, към граждаската :)Пиеш ли си редовно хапчетата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не :( Обичате ли дино дните и мислите ли че цените на динотата в БГ са прекалено високи ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че ги обичам, защото нямам нужда от тях на този етап. Но цените са нормални, ако се сравнят с общото ниво на цените за подобен тип услуги в световен мащаб. Така или иначе, ако си тръгнал да правиш тунинг, за който ти трябва фина настройка на стенд - ще имаш да отделиш тези смешни, в сравнение, пари. Знаете ли как/кога се ползва пълен и кратък член в българския език?

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато съществителното в изречението е подлог и когато извършва действието...май...А вярваш ли в извънземния живот?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярвам понежи си мисля ,че иначе би било чиста загуба на пространство смятате ли че хонда феновете са фанатици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде да ,ма не са само на Хонда.Познавам един бая луд на Форд ;) Сваляш ли си чорапите като лумкаш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от мястото, плануваната продължителност на лумкането и от това колко време не съм си свалял обувките от краката :);) ;) Ще пуснат ли парното в София, най-после?!?!?!?!?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не защото е криза !!! Наи странното място кадето сте правили джиджи бижи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На покрива на един блок,в който живее един началник !!! (не не беше дъщеря му,нито жена му)Ядеш ли кренвирши?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...