Jump to content
1net

японците ще ме побъркат

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Нека в тази тема си говорим само с картинки и който не зацепва за какво иде реч, да не пита....

 

Ето защо им се възмущавам на жълтите скръндзи изразено в картинки, който иска, да се присъедини

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от johnyboy
Мързи те да �и прегледаш правопи�а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм първия дет не зацепва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът е написал, който не зацепва да не пита, но хайде от мен да мине - това са екстри непознати в тези модели за европейския пазар...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то затова Емо писа който не зацепва да не пише

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Даи ся ние кат не зацепваме да се оглеждаме като циганчета в канцелария. Такива екстри са ми минали през ръцете и сега не ми прави впечатление че хондата ги няма. Които е карал италянка знае за кво става дума по въпрос за екстрите и гъделите при тях ;) Така че как да се усетя че екстрите ви блазнят в тая тема ;)

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, има една подобна тема, но е в Оф-топик и сигурно не си я видял. Ето на тази страница има доста снимки на такива JDM Goodieshttp://forums.hondabg.com/index.php?showto...23042&st=90а, специално за теб ето тази страница - http://forums.hondabg.com/index.php?showto...23042&st=45 (ебати дразнителя съм). Пожелавам ти 1 ден и твоята "семейна кола" да стане такава!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са като чета ме е яд ,че не си взех оригинални чистачки и пръскалки за фаровете на акорда :D 3 генерация а ги бях намерил .Иначе по натам ще пусна и снимки с екстрите ,а те са:Хидравлика,ел. огледала, 4 ел. стъкла, ел. люк, ел. антена,климатик ,4 дискови спирачки , чупещ волан ,подлакътника на задните седалки,Емо го е снимал и него.И разни други дреболии.Няма нищо присаждано и е стандартно за модела !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с клипчета може ли ... ? :D

Той тоз автомобил е коментиран вече във форума, ама ибаси скръндзите са значи...колкото по-го гледам, толкова по-яд ме хваща! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой знай при тях другите модели коли кви са босички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гатерсите ги има и в евро версиите

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, като не искате да си говорим в картинки и като Слави се цупи че не зацепвал.Просто ме е яд че хонда са предвидили една купчина екстри и вариации на моделите, които тук или не сме виждали никога, или са хипер редки..... задна чистачка на седан примерно :D както и да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, фабрични лсд-та, тракшъни, климатроници, един куп аксесоари, например фабрично за вти ег6 отзад нямат кора, което е ужасно тъпо! А какави аудио системи са слагали, 6 диска ченджър, допълнителни колони и какви ли не други извращения... Да не говоря за системите с километраж и оборотомер, спрямо евро версиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задна чистачка на седан примерно :)

това да не ти е пИжо 406 :) но седан автоматик с клима(троник?) и круз звучи много добре за одъртяващ рейсър кат' мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задна чистачка на седан примерно :)

това да не ти е пИжо 406 :)
Винаги ми е било ужасну тъпо,че седаните в Европа(не само хондите) нямат задна чистачка,а си е необходимо според мен......п.п:Нещо против Пежата ли имаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислих , че Емо го е яд , че VTi-тата са 4х4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Винаги ми е било ужасну тъпо,че седаните в Европа(не само хондите) нямат задна чистачка,а си е необходимо според мен......Дано не "цапам" много , но само да уточня че на нормалните седани от задна чистачка няма голяма полза, тъй като стъклото не се цапа от вдигащата се "мизерия" при завихрянето, защото я спира оптичащия въздух над багажника. На Акорда при нормална "извънградска" скорост (от 80 нагоре) при проливен дъжд задното стъкло дори е сухо - до влизане в населено място :sick1:

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в градски условия дали пак е така сухо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...