Jump to content
predatov

Радио Energy ПОДАРЯВА

Recommended Posts

Не казвам че колата е лоша ,бих искал да я имам ,но в момента си имам други проблеми и акорда ще ми е проблем ако го задържа. Нищо против акорда нямам, спокойно. Не ме убивай с камъни. :):rolleyes:п.п. Хехех.. това прозвуча ,че все едно съм го спечелил... :cool:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абеееееееее,сивика по ми се нрави,но какво да се прави ще опитам и акорд да покарам кво!!! Аз съм на 2-рия етаж и не е толкова зле,ако трябва и по гащета ще изхвърча. . .ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета и аз се записах вчера :lol: Като попълвах имаше да впиша дом.тел. аз го вписах въпреки че не се ползва и никой не ми звъни на него /ползвам го заради нета/ и днес хоп звънна домашния както спях хукнах 1во на терасата да видя дали има кола доло и после ходих до телефона,ама затвориха,едвали са били те ама се стреснах и хукнах да сляза за всеки случай :lol: Иначе слизането ми неотнема повече от 20сек от леглото до колите ми :( /както си спя бос и шорти :P Само ги чакам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иво за какво скачаш ? успокои се ЗА БУРГАС Не е ВАЛИДНО чети правилата и информацията за кои градове е; ).Сега вече се успокои и спи спокоино !! ;);):P:lol::lol::(:P:P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз са регистрирах ,даже са местя на квартира в русе че сам в силистра :lol: НО квартирата ми е на 5-тия етаж 2 врати с по 2 резета МЪКААА.......затова си опъна палатка пред входа и кабел на домашния телефон до палатката :lol: както всичко необходимо :(ако някой русенец види палатка пред блока си ТОВА СЪМ АЗ :P чакам акорда само да припари в квартала :P са видим на финала с колегите от форума а до тогава дерзайте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готовили сте за утрешния ден.Както разбрахте от утре започва играта.Тези от високите блокове да си сложат наколенки и налакатници да не се ужулят, потрошат при слизането към колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иво за какво скачаш ? успокои се ЗА БУРГАС Не е ВАЛИДНО чети правилата и информацията за кои градове е; ).Сега вече се успокои и спи спокоино !! :D:D:D:lol::):):):P

хахахахах пак съм прецакан да го е..... ще си купя накрая аз един такъв акорд то се е видяло че няма кой да ми подари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея с тая игра ще утрепят някой - я някой лекар изхвърчи от операционната, я някой се утрепе, слизайки по стълбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не дойдоха при мен....утре ще им звъня да се разправям... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове,някой от форума получи ли обаждане изобщо???Или в Акорда пак ще пърди "наш човек"? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на едно момче от Велико Търново, му звънаха, но не успя да стигне навреме, беше далече и закъсня с една минута. До колкото разбрах караше Хонда, така че може би е един от нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чуда :) Аз не знам дали регистрацията ми е валидна изобщо , нещо да бяха измислили потвърждение , някой получил ли е нещо такова ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то не е много реално всички регистрирали се да получат шанс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния цирк :D

Да ама ще стане хубаво прдставление ако някой от нас го грабне.Аз се регистрирах ама не ми се вярва и на мен защото 55 000 лева току - така не се подаряват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е всички да се надяваме, но от сега да ви кажа, че това е пак парлама работа. Победителят отдавна е ясен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всички живеете в такава заблуда? Вече не сме 1996г. - СИК не е водещата сила в България! Стига простотии. Това само показва, че маркетинга не е за всеки. Това е чисто и просто рекламна кампания, която ще докара по-голяма слушаемост. Този Акорд се е изплатил на инвеститорите двойно вече! Аз вероятно няма да го спечеля, но не защото всичко е "парлама", а защото често не съм на посочения адрес.Айде, успех на всички работещи в офис на цял работен ден! :D Те са целевия сегмент от слушатели за тази кампания. Ослушвайте се, и усетете естеството на рекламите, които пускат по радиото в уречените часове ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всички живеете в такава заблуда? Вече не сме 1996г. - СИК не е водещата сила в България! Стига простотии.......

А коя е? Държавна Сигурност? ;):D :D ;) Иначе те подкрепям на 100% за всичко останало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде де днес от Варна нямали кои да се похвали.Едно момче я запали на първото обаждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 12:30 видях,че беше паркирана пред магазина на Honda в Пловдив като отивах към университета. Струва ми се, че тея дни някой от Пловдив може да я запали. Така, че бъдете наблюдателни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кфо стана -> уй ;) Спечели я племенника на шурата на шефа а? Тая кола не е спечелена от никой и си остава в Бултрако, всичко останало е камофлаж, ShEfA си го е казал много точно :)

 

Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и прес-релийса:http://honda.bg/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=1&Itemid=54

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,имах щастието и шанса да съм между 22-мата финалисти. И аз бях скептично настроен, но искам да ви уверя, че наградата беше спечелена честно и според мен вероятността за манипулация на резултата беше нулева. Изчезвам след 60 секунди 2Искрено се радвам за Елена и се надявам щастлива да си кара Акорда дълго и безаварийно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе въпреки всички не мога да си обясня защо нито веднъж не получих потвърждение , че съм се регистрирал правилно или не ? Също така как мога всеки един божи ден да си правя пак регистрация :) Нищо :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се подаряват Хонди след като един от основните принципи на Соичиро е Хонда да не участват в такъв тип игри т.е. Хонда да не се подарява а да се купува.....?Дали защото сме в БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,имах щастието и шанса да съм между 22-мата финалисти. И аз бях скептично настроен, но искам да ви уверя, че наградата беше спечелена честно и според мен вероятността за манипулация на резултата беше нулева. Изчезвам след 60 секунди 2Искрено се радвам за Елена и се надявам щастлива да си кара Акорда дълго и безаварийно!

Жоре ти направо се приби от бързане да влезнеш в акорда (като изгледах клипа от горния линк) :) Надявам се не ти е останала синина на Д-то :thumbs1: А дано тази Елена поне харесва марката и е "фенка", а не е просто регистрирала се на принципа "шамар да е - аванта да е", като гледма имаше и една стрина-дарина дето пали директно, нема съединител, нема нищо... мани мани. Дано е отишла при човек който да я заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне да пращаха един мейл "съжаляваме че не ви дадохме шанс"То всъщност шанс явно е бил нужен да ти дадат шанс да участваш, от записалите се какъв ли % са го имали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То бива то може ама с тая сълзлива история направо утрепаха коня с лопатата, тип 'Лична драма' с хепи енд :thumbs1: А и за промените нищо не се е променило от врмето на групировките само дата и господата мутри вече им викат добре облечени бизнесмени. Манталитета български не се променя само се видоизменя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре ти направо се приби от бързане да влезнеш в акорда (като изгледах клипа от горния линк) :D Надявам се не ти е останала синина на Д-то :) А дано тази Елена поне харесва марката и е "фенка", а не е просто регистрирала се на принципа "шамар да е - аванта да е", като гледма имаше и една стрина-дарина дето пали директно, нема съединител, нема нищо... мани мани. Дано е отишла при човек който да я заслужава.

E... ти пък - пребил съм се ;). Това беше бейзболен прийом "контролирано хлъзгане" за превземане на "база", но доста нескопосано изпълнено :) Елена каза, че си е мечтала именно за Honda (едва ли за точно този Accord но все пак ;) ) и беше много ентусиазирана, но заради вълнението и интервютата реших, че не е момента да я поканя да се присъедини към нас. Ако успея да установя контакт или пък някой колега я засече мисля, че не е лошо да си имаме такъв "кадем" във форума ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз току що получих обаждане,че съм един от щастливците които получават отешителна награда - оригинално яке на ХОНДА.Сега отивам да си го взема от шоу рума им. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз току що получих обаждане,че съм един от щастливците които получават отешителна награда - оригинално яке на ХОНДА.Сега отивам да си го взема от шоу рума им. :)

Пълна излагация.Отивам аз в шоу рума им и кво наградите не са налични в момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих обаждане днес, и вече съм с чисто новичка оригинална спортна чанта "ХОНДА"! :)Честито на мацката с Акорда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз току-що си получих наградата-оригинален сак на Хонда. !!! ;) Честито на всички спечелили!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що си получих утешителната Оригинално Яке BAR HONDA.Якето е мноо яко само дето всички са размер XXL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що си получих утешителната Оригинално Яке BAR HONDA.Якето е мноо яко само дето всички са размер XXL

А аз намазах "М" размер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...