Jump to content
MissCaprice

Много рожденници и ..

Recommended Posts

Честит рожден ден на всички: Tino(24), цайса(57), surr3a1(31), leif(40), Crx™(30), РУМЕН(57), miro6nikov(36), dida81(29), WaveMastaa(21), boschmann(23), Reddevil(29), P_Marinov(23), aivanwrc(24), cvetelin4o(22), Milkonti(36), Honda_Maniak(22)! Живи и здрави бъдете и следвайте мечтите си, фенове! :cool: По специални честитки на нащо мамче Дидка: Дидчо, бъди все така всеотдайна, весела и отворена за добро към всички! Прдължавай да раздаваш любов, защото рано или късно всичко се връща, макар, че добротата е безвъзмездна! Обичам те :cool: Честито и на бъдещото ни адвокатче :cool: WaveMastaa: жив и здрав и успехи за в бъдеще :cool: Иии на Crx™: чесртит празник и още веднъж благодаря за думите, с които ме накара да се замисля върху някои неща от живота :cool: НАЗДРАВЕ на всички рожденници, пожелавам Ви да си изкарате незабравимо празника и нека силата на мечтите бъде винаги с вас!

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да не се отървете от късмет и здраве, дано! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави всички празнуващи!Успех в начинанията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на всички празнуващи днес и от мен, с пожелания за много здраве и много безаварийни :cool:Дидкеее, кака, многомногомного те целувам, весел празник, да си все така енергична и дива!Мони, желая ти мноооооооооооооооого успехи с тия сичките дини, дето си ги понесъл, и малко щастие и любов, няма да ти навредят :P Весел празник и наздраве на всички :):cool::cool::cool::cool::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички, да сте живи и здрави:cool:А сега както си му е реда отивам към Дидка , защото обеща, че ще почерпи ... с 1 кило бонбони , поне :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички рожденници, Гледайте да не направите главите от тея бонбони, че в тази жега са коварни.Пробвайте бонбонките от винпром "Пещера" страшни са :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен честито на всички колеги които ще празнуват днес. НАЗДРАВЕ:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене на всички.По-специално на Тино.Бъди жив и здрав брат, много щастлив и до края на годината една легенда ти желая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E па ЧЕРЕДЕ ва ! :cool: :cool: , бири-мири , кат си му е ред !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилииии ...Да сте живи и здрави и много щастливи ! Специален поздрав към Светльо , Дидка и Пеши ! Другите не ги познавам , ама и те да са безсмъртни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи, здрави! Каквото си пожелаете днеска нека да се сбъдне :cool:

 

Всичко по две за dida81, Tino, Crx™ и WaveMastaa :cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора, много нещо. Да сте живи и здрави всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооо яки купони и поне по един НСХ ви пожелавам :cool::cool::cool::cool::cool::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колеги да сте живи и здрави :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tino, много щастие, обич и шанс ти пожелавам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави и от мен колеги, много успехи и много пищене на гуми, но равномерно, че не всичко къде лети се яде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички рожденници - живи, здрави и сбъдване на всички мечти, особено на тези с Х :D СПЕЦИАЛНИ ЦЕЛУВКИ НА НАЙ-ЯКАТА - ДИДКА - сестра ми, пожелавам ти цялото щастие на света и :) :)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидииии, дива, здрава и красива иииииии мнооого щастлива да си :) Утре пак да дойдеш да пачерпиш :P:D:P Тино, живи и здрав бъди братле, много любов и хонди в живота ти да има! :) Поздрави и на останалите рожденници днес:):D:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. Диди!Много здраве и по-послушни момчета(мъже):)!:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Диляна! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави да сте всички:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за пожеланията , да ви се връща тъпкано ;) Специални благодарности на : Данчо ( ама легендата да не ти се връща тъпкана само :D ) , Теро ( трябваше да ми пожелаеш да си оправя д15-ката :( ) , Vesivanova :D и за край , но не на последно място Тони а.к.а. Майната ( може и Лексъси бе :D ) Хепи бърдей и на сърожденниците с малко закъснение :D здраве , щастие , любов , хонди , късмет , пари и хонди , любов в хонди и такива разни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви за топлите, красиви думи и за пожеланията по мой адрес :( Радвам се , че имам приятели като вас в този форум ;) п.п. Най-хубави и сърдечни пожелания и на останалите празнуващи ... малко на патерички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Tino, аз съм ти пожелал да ти се сбъдне каквото си пожелаеш :offtopic: Защото знам, че само да поискаш и ще си я направиш Д15-ката :bg::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...