Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Последно ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига дразги момчета, едва ли някой е искал това да се случи.....но се случи. Кой виновен, кой не в момента не е важно. По-важно е ДА ИМА НАЦИОНАЛНА! Затова нека проявим малко търпение и да изчакаме да се определят новите дати. Който може с нещо нека помогне, който не може - поне да не пречи. Жалко само за хората, които не могат да си променят отпуските и ще я пропуснат поради тази причина. Защото всеки иска да се види с приятелите си, да присъства на това годишно мероприятие.......но понякога нещата просто се объркват. Предлагам да не спамим и да не се оплакваме, а само въпроси по същество да се задават в темата, че стана пълна боза......или направо да се открие нова тема!!! Успех на организаторите.

:dry: Имах честа за миналогодишната среща да помагам и знам какво им е на душата на момичетата и момчетата дето са се нагърбили...Търпение братя!Няма как, ще има разочаровани...Успех на организаторите и нека всяко зло да е за добро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станалото - станало!Не е лошо сега, (без да досаждам и да мрънкам) да се пусне едно масово съобщение по пощите или тук във форума за новите дати, че бате шефе ще иска да знае... Аз успях да си отложа отпуската!!!Успех на организаторите!И не е лошо наистина да ги оставим да работят на спокойствие:dry:ПОЗДРАВИ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на организаторите.

Подкрепям!Успех момчета и по-лесно решаване на проблема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, вече датите за срещата са договорени и съобразени с всички институции.02.07.2010-04.07.2010 Хонда Среща Без никакво намерение да спекулирам със ситуацията,но..................1. Различни сме........,защото май само на Нас ни се случи това отлагане2. Различни сме........,зашото май само Ние се самофинансираме за срещата(нито един спонсор нямаме външен)3. Различни сме........,защото успяваме да се справим с всяка ситуация заедно и без да опорочим събитието4. Различни сме........,защото сме приятели и има кой да подкрепи другия в момент на нужда 5. Различни сме........,Защото имаме идея,цел,желание и сме готови да ги постигнемКазах Ви миналата година........" Хондаджиите са друга порода Хора"ЗАПИСВАНЕТО ЗАПОЧВА в 11:00 на 06.06.2010.Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво бързо се измъкнахме от кофти ситуацията :rolleyes:Така вече като има дати е друго... чакам с нетърпение да се запиша ОТНОВО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всяко зло за добро :lol: Може би така е трябвало да се случи .....

 

Яд ме е само, че бях записън под 69 номер , но ша го преживея  :D  ша теглим нов късмет :D:tooth:  

 

Там сме  :rolleyes:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:lol::D На Омбре за надъхващия коментар:rolleyes:Нека всички да си останем от "другата порода хора" и да не се избиваме за това, че сме прецакани:tooth: Никой не е искал да стане така!!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета! ;) И аз съм в отпуска в момента именно заради първоначалните дати за събитието! :D Но в последствие ми се влоши драстично финансовото положение и се оказа, че за юни месец няма да мога да ида на срещата! ;) Така че и за мене важи с пълна сила максимата "всяко зло за добро", и за новите дати има голяма вероятност да присъствам! :lol: И така, като гледам доста хора ще отпаднат за новите дати на Националната, но виждам, че има и други, които като мен заради отлагането ще имат възможност, която не са имали за първоплануваните дати, да присъстват! ;):) Така че - БРАВО на организаторите на тва велико събитие и да се надяваме, че пак ще е пълно с ХОНДИ и хора обичащи ХОНДИТЕ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета! ;) И аз съм в отпуска в момента именно заради първоначалните дати за събитието! ;) Но в последствие ми се влоши драстично финансовото положение и се оказа, че за юни месец няма да мога да ида на срещата! :lol: Така че и за мене важи с пълна сила максимата "всяко зло за добро", и за новите дати има голяма вероятност да присъствам! :) И така, като гледам доста хора ще отпаднат за новите дати на Националната, но виждам, че има и други, които като мен заради отлагането ще имат възможност, която не са имали за първоплануваните дати, да присъстват! ;);) Така че - БРАВО на организаторите на тва велико събитие и да се надяваме, че пак ще е пълно с ХОНДИ и хора обичащи ХОНДИТЕ! ;)

Хаха колега и аз съм така оказа се че имам изпити на старите дати, но със новите май ще съм там ;) евала :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спецов имаше си хас ти да не присастваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

вече датите за срещата са договорени и съобразени с всички институции.

02.07.2010-04.07.2010 Хонда Среща

 

Без никакво намерение да спекулирам със ситуацията,но..................

 

1. Различни сме........,защото май само на Нас ни се случи това отлагане

2. Различни сме........,зашото май само Ние се самофинансираме за срещата(нито един спонсор нямаме външен)

3. Различни сме........,защото успяваме да се справим с всяка ситуация заедно и без да опорочим събитието

4. Различни сме........,защото сме приятели и има кой да подкрепи другия в момент на нужда

5. Различни сме........,Защото имаме идея,цел,желание и сме готови да ги постигнем

 

Казах Ви миналата година........" Хондаджиите са друга порода Хора"

 

ЗАПИСВАНЕТО ЗАПОЧВА в 11:00 на 06.06.2010.

 

Поздрави на всички

 

НА ТОВА МУ СЕ ВИКА ОТГОРВОР :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ и от Бургас сме там :D Много се радвам,че има ме нови дати :angry::(:thumbs2::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

told0, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 10!До няколко дни ще се свържем с теб!Айде пак сме на линия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 минути след 11 и съм вече 14ти! Вие не спите ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chris_barnes, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 20!До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LiL DoG, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 9!До няколко дни ще се свържем с теб!При попълването на заявката все още бяха старите дати за пристигане :D в последствие да не се окаже невалидна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 23 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tradiuli, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 30! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТНОВО НА ЛИНИЯ 31 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде... отново сме в играта  :D:D

 

tola, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 33!

До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iVo®o©KonOff , твоята заявка е подадена неуспешно с изходящ номер 0 !До няколко дни няма да се свържем с теб ! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iceman4o, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 35!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

insulin, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 43!До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kleni, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 45!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

kokodaf, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 41! !!! Tърся попечител за щерката - едно лудо-младо 20 годишно с шофьорска книжка от 2 години , не изкащо да се влачи с Д14 автоматик ....

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

doctor, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 46!До няколко дни ще се свържем с теб! Е най-после любимия ми номер 46 на doctor от motoGP. Хаха всяко зло за добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде и аз Номер 53

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iVo®o©KonOff , твоята заявка е подадена неуспешно с изходящ номер 0 !До няколко дни няма да се свържем с теб ! !!!

Не беееее, това означава , че си във ВИП зоната ( на всяко питие , едно от заведението ) :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ау номИр 51 !!! ПЕШО ТОНЕВ с prelude 52 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49 подадена успешно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lenalee, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 54! До няколко дни ще се свържем с теб!Готово...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме 18 номер :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

glacier, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 61! До няколко дни ще се свържем с теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vesivanova, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 63!

До няколко дни ще се свържем с теб! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз ... номер 64 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

krt, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 68! До няколко дни ще се свържем с теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

76 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rollin, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 77! До няколко дни ще се свържем с теб! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...