Jump to content
georgivanov1

Катастрофа на Цариградско в София

Recommended Posts

Тази Хонда на някой от клуба ли е?Тези „Пилоти“ с Рено 5 са голяма работа,жалко за човечеца,на неправилното място в неправилния момент

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе... дано не е. Въпреки, че няма голямо значение. Един човек си е отишъл, докато се е мъчил да опази живота на другите участници в движението. Щото поредните палячовци са решили, че Цариградско е писта за състезания.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Така става като "полицайте" през нощта спят по колите а не пазят хората....п.п.Къде е КАТ да ги глоби тия двамата още от както са превишили скоростта?отговор:спят по колите,докато им се плаща от нашите данъци :D:D:D п.п.2 Жалко а човека :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не спят бре... пият кафе на бензиностанция Петрол в Младост 4. ВИНАГИ има поне една кола и 2-ма униформени в бензиностанцията, а много често и 2 коли и 4-5 полицаи на кафе... И не е само в Младост... нявсякъде е така. Винаги съм се чудел не ги ли е страх поне от началниците... районното е на 50 метра... Ама няма... седят си там цял ден и цяла нощ, бъзикат се с бензинджийките (те поне да ставаха) и не им пука от нищо. Което обаче не означава, че за конкретния случай са виновни полицаите... Просто двама (може и повече) малоумници са решили, че Цариградско е писта, а Рено 5 (WTF?!?!?) е състезателна кола.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези „Пилоти“ с Рено 5 са голяма работа,жалко за човечеца,на неправилното място в неправилния момент

Докато има хора които да разсъждават така, ще има и такива неприятни моменти..Наистина ли мислиш, че човека е бил на неправилното място ?..На неправилното място са били пилотите с Рената и Хондата, а човечеца е бил изпратен там по служба ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как след като риното блъска човека се ускорява и настига Хондата, да я блъсне и нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни идиоти са тия, които си мислят, че 20-годишните им таралясници стават за състезания... и то по улиците! Миналата година на Бояна загинаха моторист и момче, което го е снимало през това време, сега и това... мисля, че е крайно време вече общинарите да се погрижат за построяването на писта около София, където тия "рейсъри" да отидат, за да изпуснат парата! Стана прекалено комерсиално да повтаряме "това не е мястото за състезания", но в действителност за разлика от други държави тук такова място НЯМА! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълни идиоти са тия, които си мислят, че 20-годишните им таралясници стават за състезания... и то по улиците! Миналата година на Бояна загинаха моторист и момче, което го е снимало през това време, сега и това... мисля, че е крайно време вече общинарите да се погрижат за построяването на писта около София, където тия "рейсъри" да отидат, за да изпуснат парата! Стана прекалено комерсиално да повтаряме "това не е мястото за състезания", но в действителност за разлика от други държави тук такова място НЯМА! :D

+1 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде са тръгнали човек да ги пита .. що не се бегат на места дето само те ше си се прибиват без да застрашават на други хора живота :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде са тръгнали човек да ги пита .. що не се бегат на места дето само те ше си се прибиват без да застрашават на други хора живота :):tooth::D

ами то на практика по пътната мрежа на българия не съществува такова място.навсякъде си опасност за някой друг.а иначе за писти-има такива.но проблема им е в главите.те като дойдат на пистата люпят семки и коментират как тези дето карат по нея не ги бива грам,как ще се справят по-добре и т.н.на края на мероприятието се качват в безумните си легени и изчезват с мръсна газ между хората надъхани от видяното и прекомерното си его.така че не ги оправдавайте с това че няма писти.писти има,както има и трак дейс на тях и още доста варианти да си начешеш крастата.просто тъпаците са си тъпаци и не знам защо трябва да направят някоя беля те лично,за да проумеят че това дето им го говорят хората не е само да им бере страх.сега е време да си понесат наказанията,предполагам че и книжки нямат дори щом са се изпарили така бързо от катастрофата.жалко за човека,който сигурно има семейство и цял живот е бил отговорен по начин,по който тия нещастници не са.а този с хондата е бил първата писта според мен,просто е стигнал преди рената и е намалил по-читаво.сега искам да пишат ония тарикати от темите за 'прелудите' , дето подпитваха Н23 с кои коли може да се дърпа по улиците и с кои не може.същите които още не са карали такива и вече питат за турбинирането им....осъзнайте се хора,колите са оръжия в ръцете на некадърници и безотговорници.седнете си на гъзовете и мислете преди дори да пускате теми,а още повече да правите подобни глупости като в статията която четем тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

що не се бегат на места дето само те ше си се прибиват без да застрашават на други хора живота :):tooth::D

това е истината. Понеже няма писти и хората си карат, ама тъпото е че го правят където има страшно много хора :D Да вървят на някой изоставен от бога път и да си подават колкото могат ....

 

Не че ги защитавам просто да оборя малко колегите: Рено 5 е бегачка МНОГО отдавна ! И това че е на 50 години не значи че не става за дръпки или не върви .... Колата дали е на 50 или на 5 години е все тая като стане подобна беля ... :D

 

prelude, така и не разбрах що човек, като каже мога ли да бия еди коя си кола веднага става убиец на цяла детска градина барабар с учителките и 5-6 майки .... ?????? Това,че някой хора се правят на майка Тереза не дава правото да обвиняват другите ..... И пусти пътища има стига човек да му се занимава да потърси. Тука при нас е пълно, по София ще са по-малко ама ще има все някъде !

Не ги защитавам просто е смешно да изкарвате хората убийци понеже ги интересува колко им вървят колите.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катастрофата стана пред прозореца ми и все-още не мога да си обясня как точно се е случило ! Жалко за човека, но не разбирам къде се е намирал, че да го отнесат бесните рейсъри, без да се забият в камиона ?!? Във всяка една такава ситуация има две страни и рядко има един виновен ... и за това не бих съдил "рейсърите" преди да знам ... При ограничение 80 и среден спирачен път на тоя гаден асфалт 80-0 = 30м, мисля че нама нужда да си се състезавал, за да направиш човек на парчета !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така става като "полицайте" през нощта спят по колите а не пазят хората....п.п.Къде е КАТ да ги глоби тия двамата още от както са превишили скоростта?

...не може полицаите да са навсякъде де що ще стане катастрофа!!!Те не са батман :tooth: .В петък вечерта и аз бях свидетел на катастрофа 18г. тинейджър с Астра демонстрираше колко е бърза поднесе и размаза челно Голф 2 е кво полицая трябваше да е там и предварително да я предотврати ли??? ...а и не е задължително една кола да е състезателна за да се гони по улиците състезателните коли мястото им е на пистата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не да е батман , ама поне да стои пред дупката по-голяма от колата ти за да те предупреди или отбие , а не зад нея и да те глобява че си пресекъл в насрещното !Да стои на местата на които се случват най-много ПТП , а не там където на правата в средата на нищото с по 2 платна и мантинели от 2-те страни без пешеходни пътеки и е сложен незнайно защо знак 40 за да ти иска 20 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не се бегат на места дето само те ше си се прибиват без да застрашават на други хора живота :):tooth::D

това е истината. Понеже няма писти и хората си карат, ама тъпото е че го правят където има страшно много хора :D Да вървят на някой изоставен от бога път и да си подават колкото могат ....

 

Не че ги защитавам просто да оборя малко колегите: Рено 5 е бегачка МНОГО отдавна ! И това че е на 50 години не значи че не става за дръпки или не върви .... Колата дали е на 50 или на 5 години е все тая като стане подобна беля ... :D

 

prelude, така и не разбрах що човек, като каже мога ли да бия еди коя си кола веднага става убиец на цяла детска градина барабар с учителките и 5-6 майки .... ?????? Това,че някой хора се правят на майка Тереза не дава правото да обвиняват другите ..... И пусти пътища има стига човек да му се занимава да потърси. Тука при нас е пълно, по София ще са по-малко ама ще има все някъде !

Не ги защитавам просто е смешно да изкарвате хората убийци понеже ги интересува колко им вървят колите.

 

приятелю,в сухата статистика си пише всичко което някой може да го интересува.

но хората пускат теми,а други хора им отговарят с готови резултати от гонки.

дали не е пределно ясно,че тези дето пускат темите , както и тези дето им отговарят-не ги интересува никак сухата стратистика.

събират се на места с други 'състезатели' , за да се пускат в РЕАЛНИ гонки по ПЪТНАТА МРЕЖА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.

а по тази мрежа има и други участници,без значение дали е Цариградско или междуселския път на горно нанадолнище.

и според теб,кой може да стане убиец в такава ситуация?

дядката с балканчето,който се прибира от нивата в сумрака или пишлеметата без книжки или с книжки на по месец,издуващи кенефите си до предела?

я да те питам,колко от тия състезателчетата са си направили труда да си прегледат 'изтребителите' в какво техническо състояние са преди гонката?

дали въобще някога някой от тях си е правил труда да погледне колко са му напукани спирачните маркучи на рено 5-цата от преди 50 години,понеже ми го даваш за конкретен пример като състезателен автомобил?

а гумите му на какви атмосфери са,кой набор и колко живот има в тях?

повечето от тези коли не стига че са набор на Лили Иванова,ами дори не са поддържани като хората.

качват се малоумниците на коли,купени от Горубляне преди седмица и дават цялата газ.

това колко зряло е според теб?

гледат по телевизията професионалистите и дори не си дават сметка , че зад този човек и колата му има цял отбор,който денонощно следи за състоянието на колата преди всяко излизане на ПИСТАТА,а не на ПЪТЯ.

тия нашите 'герои' дори кормилните накрайници и шарнирите не си сменят,не ги следят дали са за смяна-вие ми обеснявате как спирачния му път бил 80 метра заради гадния асфалт.

да де,ама този камион дето мие улиците в 2.5м висок и има едни буркани отгоре , дето се виждат от Орлов мост.

Подобна изцепка беше когато пуснаха новата отсечка към Младост и малко след това през нощта й слагаха маркировката.

Един Фиат Браво/Брава се беше нарязъл точно в камиона който събираше конусите или боядисваше маркировката-не помня и аз точно.

пак беше посред нощ,пак имаше буркани и видимост 1 километър....

просто рацерите трябва да си пият хапчетата и да ходят да карат картинг.или да си карат легените на трак дей-а на Калояново.

или в Плевен или в Кюстендил.....

ако се кара с ограниченията няма как да убият човек-това трябва да ви е ясно на всичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде са тръгнали човек да ги пита .. що не се бегат на места дето само те ше си се прибиват без да застрашават на други хора живота :):tooth::D

За тези „Пилоти“ такива места не съществуват,не им повдига адреналина.По улиците из градовете те доказват на самите себе си колко добри шофъори са.И не само в БГ, вижте Тази тема,която пуснах преди известно време ,показва че този проблем не съществува само в БГ.И нека не обвиняваме само полицаите че не си вършат добре работата,защото и парите които получават не им дава стимул за това.На този мост от темата има камери на всеки 100 метра и полицищта е от другия край на моста и също не си помръдват задниците,дори и да ги чакат там.ТОЗИ ПРОБЛЕМ Е ЗАЛОЖЕН В СЪЗНАНИЕТО НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС,НО САМО НЯКОИ МОГАТ ДА ГО КОНТРОЛИРАТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не се бегат на места дето само те ше си се прибиват без да застрашават на други хора живота :):tooth::D

това е истината. Понеже няма писти и хората си карат, ама тъпото е че го правят където има страшно много хора :D Да вървят на някой изоставен от бога път и да си подават колкото могат ....
Толкова много изоставени пътища има в българия .. то ако нямаше изоставени пътища децата под 18 години каде иначе щяха да се учат да карат ... :D Аз лично съм се учил да карам на пътя с. Одровци - с. Горно Белотинци :D това е 4 км. участък дето няма жива душа ! А съм сигурен, че такива участъци има навсякъде в България :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

А бе и ти си прав ама не съвсем.И аз съм се учил на пътя зад завод "Стомана",но там не става за дръпки-мн завой и дупки има.Покрай всеки град има ливади и поляни и места,който никой не иска и не ползва.Защо трябва да ходя до Дупница или Кюстендил примерно,за да се пусна за спорта с комшията?????Докато няма кой да ме глоби ще си давам газ на улицата като не са се сетили малоумните ни политици да направят по писта около всеки град:tooth: Не вярвам 700-800мерта път да е толкова скъп....п.п.Според мен за да няма такива инциденти трябва да има и патрул с миещите/оправящите дупки служители.А лампата и да се вижда и от 50 км ако няма синя светлина не се стряскат рацерите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама той проблема е в рацерети,а не в цвета на лампата.ако си бяха направили труда да си прочетат закона за движение по пътищата щяха да знаят че такива лампи оказват нещо конкретно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятна тема, добре си беше като имаше Божурище, като чели нямаше толково инциденти от тоя род.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за полицаите - колко да работят като заплатите са им 600 лв? за пистите и пътищата - близо до софия няма подходящо място за гонки.в тази среда, такива инциденти са нормални, ненормално би било ако не стават инциденти. за всичко е виновна властта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но тия глави са не само да ги решат някои хора,а и да мислят с тях!!!Ама нали всеки келеш се прави на турбо гъзар и стряска кочината си където и да е да се направи на интересен,за това все стават такива нелепи инциденти.Кой е виновен?Куките ли? ;) Ам?Май всичко идва от липсата на възпитание,морални устои и ценности,незачитане на нищо и никой,и ред други причини.Причините са в нас самите,както беше мотото от предната национална -"Безопасността по пътищата зависи от мен!".Но лекции няма смисъл да се четат,всеки има глава на раменете и да отговаря за постъпките си!п.с.Абе куките са си виновни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе куките не са ни виновни , такъв келешки си ни е манталитета. Всеки гледа да се покаже колко е бърз , колко е хитър , какво гъзе е , как ще преебе другите на пътя и как него не го хваща закона.Ама куките само за спорта стоят ми с еструва и само дразнят , един път файда не съм видял аз от тях , за вас не знам.Не се убиждай , ама колегите ти повечето са идиоти просещи 20 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав.Аз не мога да кажа на черното бяло,но все пак да не забравяме,че полицията е репресивен орган,а не благотворително дружество!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на мнение, че проблема ни е в манталитета и в това, че сме свникнали да минаваме между капките, независимо дали говорим за движение по пътищата или нещо друго. Някои неща, като морал и етика се учат първите 7 години, много изтъркано звучи, но мисля, че една голяма част от проблема идва и от там. Да не говорим за купените книжки, което отново е в това да минаваме между капките.. И за полицаите измежду които има свестни, но има и такива, които при една голяма катастрофа вместо да регулират малко движението седят на ъгъла дърпат цигарката и си лафят..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен проблемът е в начина ни на мислене. И писта да има, на идиотите няма да им се разкарва да ходят до там и ще са им много дори 5лв. вход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям мненията на Izanagi и prelude! Докато книжки се дават по този начин, коли се карат и поддържат по този начин нищо няма да се оправи. А всичко това е следствие от манталитета на българина. Някой да ми каже от тези, които живеят в чужбина, как се минават ГТП и в какво състояние се пускат колите да се движат по пътищата? И най-важното - КАК СЕ ВЗЕМАТ КНИЖКИ!!! И на какво се учат шофьорите в Германия например или в Китай?! Да, защото в Китай, въпреки, че от 4 годишни стават хакери, за да вземат книжка карат 3 месеца курс, ако не вземат книжка, имат право да се явят чак след 9 месеца, като са задължени да ходят на курмуване през това време! Как е, а?! И накрая идва типично българския манталитет, че видиш ли, аз съм най-добрият, аз мога повече от Себастиен Льоб и Шумахер заедно, при това с 50 годишна таратайка, която ще се разпадне при първия завой! Тея "рейсъри" доста от тях се пишат големи гъзари, ама не могат да отделят по 100лв. на месец поне ходовата част да си стегнаг преди да се пречукат или да пречукат някой друг! А иначе за акъли и коментари са най-вървежни...Полицията няма да я коментирам. Izanagi го е казал много точно.Докато манталитета не ни се промени, нищо няма да се оправи и постоянно ще има моменти като този, когато взривоопасната комбинация от липса на контрол, кофти темперамент, нехайство и безотговорност ще отнемат човешки животи и ще съсипват други!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:blink: Редактирано от maxpower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че проблема е навързан и комплексен, като почнеме от възпитанието, минеме през полицаите та стигнеме до тия пиклйовци дето се мислят за истински пилоти, или другите дето сядат да карат на по 2-3 промила. Но това е нашата държава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав.Аз не мога да кажа на черното бяло,но все пак да не забравяме,че полицията е репресивен орган,а не благотворително дружество!

Колега, полицията не е репресивен орган.

Всъщност всички ние си плащаме на КАТ, за да ни помагат на пътя

Или всички КАТ-аджии са наши служители, подобно на чистачката на входа на блока.

Затова правя на парцал всеки КАТ-аджия, който се опита да се прави на велик след като ме е издебнал с 20км/ч превишение зад някое безумно ограничение извън града....

За съжаление (или за радост), КАТ се явявава лицето на полицията и съответно на държавата.

Повярвай ми, ужасно подтискащо е да си на 19, току що взел книжка, решил да останеш в ТАЗИ държава, да работиш и плащаш данъци тук и в един момент да се сблъскаш лице в лице с представител на същатата тази ДЪРЖАВА, който почва с:

"Е ся какво ще правим"

или

"Е няма ли да почерпиш "

КАТ-аджиите са на пътя за да ПОМАГАТ, а не за да дебнат как да изкарат някой лев....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го разбрах, чак като спрях да се чувствам все едно съм седнал на "kango". Тоест напуснал границите на България :blink: А като ме заобиколиха от полицията, и ми казаха, че съм паркирал на неподходящо място, просто ме напътстваха как, и къде мога да паркирам без да преча на никого, и без да дължа нищо за вечерната им трапеза :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Някой да ми каже от тези, които живеят в чужбина, как се минават ГТП и в какво състояние се пускат колите да се движат по пътищата? И най-важното - КАК СЕ ВЗЕМАТ КНИЖКИ!!! И на какво се учат шофьорите в Германия например или в Китай?! Да, защото в Китай, въпреки, че от 4 годишни стават хакери, за да вземат книжка карат 3 месеца курс..

Ще ви кажа че тук в Португалия,дето много европейци я мислят за по изостанала от БГ на ГТП ако имаш изгоряла крушка,или високи газове,или износени гуми,или скъсан маншон,или колата да ти дърпа на някъде ,или фаровете да не са ти регулирани...забрави,няма минаване.А това са най минималните недостатъци,да не говорим за домашен тунинг,няма минаване дори с с познати и с плащанеШофъорска книжка се вади за около 6 месеца и струва около 500/600 евро в лицензирана фирма,а не като в БГ на инструтора седалището на и офиса на фирмата да са му в багажника и 30 годишният му мерцедес да не е минавал 5 години ГТП ,защото брат му работи в КАТ и го уреждаЩо се отнася до манталитета на пътя на португалеца,като някой пешеходец спре пред някоя пеш.пътека веднага му се дава предимство,а ако шофъора не спре и наблизо има полицай се глабява,ако паркираш на пеш.пътека оставаш без книжка за 3 месеца и т.н.т.Прди две години платих глоба от 120 евро за превишена скорост,не ме спряха полицаи,а ме засякоха с радар в Лисабон.Не се състезавах,а просто си карах със 70км/ч при разрешени 50 по еднопосочен неоживен булевард с 3 платна.Просто се унесох и не забелязах с колко карам,питайте ме сега с колко карам градско,е няма мърдане ,ако ме снимат пак оставам без книжка Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прди две години платих глоба от 120 евро за превишена скорост,не ме спряха полицаи,а ме засякоха с радар в Лисабон.Не се състезавах,а просто си карах със 70км/ч при разрешени 50 по еднопосочен неоживен булевард с 3 платна.Просто се унесох и не забелязах с колко карам,питайте ме сега с колко карам градско,е няма мърдане ,ако ме снимат пак оставам без книжка

Абе то и тука с тия камери и снимки започна да става страшно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Някой да ми каже от тези, които живеят в чужбина, как се минават ГТП и в какво състояние се пускат колите да се движат по пътищата? И най-важното - КАК СЕ ВЗЕМАТ КНИЖКИ!!! И на какво се учат шофьорите в Германия например или в Китай?! Да, защото в Китай, въпреки, че от 4 годишни стават хакери, за да вземат книжка карат 3 месеца курс..

Ще ви кажа че тук в Португалия,дето много европейци я мислят за по изостанала от БГ на ГТП ако имаш изгоряла крушка,или високи газове,или износени гуми,или скъсан маншон,или колата да ти дърпа на някъде ,или фаровете да не са ти регулирани...забрави,няма минаване.А това са най минималните недостатъци,да не говорим за домашен тунинг,няма минаване дори с с познати и с плащанеШофъорска книжка се вади за около 6 месеца и струва около 500/600 евро в лицензирана фирма,а не като в БГ на инструтора седалището на и офиса на фирмата да са му в багажника и 30 годишният му мерцедес да не е минавал 5 години ГТП ,защото брат му работи в КАТ и го уреждаЩо се отнася до манталитета на пътя на португалеца,като някой пешеходец спре пред някоя пеш.пътека веднага му се дава предимство,а ако шофъора не спре и наблизо има полицай се глабява,ако паркираш на пеш.пътека оставаш без книжка за 3 месеца и т.н.т.Прди две години платих глоба от 120 евро за превишена скорост,не ме спряха полицаи,а ме засякоха с радар в Лисабон.Не се състезавах,а просто си карах със 70км/ч при разрешени 50 по еднопосочен неоживен булевард с 3 платна.Просто се унесох и не забелязах с колко карам,питайте ме сега с колко карам градско,е няма мърдане ,ако ме снимат пак оставам без книжка
За да не пиша всичко наново, само сменете Португалия с Англия и евро с лири.п.п.И добавете "... и ако не ти работи стъкломиещото". Дори просто да е свършила водата !!!п.п.п. И още нещо. Застраховката на 18 годишен нов шофьор е минимум 800 лири за момиче и 1500 за момче. И няма шанс да си купи Сивик двувратка, Тигра или Саксо VTR например !!! Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народа няма страх от закона и представляващите му органи, и затова е анархия на пътя. Може да ви се струва тъпо да ти отнемат книжката защото не си спрял на пешеходна пътека, но така се създава дисциплината при нас шофьорите. Всеки разправя колко са културни шофьорите в западните държави, и колко стрикно е движението там. Имат страх от закона, знаят че като згафят ще ги смачкат от глоби и наказания, и затова има дисциплина по пътищата. А тук е пародия на закон. Силен закон и налагане на санкций и ще има добра дисциплина по наще пътища. Но и ние трябва малко да помогнем за тази дисциплиса с много съвест у нас. Неможе да искаме законите да въжат за другите, но когато опре до нас да се чудим как да се измъкнем от нарушението което сме направили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

бахти от една катастрофа три страници бре ей. И като е участвала Хонда какво, като в Америка 95 процента от участващите по улични гонки са Хонди, кво?!?!?! Станала катастрофа и това е, навсякъде и по всяко време стават. Всеки си носи глава на раменете не само за украса. Всеки знае, че може да се избегне срещата с органите на реда и си организират гонка. При положение, че умишлено и с организация се прави гонката какво ги лепнахте полицаите. Участвала Хонда, ем голяма работа като е участвала Хонда. Станалото станало. Дайте всеки от нас да си сложи ореолче на колата отгоре и всички да си сменим моторетките с 1,4 барем да не ходиме да се излагаме. Нямали сте писта, ами искайте си бе. Голямо плюене, голяма работа братче, в англията как било, еди къде си как било. Ами навсякъде ги има рейсърите и ще ги има. След като се правят коли над 100 коня ще ги има. Ако някой път на Междене стане инцидент, не дай си боже, пак ли ще бълвате токлкова плява. Ако на божурище, на калояново, на сливен стане инцидент. Някой може ли да обесни тогава кви доводи ще изкарате. Има ли да става, ще стане.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно е да стане инцидент да пистата друго е в градски условия!!! малиййййййй :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"бахти..." добре, че американците имат Хонди, иначе никога нямаше да се радваме на серияли, като "Бързи и яростни".Сега (почти) по темата - дано не съм аз този, който ще съобщи на роднините на загиналия заключението на комисията за защита на стрийт рейсинг-а.п.п. Надявам се някой да е разбрал, защо оспамих(ме) с хипотетични постове хубавата тема "Н23...- кой кого?".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-не явно с вас ще изпаднем в някакъв мн тежък спор относно дръпката м/у мен и астрата в, който спор аз любезно не искам да навлизам.В предишната тема умишлено не отговорих на нападката ви! Смятам че и да обеснявам и да не обеснявам ситуации и прочие, няма да получа разбирателство от ваша страна, за което честно казано и не ламтя. Изразил съм си мнението по тази тема и смятам, че в горният си пост бях изчерпателен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта ми изобщо не е да споря. И нямам никакви намерения да гоня дяволчето наречено "стрийт рейсър" от себе си и от когото и да било друг. Просто много бързо се случи това , за което "спорехме" хипотетично в другата тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...