Jump to content
TheDevilTwin

Ще ги стигнем ли някога?

Recommended Posts

Питали ли сте се някога кога и нашият форум ще организира нещо подобно на събитието, което се състоя вчера на писта Дракон Калояново?! Лично на мен ми е много болно, че всички годишни събори на нашия клуб преминават в спане на хотел и ядене на кебапчета, вместо истински събор на писта, където феновете да си покарат колите с газ до ламарината и да покажат за какво са си давали парите през годината!Ето снимки от BMW събора - обърнете внимание колко много красиви автомобили има, а не само красиви, но и бързи! Ако се съберат всички Хонди в България, едва ли ще бъдат и наполовина на бройката уникални БМВ-та, която видях вчера...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е клипа на KATANA от BMW форума http://vimeo.com/4616347Аз също искам много хора да се включат да покарат на Междене на националната. Както си го направим сами така ще е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На награждаванията, time attack under 2000cm2 на второ място Светослав Руменов е с екип на Honda... как е оцелял не знам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Лично на мен ми е много болно, че всички годишни събори на нашия клуб преминават в спане на хотел и ядене на кебапчета, вместо истински събор на писта

Колега ... миналата година май нещо ти убягва ... недей така умаловажава труда на 20-30 човека и кефа на над 300 присъстващи ... виж ако ти не си присъствал на НС 2009 е отделен въпрос !! Да не говорим , че шествието , което направихме в Търново с над 200 коли през целия град .... BMW-тите и другите клубове могат само да го сънуват ! Поздрави Редактирано от iVo®оcKonоFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..имаше и един ТайпР на снимките :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах снимките на бмв незнам защо не ми трепна сърцето,а като си карам колата и се размина с някой колега нещо трепва.И 1000000 да се съберат и организират щом хонда е хонда ще си остане.Все още мисля че има хора които са харесали хонда и са предпоччели, а не да си купят кола и да разберат че " хондата им въряла".Поздрави колеги и не ни трява да се сравняваме с някои си някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..имаше и един ТайпР на снимките :tooth:

Аз нещо неможах да го мярна.. май повечко се загледах в момиченцата, които колегата е снимал. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък не знам 'къв човек трябва да си, че да не ти трепне сърцето, като гледаш двигател Csi 850 V12.

Редактирано от Stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Питали ли сте се някога кога и нашият форум ще организира нещо подобно на събитието, което се състоя вчера на писта Дракон Калояново?! Лично на мен ми е много болно, че всички годишни събори на нашия клуб преминават в спане на хотел и ядене на кебапчета, вместо истински събор на писта, където феновете да си покарат колите с газ до ламарината и да покажат за какво са си давали парите през годината!

Колега, на писта " Дракон " още 2006 година от колегата Tino беше организиран прекрасен състезателен ден само за нашата марка. Имаше доста коли. Разрови се из галерията на форума ни и ще намериш снимки от събитието. Явно ти миналата година на Националната среща не си бил. Ето ти нагледен материал:НС 2009Можеш да намериш много снимков и видео материал, стига да имаш желание.И не на последно място не може да се очаква непрекъснато някой друг да организира нещо, хубаво е всеки да поема инициатива. Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е,и?А,и леко уточнение.Аз на сбирки на други марки не ходя.Демек тоя KATANA не съм аз.За втори път ме бъркат така.

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ... миналата година май нещо ти убягва ... недей така умаловажава труда на 20-30 човека и кефа на над 300 присъстващи ... виж ако ти не си присъствал на НС 2009 е отделен въпрос !! Да не говорим , че шествието , което направихме в Търново с над 200 коли през целия град .... BMW-тите и другите клубове могат само да го сънуват ! Поздрави

Не умаловажавам ничий труд! Просто казвам, че сме доста далеч от толкова добре организиран събор и толкова много автомобили от една и съща марка под един покрив! Могат само да сънуват 200 коли, защото на писта Дракон вчера се бяха събрали най-малко 1000 автомобила:tooth: И в колко от тия 200 Хонди са били вложени наистина много пари и са били приятна гледка за окото?! Гледал съм не една и две галерии със снимки от националната среща през 2009 година... и честно да ви кажа имаше не повече от десетина коли, които ми грабнаха окото! Вчера видях поне 100 такива, а някои дори бяха подготвили повече от едина автомобил за събора!И в клуб Хонда ако се трудят едва 20-30 човека за цялото мероприятие, вчера 20-30 калпака бяха едва само журито, водещият и екипът, който помагаше на закъсалите коли на пистата!П.П. Миналата година беше организиран състезателен ден на Калояново, а защо тази година не се организира отново?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си бил на срещата наистина...а тва ,че доста хора си мируват но си работят усърдно по колите май ти убягвя...не виждам кво толкова си се впечатлил....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ама нормално е това бе човек! БМВ е една от фирмите регистрираща най - много продажби! Практически е невъзможно да се съберат повече хонди от бмв-та поради простата причина, че няма толкова в цялата страна. И ако на 200 коли си видял 10-15 добри е нормално, че на 2000 ще видиш 100-150Поздрави :tooth:

Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво значение има колко хора влагат МНОГО пари по твойте думи в колите си?ти нали си имаш кола,влагай си в нея като ти е кеф и това е.всеки си преценява сам.не виждам нищо лошо в една 20 годишна хонда в сток вид,без да има джанти за 2000лв и китайски ксенони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич като цяло БМВ-тата са по-масови от Хонда, хормално е да са повече. Всичко е въпрос на вкус, но на мен нито едн каруца не ми напрай кеф като я видях. И е нормално колкото повече коли и хора има, толко по-добра да е организацията и забавленията. А най-голямата разлика е че тез каручки са със задно и си правят дрифтове, което за съжаление на НС на Хонда няма как да стане.ПС самото заглавие мнго ме издразни "Ще ги стигнем ли някога" Хонда никога не е била зад тях та да трябва да ги стигаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък мисля че срещите са за да се опознаят хората които ходят на тях, а не за да се прави едно безкрайно състезание. Защо трябва това да бъде образец за среща? Погледнете например как минават срещите на Волво... Защо трябва да има състезания? Още повече че марката БМВ има доста по-спортни автомобили от Хонда.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хляб в думите ти колега.Но все пак не сме анонимни алкохолици да се събираме и 2 дена само даси приказваме. Задължително е на събор на фенове на която и да е автомобилна марка да има съзтезания, от най-красива Хонда през най-красива хондаджиика и до най-бърза Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TheDevilTwin - извинявай, че ще те попитам, ама къде са тия хубави бмв-та, къде сааааааааааааа. видях само едни хубави джанти, една хубава жена и единствената хубава кола е едно порше дето се мотае там. всичките от 100 години насам с поччти непроменена визия, еднакви, мрачни, монотонни коли. кое им е хубавото. и няма как да има повече хонди, просто щото нашта нация няма чувство за естетика и си купуват бмвта да се правят на газари :tooth: като па си толкова огорчен от организацийте ни, от мероприятията и от грозните хонди, е па бартеросаи си твойта и си вземи бмв. веднага ставаш част от елита, от мнозинството :D имало бегачки. е къде са????? кола 2000/2500 куб, 150/180 киня нормално ли е да пада от кола 1,6/120/130 коня. това ли са бегачки :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не искам да ги стигаме.. (в една друга светлина..макар че на там сме тръгнали) Всяка втора кола да е като моята примерно.. Всеки селянин ( селянин на пътя, да не се обидят живеещете на село. и аз съм от там :tooth: ) да си купува колата само за да е "баро-гъзаро".. А относно истинските БМВ фенове които си гледат колите и си ги правят.. Ами Fir3 го каза: Като се има в предвид колко по-масова марка е, нормално е да има повече направени коли. Но щом цениш повече численоста и вложените пари, а не приятната емоция.. Твой избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няколко години разни приятели,съфорумци и познати ми казват "Няма ли да ходиш на националната на Хонда?" "Как може да ходиш на националната на БМВ,а на Хонда да не отидеш?" .Отговора е: "Кво да правя там?... два дена да се опознаваме с хонда феновете на по шкембе чорба,гледайки един паркинг с хонди пред хотела от които голям процент сток и 10-15 коли направени както трябва,малко драг,айде един круйз из града хората да оплакнат окото в стоманените 13-ки и обратно по родните места...." Айде нЕма нужда;);) Предпочитам целия да съм в сажди ухилен до уши,доволен от програмата на организаторите и видяното:V12,V10,V8,модели от 1970г. до днешни дни,пушеци,запалени гуми до пръсване....от колкото да чувам звук от люпене на семки!Снимките не малко говорят за сериозноста и мащаба на това събитие!Един колега каза,че го дразни заглавието на темата,а мен пък ме дразни отговора на този въпрос!При тези факти колкото и да храните TheDevilTwin нашите срещи няма да станат по хубави!П.П:Сещате ли се за заглавието на едно предаване на времето "Как ще ги стигнем с тодор колев" ? замислете се за отговора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И на Devil Twiv и на Salamander е кажа. Току що казахте на хората организиращи миналогодишната и таз годишната национални срещи че не са направили нищо, ама абсолютно нищо. За да се променят нещата от масите към пистите! А и това което гледате там е плод на 5 годишен труд в тази посока! От името на екипите работещи по тези срещи ВИ изказвам сърдечни благодарности, за подкрепата която ни оказвате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Capone, много лично го прие пък и ти ;)Хората изказват мнение, което не значи че е миродавно или е насочено към клуба. Все пак винаги ще има недоволни, защото едни се кефят на едно, други на трето ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Няма как да не го приема лично.Просто пишат така както дявола чете евангелието! Питат защо нещо не се е случило. Мисля че всеки знае отговора! Като сте толкова критични бъдете готови и вие да приемата критика. Аз критика търпя но когато тя е: "Абе само на маса и на пиене са им срещите!". Като миналата, както и тази са далече от това определение!Кажете примерно че бяха мако мероприятията или че не бяха добре направени или нещо друго но НЕ и че ги е нямало! Защото ги имаше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично сьм доволен от милогодишното мероприятие голям кеф си беше ,пьк тази година ще е още по яко .Няма от какво да сьм недоволен стоя на стола влизам в форума дата, превод на пари.А организаторите се потят като луди няма как да не сьм им бладодарен за кьртовския труд които полагат за да мога аз да се изкефя максимално а не само аз а и останалата част от този форум .Благодаря че ви има .А и намирането на спонсори не е лесна работа ,успех момчета и момичета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо всички си мислят, че най-хубава среща става на пистата???един ден е достатъчен да се види кой какво е направил и кой какво може. не мисля, че е умесно да се просне човек два дена на баира и да го опушват разни пубери ;) има хора, които пътуват до срещата 300 и повече километра. нормално е да седнат да починат вечерта, да се обсъди общата тема на маса, като бели хора.на другия ден се вижда кой си е чесал езика вечерта и кой е свършил нещо и така. идеално си е измислен календара на срещата ни, сума ти народ се мъчи на нас всички да ни е добре, вие сте тръгнали да гоните михаля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще ги стигнем ли някога?В отговор на въпроса ти колега. Да ще ги стигнем, като гледам, как се распространява манията Хонда, очаквам скоро осезаема разлика. А за самите срещи, дали ще са на писта или на маса, и едното и другото, си има предимства. Затова средното полужение е най добро, а последната среща изглежда е минала така. Аз съм сигорен, че да организиращ, каквото и да е мороприятие, струва много на тези хора, които саго организирали пари, време някъв вид лишения за да видят едни усмихнати лица и благодарност защото те не печелят друго А БЛАГОДАРНОСТ В ЛИЦАТА НА ХОРАТА. Salamander:( "Кво да правя там?... два дена да се опознаваме с хонда феновете на по шкембе чорба,гледайки един паркинг с хонди пред хотела от които голям процент сток и 10-15 коли направени както трябва) За да има опознаване между хората, и завързване на приятелски отношения, разговорите минават и през масата типично Балканска черта, която аз лично харесвам така, че, ако ти неискаш да комуникираш по тоя начин това си е твой проблем А за самия събор не Бмветата ми никога неса ме впечетлявали с нещо освен задното за дрифт ма ито е едно задно кйопаво техното задно ама айде със здраве ;) ;)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите съзтезатели - като не ви кефят пържолите и бирите, елате направо на гонките и след това газ и обратно към родните места ;) А ако не дойдете, ние които ще сме там нищо няма да изгубим, както се видя миналата година... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То какъвто е видът на събора, такъв е и самият клуб! Явно на хондаджиите по-голямо удоволствие им доставя да ядат шкембе, а не да завъртят няколко кръгчета на пистата! V8 и V12 са смешни мотори... какви бегачки са БМВ-тата, като Хондите са по-бързи... браво, момчета, лека-полека започвате да ми се издигате в очите... ама друг път! Как ли пък няма да дам сума ти пари за резервация, за ядене, спане и за джоба на филанкишията...

 

Al_Capone, точно ти да се засягаш... ще ме извиняваш, обаче ти си един от хората, на които въобще не им е мястото не просто на администраторски пост, ами в този клуб! Имам един пресен спомен с твое изказване "Абе зарежете ги тия тунинги вашите... най-смисленият тунинг, който съм направил аз по моята кола, е да сложа газова уредба"! Браво, поздравления и за теб...

 

Как пък не се намери един да каже - евала на пичовете за събора, който са организирали. А всички си събухте гащите и си го изкарахте навънка, за да го премерите! "Могат само да сънуват", "Хонда никога не е била зад тях та да ги стигаме"... още едно голямо БРАВО, невероятни сте... ПОКЛОН ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мене няколко снимки от БМВ събора ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Аз си се разхождах там най нахално с блузка на Honda The Power of Dreams ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпионираш конкуренцията , а кво им се смееш и на нашата годишна сбирка едната година имаше кола в канавката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм ги възприемал като конкуренция :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: на 7-ми към обяд се разминах с една доста внушитерна група на магистралата,те идваха от към Ст.Загора.бяха доста организирани и не ми нарави впечатление да правят някакви гонки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод темата и някои изказвания в нея: Бахти, к'ви стабиУно малоумни хора има...

 

По повод срещата на БМВ клуба - Да, наистина е много добра.

 

Само че нито един от смърдящите не е наясно защо.

 

А това с инцидентите им също не е повод за подигравка. Не го пожелавам на никой и определено и ние не сме застраховани. И миналата година на връщане от пистата имаше доста сериозен инцидент, а до колкото знам предишни години е имало и по-сериозни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW винаги са били много организирани, но това явно се дължи на финансовите им възможности и на спонсори които очевидно ги имат. Съдейки по Търновските сбирки, на които се събират доста коли и си правят голямо шоу, мога да си представя какво е било на националната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте банда, това че караме Хонда е плюс за нас в Нашите очи. За почитателите на другите марки сигурно е така за техните коли. Нека да не се държим като ГОУФАДЖИЙ, а да уважим това което са направили от клубът на БМВ. Твърдения че БМВ не са конкуренция са смешни, твърденията че са сандъци също. Няма да обяснявам защо мисля така, технически грамотните хора сигурно ще ме разберат. Адмирации за клуба им и за това което са направили. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторе,искаш ли да ти намеря навитак да бартеросаш Хондата си за БМВ и мисля че ще дишаш много по-спокойно.Мисля си че ако нещо не те кефи,не го ползваш(респективно купуваш,участваш и т.н.).А?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторе,искаш ли да ти намеря навитак да бартеросаш Хондата си за БМВ и мисля че ще дишаш много по-спокойно.Мисля си че ако нещо не те кефи,не го ползваш(респективно купуваш,участваш и т.н.).А?

Не си разбрал идеята на темата! Аз си харесвам колата и марката като цяло, по-скоро ме дразнят индивиди като тебе в тоя клуб :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей пичове, ще се повторя, но го казвам и защото познавам повечето от вас лично.Няма да е приятно да се гледате като котори на срещите, няма да е приятно и да си пием биричката по отделно.Не позволявайте на други марки да създават интриги и караници в нашия форум и м/у хора , които харесват :blink: H :(И аз мнгоо се кефя на БМВ сбирките, защото верно правят нещо , което за момента за друг клуб в България е непостижимо.Било то с многобройните фенове, истински или фейк, било то с наградите и с партитата им, било то и с организацията им.Никой не умаловажава труда на хората, стоящи зад Хонда сбирките правени през годините, сигурен съм в това.Лично за мен тази тема беше пусната не с цел заяждане, а просто да изкоментираме какви красиви неща може да се видят и на срещи на немски, френски и италиански автомобили.БМВ-тата са много повече от хондите - ФАКТ, но не са повече от VW или ОПЕЛ. Обаче това не им пречи да правят най-големите и посещавани събори у нас.Не бива да бъдем коне с капаци.Всеки казва - "Уважавай труда на другия" , но прави ли го всеки от вас?Хайде престанете с това недоразбиателство и погледнете напред.Борим се за една кауза.Но не бива да минаваме границата от фен към болен фанатик.Поздрави на всички от един фен на автомобилите ... над 300кс :D;):P

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не се виждат повече обидни думи в тази тема:blink: Без значение към кой и към какво са насочени (особено към член на екипа или организатор на Национална Хонда среща....). Founder - евала за мнението ти. Нека всички да бъдем обективни и когато започнем да критикуваме някой, да се запитаме - "Ние с какво допринесохме нещата да се получат по добре?"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някои хора много на сериозно взеха да се взимат , а забравиха от къде са дошли :blink: Хората са казали , че " скромността краси човека ! " - бъдете скромни и двете страни по-скромни , за да не ставате за смях на врабчетата :(

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...