Jump to content
Слави CR-V

Да се заключва ли форума по време на Националния събор

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ами това, е докато трае събора форума е спрян, и всички които не могат да са там не могат да са и в форума.п.п. ама аз дали успях да пусна анкета :rolleyes: Я някои да помогне.

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами много ясно, че е по-добре да е заключен, иначе всеки ще си пише каквото му падне и ще настане ебати хауса. верно има си и минуси ама ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като ти изтече хидравликата на Узана и няма как да пишеш във форума на хората които идват да донесат едно казанче знаеш ли какъв цирк е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да НЕ се заключва, но трябва да сложиш анкета... или по-точно да помолиш да се сложи анкета, защото вече нямаш време за модериране на темата. А относно спамерите - назначават се временни, доверени модератори, които да следят за нередности - и готово. Или както каза колегата - да се забранява писането, само четенето - и воала :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой ще прерита точно тогава че е останал без форум ,трябва да се спира според мен ....има ред причини ,а си е и традиция :):P;) , колега ако на някой му се появи технически проблем ..нали се сещаш колко народ има на тая среща ...уверен съм че ще може да се реши .Според мен тази така наречена анкета е излишна ....само може да доведе пак до тъпи коментари и накрая нали се сещате .... :rolleyes::lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм против заключването на форума по време на срещата, защото в такъв момент ми потрябва контакт на колега и нямаше от къде да го намеря. Може например да се спре постването но да остава възможноста да четеш теми и лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... колега ако на някой му се появи технически проблем ..нали се сещаш колко народ има на тая среща ...уверен съм че ще може да се реши ...

Абе не е весело да си на 350 км в някакъв баир и да ти се преебе казанчето , вярвай ми.Да проблема се реши , но много по-мъчно отколкото можеше.Пиша си на лични с много хора , но има нямам телефоните и стана през 10 човека развален телефон докато се реши проблема.Да не се спира. Виновни ли са тези , които не че не са искали , но са нямали възможност да дойдат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че е редно и форума да си почине 1,2 дена в годината :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А ти, като ползващ форума като основна част за бизнеса си, как ще се чувстваш ако за два дни никой няма как да ти намери телефоните за да си закупи нещо? Да, важна забележка - нека тези два дни да са различни от тези на националната. Няма нужда да се лъжем, няма да ти е готино. Много хора, аз например, са импулсивни купувачи - ходят си по улицата, и се сещат, че искат нещо ново по колата - вадят телефона, влизат във форума, взимат нужните координати и купуват. И ако момента отмине, вече съм решил друго. :rolleyes: Важно е да се направи компромис, не може да има дисбаланс, или не, че не може, а не е редно!

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма проблеми , нека се затваря и повече дни в годината , а между другото не бъди сигурен че форума ми е основна част в бизнеса , защото ако си мислиш че е така си в голяма грешка .И някой колега по горе беше споменал че това си е традия , а традицийте трябва да се зпазват :rolleyes:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традициите не са това което бяха :rolleyes: На мен примерно ми трябваше форума да прочета нещо в една от темите и бях много учуден като видях, че е затворен и същевременно разочарован защото не успях да видя това което ме интересуваше. Това че има събор не мисля, че е основателна причина да се лишат от форум останалите които не са отишли. Разбирам че без модератори ще настане хаус но трябва да се намери някакъв начин да се съчетаят нещата. Това е един вид дискриминация според мен. Не искам да засягам никуго или да пораждам някакви дразги но трябва да се измисли някакъв начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сложете анкета и ще се види какво мислят хората :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно се създава, лесно се плюе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво плюене става въпрос? Пак ги приемате твърде лично нещата :PОбсъжда се определен казус в даден форум, и смятам че е нормално да се предлагат идеи с цел да е по добро мястото което посещаваме много хора. Само дето както всяка година става едно и също... кучетата си лаят, кервана си върви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих променил женската физиология да не са на неразположение 2 дни в месеца, но и не бих се отказал от жените заради този им 'недостатък' ;)както теб не те юркат за нищо, и не разчитат на теб за нищо на рожденият ти ден, така и форума може и да си даде почивка веднъж в годината. приемете го като традицияп.п. когато има проблеми и не работи замундата, посещенията в киносалоните рязко се увеличават :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че не трябва да се затваря!Не всички фенове са на срещата, някои колкото и да искат едва ли някога ще отидат на национална, не визирам само себе си.Ако бях с вас, едва ли щеше да ме интересува има ли форум или няма, е да ама не бях.Когато цялата страна (и целия форум) се чуди къде да отиде на почивка (или месечна, седмична, национална среща) ние по курортите си късаме задниците от работа.И къвто съм карък, точно като не бачкаше на мене ми трябваше. И щот съм мноо голям карък, миналата година също ми трябваше и вадих инфо от кешовете на гугъл.Едва ли за 2-3 дена ще се наспами чак толкова че да има остра нужда от модериране на нещо. Ако пък е чак толкова спешно, не вярвам от толкова много хора да няма някой с пакет за мобилен интернет да "спонсорира" модераторския екип.Това си е моето мнение, не претендирам за нищо, особено което ми се предоставя безплатно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми , нека се затваря и повече дни в годината ,.И някой колега по горе беше споменал че това си е традия , а традицийте трябва да се зпазват :P

Ами дай да гласуваме всяка събота и неделя и по празниците да се затваря... :lol: Не знам защо, много хора тук смятат, че само в този форум се правят национални срещи.. :lol: Срещи си има по всички форуми, но не се заключват.. Какво ли толкова може да стане, ако е отключен ?..Просто модераторите след срещата, може да се наложи да изтрият някой пост или тема..А за традициите, не си гледал правилно рекламата ;) Традициите са за това, за да се нарушават..

Трудно се създава, лесно се плюе!

Колега, къде точно го видя това плюене ?..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се заключва, за да им е гадно на тези които не са на срещата и да се замислят дали да не прескочат до там или поне за следващата година да са налице. А не да има над 10 000 регистрации във форума, а на националния събор да отидат около 250 коли. Да не говорим че най-големите спамери в този форум не ходят на такива мероприятия и си мисля че два дена почивка в годината ще им се отрази добре :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zero .. Пич ... 'зе ми го от устата !! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а си е и традиция ;):lol::P

Традиция е, само дето първоначалната идея не беше такава. Някога, когато Виктор управляваше сам форума (и аз му помагах), форума се изключваше заради директни нападни за съботаж на форума, ако трябва да звучи малко по-шукаритетно: "хакерски атаки". Имаше хора (то и сега си има такива, предполагам) някога, които открито правеха атаки форума да бъде прецакан и т.н., затова по време на нац. среща форума се изключваше (защото реално Виктор го нямаше и няма кой да хвърга по едно око). Именно затова бяха (поне някога, сега незнам дали това важи, някой по-ново регистрирал се да каже) въведени малко странни мерки на пръв поглед при регистрация: неможе да се регистрираш и да почнеш да пишеш - НЕ, е-мail-а и IP-то от който се рег-ваш чакаше проверка от Виктор, да се увери че не се повтаря или не е някой от злонамерниците които искаха да претаковат форума. Това е всичко.Така беше някога (някога - някога - 2003, 2004, 2005...)Сега, В момента .... в момента форъма сума ти модератори (близо 10 май?) и половината от тях съм сигурен, че не съм стъпили на националната, т.е. има контрол върху форума, има кой да бди (колко "бди" и по какъв начин е отделна тема за разговор) - т.е. нещата не са като някога. Но въпреки това, сега, обяснението на сега власт-имащите защо форума се спира по време на нац. среща, отговор от типа на "традиция си е, готино си е"... честно казано отстрани изглежда смешно, а дори и жалко. Едва ли не показвате колко сте велики и как въртите ключа на синджирче и никой не може да ви каже и "копче" - хубаво, така сте решили, така и правите, но за един "пресен" юзър, току що рег-нал се или просто някой е закъсал и му трябва инфо в тоя момент, човек за който ходенето на това да гледа как се прави драг на един плац и да го пече слънцето не е от първа необходимост... няма да му направи добро впечатление. Но както и да е, реално погледнато за два дена без форум, не е особено голяма загубата и чак да се правят драми - няма смисъл. Както един човек спомена в другата тема - националната е веднъж годишно все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата ZERO съгласен съм с теб но се замисли , че повечето от хората в БГ ги е ударела кризата и парите за такъв вид мероприя не стигат.Извинявам се ако съм засегнал някой от колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ааа искам само да попитам - какви са тея теми , който се пуснаха след Националната :Харесва ли ви форума - ами ако не ни харесва ще влизаме ли в него,а?Да не се заключва по време на среща - айде стига с тея глупости.ПРОСТО АКО НА НЯКОЙ НЕ МУ ОТЪРВА НЕЩООО НИКОЙ НЕ ГО КАРА ДА СЕДИ НА СИЛА ТУКА !СТИГАААА, ИМА СИ ПРАВИЛА - ТРАДИЦИИ И Т.Н.Или вече се изчепаха темите който могат да се разискват, и сега се чудим каква глупост да напишем, за да има интерес!ПРИМЕР - Кой колко каки е оправил ?Къде, как , с колко едновременно ?Кой каква риба е хванал(може и на 2 крака) ?Тука да си чешем езиците , а не да се опитваме да рушим нещо което се е градило с ГОДИНИ ( и някой , като мен, който преди 1г. е дошъл и да почне да дава акъли) .Ейй това БЪЛГАРИНА е като ДИАГНОЗА, НАЙ НИ БИВА АКЪЛ ДА ДАВАМЕ.Но дойде ли време някой нещо да направи - всеки мълчи.ПРЕДЛАГАМ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ ВЕДНАГА ТЕЗИ ТЕМИИ !

Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" да се спазва традицията, екипа е съсредоточен в мероприятието наречено Национална среща, което е 1 път в годината, през останалите 363 дни форума работи.Едва ли проблемите които не сте решили по бангийте си през 363 дни от годината, ще решите точно тези 2 дни!!!Олелелеле 2 дни без форума, как ли ще го преживея, я стигааа :P П.С. Ако не беше зачекнато в другата тема, някои нямаше и да разберат, че форума се затваря по време на Национална среща и сега нямаше да я има тази тема, ама нали все трябва да има лайняна тема в която да се лее помия .Я се стегнете малко, дръжте се на ниво бе хора!!!П.С.1 Аз не бях на Национална среща, но и не протестирам срещу 2 дни спокойствие от форума през годината!!!П.С.2 Няма да изтрием темата, нека видим до къде може да стигнат хората с ...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кфо БТВ на всяка годишнина да се спира от ефир за един ден ли? Тфа са пълни глупости. Нямах пари да ида на срещата и значи не съм фен така ли? Не стига, че ми е гадно еми и форума спрян, с няколко колеги си писахме във групата на фен клуба във facebook и тфа си беше. Според мен не трябва да се заключва или поне да можеше да си четем старите теми или да ползваме търсачката. Доколкото разбрах и някой хора от модераторския екип не са ходили и те са могли да наглеждат форума за 1-2 дена, при положение, че е НС няма да се пише много, а пък ако някой ме беше помолил щях да модераторствам аз за няколко дни и то не като другите модератори самоо вечер за 10 минути, а цял ден щях да съм си във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С какво Мишо, с какво? Като искаш почивка, мисля, че никой не ви държи на сила на модераторските постове!!По никоя от "наболялите теми" не съм взимал участие, защото приемам решенията на екипа ви безусловно, но тук не мога да се съглася. Вярно е, няма да тръгна да оправям всичко по колата си в тези два дни, и не го твърдя. Но има много приятен, реален шанс да ми трябва помощта ТИ, помощта на много хора, чиито телефони /актуални/ нямам, и не мога да я получа. Много неприятно ще се почувствам, че подкрепата, която чувствам, че имам като член на форума, при евентуална авария или проблем с автомобила ми, не ми е била оказана. Да, без мен или с мен, наисинта е все едно в този форум, няма какво да се лъжем. Но все пак не е редно да не се зачита мнението на хората в него, недейте така, поне обмислете предложението. Кой беше там над мен, дето вика, че като се затваря форума да им е гадно на тия, дето не идват, да се били замислили да идват. Това с глупости. Говорих си с един колега от форума, няма да назовавам име, той ще си каже ако иска - че искам както винаги правя, след като съм си натоварим мозъка с всякакви простотии през работния/учебен ден, просто да влезна и да си уговоря среща за бира с определени други колеги. И не може. :lol: И той ме подпрепи.И за да го сведа на общото поле, нека видим ако нещата стояха така:"Нека вдигнем цената на хляба до 1.2лв. мин., за да може бедните и ниската прослойка да се замислят малко, да им стане гадно, и да почнат да работят повече :lol::P;) Еми сега, като деца се държите.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традиция е, само дето първоначалната идея не беше такава. Някога, когато Виктор управляваше сам форума (и аз му помагах), форума се изключваше заради директни нападни за съботаж на форума, ако трябва да звучи малко по-шукаритетно: "хакерски атаки". Имаше хора (то и сега си има такива, предполагам) някога, които открито правеха атаки форума да бъде прецакан и т.н., затова по време на нац. среща форума се изключваше (защото реално Виктор го нямаше и няма кой да хвърга по едно око). Именно затова бяха (поне някога, сега незнам дали това важи, някой по-ново регистрирал се да каже) въведени малко странни мерки на пръв поглед при регистрация: неможе да се регистрираш и да почнеш да пишеш - НЕ, е-мail-а и IP-то от който се рег-ваш чакаше проверка от Виктор, да се увери че не се повтаря или не е някой от злонамерниците които искаха да претаковат форума. Това е всичко.

Така беше някога (някога - някога - 2003, 2004, 2005...)

С какво сега форума е по-различен от посочените от теб години???

 

Сега, В момента .... в момента форъма сума ти модератори (близо 10 май?) и половината от тях съм сигурен, че не съм стъпили на националната, т.е. има контрол върху форума, има кой да бди

Повярвай ми, че от всички модератори тази година само аз не бях на Националната среща!!!

 

(колко "бди" и по какъв начин е отделна тема за разговор) - т.е. нещата не са като някога.

Да нещата не са както са били през времето през което ти си бил модератор. Не са били толкова потребителите, познавали сте се на 100% и дори 1 модератор е бил повече от достатъчен

 

Но въпреки това, сега, обяснението на сега власт-имащите защо форума се спира по време на нац. среща, отговор от типа на "традиция си е, готино си е"... честно казано отстрани изглежда смешно, а дори и жалко.Едва ли не показвате колко сте велики и как въртите ключа на синджирче и никой не може да ви каже и "копче" - хубаво, така сте решили, така и правите

Не сме го решили "ние", решено е било още когато ти си бил от другата страна на медала!!!

Когато ти въртеше ключа не е изглеждало жалко, но сега е жалко, много интересна теория имаш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но има много приятен, реален шанс да ми трябва помощта ТИ, помощта на много хора, чиито телефони /актуални/ нямам, и не мога да я получа.

Разчитам на много хора от този форум, има такива с които се чуваме много рядко, и все пак винаги поддържам актуалните им телефони, адреси и т.н.Форума не е единственият ми начин за комуникация с тези хора или поне при мен е така!!!

Просто модераторите след срещата, може да се наложи да изтрият някой пост или тема..

Наясно ли си колко теми и мнения се преглеждат за 24 часа? Колко мнения и теми се заключат, трият и т.н.???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално обърнах внимание на на датата на регистрация на всеки писал в тази тема и по-скоро на тези, които отново скачат срещу модератори... и сега се чудя, как новорегистрираните извенъж не могат без форума, толкова години като са били без него-какво са правили...а съответно и старите членове- доколкото знам това е 7-ма национална- защо чак сега се повдига този въпрос-явно до сега не им е пречило,но просто сега някой повдига темата и оп чакай и аз да поплюя... :P ...Аз ли не съм нещо в час или не мога да ви разбера?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ти не си в час :lol: Точно в момента взимаш участие без реална полза. Имаше година, в която не беше спрян форума, не си спомням точно коя... и си беше супер :PДа се обяснявам пред някого - няма смисъл - но в името на честните отношения - колегата, с когото си говорихме да разбудим духовете във форума по този въпрос, ще ме подкрепи ако пожелае, и ще потвърди, че исках да пусна темата, разговаряхме на втория ден от националната, когато спряха форума. Такаче аз пред себеси съм чист, че тази тема ми идва идеално, защото аз не мога да създам такава. :lol:ЗА ЗЕРО ОТ ДОЛНИЯ ПОСТ: Така е, разпалил съм се иии няма начин да чета между редовете, гледам си нещата в прав текст и си ги мисля само по хоризонталата! ;)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше там над мен, дето вика, че като се затваря форума да им е гадно на тия, дето не идват, да се били замислили да идват. Това с глупости.

Ехей ма де - оня там над теб. Много сериозно се изказваш (не само ти де) по този суперважен казус и и хич не хващаш иронията в моя коментар :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, ежедневието май ви идва в повече и форума се превръща в разтоварващ клапан.Форума стана "лош", когато станаха лоши времената - напълно нормално.Моето мнение за спирането на форума по време на НС: не ми пука дали ще върви или ще е спрян.Може би само може да се спрат търговските раздели,че там е най-големия ужас и натоварване.Не виждам нищо лошо в това,че форума го нямало за 2 дена - чудо голямо. Кое е толкова спешно,което не може да изчака 2 дена?От друга страна пък като се замисля и да се остави да работи пък какво - от време на време ще влизам да хвърлям по едно око и толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мишо, май не си разбрал какво съм искал да кажа с написаното в предишния ми пост. Ще се опитам да повторя, по накратко дано този път се разбере: не е станало кой знае каква трагедия с това, че форума е спрян за 2 дни, не това е "лошото". "Лошото" е, начина по който едва ли не, го съобщавате, едва ли не с високомерна надсмешка "ТРАДИЦИЯ Е" го казвате, за един новорегистрирал се, не разбрал какво става ще си каже "Я па тия на какви се правят", това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те напълно, просто коментираме. Различни хора, различни мнения!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

По време на срещата модераторския екип има достъп до интерент. Видно е. По друг начин форума не може да бъде спрян. Аз самият бях толкова изморен и толкова бързах когато го спирах че бях допуснал 6 правописни и 2 пунктоационни грешки в едно изречение. За справка има скрийншот във форума в темата с бисерите. За тези които са имали технически проблеми на срещата защо не се обърнахте към някой с фланелка с надпис "Организатор"? Всеки би ви съдействал, било то дори да не е организатор. До сега не съм видял на среща някой технически проблем да е останал неразрешен. За това че ще ви трябват спешно части някак си не мога да го повярвам. Всички собственици на морги бяха на срещата. От къде знам ли? Ами имам списък със всички регистрирали се за срещата. Тоест дори да работеше и та да бяха си прочели съобщенията или да им намерите телефоните частите щяха да тръгнат най-рано в понеделник. За оказване на помощ по време на срещата пак повтарям просто ти е нужен телефона на някой от форума. И решение ще се намери. Не е необходимо да имаш на всички телефоните.

Спирането на форума освен всичкото беше единствения начин хората които не бяха на срещата да видят поне плаката.

Технически е много по сложно, трудоемко и времеемко да се направи форума само за четене. Отколкото да се спре.

Аз продължавам да не разбирам какво точно ви е подразнило, попречило или възпрепятсвало спирането на форума по време на националните срещи?

Националните срещи са за да се видим! Не за да си пишем във форума. Казах го и преди в другата тема. Форума е спрян само виртуално, реално той на срещата работи на 10000%.

Това са двата дни когато аз не съм администратора на форума Al_Capone а съм Краси - този дето хондата му е недвижима собственост. Там аз съм сред приятели. Там всички сме се събрали заради този форум. Там ние не сме просто никове във едно виртуално място. Там сме хора и се познаваме и се забавляваме. Там всички сме заедно. Там всичко е различно. Там не е като във форума. Там на мен ми хареса.

П.С. И догодина форума пак ще бъде спрян за 36 часа. За точно толкова беше офлайн и тази и миналата година. Надявам се тези 36 часа да не са били безкрайно скучни и отегчителни само защото форума е бил спрян.

Карайте я по ведро и се обичайте. И бъдете усмихнати. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша ама ще :lol: .Включих си компа и гледам една картинка, и форума спрян ;) ееееееее зели са го и него /форума/ :lol: на лозана.Проверих си имейла и изгасих компа ,звъннах два три телефона да видя как е времето и как върви срещата ,ядосах се че неможах да ида :lol: .Излязох си на двора и си сглобих една от вратите на колата .Мина срещата пуснаха Ф и е на драскаме кат луди ,две теми хранилки ,дойде ми муза :lol: .Създадох анкета :P някой чепна нещо и се създате нова хранилка и сега пиша в нея :lol: .П.п я тая тема по интересна от другата :lol: още един два мода и целия екип ще е писал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да се затваря форума,аз тази година пропуснах НС,за мое огромно съжаление,просто нямам как да изгубя 2-ра работа поради една и съща причина.Лично на мен ми стана кофти,че беше затворен само заради 1 нещо.Групичка от Варна,решихме да си направим "НС ВАРНА",и да си излеем мъката,че не можем да сме при вас.И докато се уговаряме,до някъде и форума спря,но това не попречи да си направим хубавото :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След П.С. на Al_Capone темата наистина може да се затваря, защото той, като представител на УС на форума отсече. От тук нататък може да има единствено и само шлака, сеир, който да доведе до още отчуждение на феновете един от друг.И... усмихвам си се аз, и... си мисля как и тук е беге реалността - промяна не се иска да се прави, защото е нещо трудно. Наздраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато се уговаряме,до някъде и форума спря,но това не попречи да си направим хубавото :lol:.

Значи има начин, когато има желание ;)

След П.С. на Al_Capone темата наистина може да се затваря, защото той, като представител на УС на форума отсече. От тук нататък може да има единствено и само шлака, сеир, който да доведе до още отчуждение на феновете един от друг.И... усмихвам си се аз, и... си мисля как и тук е беге реалността - промяна не се иска да се прави, защото е нещо трудно. Наздраве!

Я пак, искаше да кажеш нещо или аз вече спя и чета между редовете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

този дето хондата му е недвижима собственост.

...

Чак толкова ли е зле положението? :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да е трудно да се подаржа не е удачно да се спира,лично аз бях неприятно изненадан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...