Jump to content
dan44eto

Хайде да обсъдим националната :)

Recommended Posts

Предполагам , че Красен ще го направи , ама ай внесете някви ясноти - награди , титли , участници драг , участници гонки , победители :tooth: това наказание , за това че не дойдохме ли е :P

Точно това мислех да питам и аз! Кой, какво спечели в гонките, и на кой е най-готината Хонда! :rolleyes: Ще чакаме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първа година с Хонда и на първа национална, а прекарах невероятно! Да се включа и аз с благодарности! Благодаря на организаторите за това, че превръщат това събитие в реалност - атмосферата беше страхотна, а хората, абе просто няма такива хора, най-яките! Благодаря на плевенския и пловдивския отбор от палатковия лагер, че ме накараха да се почувствам като у дома, на Клени, че ми приотстъпи шампионската купа да пия от нея бира, къде другаде би ми се случило такова нещо! :rolleyes: Благодаря на кетъринга на пистата, че нямаше бира и не се наложи да шофирам с промили алкохол в кръвта /макар че сигурно съм имала останали от предната вечер :tooth:/ ! Специални благодарности на Пайнера, без неговата хонда за мен партито последната вечер нямаше да е същото! Страхотно беше, без колебание догодина ще се включа пак! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен откъм организация на цялото мероприятие има още много да се желае... надявам се, че организаторите биха приели коментарите ни /не само моя, но и на всички останали/шествието май беше най-готината част /въпреки, че пак липсваха табели за това на къде трябва да се кара, ако не си част от колоната../, добре е да се видиш с хората, с които обикновенно само си пишеш във форума или четеш коментари...като цяло усещането е много яко, но има някои неща, които развалят картинкатамай миналата година беше малко по-добре /това си е лично мнение, така че....и въпреки всичко ще чакаме следващата национална среща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен откъм организация на цялото мероприятие има още много да се желае... надявам се, че организаторите биха приели коментарите ни /не само моя, но и на всички останали/шествието май беше най-готината част /въпреки, че пак липсваха табели за това на къде трябва да се кара, ако не си част от колоната../, добре е да се видиш с хората, с които обикновенно само си пишеш във форума или четеш коментари...като цяло усещането е много яко, но има някои неща, които развалят картинкатамай миналата година беше малко по-добре /това си е лично мнение, така че....и въпреки всичко ще чакаме следващата национална среща :offtopic:

Един да има на моето мнение. Чак се замислих вече аз ли само намирам косури. Но наистина ще чакаме другата национална.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си само ти, спокойно. На мен това ми беше първата национална и определено ще имам препоръки за следващата. Просто дребни неща, да не кажа дребнави, развалят цялото усещане.Иначе е тръпка, определено :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, с всяка следваща среща се чувствам все по-добре, дребни забележки не може да няма, но когато си Фен, не ти правят впечатление, изключително преживяване, свалям шапка на организаторите, че се постараха толкова много за този празник, за тези силни изживявания, догодина пак сме там, където и да е! :blink::cool::lol::offtopic::blink: :blink: :lol::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , Омбре си го каза,че са си отчели грешките с кетъринга и тоалетната на пистата ,което беше най-основния проблем според мен и въпреки всичко оцеляхме нали, не беше толко страшно. В крайна сметка никой от нас не си е мръднал пръста за това мероприятие. По въпроса с купона - кой ви спря да дойдете на Прима-С - ако се бяхме събрали всички там както беше планирано, купона щеше да е далеч по здрав. За разкъсването на колоната - кои е виновен? Ми идеята на колоната е не да си показваме турбото насред Габрово и да се изпреварваме щото тоя отпред е по бавен от нас.Доста голяма част от водачите на МПС,нямат и идея от колонно каране. Забележки имам и аз, но те не са към екипа, а към тези които ни посрещнаха там(хотелиери и сметкаджии). Наистина са дребни и развалят донякъде нещата, но пък аз съм доволен от това че съм се видял с хора, които познавам от 6 години , а не сме си виждали очите реално. Ясно е на всички, че с времето нещата с организацията се подобряват. Пропуски има, но всичко става с трупане на опит. Достатъчно мрънкане и проблеми са отнесли с организацията и мисля, че е редно да получат по едно благодаря. Искам още една среща - тая ми беше малко. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали домакините знаят кое къде може да се направи.Сигурен съм ,че са помагали за купона на техен терен.Оценявайте работата на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато критиката е градивна, т.е. не е поредния мрънкащ и недоволен от нещо си човек, то тогава има смисъл от нея. Определено не е никак лесно да събереш толкова много хора на едно място така, че да няма инциденти /което е мнооооого важно/, да организираш етапите на събитието по часове и всичко да е съгласувано с полиция, пожарна, бърза помощ, чисто организационните неща, би трябвало да помислим може би и върху това какво ново може да се направи, за да е по-интересно... :blink: По-скоро ако на някой нещо не му е харесало, нека да каже какво, стига да не се заяжда, а да го казва като препоръка.Аз не съм НЕдоволна....така че до следващата година....сигурна съм, че всички ще чакат с нетърпение :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали пък няма да има ентусиасти за организиране на бъдещата Национална?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Екипа никога, ама никога няма да се обиди или да отрече градивната критика. Това го казвам като част от екипа. А това с яденето и с тоалетните на пистата беше най-сериозната ни издънка. Както и към палаткаджиите. Пичове догодина ще се реваншираме!П.С. Освен критики приемаме и помощ ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой смята,че е лесно да се планира и организира такова мероприятие с 10-12 човека и при това никой от тях не е от от Габрово,шапка му свалям.Не забравяйте,че всичко е на доброволни начала. За съжаление,когато ни трябваше съдействие на "колегите" от Габрово във връзка с организиране на мероприятието те леко ни отсвириха,с аргумента,че няма да се трудят доброволно,а други да се възползват от това :DДори и провокации имаше от тяхна страна,което леко не им прави чест :D Но въпреки всичко и с минимален брой организатори,на 400 човека фенове,смятам че се справихме повече от добре.Пропуски има,но те ще се вземат под внимане за в бъдеще.Недоволни винаги ще има,но това е нормално ;)

Тук е мястото от името на скромният ни екип да благодарим на колегата Петър Янев и неговата приятелка за всеотдайността,с която се включиха активно да съдействат и спомогнат за една по-добра организация навсякъде,където имаше нужда от помощ :P . Екипа е отворен за предложения във връзка с подобряване на организационния процес за предстоящи срещи.Поздрави на всички! ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой смята,че е лесно да се планира и организира такова мероприятие с 10-12 човека и при това никой от тях не е от от Габрово,шапка му свалям.Не забравяйте,че всичко е на доброволни начала. За съжаление,когато ни трябваше съдействие на "колегите" от Габрово във връзка с организиране на мероприятието те леко ни отсвириха,с аргумента,че няма да се трудят доброволно,а други да се възползват от това :DДори и провокации имаше от тяхна страна,което леко не им прави чест :P Но въпреки всичко и с минимален брой организатори,на 400 човека фенове,смятам че се справихме повече от добре.Пропуски има,но те ще се вземат под внимане за в бъдеще.Недоволни винаги ще има,но това е нормално :D

Тук е мястото от името на скромният ни екип да благодарим на колегата Петър Янев и неговата приятелка за всеотдайността,с която се включиха активно да съдействат и спомогнат за една по-добра организация навсякъде,където имаше нужда от помощ ;) . Екипа е отворен за предложения във връзка с подобряване на организационния процес за предстоящи срещи.Поздрави на всички! ^_^

Пешо, точно от теб не очаквах да ни нападаш.

 

Не мисля да се защитавам за нещо за което нямам вина, просто ще изясня някои факти за да няма недоразумения. Кога сме били поканени "официално" да помагаме и кой ме е поканил, защото аз не знам за такова нещо? И все пак сетете се въпреки всичко кой ви свърза със хората стопанисващи пистата ? Тогава бяхме добри, сега сме по-лоши от дявола.

 

Както и да е , феновете които ни познават знаят що за хора сме, а другите се надявам да не си вадят грешни заключения от тази грозна кампания срещу нас сътворена от няколко души които обичат да стоят наведени. Матю беше казал много добра мисъл за това, че човек преди всичко трябва да има гръбнак и да стои изправен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Екипа никога, ама никога няма да се обиди или да отрече градивната критика. Това го казвам като част от екипа. А това с яденето и с тоалетните на пистата беше най-сериозната ни издънка. Както и към палаткаджиите. Пичове догодина ще се реваншираме!П.С. Освен критики приемаме и помощ ^_^

Не е издънка, а просто всичко с времето.То докато не ти дойде до главата няма как да знеш кое е правилно, добро, лошо и максимално оптимално.Лека полека с течение на годините и опита ще става се по добро и добро.Издънка е "женското присъствие".Аз лично смятам,че и ние като фенове трябва да помагаме с адекватно поведение,търпимост и разбиране.Аз предлагам за хората над 100кг да има столчета, че от 11 до 18 и 30 прав ми беше яко (това е в кръга на шегата :D ) Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Goqo25 "Е нали домакините знаят кое къде може да се направи.Сигурен съм ,че са помагали за купона на техен терен.Оценявайте работата на всички. "

 

 

 

Нека аз конкретно отговоря на това

домакините - ПРЕЧИХА

настаняваха хора в стаите докато бяхме на пистата - външни лица в запазените капарирани и платени от НАС - поне 4 пъти ходене до всички бази и писта предварително преди срещата

"Секретарката" - г-жа Трифонова- съпруга на управителя на хотел Прима С - при всяко мое влизане в хотела за тези 3 дни ме посрещаше с думите - ние направихме размествания отново - как да връщаме хората и да не взимаме пари-Габровска тръпка някаква

 

хотелите бяха на фул седмици перди това по нашата схема обсъждана в 27 телефонни раговора и 4 срещи в очи със стискане на ръце

питате ли ни как Ви спасихме стаите и как тези "размествания" на всеки 4 часа се получиха без да разберете. Питайте Кико

 

Пистата - същото положение

 

дано сте изкарали приятно - това беше целта

аз въпреки горното си напълних сърцето с емоции и радост от това, че Ви видях

 

 

П.С. темата за Габровци просто МИРИШЕ - аз като момиче не искам и да я започвам - просто съм над тези неща - опити за съботаж - опити някой да ми се изказва и коментира срещата на която не е присъствал - опити да ме провокира , че съм на негов терен без да си е мръднал пръста за тази среща и да предприема груби действия за да не се получи ТЯ - а ТЯ СТАНАААААААААААААААА- не са ми по вкуса нито по нивото

 

 

а моето ниво е ХОНДА

 

А Вашето?

Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а ТЯ СТАНАААААААААААААААА ...

^_^ Нека всички благодарим на организаторите , че направиха това цялото преживяване възможно !!!Който не му харесва да не идва следващия път , ама според мен ще сме повече , защото колкото повече ...Поздрави на всички фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

П.С. темата за Габровци просто МИРИШЕ - аз като момиче не искам и да я започвам - просто съм над тези неща - опити за съботаж - опити някой да ми се изказва и коментира срещата на която не е присъствал - опити да ме провокира , че съм на негов терен без да си е мръднал пръста за тази среща и да предприема груби действия за да не се получи ТЯ - а ТЯ СТАНАААААААААААААААА- не са ми по вкуса нито по нивото

^_^:D;) Я сподели какви са опитите за "саботаж" , че ми стана интересно !

 

Това че 5-10 човека се изявяват и приемат за "хонда общество" и "някакъв вид "шефове" на хонда феновете си е техен проблем. На мен пък точно въобще не ми дреме за тези хора и за разлика от тях не съм лицемер и си го казвам открито. И точно, защото се имат за такива говорят от името на Хонда феновете ...... а отношенията ни с тях са доста добри колкото и де не ви е приятно. Който е имал нужда от помощ и сме имали възможността винаги сме помагали.

Тези хора са си шефове на Хонда ЕТ , не на феновете !

 

Защо не се появи пак Омбре и да каже че сме смотаняци? Ами да смотаняци сме, защото на състезанието в Търново Хроноса като удари колата разглобихме здрава кола за да му дадем части за да могат да карат на другия ден.

Смотаняци сме, защото гледах да помогна на един неблагодарник да не се изръси една камара пари .policeman, смотаняци бяхме когато си ревал на Хондю да дойдеш да ти видим колата. Накрая пак ние криви ... Лошо няма. Ама поради тези причини неми дреме за Вас*. Който не му харесваме да не идва по Гб - в смисъл и да идва да не ни търси. Който ни има за хора е добре дошъл, ще го посрещнем с усмивка и ще му помогнем с каквото можем.

 

Лек ден и намалете малко сериала "Ало Ало" :D

 

легенда:

 

Вас* - всички лицемери и гъзоблизци, А НЕ ХОНДА ФЕНОВЕТЕ. Просто вие не влизате в тези думи.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Случките по хронологичен ред - на влизане в КПП - щяха Габровска група да прегази хората работещи там - отношение ли го наричаш това - случката на пистата - гарбовските коли паркирани отляво преди официалното влизане- случката на паркинга па Прима С - недвусмислен саботаж и простотияблагодаря ти, че сте помогнали на толкова много закъсали феновеблагодаря ти на теб лично за гостоприемствотомоето ЕТ е с наименование Ниа - не зная дали на някой това му влиза в работатахонда ми е в сърцето и нека някой се пробва да замаца по някакъв начин или оплюе товатова е моя никакъв принос, за който съм получила знаеш ли какво - приятелството на повечето туктова е което имам да ти кажа

Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

легенда:

 

Вас* - всички лицемери и гъзоблизци, А НЕ ХОДА ФЕНОВЕТЕ. Просто вие не влизате в тези думи.

Оправи "изяденото" "Н"!

П.П. Ако имаш време за редакция, разбира се... ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

... И все пак сетете се въпреки всичко кой ви свърза със хората стопанисващи пистата ?

АЗ! ^_^
Не си ти. Жоро е.Ниа, аз не бях на официална хонда среща. И никога няма да отида от тук нататък. Откъде да знам, че Вие сте решили д правите срещи, когато аз съм решил да почивам на Узана? Кажете ми 10 лв. ли са ви проблема. Не аз няма да дам и 1 лв. докато клуба е в този си вид. Клуба мирише - не габровската тема. Ама Вие си го знаете. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дидко пиле шарено. Откъде се излюпи, ти да ми даваш наклон - знаеш на кое. Ти най - малко имаш право да говориш, защото дори не беше отишъл да спиш там където са всички, ами щото си баровец отиде във вилите. Да не говорим, че си довлече г..ъ с в събота. Нали самия Ти ми се обади, да ме молиш да се регистрирам през формата. Твой ли беше оня мил гласец, които ми дуднеше по телефона а? Виж какво лицемерно човече, аз това което съм направил за форума и хората в него, за да го постигнеш, ще ти трябват 10 години.Помниш ли, преди време когато ти се обадих за помощ. Помниш ли ти какво ми отговори. Аз ако не съм в нужда и съм прав ще те търсяли ве? А знаеш ли аз какво ще направя? Ако някой приятел убие човек и дойде при мен за помощ, ще му помогна да го зарови.Виж какво Г-н Рок.бг, спирам да се занимавам с теб щот ме е гнус.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... И все пак сетете се въпреки всичко кой ви свърза със хората стопанисващи пистата ?

АЗ! ^_^
Не си ти. Жоро е.Ниа, аз не бях на официална хонда среща. И никога няма да отида от тук нататък. Откъде да знам, че Вие сте решили д правите срещи, когато аз съм решил да почивам на Узана? Кажете ми 10 лв. ли са ви проблема. Не аз няма да дам и 1 лв. докато клуба е в този си вид. Клуба мирише - не габровската тема. Ама Вие си го знаете.
Матю аз с теб нямам проблем - приятели сме - имам проблем с отношението и неуважението към хората работещи на КПП- та кой от нас би блъснал пешеходец (не ми се пише повече- профанизираме всичко- пиша ти го тук и сега пред всички щото и аз и ти сме еднакви "казваме си го") - знаеше че сме там - 2 пъти си говорих с теб по телефона 10 лева ние не ги и взехме май :D хайде стига стига стигатолкова беше хубавоосъзнайте секво толкованекви хонди некви приятели некви страшни емоции и неква група дето е там ма декларира, че не била тампълни глупостивсеки сигурно е прав за себе си на мен прсто ми стана малко горчиво от неуважението и от разцепкатадано ни е за последно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

Айде пак се почна-хляб и зрелища.Жалко,че бях възпрепятстван да дойда и се запозная с доста фанатици,но така като чета не съм изтървал много много....Не разбирам какво се карате....Първо се почна със състезанията...Вместо да си стиснете ръцете и да си кажете-браво ти си 1.3/1.4/1.5/1,6/2,0 и си се постарал да върви,вие си ги извадихте публично-припадане с тирове,ръждиви варели,курници......През форума намерих доста пичове,които ми помогнаха доста и никога няма да им откажа каквато и да е услуга стига да мога да помогна ^_^ Чета,че нямало кенефи или бира и скара достатъчно-е и..Нали си имате коли :D Хора осъзнайте се ве,не сме 12 век да се караме.Я да взема да ви събера тука в наше село-какви кръчми имаме и то с няколко кенефа :D

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към тези които имат какво да кажат .....дадох ви думата онази вечер в събота ..защо никой не изяви желание да обясни на всички за какво иде реч ..Матео това е малко или много лицемерно че си бил на почивка не мислиш ли .Всъщност ...извинете всички почиващи ако нещо сме ви притеснили . Почвате да се държите като ущипани ...ама не ми е ясно ...защо .Нали самите вие си го направихте така .Принципно не пиша в такива теми ...но вече ми идва малко в повече .....ае лек ден на всички ^_^:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

2. Ти не можеш.Мога - Мирчев ми приятел, не съм поискал не съм го направил.Всъщност досега това съм го казвал само на един човек. Ти си причината и твоето телефонно обаждне за да се случат тия неща.А за Каварна, ако ми беше платил спането може би тогава щеше да имаш право да ми казваш "прибрал". Но при положение, че аз съм си плащал като поп и Ви храних тогава - голямо прибиране, няма що.Но по същество, срещата беше страхотна поне за мен. Изкарах си страхотно, видях се с хората които искам да видя. Говорих с тях. Радвам се, че имам приятели от хонда средите. Радвам се, че ги има дори и заради себе си. Колкото и егоистично да е. Радвам се, че разбрах кои са истинските хора, и кои фалшивите. Радвам се, че това ще е последния ми пост в този форум в този му вид. Твърде дълго чаках промяната, но тя явно няма да дойде скоро. Радвам се, че няма да видя от тук насетне много хора и ще съм спокоен. Радвам се, че ще съм с доста хора и ще знам, че те са истински приятели. Както са казали старите хора - "Всяко зло за добро."

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичаги...за втора година не успях да дойда на срещата(миналата-сватба,тази-щях за 1вите дати,но с 2рите се разминах) , смятате ли че другата въобще ще имам желание да идвам(не че съм мн важен) след тоновете "змии и гущери" дето ги избълвахте ?!? Да ме вкарате и мене в някоя жалка интриЖка било то в организирането или в рацинг изпълненията ? Страшното е че доста хора споделят моето мнение...да бях само аз ок ама...Как един път не се разбрахте по нормален начин,нали уж каузата е ХОНДА общестовото в БГ, да се събере да се види със стари познати,да направи нещо добро(каквото беше и мотото на срещата),да се види кои какво е направил по колата си,да се покара на пистата и т.н..ама йок! Ясно ми е че не може всичко да мине по "мед и масло" но не очаквах такава свинщина...рацерите се хранат (МАКАР и да има доказателства кои 1ви кои 2ри) организатори,помагачи и т.н...и за какво ? Знам че нямам право да говора много много,при условие че нито присъствах нито имам участие в огранизациата..ама смятаите щом без да съм взел участие а само от писаниците си направих сметка кви интриги и лицемериа се плетат! Надявам се да има хора далече от тези глупости и да са си прекарали фенски !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам кой обидих с моето изказване?Или някой чете м/у редовете?Жорка,теб с какво те обидих?Да съм показал не уважение към някой от вас?Терориста,ти кво ревеш не мога да разбера :lol: На теб какво точно не ти изнася???Беше ли поканен ТИ да участваш в организацията,а?Или не си спомняш?!Така като ме гледате дали съм ГЪЗОБЛИЗЕЦ или може би съм по-малко фен от всеки вас? :D Лично аз съм ви защитавал и съм искал да участвате в организирането на мероприятието.Нещо май не знаете точно какво искате.Нещо не си спомням да е опрял някой до мен и да не съм му помогнал с каквото и да е.Но това е тема на друг разговор,сега коментираме провеждането на националната среща и организирането и като такава.Не се натискам да бъда приятен на никой,не ми е в стила.Смяатм,че това,което се случва тук от известно време няма да доведе до нищо добро за всички ни.Моля заровете томахавките и се гледайте живота.Различия винаги ще има,но да не бъдем крайни !!! п.с.Ако някой има нещо,което има да ми каже на лични Моля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време само гледах и се радвах на простотията... Бях решил да не пиша, но вие не заслужавате да ви бъдат спестени тези неща.

 

Мога - Мирчев ми приятел, не съм поискал не съм го направил.

Тя май цялата история беше такава, А?

 

Интересно кой отиде и каза на собственика на пистата 2 дни преди срещата, че среща няма да има? Човека се обажда като отровен да пита какво става и защо така - "едни момчета от вашите минаха и казаха, че срещата се отменя". Прави сте - това не е саботаж - ПРОСТОТИЯ Е!

 

Кой влетя на паркинга и каза "Аз съм си у нас" без да го ебе за останалите 400 човека? Прави сте - това не е саботаж - ПРОСТОТИЯ Е!

 

Единствения ви проблем с така нареченото ЕТ май е, че не обичате някой да ви налага някакви правила. Нищо че те са в интерес на всички, важат за всички и са наложени единствено с цел нещата да се получат. Просто вие сте бабаитите, които не обичат да се съобразяват и мразят всички правила не защото им пречат по някакъв начин, а защото не са измислени от тях. Това между другото е по-характрно за шопския манталитет - язък, че сте Габровци.

 

На почивка били! Палячовци!

 

Не мога да разбера как някои хора имат наглостта въобще да се изказват тук при положение, че би трябвало да са наясно колко е лесно да постнем техните изказвания, лични съобщения и др. подобни. Няма ли да ви е срам тогава? Не ми отговаряйте! Знам, че няма да ви е срам. За това е нужна съвест.

 

В този дух - запазете си култовите реплики за това на кой кога и колко му е нужен гръбнак за себе си!

 

Краси, ако искаш може да ми дадеш "отпуск" за нарушаване на добрия тон! Готов съм да си го понеса, но си стоя зад думите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Който е имал нужда от помощ и сме имали възможността винаги сме помагали.

С кое си помогнал пък точно ти бе. С това че направи от колата ми една голяма кочина - с това ли си ми помогнал. С това, че за два дена взе една камара пари, а в същност си направил едно голямо нищо. С това че, след товойта намеса всеки месец сипвам по един литър масло - ама няма значение, аз съм паралия човек и не ме бърка. С това, че се оказа че делкото си ми го слагал с краката си и трябваше да ходя по майстори (не като теб измислени механици дето правят тунинг пред блока си) за да ми го оправят. С това че чипа дето си ми сложил сигурно дори не е чип за кола, а си го взел от някой тетрис и се наложи да си търся от друго място чип. С това че втека, спря да ми се включва още на 1-вия месец. С това че дросела ми го беше преебал. И с това че като те помолих да си орпавиш поразиите, взе да овътраш с едни отговори "Ами то много работа" и др. такива. Ами освен да ти благодаря че си ми спестил една камара пари друго няма какво да кажа. А това, че колата ми вървя доста прилично на драга не се дължи ни най-малко на теб - а на хората които успяха да оправят част от твойта "помощ". За малко да забравя - раздвижната ролка ми я беше сложил много добре, там ми взеха най-малко пари за дооправяне. Още веднъж благодаря.За всички останали от Габрово които познавам, мнението ми е много добро, но специално за теб Теро нямам думи. Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бях се зарекъл да не пиша във форума .... но ще драсна още едно 2 неща

 

чудно ми е защо винаги проблемите възникват между едни и същи хора .... и между хората които организират и правят срещата ?!

 

а относно състезанието ... ами габровци .. само пищите ама можете ли да ми отговорите само на един въпрос .. защо не отидохте на официалня драг ?!

там имаше и свидетели, имаше и съдии ...

 

а и още един въпрос имам ... защо сте се отказали по средата от организацията на срещата ?

 

може би е грешно че питам ....

 

габровци - не ми се обиждайте .. визирам някои хора само

Редактирано от gkb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малеееееее,Абе хора к'во ви става на всичките.Направо все едно съм бил на друго място.За вас не знам ама аз бях ликенда на една много готина Национална Хонда среща.Видях се с много фенове и приятели , с много нови хора се запознах . Беше супер.Тука некви саботажи, газене на пешеходци..... вили , почивки... !!!

Редактирано от marto_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Досега съм присъствал на една единствена Хонда-среща :D
повече никога няма да повторя защо ли защото на нея вместо да си разговаряме надъхано,
да обсъждаме двигателите, марката и като цяло Духа - Хонда :D


се получи следното отвориха ми капака видяхаме
че нямам силов тунинг отбелязаха че съм с климатик и това беше :lol:


от там 'старите' си се отделиха на групичка и отидоха да чоплят семки
пред двигателя на една в която беха наляти поне 10 бона !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

policeman, нищо не рева. Само не знам защо след като сте поканили мен и аз съм ви отказал да работя с Обмре и компания, обидихте целия Габровски колектив ???? Омбре го направи публично във форума, Джонибой публично на пистата.

 

gkb, по горното е причината поради която не карахме. г-н Омбре обиди Габровци заради мен и моя отказа да им сътруднича. Ако очаквахте да си премълчим сте в голяма заблуда. Другата причина че не ми дреме за "официалното " състезание.

 

Most_Wanted, това че искаш да ти направя колата без пари си е твоя грижа. Да беше отишъл при истинските "Фенове" и приятели на марката да ти я направят без пари. А тоя чип споменахли ти че най вероятно ще има въпросния проблем - споменах. Предния месец преди да ти направя колата мотах ли се цял ден с нея да видим от какво ти правише мизерии - мотах се. Пари взех ли ти - не.

Това че си един тарикат дето гледа винаги да мине метър си е твоя грижа. Като казах това и това ти трябва, отговора беше :" Ами то май ще е без него", "нямам пари да го взема" и т.н. Пък за ролката мога да си представя как са ти я зацепили .... :D Ама тогава пак аз съм си виновен. Така става като се помъчиш да услужиш на някой. Е ама човек се учи от грешките си :D

 

И това че някой се опитва да ми вземе пари за място където си плащам да го ползвам не съм аз виновен (визирам пистата). А ако хотелите и местността Узана е била частна собственост на ваше име че да ми искате пари за да отида да се видя с Хонда феновете също си е ваша грижа. ИЗВИНЯВАМ се за което. Просто не знаех че държите лиценза над Хонда Феновете и без да си платя не мога да приказвам с тях :lol:

 

Защо ни прехвърляте ваши грешки (на организаторите) след като нямаме НИЩО общо с цялото мероприятие ??? Тоалетни нямало, бира нямало, кебапчета нямало ... е аз ли съм виновен ?? :D :D

 

Както казах има хора дето не ми дреме за тях. В моите очи са едни дребни хорица! Който не е ходил на предишните срещи само той не знае че всяка година е едно и също !!! Заради това Другата година съм на събор на БМВ , там поне си правят шоуто с каране и т.н. а не да играят шах и да четат вестници.

 

нека завърша с едно звучно: ГАБРОВЦИ СА СМОТАНЯЦИИИИИ !!!:D :D да видите че и аз ги мразя мама им мръсна !!! не мога да ги трая :D

 

 

vex, актьорите само едните са същите. Другите се сменят. Миналата година бяха старите кучета , сега сме Габровци криви за нещо дето още не знам за какво :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм съм го гледал вече... и актьорите са същите... кво толкова делите бре м@м@ му стара... едно време имаше вестник лична драма... сега го четем във форума... нямам думи просто !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някои ме познават лично,други-не.Тази среща така си започна,така и свършва - със скандал!Дано поне между двете да е било всичко наред!Затова не присъствах,затова и скоро няма да присъствам.Поздрави на всички!Можете да продължавате да се лаете!Зяпачи ще има много!п.с. Къде са радостните и ентусиазирани отзиви и снимки от купона,награждаване и весело прекарване?

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

п.с. Къде са радостните и ентусиазирани отзиви и снимки от купона,награждаване и весело прекарване?

Бате Емчо липсваше, и сега чете и гледайте с кво мнение ще остане ... No comment... Да не говорим, че не е само той. Еми аз лично си изкарах много добре. Беше ми кеф, видях се с аверите, направих си густото, починах си, заредих се с положителна енергия.

 

Сутринта мернах тази тема и викам, дай да видим народа, дали споделя моя кеф? И темата започна обещаващо, после ме налазиха задачите и чак преди малко успях, да си продължа четивото и ... изненада ...

 

Няма да се впускам в подробности, отговарям на зов-а на Бате Емчо, а вие се насладете отново на веселостта на срещата:

 

Ведри хора на КПП-то, независимо от късния час

Публикувано изображение

 

По време на паузата при минаването на колоната през Габрово

Публикувано изображение

 

На входа на пистата

Публикувано изображение

 

На пистата, докато чакахме започването на гонките

Публикувано изображение

 

По време на гонките (веселяци х4)

Публикувано изображение

 

Маршалите го даваха малко по-формално, но пак де

Публикувано изображение

 

По-после на куйзовете и наградите

Публикувано изображение

 

Шампионите !!!

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

И награди за заслуги

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Аз това помня от срещата ... , за вас незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...