Jump to content
red_devil

д13б2 се пусна с опел астра 1.8 гси

Recommended Posts

Момчета макар че хондата ми е с д13б2 немога да откажа на дръпка...С един приятел се дръпнах,много го дразня от седмици с моя сивик,драснах му една черта и не издържа на светофара рано суринта се дръпнахме,мина ме но не съм свикнал да губя,мина ме с 2коли от светофар до светофар мисля че тая астра много слабо се представи щото реално ако бях с малкия витек щях да го разбия...Но мисля да сипя шел ви пауър расинг и да има реванш все пак ако някой от Пловдив до малкия витек иска за удоволствие да се дръпне с астрата мисля че ще уговоря работата само да не изложи витека! :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво .. ти си истински мъж и колата ти върви брутално ! Хонда форевър и прочее ... ! :):):D:D:lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в тоя бензин и нитрометан ще трябва да сипеш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е и след това нов двигател да вземеш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво мен,за малко да му опънеш ушите.другия път кат се здавите,си сложи малко нафталин в резервоара.след 2-3 седмици ще съм с малкиа ви тек и предполагам от радос ще се напъвам на всичко живо.мое да си чукним някой среща на кукленско или на пещерско,вечер като няма коли.да видим тея астри как ще се представат срещу д16з9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се разберем,а на карловска нее ли по добре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Opel Astra GSI е 2.0, а не 1.8- Ти как очакваш да го дръпнеш като си точно на половината му коне?- Високооктановият бензин помага когато си инжекцион, когато си карбуратор (в твоя случай) файда няма да има.- Вече има подходяща тема за гонки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в тоя бензин и нитрометан ще трябва да сипеш :)

Шегата на страна, но наистина горивото има страшно голямо значение ... когато се сипе гориво с добавка е друго положението .. поне при дизеловите печки де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Opel Astra GSI е 2.0, а не 1.8- Ти как очакваш да го дръпнеш като си точно на половината му коне?- Високооктановият бензин помага когато си инжекцион, когато си карбуратор (в твоя случай) файда няма да има.- Вече има подходяща тема за гонки

тук си в грешка, има и 1.8 гси :lol: 125 коня са
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 му е мотора и е гси!Екотек води се по малкия гси и е 125кс има и филтърче КН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 2-3 седмици ще съм с малкиа ви тек и предполагам от радосT ще се напъвам на всичко живо

...бе недей да имаш чак толкова големи очаквания :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , много има да я догониш такава астра, особено ако е в добро състояние. аз съм се гонил много пъти с така и си върви многооо прилично а малкия в-тек ако нищо не е пипан, няма шанс. :lol: Позздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и1.8 115 коня.има и 1.8 125 коня..може да има и друг вид тези коли никнат като гъби...сивик 125 коня си я биеше прилично :) този тип астра :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 2-3 седмици ще съм с малкиа ви тек и предполагам от радосT ще се напъвам на всичко живо

...бе недей да имаш чак толкова големи очаквания :)
Aбе Еди, колегата май просто беше ироничен :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 му е мотора и е гси!Екотек води се по малкия гси и е 125кс има и филтърче КН.

От човек който кара Опел съм чул, че екотеците на Опел са много зле от страна на бегачки :) Но все пак ти добре си го одържал при положение, че той е с 50 к.с. над теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-лошото им е че като станат на 20к км и вече горят 1.5л на 1000м масло :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелката на брат ми имаше корса 1.4 спорт двигателя Екотек...мисля че е 90 кс и тъй като нея хич не я слуша главата и колата и повече от 3та скорост не е виждала... съм виждал да сваля усмивките на много мъжаги с тая въшка по светофарите.Тъй че смятам, екотеците не са толкоз умрели...

Редактирано от Kassy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм тигра 1.4 90 кс. екотек , по спънат автомобил 90 коня едва ли съществува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше има ли чалъм кат кацнете :) да драснете едно лс да дочета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом човека дет кара астрата нее доволен значи нещата не са на добре... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екотек 115 к.с върви колкото сток сивик 6ген vtec-e (114 к.с.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Ти в тоя бензин и нитрометан ще трябва да сипеш :)

Хаха,много смешно-аман от хулещи иронизатори.К'во му се подиграваш бе,колега?Човека се е пуснал и е паднал и не разтега локуми колко е бърз и вдига 250 на 3та а си признава.В това няма лошо-астрата макар и опел е бая по-мощен,а 2 коли не е много-поздравления.Добрия бенз е добър поради факта,че не би трябвало да има толкова лай..на колкото в обикновенния.Който е купувал нов внос знае,че с бенца от Италия,Германия или Австрия колата е по-добра,щото е по-истински.Бензина е болкук,но по-лошото е,,че има хора които само искат да нахулят безпричинно някой,за да спят спокойно после:( Aман вече-ае малко повече колегиалност.п.п.Още веднъж поздравления,че си застанал и си се борил с опела.Щом е било сутрин и празно още по-добре.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в тоя бензин и нитрометан ще трябва да сипеш :)

Хаха,много смешно-аман от хулещи иронизатори.К'во му се подиграваш бе,колега?Човека се е пуснал и е паднал и не разтега локуми колко е бърз и вдига 250 на 3та а си признава.В това няма лошо-астрата макар и опел е бая по-мощен,а 2 коли не е много-поздравления.Добрия бенз е добър поради факта,че не би трябвало да има толкова лай..на колкото в обикновенния.Който е купувал нов внос знае,че с бенца от Италия,Германия или Австрия колата е по-добра,щото е по-истински.Бензина е болкук,но по-лошото е,,че има хора които само искат да нахулят безпричинно някой,за да спят спокойно после!!! Aман вече-ае малко повече колегиалност.п.п.Още веднъж поздравления,че си застанал и си се борил с опела.Щом е било сутрин и празно още по-добре.... :(
Така е колега .. дори с онзи бензин или нафта разхода пада на колата пада !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам еко теци и корси разни дръгливи,но ако с малкия витек не го лапна тоя с астрата,мотора отива за продаване е си слагам д 15ката.говорим за малкото жси,нали.....2ка със 150-160 коня,мисла че неа смисал.ма нека да качим мотора първо де,той ще покаже от варна до пловдив ще има мегдан за ръчки.ще се издирват и други ви теци за сверка не.няма да минем само с една марка.

 

между другото опел е измислен форд да не е най-тъпата кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и1.8 115 коня.има и 1.8 125 коня..може да има и друг вид тези коли никнат като гъби...сивик 125 коня си я биеше прилично :( този тип астра :)

Малка поправка:2.0 - 115 коня1.8 - 125 коня2.0 - 150 коняТова са!А иначе постовете в тая тема са за "сгоних се най-накрая" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото опел е измислен форд да не е най-тъпата кола

Опел са си доста читави в сравнение с по-голямата част немски дръгни.

А за двигателя не дей да имаш големи очаквания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези писаници са за другата тема, ако скоро не се появи нещо разграничаващо ще бъде затворена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей са се сборих с 1 тир към 470 коня е, аз съм 2,8 ТД към 130, от кръгово до кръгово само ластици ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е честно моо да е бил натоварен :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и1.8 115 коня.има и 1.8 125 коня..може да има и друг вид тези коли никнат като гъби...сивик 125 коня си я биеше прилично :) този тип астра :D

Малка поправка:2.0 - 115 коня1.8 - 125 коня2.0 - 150 коняТова са!А иначе постовете в тая тема са за "сгоних се най-накрая" :D
http://www.automedia.bg/techdata/astra-14nbsp-nbsp.12015пак поправка и да додием на старото :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:b492f626 ...ето как ме разтяга Вектра 1.8 115 коня на 50 000км с бившата ми д13-ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако променя представите ви за опелите,но съм сменил 7 опела за 13 години и съм карал през това време поне още 20-тина и ще ви кажа че опел 1.8 115 коня си върви доста прилично! 1.3 и 1.5 даже и витек да са нямат никакъв шанс,даже мисля че и 1.6 125-то кончета ще види зор,даже може и да падне,зависи от шофиорите и от състоянието на колите разбира се!!! Да не говорим за 2.0 - 150 коня. . . . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай обаче Д15 с втек глава да не може да бие опел 1.8 115 коня малко не ми се вярва даже знам няколко такива Д15-ки които си пердашят без проблем GSI-та 150 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се сещам за една червена пета генерация :P Даже има и Д13-ки без Вътък дето са по-бързи :lol:

 

Мен по забавно ми стана това:

1.3 и 1.5 даже и витек да са нямат никакъв шанс,даже мисля че и 1.6 125-то кончета ще види зор

Все едно малкия Втек върви повече :D :D :D :D

 

 

Иначе като цяло Riko_Chervenia си е прав. Определено Опелите дават най-голям отпор :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа че същото гси го дърпах че губеше обороти,а като цяло човека дето я кара е хвърлил маса пари по нея за ремонти и пак не била много читава...А вие си купете опели аз ще си карам хондата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам не сте кацнали ;) да ви припомня за заявката.Ей модовете това ще стане хранилка до ден два . На бас по каса минерална вода ,че на тая жега и бира не върви ;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам не сте кацнали ;) да ви припомня за заявката.Ей модовете това ще стане хранилка до ден два . На бас по каса минерална вода ,че на тая жега и бира не върви ;)

Кога ще стане хранилка, че да избегнем посещенията до Била и Кауфланд докато не е затворена темата ;) Пълно е с провокативни изказвания... няма начин :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тема претърпя странни обрати-вече сме на жси срещу вти,няма лошо,ама

дотук да разбирам,че малък витек ще припада от няква си астра ;) стига бе хора.за кво купих тоя двигател.даже някаде из форума четох,че д15 с ви текова тимба върви повече от сток д 16,което схоред мен е не логичноп.с.-кво ги напрайхте тез опели,не ме отчайвайте бря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 16v 125 hp - ecotec2.0 8v 115 hp - не е ecotec2.0 16v 150 hp - не е ecotecGSi има само с такива мотори останалото е просто имитация и недеите да говорите глупости, че 1.6 vtec 125hp ще бие 2.0 16v 150 hp защото това може да стане само ако шофяора е някакъв некадърник, както е било и в този случай. Кола която е толкова по мощна те е дръпнала едвам едвам си е очудващо, но може и самата тя да е била някакъв дарак. Все пак браво за смелоста която си имал ;) много хора не биха се пуснали и веднага щяха да почнат с някакви безсмислени оправдания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...