Jump to content
doctor

Защо пиша в темите

Защо пиша в темите  

129 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Факт е, че в България все още са малко хората разбиращи от Хонда, които могат да пишат по всички теми, отворени във форума, изказвайки компетентно мнение. За сега не съм забелязал такъв човек. Но не рядко се забелязват хора, пишещи в дадената тема, просто защото искат да се намерят на приказка, а не заради това, че имат какво да кажат по нея, което автоматично спира развитието на темата. Такива спирания на развитието на темите проваля идеята и определено строго тематичния вид на форума.Отклонения от темитеСпоред мен, поставянето на дадена тема на обсъждане от човека, който иска да я предложи за разискване предопределя включването по темата на потребители, имащи какво да кажат по нея. Човекът поставил темата, го прави с надеждата, че другите потребители ще се включат и ще се получи една добра дискусия по нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз напоследък пиша в темата или непосредствено преди да я заключа или за да предупредя да се спрат с глупостите. Ма не си го сложил това за отговор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да има в анкетата отговор, Споделям моята гледна точка.

 

Както направих сега.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Al_Capone' я рестартирай вота и добави нови отговори. Лично аз се сещам за поне още 6 възможни.

Иначе...бих казал: Много добра тема! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука някой лъже ;) . Вота се е наклонил .

Тва с намирането на приказка оки ама има един моо ти го покажа с над 2к мнения и неспира да пише и на всеки 20 едно е смислено мнение.

До ден се е разписал ;) !

 

KICK добре си е темата тук .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак ми стана малко притеснено да пиша в тази тема но.... мисля че на тази анкета мястото и не е тук, по скоро е за технически или спорт и тунинг, това все пак са ОБЩИ ДИСКУСИИ нали така ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумите са поле за изява, в които всеки пише............просто за да пише нещо ;) А тези, които искат най-ярко да се изявят, се борят да станат модове и админи, след това трият писаниците на другите, за да останат накрая само техните ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Тони, ако наистина това мислиш, то може би като сравним моят общ брой постове и твоят, то отдавна трябваше да си администратор или модератор в този форум!!!Оооо, сорри за обидата ;) Явно за теб е под достойнството ти да си модератор, ти си то "червените", грешка - бешеП.С. Ей сега и тая тема ще стане хранилка и поне 5 страници, докато тези които пишат за да се изявяват ще изтрият всичко и ще останат само техните мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да има в анкетата отговор, Споделям моята гледна точка.

;) Напълно споделям мнението на колегата, но този отговор липсва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да има в анкетата отговор, Споделям моята гледна точка.

;) Напълно споделям мнението на колегата, но този отговор липсва!

 

Освен ако не долавяш идеята на автора на анкетата, и защо всъщност е задал само такива отговори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не предлагаш всички потребители да спрат да пишат тук, освен може би специалистите по ДВГ и автомонтьорите? Не съм сигурен, че такъв форум ще се хареса на който и да било.Още повече, тъкмо започна да се наблюдава някакво развитие във форума и пляс - нова тема-хранилка.Критиката е полезна, но само ако се предлага алтернатива, иначе всички сме номер 1.Браво! ;)

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Критиката е полезна, но само ако се предлага алтернатива, иначе всички сме номер 1.

!!! !!! :rolleyes::lol::lol::D Колега не те познавам но ще те намеря за да ти стисна ръката и да те почерпя. Поне едно голямо уиски! Напълно сериозен съм! Като масиран инфаркт!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Компетентен !!! но има вариант и да не съм компетентен по темета.. просто да знам нещо или да си мисля че знам - някой хора и по-малко може би знаят!!! може да съм им полезен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със споделянето на мнението е така !!! Ама не във всички теми е уместно ! В технически е крайно не на място споделяне на мнение при положение, че не сме сигурни какво пишем. Или ако пишем такова, хубаво е да се спомене "така си мисля" , "не съм сигурен" и т.н. , защото някой може доста да си изпати от не компетентно мнение ! !!! Просто споделям мнението си , не ангажирам никой :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пиша, за да натрупам 50 мнения .. !!! Сега сериозно : мисля че много се прекалява напоследък, със забележките за тези 50 мнения..То да го е страх нов потребител да се регистрира, за да не го обвинят в трупане на мнения .. :rolleyes: Пък ти чак и като отговор си го сложил.. !!! Мислиш ли че някой ще си признае ?Пък и не виждам нищо лошо в това да се пише.. В края на краищата, това е само един от многото форуми, а те са създадени за да се пише в тях..Представяш ли си 1 месец например, никой нищо да не пише ?.. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен форума е приятно място за отдих сред хора, с които имам общи проблеми. Може да го наречем и съмишленици. И какво по-добро от това разтоварвайки напрежението да науча нещо. В "техническите" не пиша, защото не искам ставам смешен, но чета с удоволствие. Ясно е къде се обаждам !!! .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли вижда кой за какво пише и кои са най-големите дрънкалници(за мен тия хора просто си търсят изява - точно защото няма как да си компетентен във всичко).Погледнете кой кога е регистриран и колко мнения има.Елеметарен пример - има хора регистрирани да речем преди 2г. и имат по 3-4000 мнения.Много ми е чудно какво толкова съдържателно имат да казват? !!! .Представям си ако времето за чаткане по клавишите беше отделено за чоплене по колите...сигурно щеше да има 8 сек. Хонди по пистите.... !!!

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз категорично не съм компетентен, но когато пиша, най-често споделям минал опит, нещо препатено и дали/как съм го оправил. (по-точно как са МИ го оправили в сервиза) ;-)Като се отвори тая тема да питам нещо, дето ми прави впечатление: Абе хора, много често има постинги, които завръщват с едно или няколко от:- това е мое мнение- мое лично мнение- лично мнение- това е мое мнение и не ангажирам никого с него- лично мнение, никой да не се чувства ангажиран с него- това е мое мнение и не задължавам никого с него- не ангажирам никого с мнението сиИскам да ви питам какво значат тези думи накрая? Като ти си написал нещо, естествено, че това е твоето мнение. И какво, по дяволите, означава да не се ангажирам с него? Как по-точно да не се ангажирам? Как може някой да ме задължи да се ангажирам с мнението му? Всеки път като прочета нещо такова и тамън тръгна да се ангажирам и те ми скършат хатъра. :honda: Или, иначе казано, ето как би звучало наобратно:- това е чуждо мнение- това не е мое мнение, а го сънувах снощи и вие всички сте длъжни да се АНГАЖИРАТЕ с него!- чуждо мнение, и всички са длъжни да се ангажират с него.- задължавам всички с мнението си.и т.н.Та нека ако някой знае да обясни как да разтълкуваме тия послания накрая на постингите. Ако това означава "не ми се връзвайте на глупостите, аз и без т'ва не знам к'во говоря" - пишете си го направо.МОЕ МНЕНИЕ! И нека колегите да не се *ангажират* много-много с него, тоест... аам... искам да кажа, че не ви задълж... абе вие си знаете ;-)

Редактирано от RevPower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70% компетентни съфорумци20% трупат мнение.Не е лошо, даже похвално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувах за трупам 50 мнения ,затова пиша в темите :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктор-а, искаш да не пишем или ако няма какво да напишем - да не пишем!!!:) П.П. Всъщност много е досадно да се повтаря едно и също мнение / пост /, като: "капачка, палец, кабели, свещи..." или нещо от сорта... :whistle: П.П. Не гласувах в анкетата. А тая анкета за какво е???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2003-та досега имам малко над 300 поста. Не пиша много, ама няма да пропусна да се изцвъкам в тази безмислена анкета/тема. Моето мнение е, че във всеки един форум има и винаги ще има спамъри - дори и при наличието на много строги правила и модератори. А иначе по "темата" - не съм гласувал, защото не мога да си избера подходящ отговор. Май трябваше обаче да маркирам "търся си приказка" защото обичам да пиша в Off-Topic секцията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно гласуването-няма да пусна глас.По въпроса с писането- гледам да пиша в теми за неща от които поне малко разбирам или са се случили с мен самия. Най вече се интересувам от теми за интериор и се надявам че там мога да помогна на някой колега, както мисля, че вече съм и направил поне веднъж. Най-лесно е да се спами -ама сигурно и затова още съм с толкова малко мнения.Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отметка, която е с положително послание. :huh: Анкетата е караща се малко :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pamo е прав.

 

Най после.Мерси колега :huh:

специални благодарности на paRADOx и на Player101 :huh:

Благодаря за отговора, колега. Ще гледам да се справя.

Е, как да не пишеш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадах се, че има хора, гласували "компетентен съм по всички теми". Знаех си, че България е страната на неограничените възможности :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...сигурно щеше да има 8 сек. Хонди по пистите.... :worthy:

...ми то има доста от 0 до 100км/ч :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...