Jump to content
hondajapan

Ужасът,който ме сполетя..:(

Recommended Posts

:о защо това? Много лошо съжалявам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така бе колега :huh::(:) :) Охх на мен колко гадно ми стана за теб не знам ;( ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: Какво се е случило бе фен ? :( Направо не мога да гледам :) Ако можем с нещо да помогнем пиши! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взривиха я,братле...

Как ще ти взривяват колата бре.Ей хората са ненормални.Къв трябва да си да го направиш това незнам. :huh::(-->Много съжалявам за колицата..... :) Направо се сдухах като ги гледам тея снимки. :) Редактирано от m@ni@k@9111

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е направо брутално... съжалявам наистина..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее... Кой ти я взриви, да отидем да го взривим и ние малко :huh: Нямам думи :( Дано намериш нова любов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя заслужава смърт... язък за красавицата... Винаги съм я харесвал ,дори когато нямах Хонда още и те виждах да минаваш покрай училище... Найстина жалко ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат,много жалко за колицата,една от най-хубавите и подържани 4 ген. който съм виждал......бял ден да не видят гадовете,искренно съжалявам и за нея и за теб... :huh: ПП-дано брат ми се реши на това което сте говорили...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да има такива идиоти ле майна.тва не е истина.много грозна картина,сори фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо човек! :huh: Наистина ли е умишлено?!? тцтцттц Неам думи напрао! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не продаваш наркотици в Мексико на някой чужд терен? Много неприятна гледка :huh: Има ли идея за причината, или е като гръм от ясно небе? :( Съчувствия, но те не помагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се знае....тъмна дупка,нормално като за Бг...Факта е,че я няма вече и,че ще ми липсва много!... :huh: По данни на хора,които са били будни по това време се е чул звук,подобен на изстрел на ракета или нещо подобно,колата е гръмнала и се е възпламенила(предното ми окачване бе раздробено цялото...нямаше здрава част-пружините бяха само 2 витки,ужасна гледка..)....и последиците са ясни...след пристигането на пожарната след 20 минути,резултата беше този...Чака се разследване,което ще продължи 3-4 месеца,но едва ли ще има резултат според мен...

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле човек и на най-голямия враг не го пожелавам. Нейскам и да си представям какво ти е... Дано всяко зло да е за добро.. Гледаи позитивно на тия неще колкото и банално да звучи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна гледка... Но да ти взривят колата за нищо??? На мен ми счупиха предното стъкло заради алармата.. (има причина), ама за НИЩО???От разследването има полза ако имаш вУичо полицай. Човека който ми счупи стъклото беше полицаЙ и разследването май го нямаше...Братле дано по скоро се сдобиеш с по хубава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам гадното качество да помня като слон...на този, бих изчакал една година всичко да утихне и бих му разгонил фамилията...здрава няма да може да си види колата за повече от 3 дена. Ще я превърна в паметник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искрено ти съчуствам за колата. Ще се намериш нова любов времето лекува. И все пак не може да не знаеш кои може да ти причини такова нещо, но не това е начина за разправа като има проблем с теб. За жалост живеем в такава реалност в БГ. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До нас една вечер бяха запалили 1 хюндаи купе бяха счупили стклото с камък и после пуснали нещо вътре и си изгоря за 20 мин много гадно после след няколко месеца на 1 приятел пак БМВ-то със същата съдба но вкраина сметка хванха извършителя така че имаи надеж че може да разбереш кой е! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти ситуация пич, но всяко зло за добро! Приеми го от хубавата му страна... Ще имаш възможност да реставрираш/стегнеш друго хонде в пъти по добре от това. Мислех да ти ставам съсед по вход, но все още се замислям. Славата на квартала никак не ме радва, още повече с тази неприятна история...После/следпис: Съмнява ме да се намери извършителя/ите... И все пак успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадна история колега.Дано се открие извършителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но вкраина сметка хванха извършителя така че имаи надежa че може да разбереш кой е! :(

.... a а разбра ли се защо го е правил??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси бруталистите са били тия к***та важното е, че ти няма нищо помисли си може да имаш някакви врагове нещо да не е за жени или пари да дължиш на някой :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, не знам кой е, но според мен не е целенасочено, а някой е решил да види как става .. конкретно Валери е такъв мафиот, че не се сещам за някой дето да иска да го напсува ... Това са някой хлапета дето са си направили кофти експеримент да запалят кола .. да им затегнат моторчетата на всичките дано ... смотани хора колкото искаш ... не мога да кажа дали е било бомба или нещо като молотов, ( по-скоро второто, защото двигателя си беше в коша ) но наистина е тъжно :(само като пример ще кажа, че преди 3 години при разминаване от отсрещната кола хвърлиха шише от кола пълно с вода върху предното стъкло на мой роднина ... 90 в едната + 150 в другата и се сетете какво става ... няма да навлизам в подробности, но тия по неведоми пътища ги хванаха и обясниха че го правели веднъж месечно за кеф ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство докъде е стигнала олигофренията на тоя народ...Илия,аз пък имам желание на тия за които разказа да им чупя по един крайник веднъж месечно.За кеф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са някой хлапета дето са си направили кофти експеримент да запалят кола .. да им затегнат моторчетата на всичките дано ... смотани хора колкото искаш ... не мога да кажа дали е било бомба или нещо като молотов, ( по-скоро второто, защото двигателя си беше в коша ) но наистина е тъжно :worthy:

Илийка,не са пишлемета-гаранция и колата наистина е взривена-има свидетели,които са видяли!А и цялото ми окачване бе на парчета...Нооо,както и да е...Ще поживеем и ще видим,какво ще стане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но вкраина сметка хванха извършителя така че имаи надежa че може да разбереш кой е! :worthy:

.... a а разбра ли се защо го е правил??
Мисля че не :worthy: но е в затвора даже е по добре за него защото този с БМВ-то е 2метра и е 120(не мазни) кила :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те познавам и не мога да си правя изводи за теб. По описаното най-вероятно са ти напъхали голяма ракета/фойерверк и са драснали. Ако си се правил на безсмъртен по улиците нещо и да си застрашил сериозно някому живота...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата с горния пост, стига писа тъпи коментари, за да трупаш постове.На колегата с подпалената кола, човек и на снимките си личи как си се грижил за нея. Надявам се, че в случея ще е всяко зло за добро. И още по-хубава да намериш, за да се возиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*б*си помиярите! Не мога да си представя как бих надраскал колата на някой, камо ли да взривявам. Тия хора нямат грам мозък в тиквите си! Колега, представям си как се чувстваш. Тук сме се събрали шайка фанатици за които (както някои биха се изказали) купчина старо желязо е голяма работа, ама само ние си знаем как се привързваме към автомобилите си. Пожелавам ти да направиш още по-хубава кола и да си я караш безаварийно. А за тия - нали знаеш - всичко се връща рано или късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hondajapan, това, което ти се е случило, е просто ужасно. Знам какво чувство имам, когато доближавам колата и видя някаква драскотина по нея или просто остатъци от друга боя. А ако видя свое возило в този вид.. Не знам. Допускам какво преживяваш, но не разбирам едно нещо - отклоняваш вниманието от истинската причина, поради която си на този хал. Ако това, което ти се е случило е поради някакви велика тайна, не беше ли по-добре просто да не споделяш? Вярвам, че не те карам да се чувстваш като в "Искрено и лично" или "Море от любов", но ако ще я караш, край я докрай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се.И аз мисля,че има причина! Ако е така колегата може да сподели спокойно..Има ли каско колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително кофти ситуация за собственика на колата и за всички фенове на марката. За съжаление, такива подобни явления в държавата вече не са никаква рядкост!П.П. Някъде бях чел, че около 80 % от подобни случки са винаги умишлени, т.е. целенасочени. Дано колега, ти да си в останалите 20 %.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, това със големия фоерверк мога да го повярвам ... за съжаление се е случило и не може да се върне, но дано да се разбере кой е един ден ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причина не е имало...:PНямам нито заем,нито дългове,нито кавги с който и да било и поради каквато и да е причина:PХора,които ме познават повече знаят какъв човек съм и всеки се чуди за случилото се....Както и да е...Надявам се да съм удовлетворил глозгането на колегите смятайки,че крия нещо...ПОЖЕЛАВАМ НИКОЙ ДА НЕ ИЗПИТВА ТОВА,КОЕТО МИ СЕ СЛУЧИ....КОЛИЦАТА ОЗНАЧАВАШЕ СТРАШНО МНОГО ЗА МЕН..(R.I.P.) (bow)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас.. Съжалявам за количката. Аз съм виждал джип паркиран до пластмасова кофа на 5 см, някой запалил кофата и с нея си отива и цялата предница на джипа... При теб не знам какъв е случая, но някой не ти мисли доброто, било то и без причина :X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...