Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Пичаги , недйте:angry:!!Няма смисъл да осираме работата отново.Аз се кефя на всички дето излизат на пистата.Ама отивам на нациналната и заради купона. :(Ще се видим там и съм сигурен , че ще изкараме незабравимо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааам , а дизелите какво да ги правим :angry: аз в S3 ли се падам или ??? :(

 

Не разбирам особено от Драг , но ми се струва , че нещата трябва да излгеждат така -

 

S1 - серийни автомобили до 1600 куб.см. - не включващи двигатели с втори и трети знак 1 и 6, т.е. д16-б16

S2 - серийни автомобили до 2000 куб.см.

S3 - серийни автомобили над 2000 куб.см.

М1 - модифицирани автомобили до 1600 куб.см. - не включващи двигатели с втори и трети знак 1 и 6, т.е. д16-б16

Да , д15-ката е велика сила , но сами си знаем , че с батко б16 плюс мод не всички може да се борим :D

 

M2 - модифицирани автомобили до 2400 куб.см. - Дали Сивика ще е със сток к20-ка или х22-ка никой нищо не казва , но смятам е честно да се бори срещу барана б16-ка , б20-ка :D

M3 - турбинирани автомобили - всеки с добра направена и куражлийска б18-ка или д16-ка има право да вземе участие тука :P

Мисля си , че ако се усложнят още условията с коефициенти за турбо или чип д13-ки може да се борат срещу стокови б16-ки примерно , но все пак това не е само Драг състезание , а Хонда среща ;) а и ще си има крайно смесено класиране където най-бързите от отделните класове ще се сбият помежду си и ще излезне наяве най-бързата Хонда в България ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

....... или дето се вика - "зле започваме седмицата Гарабет - с разстрел!" :angry:Успокойте страстите момчета.

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво циврите за отделен клас на турбо колите бе, страх ва е с 1.6 алл мотор да се изправите с 1.6 турбо ли :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Founder кое беше нагласено миналата година че немога да се сетя. Вземи малко прочети за гумите , защото явно не си наясно с тях , ако смяташ че TOYO888 е слик , защо тогава го продават за стрийт гума ? А за какво даване на газ ми говориш пък точно ти :D , Каква газ ще даваш ти и кога си давал газ ? Само подклаждаш некви огньове по форумите или ти на това викаш даване на газ :( Айде продължавай да даваш газ :angry:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спрете с личните нападки деца. Смятам, че достатъчно обърнахме внимание на организаторите за разпределенията на класовете, а вече ако те искат да се допитат до нас тогава да го мислим, а засега да не наливаме масло в резервоара :angry:

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

boss hog, заеби, ще люпя семки , ще пия ракия и ще мажа очите на хората, нали според теб за тва се събираме :D :D :P:( Успех и тая година на драга със стрийт "гумите" ;) ;) :angry: п.п. Махни ми кебапчетата от очите или викаш то семи слик , не е слик, то си е като ежките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има БГ-Драг шампионат , Писта Лесново , писта Сливен и т.н. Щом ви зависи живота от драга и ще дойдете на националаната заради драга , защо въобще да идвате.Не че додега сте идвали но ............ Никой не е говорил за маси и никой не те е вързал за масите.

Така щом ме питаш ще ти кажа да идвал съм 2 пъти и бях разочарован ,защото си седяхте на масити и плюскахте а коли даже не си правихте труда да показвате,а забравих май карахте колички с дистанционно единия път :D По твойта логика щом си има писти,ми то си има и месечни събирания,идете яжте и пийте или ще кажиш ми те на варненските софиянци неидват или други колеги ,ми ква ти е файдата и без това седиш на масата ,пак няма да им видиш колите :( Ако националната среща се прави да се правят маси и да се плюска егати и спортния дух който носим в себе си ! Една спортна кола ако не и покажиш възможностите на сбирка по добре си купи едно опелче /сток 1,6Д комби /и си ходи на пикник да си похапваш и лафиш.ПП: Замисли се малко защо става панаира заради масите или заради драга ,така ще си отговориш за какво идват повечето хора на срещата,никой не го интересува дали ще свинска или пилешка пържола,хората даже и на палатки ще дойдат да спят :angry:ПП2 Toyo r888 is semi slick ! Ама едвали ги разбираш ти тия работи ,то тва не е масите с картофките и кебапчетата :D Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшш Ачо ..знаем те тебе как даваш Гас че чак заспиваш на педала .. :angry::D:(:D:P , кво се пънете само не ми е ясно ...изкарай бегачката и тогава ..в момента нема Никакъв смисъл ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя нещо. Ако някой се притеснява за боята по предния капак и от състоянието на пистата, може да се успокои. Доста чиста е - лично аз вчера я пробвах.П.С> Стамене, ако караш, това съвсем не те касае :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО!

Цени на нощувки в базите:

 

Еделвайс

20 лв / легло

 

Импулс

15 лв / легло - нереновирана стая

20 лв / легло - реновирана стая

 

Прима-С

25 лв / легло

 

Всички цени са крайни и са за 1 нощувка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшш Ачо ..знаем те тебе как даваш Гас че чак заспиваш на педала .. :D :D :P :P :P , кво се пънете само не ми е ясно ...изкарай бегачката и тогава ..в момента нема Никакъв смисъл ... ;)

Няма как браточка да ме видиш по улиците да се раздавам като хамал и да показвам на малките пичонки аджеба вижте колко ми върви колата и как ръмжи. :D Има си писти за тая работа.Има достатъчно форумни терористи , които го правят. Успех им желая и на тях, дано някой ден преуспеят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО!

Цени на нощувки в базите:

 

Еделвайс

20 лв / легло

 

Импулс

15 лв / легло - нереновирана стая

20 лв / легло - реновирана стая

 

Прима-С

25 лв / легло

 

Всички цени са крайни и са за 1 нощувка!

това е доста добра информация,щото в техния сайт пише друго!

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бе тука идни ора мноо лаяят нещо.Плюскане и пиене-било лошо!Само на пистата били истинските ора!Ае стига мол ви са.Земем ви спретнем едно оф трасе ние с жипките!Па си слагаите квито щете гуми.Много моля да се внимава с тона и кво се пише:DКат чета и ...."гоуфаджии":D

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо обидиха те на тема "маса и ядене" :D:P Тези с джипките има едно каманисто пътче, може там да ви направим един Офроуд :P

 

Founder, нещо против терористите ли имаш :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Понеже другата тема е затворена ще питам тук. Какво става с олекотяването? Кое ще може да се слага/маха таван, под, седалки (кои), кори и т.н.? Аз вече съм гол, кое да връщам:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от "недоволните" :D Защо неса си Д сериите в отделен клас.Защото съм сигурен че дали ще има и 5 Д серии направени че да бият една стокова Б16 .То даже и CRX -те са силни за направена Д серия ама поне малко от малко.Да гледаме малко по реално на нещата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наистина не мога да разбера какво искате... Да има по един клас за всеки и всеки да може да е победител в нещо за да са доволни всички ли?Класовете са окочателно уточнени и тази тема не е за това.По отношение на олекотяването ще ви отговори друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е олекотяването си е баш тунинг. Няма смисъл да го коментираме.Махаш квото искаш и тва е :DИли може да се ползва вече познатата схема.Нямаш интериор или част от него - задължително кейдж.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да няма ексцесиии до събора :D защото много ми се идва тази година :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За това ли чакахме толкова дълго тема за записване?........................за да я усерем както си знаем.Имаше забележки и се оправиха.Кво друго трябва да се случи та да Ви е удобно?Още един пост отклоняващ се от заглавието на темата и я затварям,защото прекалихте.Преди да кажеш "искам" помисли какво си дал.Някой замисли ли се колко секунди трае една дръпка на драг и колко време е необходимо на някого да направи възможно това да се случи?Поздрави на всички,които ще се срещнем на Узана

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще отговори ли и на моя въпрос?В кой комплекс ще е награждаването.А и друго което бих искал да питам е каква е настилката на пистата.Като миналогодишната или по добра защото минолата година беше ужасна.Много благодаря ако някой ми отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пистата вече е обеснено всичко , дори и за настилката :D четете по внимателно , да не се обеснява едно и също по няколко пъти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е наистина в кой комплекс ще е награждаването. Друг въпрос имам аз относно самата регистрация.Да вземем един пример: Искаме да се запишем с брат ми. Как трябва да направя:1. Правя заявка от мое име, записвам в кои състезания искам да участвам, избирам 2на стая, и на допълнителните бележки записвам в кои състезания иска да участва той.2.Правя 2 заявки за двама ни, в които е отбелязано 2на стая и в допълнителната информация записвам, че желаем да сме в една стая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Втория вариант е по-добър във вашия случай. Формата е направена по този начин за хора като мен, които ще идват я с жена, я с деца.Базата в която ще се проведат основните мероприятия все още подлежи на обсъждане, тъй като вариантите са няколко. Ако бъде уточнено всичко преди началото на записванията ще бъде съобщено мястото.За пистата е коментирано -ще го кажа и аз (дано е за последно). Пистата се ползва и поддържа редовно. Настилката е гладка и чиста. Няма да има хвърчащи камъчета като миналата година.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за изчерпателния отговор.Другото което ме интересува е състезанието за майсторското шофиране като минало годишното ли ще е или нещо различно.Има ли някаква примерна схема или всичко ще се разбере на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте да сега аз да питам сам 2200 пълен сток към кой клас съм ? Май към тез турбо манияци или остана сток клас някаде дето не го виждам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами точно както аз казвам айде като караш 2.2 сток скачай на 2.0 ТУРБО 500 коня(най малко) ? със сликове и там 5 листа туниниг тъй остана вече ;):bg::o;)

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно както аз казвам айде като караш 2.2 сток скачай на 2.0 ТУРБО 500 коня(най малко) ? със сликове и там 5 листа туниниг тъй остана вече ;):bg::o;)

Айде на бас че за 5 мин не успя да прочетеш всички мнения в темата и да видиш в кой клас си а именно клас Б.Стига Офф топик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм номер 3 :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хора някой сега ще ми каже ли как ще стане тая работа с 2.2 не става в "Б" щото е до 2000, а в "С" няма смисал и сега всички Прелюди и Акорди да си вземат по един голям чувал семки и да гледат турбота в "С" класа или аз греша нещо но има 1.5, 1.6, класове а останалите 1.8, 2.0, 2.2, 2.3 да са в "Б" така май е по чесно към всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се записах ми изписа- "ТЕСТ ЗАПИСВАНЕ това означвали, че съм записан и не трябва повече да се записвам ??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не разбира се. Записването започва след 20 минути!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьщо се записах предполагам ,че сьм се записал и регистрацията ми е валидна.! Живот и здраве ще се видим в Узана поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chris_barnes, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 12!До няколко дни ще се свържем с теб! :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още дава тест записване дали са приети заявките или да изчакаме още малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chris_barnes, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 12!До няколко дни ще се свържем с теб! :bg:

Съжалявам, че ще те разочаровам... както и още 11 човека, които се бяха регистрирали "от друго място" ;) Не четете ли, че там горе пишеше ТЕСТ ;)Всички подадени заявки преди 11ч. са изтрити! Айде пак! :)Бенджи, ти също ... и Dragi4-a :o и Стамен ... и Ма4о ... и да не продължавам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Уважаеми приятели записването започна. Всички заявки направени досега през тестовата форма за вътрешно ползване са невалидни.

 

Ще се видим на Узана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...