Jump to content
xboom

Шампионска лига

Recommended Posts

Здравейте хора сигурно сред вас има и фенове на футбол въпроса ми е ясен гледате ли шампионскаъа лига и за кой сте аз за Барса естествено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора сигурно сред вас има и фенове на футбол въпроса ми е ясен гледате ли шампионскаъа лига и за кой сте аз за Барса естествено :)

Здравей човече и тука има хора които гледат шампионска лига незнам откъде да е ясен въпроса ама аз не съм за Барса естествено щото у наше село не обичат Стойчков бил им обещал на селския събор десет каси с бира ама не ги донесъл и оттогава не го обичат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене всичко е "Ту партс" :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Para Madrid , para Madrid :plane: Само Реал :( жалко , че последните години нещо нямат големи успехи :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От футболната Шампионска лига съм привърженик на Манчестър Юнайтед. Използвам поста, за да честитя за вчерашната разгромна победа, над Милан. Поздрав за всички фенове на английския футбол. По-голям фен съм обаче на Волейболната Шампионска лига. Следя ги редовно мачовете и нещата са съвсем различни от футбола. Абе културна работа. Който е почитател на този спорт или го е практикувал, той най-добре ще ме разбере :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене всичко е "Ту партс" :weights:

Sometimes win, sometimes ЛЮН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се изразява един мой познат "Дори в къщи в хола да ми заиграят, ще се обърна на другата страна за да не ги гледам!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефа казва същото, само че във версията с тоалетната "и в тоалетната да ми играят ще пусна водата!"Иначе съм фен на футбола и бирата и по-специално на Реал Мадрид и Загорка, ама май само Загорката не ми е изневерила този сезон :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манчестър Юнайтед ЯКО, отбора който винаги ми е харесвал от Кантона насам,а снощи ме разбиха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм за тези дето никой не ги харесва, Байерн Мюнхен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм за тези дето никой не ги харесва, Байерн Мюнхен :lol:

:) никога не съм вярвал, че ще имам съмишленициСамо Байерн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора сигурно сред вас има и фенове на футбол въпроса ми е ясен гледате ли шампионскаъа лига и за кой сте аз за Барса естествено ;)

Манчестър Юнайтед там има един МНОГО ДОБЪР БългаринА и ние маи сме такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефят ме Барселона и Манчестър!Но явно ще викам само за Барса занапред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се казва форза Интер , макар че досега не видях някой тифоз тука :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефят ме Барселона и Манчестър!Но явно ще викам само за Барса занапред.

И аз май нещо такова ще правя, щот при липсата на Ман Юнайтед, нямам друг избор.Но Барса си заслужава даги поткрепяш, само заради Меси тоя пич е във върхова форма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил и ще си остана фен на Ювентус! За съжаление през последните 10-тина години хич ги няма (поне откакто Марчело Липи ги напусна) :huh: От тези отбори, които останаха за полуфиналите в Шампионска Лига ще подкрепям Баерн Мюнхен. Много се изкефих снощи, когато си върнаха за злощастно изтървания финал през 1999-та. Тогава ми се ревеше, сега се скъсах от смях!Да не ми се сърдят феновете на Ман Юнайтед (знам че са многобройни и ги уважавам), но в природата винаги се стига до равновесие, рано или късно... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година отново Барса са шампиони :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Man Utd са ми любими, Бербо просто не става за тях, последно чух, че ще го дадат на Байерн в замяна на Рибери и доплащане от страна на Манчестър, яко загуба от Берби.... др. вариант е да ходи във Фенербахче :) Жалко, че снощи отпаднаха... съдията е нежен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много много жалко за Червените дяволи .. те бяха и си остават за мен фаворити! Иначе на колегата Adi0 от горния пост, искам да кажа че Бербо е един страхотен футболист с интересен и красив стил на игра но както всеки един, има какво още да научи .. просто е трудно да изпъкне в отбор пълен само със звезди. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си мислех,че ще сме повече от барса.с тоя Меси мачкат наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за първи път стисках палци за Бербатов снощи, защото ми стана много жал за него - пуснаха контузения Руни, после резервата Македа и влезе чак накрая защото нямаше кой друг вече. Иначе и аз дочаках след 10 години Байерн да вземе реванш за онзи нещастно изгубен финал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-интересното сега започва за тази година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да отвее Барса, ако на мача с Реал някой счупи краката на Меси :) Барса е моят фаворит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барселона разбирасе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двама фена на юнайтед се утешават- по добре сега от байрен, от колкото на финала от Меси :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моето скромно мнение,Интер е единственият отбор,който в момента може да спре устрема на Барселона.Стила на игра на нерадзурите много ми напомня на един еврошампион-Гърция,а именно типични разбивачи на противниковата игра с невероятна тактическа дисциплина.Освен това Интер от много време не са имали толкова силни единици като Снайдер,Етоо,Милито и Лусио,а Занети се е превърнал в нещо като институция в клуба.Досега в лигата Интер винаги е бил отстраняван от отбори със средно ниво,но надлъгването с грандовете е специалитета на МауринЪо(не знам къде ми ер малък на клавиатурата).ПС:Аз залагам на финал Интер-Байерн,но както многократно се е доказвало-футболът е невероятно игра и всичко може да се очаква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мразя Интер, ама тази година май ще е тяхната! Попринцип съм фен на Милан ама ... :(:) (както и да е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм фен на Милан ,но те тая година отпаднаха твърде безславно!Така че моя фаворит е Барселона !А финала ще между Байерн и Барселона !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на Арсенал. Няма какво да си кривя душата, Барса ги надиграха тотално. За финал протвино на очакванията на повечето от вас, залагам на Барса и Лион :( Незнам защо отписвате французите. Особено като се има в предвид предни години какви мачове са ставали между Лион и Баерн.. Иначе за шампион мисля че Барселона са абсолютният фаворит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм привърженик на Барселона, но определено се подиграха с Арсенал. Меси е уникален, но всеки си намира майстора. Мисля, че с добра треньорска стратегия, някой от следващите отбори ще успее да спре както аржентинеца, така и целия състав на Каталунците. Мисля, че единия от финалистите сигурно ще е Интер. Имам наблюдения, че към разрушителните и анти-футболни състави спада и Байерн Мюнхен. Ще изкарат пак късмет, ама да видим до кога .... ???Най-интересното наистина тепърва предстои :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвиждането ми от 9-ти този месец наполовина се сбъдна,а именно-Интер спря устрема на Барселона.ПС:В реванша очаквам отново победа за Интер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Моуриньо ще отвее Барса :tease:

Може да отвее Барса, ако на мача с Реал някой счупи краката на Меси :ermm: Барса е моят фаворит

Барселона разбирасе :lol:

двама фена на юнайтед се утешават- по добре сега от байрен, от колкото на финала от Меси :dry:

Моуриньо поразцепи снощи, нз за реванша, но снощи Барса бяха поор лил' чавета, които ритат топка в квартала :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм фен на Челси и определено те бяха за мен фаворита за спечелване на шампионска лига тази година, до мача с Интер те бяха най стабилния отбор и в Англия и в турнира. Имайки в предвид представянето на Интер до мача с Челси не мислех че те ще са каквато и да е заплаха, но след мача си промених мнението определено Интер разполага с треньор и футболисти който могат да спечелят шампионска лига. Лично аз не харесвам Барса или по точно отбори разчитащи на звезди не на стратегия тактика. Определено Барса е по класния отбор, но Интер доказа че не е най важно да играе Меси в твоя отбор а как трябва да се играе срещу по силен от теб. Не ангажирам никой с моето мнение :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байерн-Интер, май това се очерта за финал, сорри за всички Барса фенове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не изгубих времето си, гледайки мача по PRO.BG. Просто гледам мача по Eurosport 8-) Иначе нищо неочаквано, типично по Италиянски :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Интер, невероятно добре тактически изиграни два мача срещу барса. А ако не беше червения картон, мисля че въобще нямаше да има и грам интрига до края на двубоя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко разнообразие най-сетне :tooth:Финал, който ако някой беше играл в спортинг бета щеше да вземе доста пара :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моуриньо е тигър, чесна дума :D Меси и Ко. - лошо.... не е номера да си просто звезда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...