Jump to content
men4e

Впечатления от Хондаджиите

Recommended Posts

Здравеите колеги.Днес четох тема за впечатления от Хонда форума и реших да разбера какви са ви впечатленията от хондаджиите, като не визирам само хората от форума, а всички които карат Хонда по една или друга причина.Аз например като си взех Сивика и по пътищата като се разминавах с други Хонда кимах на шофьорите им, но те ме поглеждаха да видят дали ме познават и после ме гледат като че съм някой идиот и престнах. Започнах да влизам по често във форума от около година и оттогава като видя Хонда да чака трафика винаги спирам и давам път и присветвах в знак на поздрав, но никога не ми се отръщаше на поздрава и престанах щото си викам тия хора сега сигурно си мислят, че има полицая. Онзи ден обаче за пръв път хондаджия ме поздрави без да ме познава и ми стана много приятно (пича е от Козлодуй със черен рекс, да се чуства поздравен ако влиза тук).П.С. Уважавайте се колеги и нека любовта ни към Хонда ни обединява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........тъпи алкохолици, дето само HONDA им е в главата!!!:P:) :) :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алкохолици щот секи се навива да ги закара с тяхната кола :)ОФФ ТОПИК/ абе някой пробвал ли е услугата дринк енд драйв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично често ми се случва да ме поздравят, за което много се радвам. В началото докато свикна винаги намалях за полицаи :D , но вече си знам - причината е просто колата ми :) Поздрави на всички колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам...и на мен ми се случваше в началото като си купих колата да ми присветват, да форсират други хонди като се разминават с мен, пък аз ПЪН, само няколко пъти съм присветвал ей така за поздрав, главно като видя хонда с монтанска регистрация (из Варна) :) но иначе е яко като мръднеш от големия град, някъде в провинцията и то Хондите като не са особено разпространени в потока голф-астра-пасат-рено да се разминеш с някой колега и да си светнете в знак на любовта към марката, а пък ако сте и двамата от 1 град, далеч, далеч от него е още по-яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравиш ли Българин "Джия" се чуди какво става! Иначе някои отвръщат, приятно е общо взето :) С някои се получава кратка комуникация, останалите те гледат като гръмнати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........тъпи алкохолици, дето само HONDA им е в главата!!!:):P:):D:P

Деде, ма и за там си треа ора ве :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последния път в като минавах през разград среден пръст получих за поздрав :D от пич с хонда :D:):P:D иначе на село има 2-3 хонди освен вирнат нос друго не показват :P:D:) селски изпълнения :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз махам,кат срещна онда.....и си ме зяпат неразбиращосамо дето имам навика след кръчма пак да махам............пеш де...... и ме уважават!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как нема да те гледат неразбиращо кат виждат че нема шофьор колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те още един поздрав за хондаджиите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхеее бате Емчо от къде я извади тая тема :D:) Аз поздравявам под път и над път като видя "голямото Н" ..Уви, само 1-2 пъти са ми отвръщали. Но има и друго. Не забравяйте че не всеки е фен. Просто си карат хондите без да са кой знае какви фенове (което лично за мен е доста неразбираемо :P ) Абе общо взето.. "Обичаме ви, обичайте се и вие" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не очаквайте нищо на пътя. Карайте си по маршрута. Срещнете ли истински почитател, то това няма да стане ясно в новините. Ще се разбере на момента, без да си давате зор :)п.п. За Metallica мерси. Идеята де. Тук е с ниско качество :)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз хонда по пътя никога не подминават то са къси дълги, то са аварийни то са клаксони хаха но доста пъти никой не ми отвръща малко са хората с истински хонда сърца които като видят хонда поздравяват независимо дали познават другия от другата страна на платното :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен доста често ми се случва да ме поздравяват и всеки път ми става много готино :) обикновенно ако загледам някоя хонда и водача И обърне внимание на това, че съм се загледал почва да ми се хили и ми кимва, или нещо от сорта, което е яко. По някога отговарям, ако се усетя за какво става въпрос, но трябва да си измислиме някъв сигнал. В един друг форум някой беше предложил със запален вестник ;) Почти винаги когато видя хонда на пътя гледам да и направя място, все пак трябва да се поддържаме ;)П.П. MetallicA rullz

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

това с вестника направо ме бутна от стола :) , по добре ще е с бенгалски оган и конфети ;)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от скоро във форума и се чудех същото дали си има специален поздрав, когато се разминават 2 хонди. Наистина е много яко когато поздравиш някой и той също ти отвърне. Но наистина повечето гледат супер странно, когато се разминаваме.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден обаче за пръв път хондаджия ме поздрави без да ме познава и ми стана много приятно (пича е от Козлодуй със черен рекс, да се чуства поздравен ако влиза тук).

В Козлодуй има два черни CRX и двамата имат регистрация тук. Единия е Plevelcho, а другия е saro_crx (сори ако бъркам точния ник).  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил аз,защото моята е в бокса от 2 седмици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз навремето така святках, но при 90% от случеите нямаше реакция :lol: сега само познатите поздравявам и това е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от скоро пак карам хонда (червен рекс) поздравявал съм няколко пъти винаги са ми отвръщали явно осещам кой е фен по стила на каране :) Последния път на цариградско зад мен спря един сив сивик купе витек явно беше фен дадох аварийки и той поздрави , да се чувства поздравен :) ,та както навсякаде хора всякакви... но и да си го кажем доста станаха хондите в бг не е както преди тук таме някой с хонда, но все пак се надявам да не стане като например с голфовете и тн. всеки втори кара такъв и да сте виждали да се поздравяват - НЕ . Мога да предложа дори примерно на 3 юни или друга дата всеки който се размине или срещне с колега да го поздрави , ще видите колко приятно ще се кара този ден изпълнени с гордост и приятно чувство за разлика от сивите дни и тъпите неколегиални "шофьори"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично също поздравявам видя ли хонда и немога да се оплача че неме отразяват. Усещането е готино като виждаш че има фенове които споделят удоволствието си че карат ХОНДА. Аз лично съм сменил доста марки коли от изкарването ми на книжка, но най ми пасна марката ХОНДА а и много сродни души се намират в тази марка. Явно някаква магия обхваща хората които карат Хонда. Е има и доста хора които неим пука какво карат проста така се е случило да имат хонда. Нека всеки поздравява и ще почнат да се осещат всички че има ХОНДА ОБЩЕСТВО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък присветкам на всеки рекс, сивик, акорд и прелюд който видя :) На тези с джиповете(CR-V) не, щото ме е страх да не изскочи няко мутра да ме бие :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Аз също свиткам и свиркам на хондетата.И като ми отвърнат усещането е яко. :) Също така и винаги давам на колеги от нащта марка предимство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбра се, че всеки има мерак да поздравява и би се изкефил да му го върнат. И от другите теми за поздрави го доказват, така както има и такива дето карат хонди без да са фенове. Все още си изграждам навик и аз да ви поздравявам колеги, когато се срещнем на улицата..., само дето не ми стана ясно кой е официалния поздрав, за да се усъвършенствам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си харесвам колата, но вие... вие хора сте болни :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда от официален поздрав. Дали ще пресветнеш с фарове, ще натиснеш клаксона, ще избръмчиш или ще махнеш с ръка, щом не те познават ще им стане ясно, че е от заради колата :guns: Тъкмо сега ходих да си пазарувам и се засякох с един колега със зелен Сивик 5г и докато го мисля какво да правя и се ухилих и вдигнах ръка. Колегата естествено отвърна :hondarulez: П.С Това не е болест, а мания :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл болни какво ще рече това да не се поздравяваме или правим колите както ни харесва или какво :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си харесвам колата, но вие... вие хора сте болни :(

Не болни - сектанти :D:P:lol::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път предлагам "поздрав на ондаджиите".А имаено-виждаш Хонда,натрисаш спирачки пред него/нея,изскачаш с бесна скорост от колата и заемаш следната поза-...краката разтворени на широчината на раменете(пръстите сочат навънка),ръцете с длани напред и леко разтворени покраи тялото,всичко това бе позата,а самия поздрав се произнася с леко приклякане и изговаряне на словосъчетанието "КУ",клякаш+"КУ"клякаш+"КУ"...........И сега ако не влезе официално в обръщение,ще се разсърдя!Искам всеки да застане пред огледало и да изпълни горе описаното... :lol::D :D :(:worthy::D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно някаква магия обхваща хората които карат Хонда.

Аз съм един от магьосниците. Разпространявам магията ежедневно, и поздравявам всеки с Хонда на пътя! Без бабите и дядовците :worthy: (дано не ми се разсърдят хората, но не смятам че ще разберат за какво им светкам, свиркам и пр.) Поздравявам всички Ви и тука! Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път предлагам "поздрав на ондаджиите".А имаено-виждаш Хонда,натрисаш спирачки пред него/нея,изскачаш с бесна скорост от колата и заемаш следната поза-...краката разтворени на широчината на раменете(пръстите сочат навънка),ръцете с длани напред и леко разтворени покраи тялото,всичко това бе позата,а самия поздрав се произнася с леко приклякане и изговаряне на словосъчетанието "КУ",клякаш+"КУ"клякаш+"КУ"...........И сега ако не влезе официално в обръщение,ще се разсърдя!Искам всеки да застане пред огледало и да изпълни горе описаното... :lol::D :D :(:worthy::P :P

Хаха, ако го направиш на клипче и качиш у vbox-a та да го гледам и да се упражнявам ти обещавам, че като те видя ще те поздравя така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам клип на гореописания поздрав, да го запаметя по добре! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път предлагам "поздрав на ондаджиите".А имаено-виждаш Хонда,натри.......а словосъчетанието "КУ",клякаш+"КУ"клякаш+"КУ"...........И сега ако не влезе официално в обръщение,ще се разсърдя!Искам всеки да застане пред огледало и да изпълни горе описаното... :D :D :tooth::boxed::D :D :lol:

Хаха, ако го направиш на клипче и качиш у vbox-a та да го гледам и да се упражнявам ти обещавам, че като те видя ще те поздравя така :P

И аз искам клип на гореописания поздрав, да го запаметя по добре! :lol:

Ни могааа вее...Ма ви давам оригинала! :lol: --
:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ку!/разбрах/Вярно имаше такъв филм :boxed::tooth::D :D Ку!

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да вземем да го прилагаме :cool:, тоя "КУ" поздрав е подходящ за изпълнение само в задръстванията, че има време да се разиграе, хаха.Със стандартното присвяткане с фарове ситуацията ми изглежда следната: пробвах преди доста често да поздравявам срещнати по пътя хонди, ама жалкото е, че наистина повечето ме гледат като гръмнати. Вярно - голям кеф е като ти отвърнат, но въпреки това вече се опитвам да направя бърз поглед на шофьора в колата, да му направя бърза експертиза дали е фен или не, като чак тогава преценям дали да го поздравя!Иначе впечатление от хондаджиите - последния случай: гледам един Прелюд (доста наточен) паркира до мен в едно заведение. Някъв 20-годишен пич ми изглеждаше да е, като имаше и лепенка на фен клуба. Нарочно го изчаках да го поздравя, ала бала, ама той така ме изгледа странно, че се чудя как да го опиша. Какво може да ми е тогава впечатлението ... П.П. Повечето хора, които срещаме ДНЕС реагират така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време,че и сега с приятели се бяхме разбрали- 3 дрънкания на звънеца и знаеш,че някои от таифата те търси.Днеска на един фен в Маиново му бипнах 3 пъти... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си купих CRX-a се учудих колко хора с БМВ-та ме приветсваха и се кефеха.Току що го бях купил,присвятха и свиркаха..................пичовете се кефеха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено когато поздравя някой по пътищата във Варна,няма кой да ми отвърне само ме изглеждат сякаш съм им изяла супата с виличка и заминават ... Само 1 път колега със сив Рекс ме поздрави ... Но аз толкова бързах тогава махнах през прозореца като се разминахме и продължих ... Не знам може би на повечето им е странно че момиче ги поздравява ли не знам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...