Jump to content
batkosio

Какъв цвят за Прелюд 4

Цвят за Прелюд 4  

82 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги, след 3 години и половина занимавка с екстри по Прелюда, дойде време да обърна внимание на външния вид. Предстои ми цялостно боядисване, като прди него свалям стъкла, интериор, двигател.

Доскоро не бях мислил за смяна на цвета, но наскоро докарах един Прелюд от Англия за части, тъмносив на цвят, и тогава се размислих между този цвят, оригиналния сребрист и черен. Моля за вашето мнение, като може да поствате и снимки в негова подкрепа.

 

Това са вариантите:

 

Тъмносив:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Черен:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Сребрист:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм изправен пред тази дилема. моя прелюд също е сребрист, но в талона е записан като "сив" и затова искам да се боядиса в някакво по-тъмно сиво. Това което си показал на снимките като сиво ми изглежда прекалено тъмно. Мисля си за нещо мааалко по-светло. Друга идея която имам е тавана да се боядиса черен мат между двете лайсни отгоре. Не съм сигурен обаче дали няма да изглежда твърде голфаджийски. Ако оставим настрана моите мисли как да си боядисам моята кола, ще кажа само че за първи път когато видях прелюд, първото нещо което си помислих беше "Тази кола е направена да бъде черна" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето мнение е хубаво наситено синьо металик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за сребрист, но мислил ли си за бял с червен интериор?http://www.absoluteprelude.com/colors/96frostwhite.jpgТук има кодовете на всички прелюди, като някои са линкове към снимки :)http://www.absoluteprelude.com/colors.html

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сребристо с много едри перли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изброените в анкетата - сребрист, иначе и аз съм за синьо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично моят избор от тези три вариянта на цвят е черен, тъмно синя перла(не е оригинален цвят на производителя) също стои много добре, поне на мен много ми допада.Успех в избора важно е на теб да ти харесва.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по светлите прелюди не си падам много. Ето това ми допада:

Публикувано изображение

И черен графит (не успях да намеря прелюд с графит,но това е боята)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Разликата между тъмно сивото и черното които си дал е много тънка. Все пак ми се струва, че тъмно сиво седи една идея по-добре.П.П: И аз като Prelude98 се влюбих в джантите на първия, но след това се абстрахирах и гледах само боите :blink: Да не забравяме каква е целта на гласуването :)

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за тъмно сив! От трите прелюда, които си дал най-много ми харесва първия, а джантите му направо къртят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази първата вече е моя, джантите наистина са убиец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много харесвам този цвят дето е поснал колегата ''Aleksandyr'' на прелюда.Мисля ,че стои уникално и е много красиво.Не знам дали не бъркам но маи цвета е само за USA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сиво стои доста добре:

Публикувано изображение

 

Но ако бях на твое място, бих избрал нещо различно - цвят в който не излизат фабрично

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно сив, но по-светъл от този който си посочил, нещо като това колегата преди мен дето е дал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, честно казано има само 3 цвята за прелюд - черно, бяло и червено.

 

Червеното отдавна ми е писнало и за сега умувам над бяло, бяло с черни капаци и таван или изцяло черно.

 

Ето и примери:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички изброени най-много ме кефи бяло и бяло с черен капак. А защо никок не е предложил черния мат, според мен ще е страшен звяр с такъв цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Винаги съм искал бял Прелюд, но карах черен, зелен, бордо и сив. Всичките цветове са готини, особено зеления, защото имаше и малко синкав оттенък. Но ако мога да избирам цвят за 4-та ген. или, както теб се налага да си пребоядисам колата, бих избрал оригинален бял цвят на Хонда. Без никакви имитации на карбон и други циганийки. :tooth:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много станаха матовите коли по пътищата и някак си взе да става изтъркано ,според мен. Лично мнение, PEACE! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Silver metallic.Това е цвета за мен! :tooth: Подхожда перфектно на прелюда, а и ти имаш такъв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този наистина е уникален :tooth:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ако съм ще е бяла перла.............................

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тука вече са ме изпреварили и с бялото и с перлата .От тъмно сив акорда го направих бяла перла .......малииий как му тупа камо ли на преЛУДчето.Има и тема има и снимки ама тоя цвят няма снимане и няма да пускам снимки.П.п бяла перла без да се прекалява.Щото перла е мноооооого относително.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяла перла е доста добре моята е такава МОЯТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам толкова много бели прелюди ,започна да ми харесва! :P Но това бяло не е ли.. Интегра бяло (JDM) ,от там можеш да вземеш кода на боята ,само съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното е толкова скучно, каква липса на въображение. Сребристото също. От изброените - тъмно сив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих го мацнал в Gun-metal с некфи перли > целия ... нема да има втори у БГ !!

 

Ето един пример на 5г.

Публикувано изображение

 

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки знае че беганите са червени :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Прелюда каквато и боя да избереш все ще отива просто, защото самата кола е уникална :rolleyes: Иначе щом така или иначе ще се набиват пари в цялостно боядисване защо не избереш някакъв по изкрящ цвят ? Някакъв по уникален така, че от далече да ти се набива в очите. Чичо ми преди години имаше такъв Prelude и наистина изглеждаше уникално ... беше някаква жълто-зелена перла ... изкрящо и без никакви цигании. Друга такава не съм виждал и до днес, а в нета сега като се поразтърсих само 2 - 3 такива намерих и пак не съм сигурен дали е точно тоя цвят , но е горе долу това: http://i49.tinypic.com/2427a4y.jpgВ мобилето също има една такава за продаване : http://www.mobile.bg/photos1/1/big/11266861948041227_2.pichttp://www.mobile.bg/photos1/1/big/11266861948041227_3.picТа ако я направят добре в тоя цвят наистина ще се открояваш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бордо металик.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: катана ме е изпреварил за бордо металик,но бял с черни капаци и таван мисля че ще е добре,ако има и равилния цвят джанти-супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии... нещо май почнах да се влюбвам в тия Прелюди! ;) Уникална кола! Гласувах за тъмно сив, но много се двоумях и за черното, щото си е класика и с едни черни джанти (може с полиран борд) ще стане убиец! :) Иначе и кърваво червен с черни или хром джанти пак ще е яко! ;) Лично за мен ако имах такова чудовище щях да го боядисам в много тъмно синьо с хром джанти! :) Успех в избора и искаме снимки после! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги Prelude си е класика в жанра ;) никой неможе да го успори! Принципно от стоковите цветове най ми харесва 4ервено - бордо , 4ерното някак се губи на фона на останалите коли , бялата перла изкпъква супер готино . но бордото си е бордо ;) . Ина4е и аз съм за мнението за изкрящите светове така наистина 6те те забелязват от Km. Поздравявам вси4ки колеги които карат Honda Prelude :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

БатКосьо, замисли се наистина за синия цвят и ще ми збъднеш една незбъдната мечта. Със синия цвят /имаше тук във форума един такъв- JDM версия мисля беше/ просто колата ще бъде бял сред негри. Синята перла е просто уникален цвят. Принципно този цвят Сива графитена перла е на моя в момента и евентуално ако дойдеш на Националната ще видиш как седи на колата. Цвета наистина е уникален, но ако имах финансовата възможност за абсолютно цялостно пребоядисване колата ми щеше да е изключителна синя перла. Това си е мое мнение. За това, честно казано няма да се включа в анкетата :rolleyes:

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аре де, темата заминава мн назад!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял според мене най-отваря колата.За сивото незнам, но нещо не ми се нрави, виж черното по става :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен не е лошо но като се зацапа и личи много, докато сивото особено по светло и ако е металик няма изобщо да личи на мен лично синьото ми допада за прелюд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между тъмносивия и черния разлика не открих - бих гласувал за сиво, ако е титаниево като на 5генсветлосивите и белите прелюди ми изглеждат по-дълги и по-високи от по-тъмните, за това не ми харесват толкова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...