Jump to content
Dominiko

ТЮЛЕНИТЕ (100+)

Recommended Posts

Както казаха под голям камък - голяма риба :D. Темата е важна според мен защото добре е да обменим съвети за напълняването как и защо, как сте отслабнали, диети и препоръки.Аз откакто спрях цигарите станах над 140.Сега спрях концентрирания алкохол само бира и ходя на фитнес.Отслабвам рязко като спра хляба но ....... нямам воля за него просто се едно не се храня ако не изям две филийки.Забелязвам тенденция жените да харесват мъже с допълнителе еърбег :) Така това е на първо четене.Поздрави на всички и да живеят пръжките с лук и люта ракия :cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От две фирийки едва ли качиш чак толкова много. Не мога да помогна със съвет поради причината,че не мога да напълнея,че да имам нужда от отслабване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала никой не беше пускал такава тема наистина си е велика аз не сьм на твоие килца ама сьм фен на айрбека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Качва се и стои та гледай .Особенно кат се задомиш па и почнат да ти готвят :cool: ,салата да ти цепят редовно .Да има свинско и винско па чекайте да умрем :cool: За статистиката аз съм слабичък 75кг. преди 7 години бих тъпаните 58 кг. Добре си ме ч'Уват :).А и SRS са се появи от бирата :D

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха под голям камък - голяма риба :D. Темата е важна според мен защото добре е да обменим съвети за напълняването как и защо, как сте отслабнали, диети и препоръки.Аз откакто спрях цигарите станах над 140.Сега спрях концентрирания алкохол само бира и ходя на фитнес.Отслабвам рязко като спра хляба но ....... нямам воля за него просто се едно не се храня ако не изям две филийки.Забелязвам тенденция жените да харесват мъже с допълнителе еърбег :) Така това е на първо четене.Поздрави на всички и да живеят пръжките с лук и люта ракия :P :P

Хахаха, евала! И аз те гоня пич (139.2, като на тия 200 най-много държа :cool: ) Е тва сме истинските българи от едно време :D:) Сега сериозно. И аз искам малко да ги сваля тия келца поне на 110-120, ама пуста му бира и ракийчица, вратни паржолки и т.н., все към мене бегат. От както се помня винаги съм си бил закръгленичък, сигорно е ген при мене, ева ли го! Ама да ти кажа верно, че девойчетата почват да се огляват за еърбекови батковци :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хах колеги аз не съм чак пък толкова пълен ама е желателно за здравето.... хич нее смешно казвайте нещо....

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли съм 61 кила с еърбек :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли съм 61 кила с еърбек :D

Анатема ще уручасаш темата , господ да не дава - шега добре дошъл си щом имаш корем.Специална оферта за Шуменци па и който иска.Взех една фитнес зала - колело, степер три лежанки, няколко лоста, достатъчно дискове гладиатор(малко посчупен) лост за набиране и успоредка за кофички.Аз отговарям за нея и си тренирам само аз( намира се в студетските)Та както казаах освен мен няма никой и пускам избирателно.За хондажиии - винаги широко отворени вратите, добре дошли сте момчета.Скромно е, но е от сърце и без пари.Това е с което мога да помогна за ТЮЛЕНИТЕ :lol: п.п Свинско винско и не моем качим после стъпалата - мани срам на 24 съм.Поздрави колеги :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък отслабвам да ми върви повече колата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък отслабвам да ми върви повече колата. :lol:

абе и аз мога да стана 58 кила ако е за спорта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха това че като се задомиш верно че качваш килограми,25 кила съм качил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз откакто смених работата дигнах 5 (сега съм 80тина). И все пак по темата, намаляте хляба, редовно и не мешате много ястията. Лек спорт и ще поддържате прилична фигура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майката му е баскетбола и по пиле на ден без хляб плодове зеленчуци (салатки) зимата чукнах 107кг но покрай баскета и бягането наляво надясно шкембето намаля на 94кг :lol: кат стана 88 ще спя спокойно :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е да се движите и да харчите калории... както и да не се тъпчите с храна до издъхване, яжте каквото ви се яде но умерено. Намалете пърженото, панираното, бързата храна, чипса и сладкото. Хляба сменете с пълнозърнест, олиото сменете със зехтин. Яжте повече плодове и зеленчуци. И пържоли яжте но без допълнителна мазнина за приготвянето. И отново - повече движение, не е задължително да е фитнес :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли съм 61 кила с еърбек :D

Анатема ще уручасаш темата , господ да не дава - шега добре дошъл си щом имаш корем.Специална оферта за Шуменци па и който иска.Взех една фитнес зала - колело, степер три лежанки, няколко лоста, достатъчно дискове гладиатор(малко посчупен) лост за набиране и успоредка за кофички.Аз отговарям за нея и си тренирам само аз( намира се в студетските)Та както казаах освен мен няма никой и пускам избирателно.За хондажиии - винаги широко отворени вратите, добре дошли сте момчета.Скромно е, но е от сърце и без пари.Това е с което мога да помогна за ТЮЛЕНИТЕ :lol: п.п Свинско винско и не моем качим после стъпалата - мани срам на 24 съм.Поздрави колеги :P
Братле , едно ще ти кажа - стъпалата до паметника са 1384 , поне през 1997 г. - там съм служил 8 месеца , горе дето са антените , та всяка сряда , петък и понеделник ходих до дивизията за хляб - тогаз бях 65 килца :D .Е повярвай ми като спрях ги изкачвам - а, 80 кила ;) .Ся се стремя да стана 85 и да почна да дигам и аз кат теб - та който иска да мааане коремчето стъпълцата са добра оферта , три пъти в седмицата стига.Еваларка за темата - то май Хонда и фитнес ша си ходят , като табло и диодна лента- ахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора - 2 тюлена - само разваляте темата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме тройца, усещам че сме повече, но явно срама надделява над килата. И не тюлени, а цели свиние сме си ние 100+кг живо тегло, хондаджии - нерези ... Ужас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли съм 61 кила с еърбек :D

Анатема ще уручасаш темата , господ да не дава - шега добре дошъл си щом имаш корем.Специална оферта за Шуменци па и който иска.Взех една фитнес зала - колело, степер три лежанки, няколко лоста, достатъчно дискове гладиатор(малко посчупен) лост за набиране и успоредка за кофички.Аз отговарям за нея и си тренирам само аз( намира се в студетските)Та както казаах освен мен няма никой и пускам избирателно.За хондажиии - винаги широко отворени вратите, добре дошли сте момчета.Скромно е, но е от сърце и без пари.Това е с което мога да помогна за ТЮЛЕНИТЕ :lol: п.п Свинско винско и не моем качим после стъпалата - мани срам на 24 съм.Поздрави колеги :P
Братле , едно ще ти кажа - стъпалата до паметника са 1384 , поне през 1997 г. - там съм служил 8 месеца , горе дето са антените , та всяка сряда , петък и понеделник ходих до дивизията за хляб - тогаз бях 65 килца ;) .Е повярвай ми като спрях ги изкачвам - а, 80 кила ;) .Ся се стремя да стана 85 и да почна да дигам и аз кат теб - та който иска да мааане коремчето стъпълцата са добра оферта , три пъти в седмицата стига.Еваларка за темата - то май Хонда и фитнес ша си ходят , като табло и диодна лента- ахахахаха
HAHAХАХАХ Качвах ги аз ама то там е адското - на 4 крака се качвам и на връщане не ме питай.Ма имаше едни бабета до мен и ме подминаваха :D се едно хонда голф подминава и ми правят :P Сега почвам и работа в леярен цех мисля до следващата национална да съм поотлсабнал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С теб сме 4-ма - не можеш да броиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: абе и аз съм 115 ама чак на тюлен не се оприличавам.по скоро на току що похапнал питон еля като съм полегнал :D и още нещо да не забравя,дугия път на гонки като се пускат две идентични коли моля организаторите да теглят и водачите на МПС не може тюлен да се гони с по-слаби животинки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно закръглените симпатяги като нас колега, винаги биват дискриминирани :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващите състезания да се въведе и категории по тегло, като в бокса. Щото едно е водач 70 кг друго 120

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващите състезания да се въведе и категории по тегло, като в бокса. Щото едно е водач 70 кг друго 120

Сакън недей, къде ще се класираме ние :D Айде и аз се пиша в темата 120+кг :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броя на тюлените се увеличава стабилно,аз съм 105 и съм 1,97висок.През зимата бях станал 115+ и жена ми изнамери една диета 90дневна,нещо като разделно хранене и благодарение на нея за 2 месеца стигнах сегашните си килограми.Иначе преди като седнех в акорда и завалата клякаше направо.Според мен един мъж си е хубаво да е около 100кг,не виждам нищо грозно в това.Просто има хора и хора,някой не могат едно кило да вържат,други пък направо качват по 2-3 на ден.А относно фитнеса мисля че е по добре да се ходи,бяга или някакво колелце,понеже 2 години съм ходил на фитнес и да ви кажа незнам от какво ама качвах здраво килограми от него.То е ясно че качваш мускулна маса ама от 94кг станах 110кг.Успех на всички и не обръщайте внимание на килограмите,важното е да се чуствате добре и да не ви тежат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей колко много тюлени :D Чувал съм, че като спреш да "празниш" почваш да "пълнеш".Аз не съм много съгласен с това но колегите женени по дълго време ще кажат.Прочетох няколко добри предложения за слабеене това е хубаво.А някакви препарати някй ползвал ли е? :D

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата с фитнеса. Може да си дигнал толкова въпроса е дали са мускули или сланинка. Първо обема на тялото ти може да не се промени и все пак ако изградиш мускули, и се намалят мазнините в тялото ще станеш повече кг. А относно тичането или колелото, най-добрият спорт е плуването с другите да се внимава :D. Особено ако си 100+, че какви травми могат да станат и Хондата си като караш да не може да ти достави кеф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добрия спорт за отслабване е 4х100 на дълга маса :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така целта е да се изпотиш за да отслабнеш. Хващатш инструментите свалят целия двигател на части и го сглобяваш. Гарантират се поне 5-6 дни занимания + стабилно потене и псувни, за това време няма начшин да не се отслабне къде от притеснение, къде заради вадичките пот от лицето и по гърба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 ;) бях едно време 95-100, но заминах за Германия и хоп 10-15кила нагоре.после си движех килограмите около 115-118, свалих до 107 и започнах да се занимавам с една механа и хоп пак 124кг. брей голям зор.След механата пак за Германия и бях стигнал до 133 най-много.Сега пак свалям 124съм и продължавам, че прелюда не върви :D .Спрях хляба, ограничих сладкото, ям само пиле и салати от време на време нещо пикантно, колкото да не забравя, че живея :D .Прецакан ли си генно нещата са много сложни.миналата година ходих на фитнес 2месеца и 4пъти в седмицата по 2ч-1час кардио на мах и свалих 1кг. направо :D понякога нещата просто не се получават.сега работя тежка работа още от 7.30 съм потен и килцата слизат надолу, но бавно.Пиенето на вода е много-важен фактор. мин.3л

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в стара загора, варна, шумен и др. (да не изреждам) няма начин да няма стадиони правете по 5 обиколки почивка после пак 5 и пак почивка... зависи на човек колко му е силата аз съм го пробвал и има резултат или пък с някой приятели извикайте го вземете топка и почнете мач и от това че има резултат.... знам от личен опит поне при мене ефекта беше доста бърз.... понеже аз се потя много....дано да съм помогнал на някого :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо респект към братята тюлени - аз не съм член на куба, но ценя якитебългари! :D :D :D Та... моя съвет, ако искате твърдо да отслабнете е като цяло да си промените режима на хранене. Не съм експерт в областта, но то е ясно - нормална закуска, супа/салата/зеленчуци за обяд и салата/зеленчуци за вечеря и т.н. Ако се яде мръвка - само печена без допълнителна мазнина и за предпочитане пилешко/пуешко и т.н. (не е толкова мазно). Има едно сайтче - bbteam.org - в него има примерни диети за отслабване, така че по-добре се разровете там, защото както казах - далеч не съм експерт в областта.Някаква такава диета, съчетана с активно движение би трябвало да доведе до резултати. Имайте предвид, че започвате да горите мазнини едва след 20-на минути движение. Така че ако тичате или нещо подобно гледайте тренировките да продължават около час, дори и с по-ниско темпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D аз ли не разбрах или темата е да се олакваме от килцата.щото аз не се оплаквам.както казват възрасните хора-дип биля съм си арен :D който не ме харесва да ме прибере у тях си да не ме гледат другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ХАХАХАХ каза койте не ме харесва да ме прбере у дома :D .Някоя 1.80 с нормални кила - до 60, руса със сини очи нека да спести на другите неудобството и да ме прбере у дома си.Аз ще слушам :)

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) те тея 180 и до 60 оки дет са домове имат ли си или са все по чуждите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вие са пишете тюлени!Шегаджии!Я да ва видим!

Еи ги де са група тюлени! :)

 

Публикувано изображение

 

Па тоя дет е в средата,наи-отпред и маха щастливо с плавници е моя милост. :D

:D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е седнах да пия с тоя пич(аз съм по дребния ако мога да се изразя така) - е не няма :) тоя човек пие и не се напива.По горните снимки са напълно в духа на темата - само така нека да покажем, че сме могъща сила :DМалкия и Големия

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://bglog.net/Zdrave/11509много ми помогна.19 килограма ,14 седмици, без да съм гладувал. Редактирано от Данчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то к'во излиза - 45 кифтета (1 т.) и твърд алкохол (0 т.) до припадък се равняват на 100 гр. грах (45 т.) Ей на т'ва му се вика диета. :D :D :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е хубаво рязко отслабване. Ще се нацепите грозно, отделно е шок за организма, внимавайте с диетите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...